+ Hozzászól a témához
Oldal: 7 / 17 ElsőElső ... 5 6 7 8 9 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 181 - 210 (481) összesen

Téma: Android rendszerfrissítés

Kezdő androidos wr6golf is on a distinguished road
    Készülék
    samsung gio
    Android OS
    Egyéb
    Hozzászólás
    6
    Hírnév szint
    0
    Köszi a segítséget.Bár szerintem szerviz lesz belőle mert nem találtam sehol semmit vagy én vagyok béna amugy anny a bajom hogy sokkal halkabb lett a zene

Készülék
    samsung gio
    Android OS
    Egyéb
    Hozzászólás
    6
    Hírnév szint
    0
    köszi a segítséget.de ebből szerviz lesz valoszinü mert nem találtam sehol vagy én vagyok béna valójában a zenével van bajom halk lett.

Készülék
    samsung gio
    Android OS
    Egyéb
    Hozzászólás
    6
    Hírnév szint
    0
    [QUOTE=wr6golf;68117]köszi a segítséget.de ebből szerviz lesz valoszinü mert nem találtam sehol vagy én vagyok béna valójában a zenével van bajom halk lett.De azért köszi

Kezdő androidos flyron is on a distinguished road
    Készülék
    Google Nexus 5
    Android OS
    KitKat (4.4)
    Hozzászólás
    3
    Hírnév szint
    0
    Hello!
    nekem egy olyan jellegű problémám akadt, hogy a telefonomon (Motorola Defy) nem működik a kamera. Nemrég frissítettem az oprendszert a gyártó hivatalos progijával 2.2-re, ezt megelőzően még működött. Fényképezni lehet vele de ha kamerázni akarok azt jelzi, hogy megtelt a memóriakártya, pedig lenne még hely rajta bőven... (cache mappát töröltem) valakinek esetleg valami ötlete? köszi előre is

Szakértő androidos zsolt160 has a spectacular aura about zsolt160 has a spectacular aura about zsolt160 has a spectacular aura about zsolt160 logója
    Készülék
    LG Optimus L7 II, One P-500, Huawei 8655-1
    Android OS
    Jelly Bean (4.1-4.3)
    Hely
    Kaposvár
    Hozzászólás
    3.475
    Hírnév szint
    62
    Frissítés után volt gyári visszaállítás?

Kezdő androidos flyron is on a distinguished road
    Készülék
    Google Nexus 5
    Android OS
    KitKat (4.4)
    Hozzászólás
    3
    Hírnév szint
    0
    huh nem hiszem, hogy lett volna... lehet hogy ez a hiba?

Kezdő androidos lac1 is on a distinguished road
    Készülék
    HTC Desire
    Android OS
    Gingerbread (2.3)
    Hely
    Kaposvár
    Hozzászólás
    7
    Hírnév szint
    0
    Sziasztok,

segítség kellene. vettem egy Desire-t (használt) ami angol. Azt olvastam, hogy ilyenkor ROM csere, de sok gyári és custom ROM között elvesztem.
    Egy kis segítség kellene, hogy melyik ROM-ot ajánlanátok, ami üzembiztos. Leginkább általános felhasználásra kell, semmi extra.

Kösz.

Készülék
    HTC Desire
    Android OS
    Gingerbread (2.3)
    Hely
    Kaposvár
    Hozzászólás
    7
    Hírnév szint
    0
    Zsolt160,

most látom, te is kaposvári vagy. Vállalod-e ( nem ingyé') a telcsimen a ROM cserét?

Szakértő androidos zsolt160 has a spectacular aura about zsolt160 has a spectacular aura about zsolt160 has a spectacular aura about zsolt160 logója
    Készülék
    Android OS
    Jelly Bean (4.1-4.3)
    Hely
    Kaposvár
    Hozzászólás
    3.475
    Hírnév szint
    62
    Csak ingyen. De sajnos én nem vagyok rom téren otthon.

Kezdő androidos Szasza_Dzsi is on a distinguished road
    Készülék
    Sony Xperia Ray
    Android OS
    Ice Cream Sandwich (4.0)
    Hozzászólás
    4
    Hírnév szint
    0
    Sziasztok! Pár hónapja vettem egy Xperia Ray-t. Szuper kis gép, kompakt méretű és hardveresen is jól fel van szerelve. Egészen addig nem is volt vele gond amíg a 2.3.4-es Gingerbread futott rajta amivel kihoztam a boltból. Kijött rá az Ice Cream Sandwich, megoszló véleményeket olvastam róla de végülis úgy döntöttem, mi bajom lehet... Hát nem kellett volna. A teló azóta nem kicsit belassult, sokat gondolkozik, tököl, akad, egyszer-kétszer fagyogat is. Már próbáltam mindenféle appot, memóriaboostereket, task killert, JuiceDefendert és társait de az eredmény hajszálpontosan nulla. Egy érintésre van hogy a régi átlagban max 0,5 másodperces reakcióidő helyett akár 5-6 másodpercet is várnom kell mire elkezd történni valami végre. Felhasználói élmény terén ez nagyon zavaró tud lenni. Az lenne a kérdésem, hogy házilag visszarakható-e rá a 2.3.4-es GB vagy elvigyem szervízbe? Ha ez megoldható lenne itthoni eszközökkel akkor szeretnék hozzá egy kis segítséget ill infót kérni mit, hol hogyanJó lenne visszanyerni az igazi Ray-feelinget... Előre is köszönöm, más témában szívesen segítek bárkinek én is de ehhez konkrétan még csak nem is konyítok.

Üdv: -szasza-

Készülék
    HTC Desire
    Android OS
    Gingerbread (2.3)
    Hely
    Kaposvár
    Hozzászólás
    7
    Hírnév szint
    0
    Idézet zsolt160 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak ingyen. De sajnos én nem vagyok rom téren otthon.
    Hát sajnos pedig amit eddig utána olvastam, arra lesz szükségem. Annyit tudok, hogy most még a MIUI tetszik. van hozzá magyarítás is, de rugalmas vagyok, még változhat az ízlésem is e téren.

Készülék
    Android OS
    Jelly Bean (4.1-4.3)
    Hely
    Kaposvár
    Hozzászólás
    3.475
    Hírnév szint
    62
    Távsegítséggel Telenenor telót az Angol leírás alapján rom-tam, de nem olyan nagy az Angolom sem. De ha gondolod megnézhetjük, hogyan kell csinálni.

Kezdő androidos szekinek is on a distinguished road
    Készülék
    MID superpad 6
    Android OS
    Ice Cream Sandwich (4.0)
    Hozzászólás
    26
    Hírnév szint
    4
    Idézet Szasza_Dzsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Pár hónapja vettem egy Xperia Ray-t. Szuper kis gép, kompakt méretű és hardveresen is jól fel van szerelve. Egészen addig nem is volt vele gond amíg a 2.3.4-es Gingerbread futott rajta amivel kihoztam a boltból. Kijött rá az Ice Cream Sandwich, megoszló véleményeket olvastam róla de végülis úgy döntöttem, mi bajom lehet... Hát nem kellett volna. A teló azóta nem kicsit belassult, sokat gondolkozik, tököl, akad, egyszer-kétszer fagyogat is. Már próbáltam mindenféle appot, memóriaboostereket, task killert, JuiceDefendert és társait de az eredmény hajszálpontosan nulla. Egy érintésre van hogy a régi átlagban max 0,5 másodperces reakcióidő helyett akár 5-6 másodpercet is várnom kell mire elkezd történni valami végre. Felhasználói élmény terén ez nagyon zavaró tud lenni. Az lenne a kérdésem, hogy házilag visszarakható-e rá a 2.3.4-es GB vagy elvigyem szervízbe? Ha ez megoldható lenne itthoni eszközökkel akkor szeretnék hozzá egy kis segítséget ill infót kérni mit, hol hogyanJó lenne visszanyerni az igazi Ray-feelinget... Előre is köszönöm, más témában szívesen segítek bárkinek én is de ehhez konkrétan még csak nem is konyítok.

Üdv: -szasza-
    Szia!

Szerintem jobban jársz, ha szervízközelben vagy akkor beviszed, mert esetleg véletlenül valami nem úgy sikerül ahogy szeretnéd, plusz a szervizben nem jó napja van az illetőnek fizethetsz a lustaságért.
    Mond meg nekik, hogy neked nem felel meg ez az új szoftver mert a régihez szoktál és minden variálás nélkül felraknak neked egy 2.3- androidot, mert te nem tehetsz róla, hogy ez megváltozott.
    A felhasználói adataid mindenképpen mentsd le mert azok törlődni fognak.
    Nem ismerem ezt a típust, de a Samsung-nak a Kies nevű applikációja nem tudja az ICS. mentéseit a 2.3-ra visszatenni.
    Szerintem inkább ne a telefonhoz kapott alkalmazással készíts mentést.

Készülék
    HTC Desire
    Android OS
    Gingerbread (2.3)
    Hely
    Kaposvár
    Hozzászólás
    7
    Hírnév szint
    0
    Távsegítséggel Telenenor telót az Angol leírás alapján rom-tam, de nem olyan nagy az Angolom sem. De ha gondolod megnézhetjük, hogyan kell csinálni.
    Hát, köszi, de most úgy néz ki, hogy a közben eszembe jutott barátom nagy buherátor, és leadtam neki a telcsit, elvileg egy miui rom-ot tesz rá. Majd megírom, hogy sikerült-e.

Készülék
    Android OS
    Jelly Bean (4.1-4.3)
    Hely
    Kaposvár
    Hozzászólás
    3.475
    Hírnév szint
    62
    Várom a fejleményeket! Akár PÜ-ben is!

Kezdő androidos serlok2 is on a distinguished road
    Készülék
    i5700 spica
    Android OS
    Eclair (2.0-2.1)
    Hozzászólás
    1
    Hírnév szint
    0
    Sziasztok kellene nekem egy kis segítség, spica rom frissítésben. Mit érdemes pillanatnyilag felrakni és hogy azt hogy kell pontosan feltenni.
    Ha valaki tud skype-on segíteni az szóljon.

Készülék
    HTC Desire
    Android OS
    Gingerbread (2.3)
    Hely
    Kaposvár
    Hozzászólás
    7
    Hírnév szint
    0
    Várom a fejleményeket! Akár PÜ-ben is!
    Hát, a miui nem tetszett, helyette felment a cyanogen. Azt bevallom férfiasan, hogy a magyarságon kívül nem nyújt nekem semmi pluszt a gyárihoz képest... Amit viszont nem tudok, és ebben lehet, hogy a segítségedet kérem, az. hogy a a2sd-t nem tudom valahogyan használni. Hiába állítom be, hogy a letöltött programok az sd-re kerüljenek, onnét valamiért nem futnak. És már csak 16-22 MB helyem van a gépen. A kártyát amúgy használja a gép, a fényképek is oda tárolódnak, de valami nem okés. Ebben esetleg tudsz segíteni?

Készülék
    Android OS
    Jelly Bean (4.1-4.3)
    Hely
    Kaposvár
    Hozzászólás
    3.475
    Hírnév szint
    62
    Root-ni kell a telefont előtte, bár ezt a progit nem ismerem, esetleg ext-be kell egy részt particionálni...

Kezdő androidos Buxu is on a distinguished road
    Készülék
    Samsung Galaxy S Plus
    Android OS
    Gingerbread (2.3)
    Hozzászólás
    2
    Hírnév szint
    0
    Sziasztok,

Segítséget szeretnék kérni, mivel igen idegesít már a probléma.
    Market frissítés illetve letöltés alkalmával, elindul a letöltés, végigfut az állapotjelző 100%-ig, és ennyi, továbbra is fut a zöld ferde csíkos állapotjelző, "letöltés..." felirattal, de ha hagyom ez futna órákig. Úgy gondolom, hogy talán letölti az alkalmazást, de nem telepíti, és hibaüzenetet sem ír ki.
    Be vagyok jelentkezve a gmail fiókomba a gépemen is és a telefonomon is. Nem tudom mi lehet a hiba, pedig fél éve használom ezt a Galaxy S Plus-és idáig minden tökéletesen működött.
    Várom segítségeteket.
    Előre is köszi.

Buxu

Szakértő androidos Olivér has a spectacular aura about Olivér has a spectacular aura about Olivér has a spectacular aura about Olivér logója
    Készülék
    Nexus 5
    Android OS
    KitKat (4.4)
    Hely
    Komárom
    Hozzászólás
    1.494
    Hírnév szint
    42
    Szia! Nem kell minden topikba beírnod, elég egybe, mi azt látjuk.
    A problémádra visszatérve, próbáltad a Play/Market cache ürítését? Esetleg egy adatok törlése volt már?

Készülék
    HTC Desire
    Android OS
    Gingerbread (2.3)
    Hely
    Kaposvár
    Hozzászólás
    7
    Hírnév szint
    0
    Root-ni kell a telefont előtte, bár ezt a progit nem ismerem, esetleg ext-be kell egy részt particionálni...
    A root megvolt...
    A particionálásnál nem voltam jelen, utólag hogyan tudom megnézni a telcsin, hogy az sd kártya hogyan néz ki "belülről"?

Készülék
    Android OS
    Jelly Bean (4.1-4.3)
    Hely
    Kaposvár
    Hozzászólás
    3.475
    Hírnév szint
    62
    Beállítások>Tárolás, mennyit lát a telefon? Meg van az összes? De pontosabbat aki jobban ért hozzá, mert Win alá kell telepíteni progit, akkor az is látja...

Készülék
    HTC Desire
    Android OS
    Gingerbread (2.3)
    Hely
    Kaposvár
    Hozzászólás
    7
    Hírnév szint
    0
    Beállítások>Tárolás, mennyit lát a telefon? Meg van az összes? De pontosabbat aki jobban ért hozzá, mert Win alá kell telepíteni progit, akkor az is látja...
    Belső: 144 MB foglalt, 3,3 MB szabad

itt hiányzik - valami megette - csak nem tudom, hol keressem. vagy mivel.

Kezdő androidos Szasza_Dzsi is on a distinguished road
    Készülék
    Sony Xperia Ray
    Android OS
    Ice Cream Sandwich (4.0)
    Hozzászólás
    4
    Hírnév szint
    0
    Magától megoldódott a dolog: pár napja már mobilnetet sem talál... Bevittem hát szervízbe ahol érdekes dolgot mondtak: otthon semmit se rakjak fel, hiába, hogy teljesen hivatalos meg update-center meg ilyenek, szerintük csak ártok a telefonnak az otthoni magánakciókkal. Jelen pillanatban hiszek nekik Köszi!

Kezdő androidos samsung15 is on a distinguished road
    Készülék
    samsung galaxy gio
    Android OS
    Gingerbread (2.3)
    Hozzászólás
    1
    Hírnév szint
    0
    Úgytudom a kies csak szoftvert frissít android operációs rendszert nem. de a rootolás is befolyásolja

Készülék
    Android OS
    Jelly Bean (4.1-4.3)
    Hely
    Kaposvár
    Hozzászólás
    3.475
    Hírnév szint
    62
    Akkor szerinted milyen szoftvert frissít a Kies ha nem az Android operációs rendszert?

Kezdő androidos szekinek is on a distinguished road
    Készülék
    MID superpad 6
    Android OS
    Ice Cream Sandwich (4.0)
    Hozzászólás
    26
    Hírnév szint
    4
    Sziasztok!

Szasza_Dzsi: Most akkor mondjam azt, hogy én megmondtam?
    Nem tudod, hogy mit csinálsz akkor inkább ne csinálj semmit, bízd szakemberre.
    Nem kel mindenkinek megtanulnia ezt a rendszert, valamiből másoknak meg kell élni!

Lac1: Kiveszed a kártyát, csatolod a PC-hez, nyomsz Windows+R kombinációt, ez a futtatás.
    Oda beírod, diskmgmt.msc.(Feltételeztem, hogy Windows oprendszert használsz.)
    Ha van rajta ismeretlen, (ext2) partíció, abba belenézni, nem tudsz, azt Linux alatt lehet, ha mountolod a partíciót.

Szakértő androidos bbeni is on a distinguished road bbeni logója
    Készülék
    Samsung Galaxy Nexus
    Android OS
    Egyéb
    Hozzászólás
    824
    Hírnév szint
    12
    Idézet samsung15 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Úgytudom a kies csak szoftvert frissít android operációs rendszert nem. de a rootolás is befolyásolja

Akkor szerinted milyen szoftvert frissít a Kies ha nem az Android operációs rendszert?
    Ezen most jo nevettem igy este!!DD
    Ht jo h az android rendszert frissiti(operácios rendszert)
    Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9000-ről

Kezdő androidos Tomii is on a distinguished road
    Készülék
    Alcatel OT-991
    Android OS
    Gingerbread (2.3)
    Hozzászólás
    1
    Hírnév szint
    0
    Sziasztok

Az lenne a kérdésem, hogy valaki nem tudná megmondani, hogy Alcatel OT-991-re lesz-e ICS frissítés? Mert látom, hogy 995-re már tesztelik, de 991-et meg még nem.
    A másik kérdésem pedig az lenne, hogy mikor lehet főzött ROM-ot/RAM-ot rakni a telefonra? Mert nagyon lassú a telefon, folyton lefagy, stb...

Készülék
    Android OS
    Jelly Bean (4.1-4.3)
    Hely
    Kaposvár
    Hozzászólás
    3.475
    Hírnév szint
    62
    Második kérdést nem értem, bármikor, csak ha garanciális a teló akkor ugye kell a gyári szoft, mert csak akkor van gari.

+ Hozzászól a témához
Oldal: 7 / 17 ElsőElső ... 5 6 7 8 9 ... UtolsóUtolsó

Tags for this Thread

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  • BB code : beküldve
  • Pofik beküldve
  • Az [IMG] kód beküldve
  • A HTML kód kikapcsolva