+ Hozzászól a témához
Oldal: 8 / 163 ElsőElső ... 6 7 8 9 10 18 58 108 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 211 - 240 (4875) összesen

Téma: Samsung Galaxy ACE kérdések

Kezdő androidos Ádám Bihari is on a distinguished road
    Készülék
    Samsung Galaxy S
    Android OS
    Gingerbread (2.3)
    Hozzászólás
    17
    Hírnév szint
    5
    Más gyengébb hardverű telefonokon is van flash nem értem ACE-n miért nincs

Kezdő androidos rethink is on a distinguished road
    Készülék
    samsung galaxy ace
    Android OS
    Froyo (2.2)
    Hozzászólás
    4
    Hírnév szint
    0
    Sziasztok!

Lenne még egy kérdésem. Már láttam, hoyg másnak is volt gondja a wifi kapcsolódással, ahol MAC frissítést ajánlottatok. Azon kívül, hogy nem tudom hogy az mi, nálam kicsit más a helyzet. Otthon teljesen normálisan tudok kapcsolódni az otthoni wifihez, azonban máshol nem. Tegnap egy bárban próbáltam ahol nyilt volt a hálózat, nem kellett jelszó meg semmi, látta is a wifit, de lekérte az IP címet majd azt írta ki hogy Szétkapcsolva. Ma ugyanezt játszotta el a munkahelyemen is. Pedig itt is van úgy nevezett wifi vendégeknek, nyílt és nem kell jelszó. Ugyanígy azt írta ki, hogy szétkapcsolva. Ilyen esetben nyilván a routerhez nem férek hozzá, vagyis nem tudok rajta semmit frissíteni, és gyanús hogy a hiba az én készülékemben van. Tudtok segíteni?

Az androidos androidos will become famous soon enough androidos logója
    Készülék
    HTC One Google Edition
    Android OS
    Jelly Bean (4.1)
    Hozzászólás
    809
    Hírnév szint
    10
    rethink:

Otthon milyen router-ed van? Elképzelhető, hogy mindkét helyen egy olyan router volt munkában, amiben nem a szabványoknak megfelelően oldották meg a Wi-Fi kapcsolódást. Ilyen esetben használd a 3G-t.

Kezdő androidos Falkon is on a distinguished road
    Készülék
    Samsung Galaxy Ace
    Android OS
    Froyo (2.2)
    Hozzászólás
    4
    Hírnév szint
    0
    Sziasztok!

Volna pár kérdésem:

1. Hogy lehet Kiesben, vagy valahol a telefon memóriáját megnyitni? A marketről leszedett cuccokat telóra menti, meglehet ezt változtatni?
    2. A Ringdroiddal betudok állítani sms hangot?
    3. Mappákat létre lehet hozni a menüben?

Bocsi az idióta kérdésekért, vagy ha már volt.

Előre is köszönöm!

Készülék
    samsung galaxy ace
    Android OS
    Froyo (2.2)
    Hozzászólás
    4
    Hírnév szint
    0
    Idézet androidos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    rethink:

Otthon milyen router-ed van? Elképzelhető, hogy mindkét helyen egy olyan router volt munkában, amiben nem a szabványoknak megfelelően oldották meg a Wi-Fi kapcsolódást. Ilyen esetben használd a 3G-t.
    Köszi a tippet, nem is tudom milyen routerünk van itthon nem értek hozzá. Netgear van ráírva Viszont újabb probléma merült fel...kezdek már kicsit kiakadni. A Kies-el eddig nem volt semmi gond, azonban tegnap óta a névjegyzéket nem tölti be, 18%-nál megáll és kiírja hogy a "névjegyek elemének betöltése leállítva". Mi lehet a gond?

Kezdő androidos Csosz A'kos is on a distinguished road
    Hozzászólás
    1
    Hírnév szint
    0
    Sziasztok

Több helyen olvastam, hogy az Angry Birds szaggatás mentesen futott a készüléken. Nekem néha nagyon durván beszaggat, sőt, az An3D Benchmark XL programmal először 11.256 pontot kaptam, a második futtatáskor pedig 12.150et. Ez rootolás után volt, nem futott semmi a háttérben ... szóval szaggat ... van, hogy megáll a képem egy 3-4 mpre is akár ...
    valakinek valami 5let?

Készülék
    samsung galaxy ace
    Android OS
    Froyo (2.2)
    Hozzászólás
    4
    Hírnév szint
    0
    Minél többet használom a telóm, annál több kérdés merül fel. Lehet én vagyok vele egyedül, de nekem a névjegyzék kezelése nem tűnik túl könnyűnek.

- Miért van az hogy egy névhez tartozik vagy 4 névjegyzék? Nem lenne okosabb egy névjegyzéket megtartani, és abban hozzáadni munkahelyi, meg vezetékes, meg mittumoén még hány számot? Miért hoz létre egy csomót?

- Ami még nagyon zavar: teljesen fiktív születésnapokat generál. Nem értem honnan szedi a fals információt, mert a kontakt facebook adatlapján helyesen szerepel a születési dátum, de a névjegyzékbe egy teljesen másat generál.

- És még mindig nem tudom szerkeszteni a Kies-el a névjegyeket. Az alábbit írja ki 18%-nál: "névjegyek elemének betöltése leállítva". Már újraraktam a Kiest is, de nem segített.

- Illetve ha engem hívnak, akkor a híváskor nem jelzi ki a képet. (csak a névjegyzékben kis ikonként) Mintha nem lenne megjelenő kép. Automatikusan nem rakja bele a facebook adatlap képét, hanem egyesével kellene mindegyikhez hozzátennem képet. (rámenteni a telóra és mindegyik névjegyzékhez egyesével hozzáadni) Ez komoly? Vagy én nem vettem észre vmi beállítást?

Várom az ötleteiteket! Előre is köszi!

Kezdő androidos Miklós Rónai is on a distinguished road
    Hozzászólás
    10
    Hírnév szint
    4
    galaxy ace-hez lesz 2.3 android, és azzal fog müködni az Flash Player?
    vagy még mindig nincs valami megoldás a Flash-re?

Kezdő androidos adruuu is on a distinguished road
    Készülék
    Galaxy aCE
    Android OS
    Froyo (2.2)
    Hozzászólás
    1
    Hírnév szint
    0
    Sziasztok!
    Nekem az a problémám, hogy itthon ülök a router előtt és nem látja.. hiába keresem nem látja.. de a laptop simán rákapcsolódik és a nokia is. :s máshol pedig feltudtam kapcsolódni:S (

Készülék
    HTC One Google Edition
    Android OS
    Jelly Bean (4.1)
    Hozzászólás
    809
    Hírnév szint
    10
    Falkon:

Az Astro File Manager segítségével tudod elmenteni az alkalmazásokat az SD kártyára. A gyári telefon memóriáját az SDK-ban található ADB segítségével érheted el. Az SD kártya tartalmát természetesen egy számítógép segítségével bármikor módosíthatod.

A gyári Android OS is lehetőséget biztosít arra, hogy egyedi SMS csengőhangot állíts be: az SD kártyádra a media/audio/notifications/ mappa alá másold be a kívánt dallamokat, majd a beállítások között válaszd ki a megfelelőt.
    Mappákat pedig csak a kezdőlapon hozhatsz létre, a menüben sajnos nem.

Csosz A'kos:

A játék elindítása előtt indítsd újra a telefonodat vagy állítsd le az összes, a háttérben futó folyamatot.

rethink:

- A több névjegyzék a korábbi importálások eredménye lehet. Ha egyszer rendbe teszed a listát és konzekvensen vezeted, akkor többet nem lesz vele gondod.
    - A fiktív születésnapokra nincs ötletem, hogy mitől lehet, feltehetőleg valamilyen adatkonverziós hiba áll fenn.
    - A Facebook szinkronizációval történhetett valamilyen gond. Töröld le a Facebook account-odat és add hozzá újra.

Miklós Rónai:

Bár lesz rá 2.3, de a Flash támogatás nem várható, mivel a készülék processzora túl gyenge hozzá.

adruuu:

Vedd le az otthoni router-edről a jelszót, vagy pedig vegyél egy olyat, mely tökéletesen támogatja a titkosítást (Mikrotik, Linksys WRT54GL).

Készülék
    Samsung Galaxy Ace
    Android OS
    Froyo (2.2)
    Hozzászólás
    4
    Hírnév szint
    0
    Androidos:
    Köszönöm a segítséget! "A gyári telefon memóriáját az SDK-ban található ADB segítségével érheted el." Ezt kifejtenéd nekem? Ez az első androidos telefonom, nem nagyon értek hozzá. Köszi!

Készülék
    HTC One Google Edition
    Android OS
    Jelly Bean (4.1)
    Hozzászólás
    809
    Hírnév szint
    10
    Idézet Falkon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A gyári telefon memóriáját az SDK-ban található ADB segítségével érheted el." Ezt kifejtenéd nekem?
    Az Android SDK feltelepítésével, egy úgynevezett ADB is felkerült a számítógépedre, mely lehetőséget biztosít arra, hogy a telefonod vagy a te esetedben az emulátorban futó készülék fájlrendszerét (és néhány egyéb szolgáltatását) elérd.

A "programot" az Android SDK mappájában, a platform-tools könyvtár alatt éred el. Használata igen egyszerű, a parancssoron keresztül igen könnyen paraméterezhető.

Az Android fejlesztői portálon megtalálod az ADB nyújtotta lehetőségeket: http://developer.android.com/guide/d...tools/adb.html

Készülék
    Samsung Galaxy Ace
    Android OS
    Froyo (2.2)
    Hozzászólás
    4
    Hírnév szint
    0
    Így már értem! Köszönöm a segítséget!

Kezdő androidos kili27 is on a distinguished road
    Készülék
    Samsung Galaxi Ace
    Android OS
    Cupcake (1.5)
    Hozzászólás
    1
    Hírnév szint
    0
    Sziasztok!

Vettem egy Samsung Galaxi Ace-t, az lenne a kérdésem, hogy tudna e valaki szerezni nekem Igo 8-at rá.
    Válaszotokat a következő e-mail- ra várom: zoli*manynet.hu
    Segítségeteket előre is köszönöm.

Kezdő androidos Brúnó is on a distinguished road
    Készülék
    samsung galaxy ace
    Android OS
    Froyo (2.2)
    Hozzászólás
    4
    Hírnév szint
    0
    Sziasztok!
    Még mindig azzal a bajjal küzdök, hogy nem fordul át a kijelző vízszintes irányból... Próbáltam azt, amit tanácsoltatok, hogy forgassam erősebben de semmi... Van valakinek ötlete vagy marad a telenoros kivizsgálás? :S

Készülék
    HTC One Google Edition
    Android OS
    Jelly Bean (4.1)
    Hozzászólás
    809
    Hírnév szint
    10
    Brúnó:

A Factory Data Reset-et megpróbáltad már? Ha ez sem segít, akkor tényleg érdemes lenne visszavinned a boltba, mert elképzelhető, hogy hibás a készüléked.

Kezdő androidos Brúnó is on a distinguished road
    Készülék
    samsung galaxy ace
    Android OS
    Froyo (2.2)
    Hozzászólás
    4
    Hírnév szint
    0
    Nagyon kezdő vagyok szóval nem tudom mi az a Factory Data Reset.. :S

Készülék
    HTC One Google Edition
    Android OS
    Jelly Bean (4.1)
    Hozzászólás
    809
    Hírnév szint
    10
    A Factory Data Reset a gyári beállítások visszaállítását jelenti. Ekkor az összes, a készülékeden tárolt adatod törlődik, tehát mindenképpen mentsd el a leggyakrabban használt programjaid nevét és a névjegyzéked tartalmát is, ha azt nem szinkronizálod a Google fiókoddal. (Az SD kártyád tartalma természetesen érintetlen marad). A funkciót a Settings - Privacy - Factory Data Reset menüpont alatt éred el.

Szakértő androidos pda_killer will become famous soon enough pda_killer logója
    Készülék
    Lg Optimus G E975
    Android OS
    Jelly Bean (4.1-4.3)
    Hozzászólás
    411
    Hírnév szint
    13
    Sziasztok!
    Egy kis segítség azoknak, akik még nem tudták:

Billentyű kombinációk: (a gombokat egyszerre kell lenyomni)
    1) letöltés mód: (kikapcsolt telefonon) Bekapcs + Hang le + Menü
    2) visszaállítás mód: (kikapcsolt telefonon) Bekapcs + Menü
    3) bootloader csere mód: (kikapcsolt telefonon) Bekapcs + Hang fel + Menü
    4) képernyő mentés (screenshot): (bekapcsolt telefonon) Vissza + Menü
    5) újrainditás: (bekapcsolt telefonon) Bekapcs gomb nyomva tartása kb 8-10 mp-ig
    Utoljára módosítva: pda_killer által : 2011-05-29 12:29

Kezdő androidos mimic is on a distinguished road
    Készülék
    Samsung Galaxy Ace
    Android OS
    Honeycomb (3.0-3.1)
    Hozzászólás
    1
    Hírnév szint
    0
    Sziasztok! Nemrég vettem meg a Samsung Galaxy Ace-t. nagyon szeretem! Azután szeretnék érdeklődni, hogy amikor üzenetet írok... bizonyos mennyiség után azt írja ki, hogy ,,Átalakítás multimédiás üzenetté"... Hogy tudom ezt átállítani? Mert az üzenetet sehogy sem tudom elküldeni...
    Előre is kösziii!

Készülék
    Lg Optimus G E975
    Android OS
    Jelly Bean (4.1-4.3)
    Hozzászólás
    411
    Hírnév szint
    13
    Idézet mimic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Nemrég vettem meg a Samsung Galaxy Ace-t. nagyon szeretem! Azután szeretnék érdeklődni, hogy amikor üzenetet írok... bizonyos mennyiség után azt írja ki, hogy ,,Átalakítás multimédiás üzenetté"... Hogy tudom ezt átállítani? Mert az üzenetet sehogy sem tudom elküldeni...
    Előre is kösziii!
    Szia, olvasd el az 5. oldalon androidos #129 hozzászólását!

Készülék
    Lg Optimus G E975
    Android OS
    Jelly Bean (4.1-4.3)
    Hozzászólás
    411
    Hírnév szint
    13
    Sziasztok! Egy kis érdekesség egy hasonló fórumról

Mindenki csak saját felelőségre változtassa ezeket a beállításokat!!!

Hangerő növelése (hangszóró, füles)...
    1. a *#*#197328640#*#* szervíz kóddal belépünk a beállításokba
    2. kiválasztjuk: AUDIO
    3. ott a: MAX 8899 AMP
    4. ha a fülest szeretnék átállítani: SET STEREO HEADSET, ha a belső hangszórót, akkor: SET MP3 SPEAKER
    5. PRE AMP GAIN
    6. 9DB (a 20DB-t ne bántsd)
    7. megnyomjuk a bal oldali menü gombot, kiválasztjuk a key input-ot
    8. beírjuk 7fff, majd ok
    9. ha túl hangos, esetleg recseg, a REBUILD ALL visszaállíthajuk az eredeti beállításokat

Hangerő növelése (felső kis hangszóró)...
    1. a *#*#197328640#*#* szervíz kóddal belépünk a beállításokba
    2. kiválasztjuk: AUDIO
    3. HANDSET
    4. RX VALUE
    5. RX CODEC/VOLUME
    6. RX VOLUME 4, Menü-key input-beírjuk: 5fff
    7. RX VOLUME 5, Menü-key input-beírjuk: 12fff

Kezdő androidos Csongor Mátyók is on a distinguished road
    Készülék
    Samsung Galaxy Ace
    Android OS
    Froyo (2.2)
    Hozzászólás
    6
    Hírnév szint
    0
    Azt nem tudjátok hogy a 0.facebook.com-ot hogy lehet megcsinálni? Bekapcsoltam az adathálózatot de még mindig nem működik.

Kezdő androidos benington is on a distinguished road
    Készülék
    samsung galaxy ace
    Android OS
    Gingerbread (2.3)
    Hozzászólás
    7
    Hírnév szint
    0
    Sziasztok,

Ha jól emlékszem másnak is volt problémája a wifivel, méghozzá "wifi errort" jelez sokszor, és olyankor ki/be kell kapcsolni a telót, hogy ez megoldódjon. Factory Data Reset nálam nem segített, ezután elvittem szervizbe. Pár nap után visszakaptam. Csináltak benne egy szoftverfrissítést. Szerintetek segített? Hát nem. Ugyanúgy csinálja továbbra is. Nem tudom, hogy várjak e a 2.3-as frissítésre hátha megoldja (mikor lesz kb nálunk?) vagy vigyem ismét szervizbe? Kicsit elegem van már belőle, de amúgy teljesen elégedett vagyok a telefonnal.

Készülék
    HTC One Google Edition
    Android OS
    Jelly Bean (4.1)
    Hozzászólás
    809
    Hírnév szint
    10
    Idézet Csongor Mátyók eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt nem tudjátok hogy a 0.facebook.com-ot hogy lehet megcsinálni? Bekapcsoltam az adathálózatot de még mindig nem működik.
    Melyik szolgáltatónál van az előfizetésed? A hálózati beállítások között kell beállítanod a megfelelő APN-t, hogy működjön a mobilinternet.

benington:

Csak otthon tapasztalod ezt a problémát vagy máshol is? Milyen típusú routered van? Elképzelhető, hogy a gyártója nem a szabványok szerint implementálta az egyes titkosítási algoritmusokat, ezért nem tudsz hozzá rendesen kapcsolódni.

Kezdő androidos artin is on a distinguished road
    Készülék
    samsung galaxy ace
    Android OS
    Eclair (2.0-2.1)
    Hozzászólás
    2
    Hírnév szint
    0
    Magyarország térképet szeretnék letölteni és használni. Mit kell tennem? Lépésről lépésre kérném a segítséget, mert hülye vagyok:-)

Kezdő androidos artin is on a distinguished road
    Készülék
    samsung galaxy ace
    Android OS
    Eclair (2.0-2.1)
    Hozzászólás
    2
    Hírnév szint
    0
    Előre is köszönöm nagyon hálás leszek!

Kezdő androidos Csongor Mátyók is on a distinguished road
    Készülék
    Samsung Galaxy Ace
    Android OS
    Froyo (2.2)
    Hozzászólás
    6
    Hírnév szint
    0
    A mobilhálózat beállításokban ilyen ,hogy APN nincsen csak olyan, hogy Mobilszolgáltatók. Ott kiválasztom a T-mobile-t de még mindig azt mondja a böngészőben, hogy nincs hálózati kapcsolat. (és természetesen t-mobile-os vagyok)

Készülék
    Lg Optimus G E975
    Android OS
    Jelly Bean (4.1-4.3)
    Hozzászólás
    411
    Hírnév szint
    13
    Idézet Csongor Mátyók eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A mobilhálózat beállításokban ilyen ,hogy APN nincsen csak olyan, hogy Mobilszolgáltatók. Ott kiválasztom a T-mobile-t de még mindig azt mondja a böngészőben, hogy nincs hálózati kapcsolat. (és természetesen t-mobile-os vagyok)
    Szia!
    1) A Hozzáférési pontok neve menüpont alatt válaszd ki a megfelelő apn-t (a te esetedben trémobil)
    2) Ha ott nem lenne semmi, bal menü gomb, Alapértelmezés visszaállítása (esetleg manuálisan hozz létre egy újat)
    3) Ellenőrizd h be legyen pipálva a Csomagkapcsolatok használata

Ja és még valami, ha 3g netet szeretnél, véletlenül nincs letiltva maga a 3g kapcsolat???

Kezdő androidos Hugi is on a distinguished road
    Készülék
    samsung galaxy ace
    Android OS
    Egyéb
    Hozzászólás
    1
    Hírnév szint
    0
    Sziasztok ! Szeretnék kérni egy kis segítséget ! A napokban kaptam meg a Galaxy Ace-t , eddig samsung s5230-am volt ! nincs a telefonomhoz internet hozzárendelve ( nem a net miatt vettem ) na a lényeg az hogy az előzőhöz sem volt azon mégis megkaptam az mms-eket ezen viszont nem .... :-/ mi lehet a probléma ? segítsetek légyszíves!
    előre is köszönöm !

+ Hozzászól a témához
Oldal: 8 / 163 ElsőElső ... 6 7 8 9 10 18 58 108 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  • BB code : beküldve
  • Pofik beküldve
  • Az [IMG] kód beküldve
  • A HTML kód kikapcsolva