+ Hozzászól a témához
Oldal: 1 / 85 1 2 3 11 51 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 30 (2527) összesen

Téma: Samsung Galaxy Mini kérdések, problémák

Fejlődő androidos Galaxy mini is on a distinguished road
    Készülék
    Ace 2
    Android OS
    Gingerbread (2.3)
    Hozzászólás
    97
    Hírnév szint
    5
    Sziasztok!

Nekem az mms küldéssel lenne problémám. Telenornál vagyok már több éve, az előző telómmal nem volt gondom. Most galaxy mini-m van. Szóval elő van fizetve a beállítás elvileg, a beállítások az alapok, de mégsem megy át az mms. Igaz, hogy a wapos beállítást kitöröltem, nem szeretnék még véletlenül sem wapért fizetni. De gondolom az mms-hez nem kell a wap beállítás (az előző telómnál sem volt wap beállítva)
    Néztem neten, hogy miket kell beírni, és miket nem, de mégsem működik. Tudna nekem esetleg valaki segíteni?? Esetleg aki tud tuti működő beállítást, leírná nekem??

A másik problémám az lenne (nem találtam ennek megfelelő fórumot) Nem tudom hogyan helyezhetnék át pár zenét a belső memóriára. (hogyha esetleg a sd-t eltávolítom, mégis legyen csengőhangom.) Sehol nem találom, hogyan tudnék hozzáférni ahhoz a memóriához. (már töltöttem le különböző fájl kezelőket, azt hittem, az majd többet fog mutatni, mint a saját fájlokon belül találtak - igaz, tényleg többet mutatott, a telefon rendszer mappáit, de nem találtam a belső memóriás mappát) Valaki esetleg ebben tudna segíteni??

Köszi a válaszokat!

Szakértő androidos darkside will become famous soon enough darkside logója
    Készülék
    htc one x, htc hero
    Android OS
    Jelly Bean (4.1-4.3)
    Hozzászólás
    4.005
    Hírnév szint
    52
    Idézet Galaxy mini eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

Nekem az mms küldéssel lenne problémám. Telenornál vagyok már több éve, az előző telómmal nem volt gondom. Most galaxy mini-m van. Szóval elő van fizetve a beállítás elvileg, a beállítások az alapok, de mégsem megy át az mms. Igaz, hogy a wapos beállítást kitöröltem, nem szeretnék még véletlenül sem wapért fizetni. De gondolom az mms-hez nem kell a wap beállítás (az előző telómnál sem volt wap beállítva)
    Néztem neten, hogy miket kell beírni, és miket nem, de mégsem működik. Tudna nekem esetleg valaki segíteni?? Esetleg aki tud tuti működő beállítást, leírná nekem??

A másik problémám az lenne (nem találtam ennek megfelelő fórumot) Nem tudom hogyan helyezhetnék át pár zenét a belső memóriára. (hogyha esetleg a sd-t eltávolítom, mégis legyen csengőhangom.) Sehol nem találom, hogyan tudnék hozzáférni ahhoz a memóriához. (már töltöttem le különböző fájl kezelőket, azt hittem, az majd többet fog mutatni, mint a saját fájlokon belül találtak - igaz, tényleg többet mutatott, a telefon rendszer mappáit, de nem találtam a belső memóriás mappát) Valaki esetleg ebben tudna segíteni??

Köszi a válaszokat!
    Szia!

1, Vissza kell állítani a gyári beállításokat! Amennyiben a szolgáltatónál nem találod őket, innen átmentheted.
    Aztán szépen engedélyezni kell az mms-t, mert ha letiltod a teljes adatforgalmat, akkor sem küldeni, sem fogadni nem tudsz mms-t.
    Amennyiben szeretnéd a mobilnet-et kikapcsolni, de az mms-eket megkapni, akkor töltsd le a marketről a quick settings-et és abban kapcsold ki a mobile apn-t. Itt alapból az adatkommunikációt letiltja, de az mms-t hagyja érvényesülni.

2, root-olni kell a készüléket, majd felrakni a root explorer-t. Aztán meg kell keresned a system->media->audio->ringtones könyvtárat és ide másolni a kívánt csengőhangot.

DS

Készülék
    Ace 2
    Android OS
    Gingerbread (2.3)
    Hozzászólás
    97
    Hírnév szint
    5
    Szia DS!

De ha a gyári beállításokra rámegyek, hogy állítsa vissza, akkor miket állít vissza e mellett? Mert külön van egy olyan lehetőség a mobilhálózat beállítás alatt, hogy alapértelmezett visszaállítása. Az nem elég, ha azt állítom vissza?
    És tudnál abban segíteni, hogy kell rootolni?

Köszi szépen!

Készülék
    Ace 2
    Android OS
    Gingerbread (2.3)
    Hozzászólás
    97
    Hírnév szint
    5
    Valamint csodálkozom, de nem volt a készülékem mellé headset. Érdeklődnék, hogy amit adnak mellé, azzal alapból lehet-e pl. rádióval csatlakoztatni, és azon keresztül lejátszani az autóban a számokat, vagy ahhoz egy külön profibb kell?? És ha igen, akkor milyet érdemes venni?? Esetleg valami tanács??

Készülék
    Ace 2
    Android OS
    Gingerbread (2.3)
    Hozzászólás
    97
    Hírnév szint
    5
    Meg légyszi segíts a wap kikapcsolásában is? A a mobil data 3G-t ne kapcsoljam ki ugye? és a testreszabásom belül a mobile data (APN)-nél van három beállítás. Ott mit kapcsoljak ki?

Kezdő androidos Vallaloid is on a distinguished road
    Készülék
    Samsung galaxy mini
    Android OS
    Froyo (2.2)
    Hozzászólás
    5
    Hírnév szint
    0
    Sziasztok!
    Nekem sok kérdésem lenne, ugyanis amit kaptam használati útmutatót az finoman szólva nem ér semmit, kb 6 oldalból áll!
    Ha valaki tudja hol lehet esetleg letölteni a neten, az kérem segítsen!
    A másik gondom, hogy mp3 csengőhangot csak személyeknek és csoportoknak tudok beállítani, de alapértelmezett csengőhangnak csak a gyáriakat, meg lehet valahogy oldani, hogy mp3 csörögjön ott is, például anonimhivásnál, illetve ismeretlen számnál?
    Amúgy eddig csak jó tapasztalatom van!
    A segítséget elölre is köszönöm!

Készülék
    Ace 2
    Android OS
    Gingerbread (2.3)
    Hozzászólás
    97
    Hírnév szint
    5
    Idézet Vallaloid eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Nekem sok kérdésem lenne, ugyanis amit kaptam használati útmutatót az finoman szólva nem ér semmit, kb 6 oldalból áll!
    A másik gondom, hogy mp3 csengőhangot csak személyeknek és csoportoknak tudok beállítani, de alapértelmezett csengőhangnak csak a gyáriakat, meg lehet valahogy oldani, hogy mp3 csörögjön ott is, például anonimhivásnál, illetve ismeretlen számnál?
    Szia! Ha a zenék menüponton belül keresed meg az mp3 csengőhangot, akkor az opciók (bal gomb) megnyomása utána van egy olyan lehetőség, hogy beállítás csengőhangként. A netes kézikönyvet nem tudom sajna én sem, hogy van-e, valamint hogy külön ismeretlen számnál lehet-e beállítani csengőst, vagy sem.

Készülék
    Samsung galaxy mini
    Android OS
    Froyo (2.2)
    Hozzászólás
    5
    Hírnév szint
    0
    Ez gyors volt, köszi a segítséget, meg is van, az ismeretlen szám alatt is az alapértelmezettet értettem, köszi még egyszer!

Készülék
    Ace 2
    Android OS
    Gingerbread (2.3)
    Hozzászólás
    97
    Hírnév szint
    5
    DS!
    letöltöttem már két féle programot a rootoláshoz, de egyik sem működik. Az első féle (UniversalAndroot) nem működött, hibát írt ki, aztán olvastam máshol, hogy ha andorid 2.1 vagy jobb van, akkor z4root kell. letöltöttem egy fajtáját, az befagyott, majd egy újabb, 1.3.0ás verziót, ami betöltött, de nem indította újra a telót, mint ahogy a videókat néztem, és nem változott semmi, ráadásul belassult a teló.
    Honnan ismerem fel, ha rootolva van a teló? Van esetleg frissebb z4root? A ramon kevés lehet a hely és azért fagy be? Át kéne a programjaimat rakni az sd-re, azt majd rootolás után tudom megtenni?

Készülék
    Ace 2
    Android OS
    Gingerbread (2.3)
    Hozzászólás
    97
    Hírnév szint
    5
    ROOTolás megoldódott. Le kellett töltenem kies pc studio progit, és superoneclick-kel sikerült a rootolás!!

Samsung galaxy minihez rootolás:

[samsung galaxy mini kies, PC Sync & Driver] nevű progi letöltése, feltelep., majd superoneclick progit gépre feltelep., superuser.apk-t felrakni telóra, (teló feltöltés - nem tudom, mennyire fontos) majd összeköt USB-vel. Superoneclick progi elindít, root gomb, vár pár percet, majd ha egy ablak megjelenik külön, hogy sikerült a telep. Majd root explorert a telóra telep.

Ennyi.
    Utoljára módosítva: Galaxy mini által : 2011-03-31 18:39

Készülék
    Ace 2
    Android OS
    Gingerbread (2.3)
    Hozzászólás
    97
    Hírnév szint
    5
    Root explorerrel kapcs gond: hiába akarok a system média audio mappán belül mappát létrehozni, másolni, vagy akármit, nem úgy csinál, mintha megtenné, de semmi. (sdcard mappán belül bármit)...

Készülék
    htc one x, htc hero
    Android OS
    Jelly Bean (4.1-4.3)
    Hozzászólás
    4.005
    Hírnév szint
    52
    Root explorerrel kapcs gond: hiába akarok a system média audio mappán belül mappát létrehozni, másolni, vagy akármit, nem úgy csinál, mintha megtenné, de semmi. (sdcard mappán belül bármit)...
    Felül mit mutat r/w vagy r/o? Át kell állítani a mellettük lévő gombbal r/w-re, hogy legyen írási jogod a belső memóriához is.

DS

Készülék
    htc one x, htc hero
    Android OS
    Jelly Bean (4.1-4.3)
    Hozzászólás
    4.005
    Hírnév szint
    52
    Idézet Vallaloid eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Kézikönyv pdf formátumban nem volt a telefonhoz adott memórikártyán?
    Egyébként a samsung oldalán fent van.
    Sokkal előrébb nem leszel vele, elég gagyi az egész.
    Innen leszedheted!

DS

Készülék
    Ace 2
    Android OS
    Gingerbread (2.3)
    Hozzászólás
    97
    Hírnév szint
    5
    Az mms probléma is megoldva, be kellett kapcsolnom a mobil datát is, nem csak az mms-t.

Készülék
    Ace 2
    Android OS
    Gingerbread (2.3)
    Hozzászólás
    97
    Hírnév szint
    5
    Hiába állítom át bármelyikre is, sehogy sem működik. pedig elv. sikerült a rootolás, és a névjegy is már azt írja ki, hogy rootolt verzió.

Készülék
    Samsung galaxy mini
    Android OS
    Froyo (2.2)
    Hozzászólás
    5
    Hírnév szint
    0
    Köszi a használati utasítást!

Kezdő androidos timi is on a distinguished road
    Készülék
    Samsung Galaxy Mini
    Android OS
    Egyéb
    Hozzászólás
    1
    Hírnév szint
    0
    Sziasztok!

Nekem lenne egy olyan problémám, hogy rádugom usb-re a telefont, és nem akarja felismerni a telefon a gépet...a gép kiírja ugyan, hogy a telefon csatlakoztatva lett, de hiányolja az illesztőprogramot, amit ha jól tudok nem kell telepíteni, bár nem is találtam.
    Mutatták nekem hogy elvileg az értesítéseknél a telefonba ott kellene mutatnia hogy csatlakozzon a telefon a géphez, de még csak nem is jelzi a telefon, hogy usb-re lenne dugva, csak tölt..
    Remélem valaki tud valami okos dolgot mondani erre :/
    Eddig 4 számítógépen próbáltam, csak az egyik ismerte fel, barátom apjáé, neki egy Galaxy S van, lehetséges hogy azért mert neki a gépe már alapból tudja az ő telefonja miatt?
    Előre is köszi a segítséget!

Készülék
    Ace 2
    Android OS
    Gingerbread (2.3)
    Hozzászólás
    97
    Hírnév szint
    5
    Idézet timi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

Nekem lenne egy olyan problémám, hogy rádugom usb-re a telefont, és nem akarja felismerni a telefon a gépet...a gép kiírja ugyan, hogy a telefon csatlakoztatva lett, de hiányolja az illesztőprogramot, amit ha jól tudok nem kell telepíteni, bár nem is találtam.
    Mutatták nekem hogy elvileg az értesítéseknél a telefonba ott kellene mutatnia hogy csatlakozzon a telefon a géphez, de még csak nem is jelzi a telefon, hogy usb-re lenne dugva, csak tölt..
    Remélem valaki tud valami okos dolgot mondani erre :/
    Eddig 4 számítógépen próbáltam, csak az egyik ismerte fel, barátom apjáé, neki egy Galaxy S van, lehetséges hogy azért mert neki a gépe már alapból tudja az ő telefonja miatt?
    Előre is köszi a segítséget!
    Szia!

nekem sem ismerte fel, csak töltött, míg le nem töltöttem a samsung galaxy mini kies, PC Sync & Driver nevű programot.

Készülék
    Ace 2
    Android OS
    Gingerbread (2.3)
    Hozzászólás
    97
    Hírnév szint
    5
    Idézet darkside eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Felül mit mutat r/w vagy r/o? Át kell állítani a mellettük lévő gombbal r/w-re, hogy legyen írási jogod a belső memóriához is.

DS
    bármire állítom fura dolog történik. ha létrehozok mappát, nem mutatja, (de szerintem ott van),ha törlök nem töröl ki semmit, valamint az sdcardról átraktam egy mappát, és a kártyáról eltűnt, de a telón nem látom.

Kezdő androidos maczy is on a distinguished road
    Készülék
    samsung galaxy mini
    Android OS
    Froyo (2.2)
    Hozzászólás
    2
    Hírnév szint
    0
    Sziasztok!
    Szia!

nekem sem ismerte fel, csak töltött, míg le nem töltöttem a samsung galaxy mini kies, PC Sync & Driver nevű programot.
    A problémám szintén ugyanaz nem tudom a géppel összekötni a telefonomat.
    Tudom Google a barátom, de ezt a pc sync & driver programot 1 helyen találtam meg ahol azt írják"Oops! This link appears to be broken."
    Szeretném ha valaki tudna nekem egy használható linket küldeni. Előre is nagyon köszönöm.

Az androidos androidos will become famous soon enough androidos logója
    Készülék
    HTC One Google Edition
    Android OS
    Jelly Bean (4.1)
    Hozzászólás
    809
    Hírnév szint
    10
    Telepítsétek fel az SDK-ban található USB driver csomagot. Ezután remélhetőleg tökéletesen felismeri majd a KIES a telefonotokat

Kezdő androidos maczy is on a distinguished road
    Készülék
    samsung galaxy mini
    Android OS
    Froyo (2.2)
    Hozzászólás
    2
    Hírnév szint
    0
    Idézet androidos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Telepítsétek fel az SDK-ban található USB driver csomagot. Ezután remélhetőleg tökéletesen felismeri majd a KIES a telefonotokat
    Nagyon köszönöm, tökéletesen működik.

Kezdő androidos *Manoka_0914* is on a distinguished road
    Készülék
    samsung galaxy mini
    Android OS
    Cupcake (1.5)
    Hozzászólás
    4
    Hírnév szint
    0
    Sziasztok!
    Nekem nagy segítség kellene!
    Most vettem androidos telefont,szal azt se tudom mit hogyan kell rajta.
    Az első problémám h csatlakoztattam az USB kábelt a számítógéphez,de sem a telefon sem a gép nem jelez ki semmit.Mit kell csinálni??

Készülék
    htc one x, htc hero
    Android OS
    Jelly Bean (4.1-4.3)
    Hozzászólás
    4.005
    Hírnév szint
    52
    Idézet *Manoka_0914* eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Nekem nagy segítség kellene!
    Most vettem androidos telefont,szal azt se tudom mit hogyan kell rajta.
    Az első problémám h csatlakoztattam az USB kábelt a számítógéphez,de sem a telefon sem a gép nem jelez ki semmit.Mit kell csinálni??
    Elolvasni a felhasználói kézikönyvet?
    Telepíteni a telefon szinkronizációs szoftverét, aztán elindítani, csatlakoztatni a telefont, leokézni a hardver telepítéseket, az értesítése sávot lehúzni és kiválasztani azt a funkciót, amit használni szeretnél (szinkronizáció, háttértár, akármi)

DS

Kezdő androidos keva is on a distinguished road
    Készülék
    Samsung Galaxy mini
    Android OS
    Cupcake (1.5)
    Hozzászólás
    4
    Hírnév szint
    0
    Sziasztok, Nagyon szeretek hangoskönyvet hallgatni, van is egy csomó, át is töltöttem a minire, de nagyon rosszul, érthetetlenül szól. Van valakinek ötlete, mi lehet a probléma?
    Előre is köszi!

Készülék
    htc one x, htc hero
    Android OS
    Jelly Bean (4.1-4.3)
    Hozzászólás
    4.005
    Hírnév szint
    52
    Idézet keva eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok, Nagyon szeretek hangoskönyvet hallgatni, van is egy csomó, át is töltöttem a minire, de nagyon rosszul, érthetetlenül szól. Van valakinek ötlete, mi lehet a probléma?
    Előre is köszi!
    Nem megfelelő tömörítési forma.

DS

Kezdő androidos *Manoka_0914* is on a distinguished road
    Készülék
    samsung galaxy mini
    Android OS
    Cupcake (1.5)
    Hozzászólás
    4
    Hírnév szint
    0
    Hmm... köszi.de a gépen telepítem??v a mobilon?honnan?áá... nekem ez magas.

Kezdő androidos harly is on a distinguished road
    Készülék
    Samsung Galaxy Mini
    Android OS
    Froyo (2.2)
    Hozzászólás
    6
    Hírnév szint
    0
    Idézet *Manoka_0914* eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hmm... köszi.de a gépen telepítem??v a mobilon?honnan?áá... nekem ez magas.
    Helló!
    Telepíteni így kell:

1. Fogod a telefon rá kapcsolod az USB-t.
    2. Le húzod fent az értesítő menüt (vagy minek kell nevezni?!) .
    3. Lessz egy olyan opció, hogy "USB csatlakoztatva" arra rá böksz, aztán "USB-tároló csatlakozása" vársz egy kicsit és a gépen meg jelenik a telefonod.
    4. Ha letöltötted a KIES programot, megnyitod és látod a telefont vagy peddig a saját gépben megjelenik.
    5. Kb ennyi a programba pofon egyszerű másolni, inkább azt ajánlom!

Illetve a http://downloadcenter.samsung.com/content/UM/201103/20110321173649877/GT-S5570_UM_Open_Hun_Rev.1.0_110321_Screen.pdf
    Kiest innen tudod leszedni: http://org.downloadcenter.samsung.com/downloadfile/ContentsFile.aspx?CDSite=UNI_HU&CttFileID=3667740& CDCttType=SW&ModelType=N&ModelName=GT-S5570&VPath=SW/201102/20110201121943210/Kies_2.0.0.11032_12_9.exe

Kezdő androidos boni grof is on a distinguished road
    Készülék
    samsung galaxy mini
    Android OS
    Egyéb
    Hozzászólás
    1
    Hírnév szint
    0
    sziasztok az a problémám hogy most vettem a készüléket és nem volt benne ( telepitö cd amivel rá lehetne csat lakoztatni a számito gépre igy nem tudok közvetlen rátenni semmir ha valaki tud na valamit hogyan lehet ne tá tenni vagy elküldeni honnan lehet letölteni a magyar verzio drivert azt meg köszönném elöreis edig , sok féle samsungom volt és csak ehez a fajtához nem kaptam még telepitö cédét, igy meg vagyok lőve mert nem tudom használmi

Az androidos androidos will become famous soon enough androidos logója
    Készülék
    HTC One Google Edition
    Android OS
    Jelly Bean (4.1)
    Hozzászólás
    809
    Hírnév szint
    10
    Ha fájlokat szeretnél a készülékedre másolni, akkor ahhoz semmilyen egyéb driver telepítése nem szükséges, hiszen a Windows, a Mac OS X és a Linux és automatikusan felismeri ezeket a telefonokat. Amennyiben viszont az eszközön található tartalmat szeretnéd kezelni, úgy tedd fel a KIES programot, mellyel a Samsung készülékeket menedzselheted.

+ Hozzászól a témához
Oldal: 1 / 85 1 2 3 11 51 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  • BB code : beküldve
  • Pofik beküldve
  • Az [IMG] kód beküldve
  • A HTML kód kikapcsolva