+ Hozzászól a témához
Oldal: 20 / 40 ElsőElső ... 10 18 19 20 21 22 30 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 571 - 600 (1177) összesen

Téma: Hasznos Programok, Játékok Android Rendszerre

Haladó androidos zlatan is on a distinguished road
    Készülék
    Samsung Galaxy S
    Android OS
    Gingerbread (2.3)
    Hozzászólás
    121
    Hírnév szint
    6
    Gps optimizer nevű progiról van valakinek tapasztalata?
    Gps booster mellett van értelme?

Kezdő androidos taresz is on a distinguished road
    Készülék
    Még nincs
    Android OS
    Cupcake (1.5)
    Hozzászólás
    2
    Hírnév szint
    0
    Köszönöm a választ.
    Mivel munkahelyi internetre nem lehet csatlakozni, így muszáj volt egy sajátot alkotni.(3G usb+router), azt viszont nem szeretném, hogy a feljebbvalók notebookjai írják, hogy új hozzáférési pont van a közelben. Lehet nem szeretgetnének körbe. Na itt a wp7 kilőve. Nem lehet rejtett SSID-hez csatlakozni. A másik a KBC Equitas tőzsde felülete. Nem megjeleníthető wp7-en. Álmodni sem mertem volna, hogy ezt a két alap dolgot nem lehet wp7-el művelni kb. 100eFt-ért. Hatalmas csalódás. Ez a két elvárásom lett volna készülékkel kapcsolatban. Nem jött be.

Idézet rtitusz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha megadod a hálózat SSID-jét, akkor tudsz csatlakozni. Régen rejtett hálózat+mac filtering kombó volt a routeren, de ez sajnos néha az 1.5-ös androidot futtató Spica-nak betett, és elő fordult, hogy nem tudott kapcsolódni. Ekkor váltottam WPA2-re, mert azzal semmi gond nem volt.

Azóta már több Android verzió kijött, és a mostani 2.3-nál lehet, hogy stabil lenne a kapcsolat, de nem próbáltam még.

Flash erős telefonokon (1GHz+) játszható csak le, és 2.2+ oprendszer szükségeltetik hozzá.

Szuper moderátor rtitusz will become famous soon enough rtitusz will become famous soon enough rtitusz logója
    Készülék
    Google Nexus 5
    Android OS
    KitKat (4.4)
    Hely
    Budapest
    Hozzászólás
    6.855
    Hírnév szint
    87
    MagicLocker Main

Egy igen szép egyedi lockscreen gyűjtemény, amely ráadásul még ingyenes is! Kell ennél több valakinek, aki feloldó képernyőjét akarja valami újra lecserélni? Nem is firtatom tovább, beszéljenek a képek helyettem:

Letölthető a Google Android Marketből.

Kezdő androidos Szilvi21 is on a distinguished road
    Készülék
    samsung galaxymini s 5570
    Android OS
    Cupcake (1.5)
    Hozzászólás
    18
    Hírnév szint
    4
    Sziasztok!

Tudja valaki az Angry Birds játékot-mely részét lehet megosztani, vagy nem is lehet? Köszi.

Kezdő androidos Sevensleeper is on a distinguished road
    Készülék
    Samsung Galaxy SII & Samsung Galaxy Tab 10.1 32GB
    Android OS
    Gingerbread (2.3)
    Hozzászólás
    8
    Hírnév szint
    0
    Nagyon szépen köszönjük.
    Nagyon jól néznek ki,sok már hajaz a miui-ra!

Készülék
    Samsung Galaxy S
    Android OS
    Gingerbread (2.3)
    Hozzászólás
    121
    Hírnév szint
    6
    Sziasztok!

A SuperOne Click-el rootoltam a telóm.
    Elsősorban a gpsconfig fájl átírása miatt kellett a root.
    Ha véletlenül beütne a gebasz és szervízbe kellene vinnem,akkor ezzel a programmal unrootolni is tudom?
    Az ikonok között találtam egy ilyen opciót.

Szuper moderátor rtitusz will become famous soon enough rtitusz will become famous soon enough rtitusz logója
    Készülék
    Google Nexus 5
    Android OS
    KitKat (4.4)
    Hely
    Budapest
    Hozzászólás
    6.855
    Hírnév szint
    87
    Ha jól emlékszem lehet vele unrootolni is, de ha nem is sikerülne, ott az Odin, azzal bármikor visszapakolhatod a gyári romot.

Kezdő androidos Knakker Norbert is on a distinguished road
    Készülék
    Huawei Ideos S7 Slim
    Hely
    Budapest
    Hozzászólás
    4
    Hírnév szint
    0
    Sziasztok.Van egykis gondom hátha itt kapok segítséget.:van egy huawei s7 slim táblagépem 2.2 androiddal.A gondom az h van egy iphone om és szeretném megosztani a mobil netemet vele,az iphone adná a netet ami működik is más eszköz látja is de a táblagépem nem látja.Miért?Van erre valami megoldás?raktam már a táblagépre wifi findert de azok sem látják.Olyan wifit sugározna a telóm amit nem érzékel??

Készülék
    Samsung Galaxy S
    Android OS
    Gingerbread (2.3)
    Hozzászólás
    121
    Hírnév szint
    6
    A ROM az maradt a régi.
    Arra még egyenlőre nem vállalkoztam.
    A másik topicban feltett kérdésemre is válaszolnál?

Egyébként gratulálok az 1000.hsz.-hez.

Szakértő androidos doongoo is on a distinguished road
    Készülék
    ZOPO ZP980 2GB/32GB
    Android OS
    Jelly Bean (4.1-4.3)
    Hely
    Szombathely
    Hozzászólás
    326
    Hírnév szint
    10
    Idézet zlatan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A ROM az maradt a régi.
    Arra még egyenlőre nem vállalkoztam.
    A másik topicban feltett kérdésemre is válaszolnál?

Egyébként gratulálok az 1000.hsz.-hez.
    Unroot: valahol olvastam, hogy lehet manuálisan is, csak pár fájlt kell törölni, meg a superuser.apk-t levenni. Googlizz rá!

Szakértő androidos darkside will become famous soon enough darkside logója
    Készülék
    htc one x, htc hero
    Android OS
    Jelly Bean (4.1-4.3)
    Hozzászólás
    4.005
    Hírnév szint
    52
    Idézet Knakker Norbert eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok.Van egykis gondom hátha itt kapok segítséget.:van egy huawei s7 slim táblagépem 2.2 androiddal.A gondom az h van egy iphone om és szeretném megosztani a mobil netemet vele,az iphone adná a netet ami működik is más eszköz látja is de a táblagépem nem látja.Miért?Van erre valami megoldás?raktam már a táblagépre wifi findert de azok sem látják.Olyan wifit sugározna a telóm amit nem érzékel??
    Az androidos eszközök alapból nem kezelik az ad-hoc hálózatokat.
    Szét kellene nézni, hogy van-e hozzá program.

DS

Kezdő androidos Lex Icon is on a distinguished road
    Készülék
    SE X10 mini pro
    Android OS
    Eclair (2.0-2.1)
    Hozzászólás
    2
    Hírnév szint
    0
    Sziasztok!
    Keresek egy programot, amivel lehet hierarchikusan(mappákban) vagy ún. notebookokban jegyzeteket tárolni . Viszont szükséges, hogy lehessen közvetlenül PC-vel szinkronizálni (nem neten keresztül) úgy, hogy a PC-n is szerkeszthető, bővíthető legyen. Tehát vagy egy PC-s alkalmazás pár kellene hozzá vagy olyan formátumú tárolás/mentés kellene, amit valamilyen sima PC-s progi. megeszik (txt, xml,...), mivel nagyobb mennyiségű adatot szeretnék beletölteni és a telón ez elég problémás.
    Hogy konkrét példát is mondjak, kellene pl. egy receptkönyv, amit fel tudok tölteni. Vagy szeretném az E számokkal és azok leírásával feltölteni az egyik mappát/notebookot.

Köszön előre is a segítségeteket.

Kezdő androidos blooe94 is on a distinguished road
    Készülék
    IDEOS S7 slim
    Android OS
    Froyo (2.2)
    Hozzászólás
    4
    Hírnév szint
    0
    Heló :]
    Nekem lenne egy olyan problémám, hogy a gépemen [[IDEOS s7 slim]] vannak olyan játékok amiket felrakok, tolt, aztán egyszer gondol egyet és kilép, és van olyan is hogy texturahibás majdnem az egész játék, és nem tudom hogy miért/mitől van ez, meg az is hátráltat hogy naggyon kezdő vagyok android témában, de ha valaki tud segíteni azt megkoszonném :]

Fejlődő androidos pepeninho is on a distinguished road
    Készülék
    x10 mini pro
    Android OS
    Eclair (2.0-2.1)
    Hely
    Budapest
    Hozzászólás
    79
    Hírnév szint
    5
    Helló

kérdéssel fordulok hozzátok. 2-3 hónapja töltöttem le az Animated Weather Pro nevű alkalmazást a telefonra. Be is tettem a háttérbe alkalmazásnak. Minden rendben működött tegnap estig. Most már csak az időt mutatja, az időjárás előrejelzést nem. Csak egy szürke kérdőjel van középen. Viszont ha belemegyek a programba akkor gond nélkül mutatja a várható időjárást. Mitől lehet ez?

Szakértő androidos Paca is on a distinguished road
    Készülék
    Samsung S4 Galaxy
    Android OS
    Jelly Bean (4.1-4.3)
    Hozzászólás
    299
    Hírnév szint
    7
    ezt ne mtom,de próbáld ki a köpönyeg.hu-t azzal nincsenek ilyen gondok

Fejlődő androidos pepeninho is on a distinguished road
    Készülék
    x10 mini pro
    Android OS
    Eclair (2.0-2.1)
    Hely
    Budapest
    Hozzászólás
    79
    Hírnév szint
    5
    Idézet Paca eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ezt ne mtom,de próbáld ki a köpönyeg.hu-t azzal nincsenek ilyen gondok
    Köszi. Azért még reménykedek, hogy magához tér. Megszoktam..... De feljegyzem a köpönyeg.hu-t is.

Kezdő androidos eddy12 is on a distinguished road
    Készülék
    HTC Wildfire s
    Android OS
    Cupcake (1.5)
    Hozzászólás
    1
    Hírnév szint
    0
    Sziasztok!Nem tudtam hova írjam a kérdésemet, ezt találtam a leg megfelelőbb helynek.Az lenne a kérdésem hogy a gyári Google Maps ingyenesen használható vagy fizetős?Mert múlt hónapban használtam a maps-et és lemerítette az egyenlegemet.Nem tudom az volt-e a ludas.Mert a nokia telefonokon zudom gyárilag ingyenes de a htc-én is?Előre is köszi

Készülék
    Google Nexus 5
    Android OS
    KitKat (4.4)
    Hely
    Budapest
    Hozzászólás
    6.855
    Hírnév szint
    87
    A Maps ingyenes, csak az adatforgalomért kell fizetni (kivéve pannonos okostarifa esetén).

Készülék
    Google Nexus 5
    Android OS
    KitKat (4.4)
    Hely
    Budapest
    Hozzászólás
    6.855
    Hírnév szint
    87
    Reklámok eltávolítása a programokból
    A reklámokat az AdFree nevű programmal lehet eltávolítani. A program Root jogot és internetkapcsolatot igényel. Töltsük le, majd indítsuk el a programot. Engedélyezzük a Root jogot. Pipáljuk ki a "check server for updates daily"-t majd kattintsunk a "Download & Install Hosts" gombra. A felugró üzenetet okézzuk le, majd utána indítsuk újra a telefont.

Haladó androidos remmington is on a distinguished road remmington logója
    Készülék
    Samsung Galaxy S II
    Android OS
    Ice Cream Sandwich (4.0)
    Hozzászólás
    161
    Hírnév szint
    8
    Valaki ismer olyasmi játékot mint pl a Trial X és a Trial X 2 HD? Ilyen motoros játék, lehet autóval is, de hasonló alapú legyen (PC-n pl az Elasto Mania ilyen)

Készülék
    Samsung Galaxy S
    Android OS
    Gingerbread (2.3)
    Hozzászólás
    121
    Hírnév szint
    6
    Tudnátok ajánlani valami jó kis bevásárlást segítő appot?
    A Hungry használom,de abban sajnos nem lehet a mennyiséget állítani.

Készülék
    Samsung S4 Galaxy
    Android OS
    Jelly Bean (4.1-4.3)
    Hozzászólás
    299
    Hírnév szint
    7
    Colornote. igazából egy check list, de bármit beirhatsz,pipálhatod ha megvolt,időzitheted,sorrend mozgathatod, de még gmaillal is szinkronizálhatod elvileg,-ezt még én is csak lesegetem.,nem tudom műxik e-. szineket választhatsz,nézetet,stb,mittomén. szal szerintem tők jó és bevásárlólistának is. én a napi intézendő ügyeimet,helyszineket szoktam beletenni.

Készülék
    Google Nexus 5
    Android OS
    KitKat (4.4)
    Hely
    Budapest
    Hozzászólás
    6.855
    Hírnév szint
    87
    WiFi KILL
    [root]

Lassú a net? Elveszik mások előled a sávszélességet? Most tehetsz ellene. Itt a WiFi KILL!

Ezzel a programmal kikapcsolhatod a veled azonos WiFi hálózaton lévő eszközök internet hozzáférését. Tehát ha valaki (bárki) elfoglalja az értékes sávszélességet azzal, hogy YouTube-on Justin Bieber videoclippet néz, simán kilőheted a kapcsolatát, és boldog maradhatsz, hiszen nagyobb sávszélességen szörfözhetsz.

A Google a programot eltávolította az Android Marketről, mert morális, erkölcsi és egyéb jogi kérdéseket vet fel a használata. Használja mindenki a saját lelkiismeretével.

Innen letölthető:

Project homepage: http://forum.ponury.net/

forrás: http://forum.xda-developers.com/show....php?t=1282900

Kezdő androidos VNet is on a distinguished road
    Hozzászólás
    12
    Hírnév szint
    5
    Hello! Azoknak írom ezt, akik Epinephrine-t (vagy mást) használnak MSN-ezésre, és a telefonról nem sikerül bejelentkezniük: az M$ letiltott néhány fiókot, és külön kell engedélyeztetni ezután. A lényeg: be kell menni a 'hotmail.com' oldalra a saját MSN-es account-al (mint amit az MSN-be adtok meg), és ezután a megjelenő oldalon az M$ kiírja, hogy letiltotta a hozzáféréseteket, de SMS ellenőrző-kód megadásával újra aktiválhatjátok.
    Szóval megadjátok a mobil számotokat, kaptok egy ellenőrző kódot, amit visszaírtok az oldalra, és kész, máris be tudtok utána jelentkezni a telefonról is az MSN szolgáltatásba. Nálam ez volt a probléma, és ahogy a Google Market hozzászólásokból láttam mások se tudtak kb 1-1,5 hónapja bejelentkezni valamiért. Remélem másnak is csak ennyi a probléma, és már simán megy minden. (ui: mobilról se az Epinephrine, se az IM+, se más nem tudott bejelentkezni, PC-ről viszont simán ment az MSN....).

Fejlődő androidos chubby2o6 is on a distinguished road
    Készülék
    Samsung Galaxy S Plus GT-I9001
    Android OS
    Jelly Bean (4.1-4.3)
    Hely
    Budapest
    Hozzászólás
    82
    Hírnév szint
    5
    Idézet VNet eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hello! Azoknak írom ezt, akik Epinephrine-t (vagy mást) használnak MSN-ezésre, és a telefonról nem sikerül bejelentkezniük: az M$ letiltott néhány fiókot, és külön kell engedélyeztetni ezután. A lényeg: be kell menni a 'hotmail.com' oldalra a saját MSN-es account-al (mint amit az MSN-be adtok meg), és ezután a megjelenő oldalon az M$ kiírja, hogy letiltotta a hozzáféréseteket, de SMS ellenőrző-kód megadásával újra aktiválhatjátok.
    Szóval megadjátok a mobil számotokat, kaptok egy ellenőrző kódot, amit visszaírtok az oldalra, és kész, máris be tudtok utána jelentkezni a telefonról is az MSN szolgáltatásba. Nálam ez volt a probléma, és ahogy a Google Market hozzászólásokból láttam mások se tudtak kb 1-1,5 hónapja bejelentkezni valamiért. Remélem másnak is csak ennyi a probléma, és már simán megy minden. (ui: mobilról se az Epinephrine, se az IM+, se más nem tudott bejelentkezni, PC-ről viszont simán ment az MSN....).
    Szia! Én nem használom az MSN-t,de egy haveromnak pont ez volt a problémája.Próbáltunk ellenőrző kódot küldetni,de a telefonszám megadásánál elakadtunk,ugyanis meg van adva a tel.szám formátuma,de csak 6 (!) számra.Hiába írtuk be a (hétjegyű) számot,mindig azt a választ kaptuk,hogy "A telefonszám formátuma nem megfelelő".A sokadik próbálkozás után feladtuk.

Készülék
    Google Nexus 5
    Android OS
    KitKat (4.4)
    Hely
    Budapest
    Hozzászólás
    6.855
    Hírnév szint
    87
    Egyszer régen nekem is letiltották a címemet, de kellett küldeni üzenetet valami microsoft MSN-el, és ennek hibáival, problémaival foglalkozó magyar forumra, mint hibabejelentést, és kb 2 hónap alatt, de feloldották a tiltást.

Készülék
    Google Nexus 5
    Android OS
    KitKat (4.4)
    Hely
    Budapest
    Hozzászólás
    6.855
    Hírnév szint
    87
    Espier Launcher

A program nem más, mint egy jól sikerült iOS-t utánzó launcher. Mivel az iOS kezelőfelületét másolja, így az ikonok a főképernyőn foglalnak helyet, tehát külön menüvel nem rendelkezünk. Az ikonokat mappázhatjuk és kedvünk szerint rendezhetjük, ezen felül 1-2 ikon lecserélődött az iOS-ben megismertre, így például a böngésző a Safari ikonját kapta meg. A hátteret kedvünk szerint módosíthatjuk, a launcher magába foglal pár iPhone hátteret is. Ha a képernyőn felfelé simítunk, akkor egy sávban megjelennek az éppen futó alkalmazások, amiket egy “bökéssel” le is állíthatjuk. Ha a legelső lapra lapozunk, akkor megjelenik egy kereső, ami segítségével kereshetünk a telefonunkon tárolt dokumentumok, alkalmazások, névjegyek között, valamint az interneten is.

forrás: http://se-blog.hu/android/2011/11/01...almara-vagysz/
    Utoljára módosítva: rtitusz által : 2011-11-01 16:22

Készülék
    Google Nexus 5
    Android OS
    KitKat (4.4)
    Hely
    Budapest
    Hozzászólás
    6.855
    Hírnév szint
    87
    Kompatibilitási probléma elkerülésére (amibe jómagam is beleestem), a 2.2+ rendszerekre ezt a verziót rakjátok fel: https://market.android.com/details?i...=search_result

Szakértő androidos zsolt160 has a spectacular aura about zsolt160 has a spectacular aura about zsolt160 has a spectacular aura about zsolt160 logója
    Készülék
    LG Optimus L7 II, One P-500, Huawei 8655-1
    Android OS
    Jelly Bean (4.1-4.3)
    Hely
    Kaposvár
    Hozzászólás
    3.375
    Hírnév szint
    61
    Nekem tetszik! De majd tesztelem.

Készülék
    Samsung S4 Galaxy
    Android OS
    Jelly Bean (4.1-4.3)
    Hozzászólás
    299
    Hírnév szint
    7
    a regina launcher-t próbáljátok ki,valami bravúros a grafikjáa. szolgáltatásai is jók!

https://market.android.com/details?i...=search_result

+ Hozzászól a témához
Oldal: 20 / 40 ElsőElső ... 10 18 19 20 21 22 30 ... UtolsóUtolsó

Hasonló témák

1. A legjobb Android játékok
    By zdk in forum Android játékok
    Válaszok: 633
    Utolsó: 2014-08-26, 10:10
  2. Android FPS játékok
    By in forum Android játékok
    Válaszok: 22
    Utolsó: 2013-11-08, 14:13