PDA

Teljes verzió megtekintése : Google Play - [Market]

georgebest
2011-05-18, 10:32
Hali! Nem tudja vki hogy hogyan tudnám megoldani hogy a marketből leszedett cuccokat az sd-re dobja? próbálkoztam az app2sd-vel de az is csak azokat teszi át amiket engedélyez. elég hamar megtelik így a százvalahány mega belső memóia. legalább a számítógépen látnám de azt se tudom hogy kell. megköszönném.

androidos
2011-05-18, 14:20
Froyo OS esetén csak azokat az alkalmazásokat tudod átrakni az SD kártyára, amelyben a fejlesztők engedélyezték ezt a funkciót. Ha rootoltad a készüléked, akkor bármely programot át tudod tenni, de ezt nem javaslom, mivel ez a garanciád elvesztésével jár. Próbáld meg inkább a felesleges programokat eltávolítani a telefonodról.

amateur
2011-10-15, 16:33
Sziasztok!

Az új market megjelenése óta egyre több programra hibásan jelzi hogy frissitendő. Amiket frissitettem azokra újra és újra kijelzi hogy frissités jelent meg hozzájuk, ha rányomok hogy frissités akkor már csak a program inditását kinálja fel, tehát itt már látja hogy a legfrissebb.
Eddig nem zavart, csak pár progi nyüszögött amiket tudtam fejböl és nem foglalkoztam velük, de mostmár kezd kaotikus lenni, amihez időközben érkezett valóban újabb verzió azokat is újra frissitené, mostmár ott tartok hogy ilyen 20 progi nyüszög hogy frissités jelent meg töltsem le és a lista csak bővül.

Csak nálam produkálja ezt (Blade 2.2 gyári rom) az új market?

mario92
2011-10-15, 18:04
Sziasztok.
Nekem Galaxy 3 készülékem van, vannak vele kis problémáim, de összeségében meg vagyok vele elégedve.
Azért írok mert a Marketre fel sem tudok menni, eljutok addig h beírom a felhasználónevemet, és a jelszavamat, de valamiért nem működik.
Ha tudnátok segíteni azt megköszönném.
Előre is köszi.

tatita
2011-10-16, 11:58
Sziasztok!

Az új market megjelenése óta egyre több programra hibásan jelzi hogy frissitendő. Amiket frissitettem azokra újra és újra kijelzi hogy frissités jelent meg hozzájuk, ha rányomok hogy frissités akkor már csak a program inditását kinálja fel, tehát itt már látja hogy a legfrissebb.
Eddig nem zavart, csak pár progi nyüszögött amiket tudtam fejböl és nem foglalkoztam velük, de mostmár kezd kaotikus lenni, amihez időközben érkezett valóban újabb verzió azokat is újra frissitené, mostmár ott tartok hogy ilyen 20 progi nyüszög hogy frissités jelent meg töltsem le és a lista csak bővül.

Csak nálam produkálja ezt (Blade 2.2 gyári rom) az új market?
Tedd fel a gsf 27-et, azon a régi market van. Mindezt persze kellő körültekintéssel a ZTE topicokban leírtak szerint, Api útmutatásai alapján. Azóta nekem sincsenek market problémáim.

amateur
2011-10-16, 17:54
Tedd fel a gsf 27-et, azon a régi market van.

Köszönöm a tippet, de marad fenn a gyári, ezt már belaktam. Igazából az érdekelt volna van e rá valami egyszerü megoldás. Feltételezem, ha eltávolitanám ezeket a progikat (teljesen) és új market alatt újra fel akkor megszünne a probléma, de akkor meg a beállítások és mentések vesznének el.
Meg még az is, hogy csak nálam jön ez elő vagy másnál is, de utánaolvastam és általános gond, bekerült a gyakran ismételt kérdések közé is a marketen, remélhetőleg elöbb-utóbb megoldják.

http://www.google.com/support/androidmarket/bin/search.py?query=Application+update+loop&btnG=Search+Help

Joles
2011-12-25, 22:36
Üdv!
Van ugye ez a market.android.com... és kiírja, amikor le akarok tölteni vmit, hogy "There are no Android phones associated with this account." De hát hol lehet ezt beállítani, hogy milyen telefonom van?

rtitusz
2011-12-25, 23:03
Üdv!
Van ugye ez a market.android.com... és kiírja, amikor le akarok tölteni vmit, hogy "There are no Android phones associated with this account." De hát hol lehet ezt beállítani, hogy milyen telefonom van?

Először telefonon keresztül kell fellépni a marketre, és onnantól kezdve megjegyzi. Kivéve, ha a telefon hivatalosan nem androidos, mint néhány távol-keleti no-name készülék, de az LG esetében ez nem igaz. :)

Joles
2011-12-25, 23:05
ahhhhhaaaaaaa!!! köszönöm szépen! :)

zsolt160
2011-12-26, 10:47
Az a baja, hogy telóról még nem léptél be (gondolom) a Market-ra, így nem tudja a PC-s Market, hogy kompatibilis e a telefonoddal az adott program.

Joles
2011-12-26, 12:45
Igen... most már valami van! Köszönöm :)

Olivér
2012-03-07, 11:50
Akinek nem jött meg az OTA update a Market/Play-hez annak itt az APK fájl.
3.4.4-ről 3.4.6-ra ugrott a verziószám.

Google Play Áruház letöltése (http://www.mediafire.com/?72w5189rc2wpa0c)

androidos
2012-03-07, 12:25
A Google Music frissítése után elméletileg frissül a Market is Play Store-ra. Ha nem, akkor előtte egy clear cache-t érdemes nyomni a Market appnál a Settings/Applications alatt.

Olivér
2012-03-07, 16:46
Egyébként nálam valamiér egyik se frissül, de még manuális se... A cache-et töröltem. Lehetséges hogy a 4.0.4-es Google Apps miatt van?

bederszkd
2012-03-31, 19:00
Akinek nem jött meg az OTA update a Market/Play-hez annak itt az APK fájl.
3.4.4-ről 3.4.6-ra ugrott a verziószám.

Google Play Áruház letöltése (http://www.mediafire.com/?72w5189rc2wpa0c)

Sziasztok! Meg tudnátok mondani hogy a "Google Play komplett alkalmazást honnan tudnám letölteni!Mert most vettem egy (iphone clont"M99")androidos de semmilyen alkalmazás nincsen telepítve!Csak egy-két ikon,persze nem működik!
Segítsetek?:confused:

rtitusz
2012-03-31, 19:29
Sziasztok! Meg tudnátok mondani hogy a "Google Play komplett alkalmazást honnan tudnám letölteni!Mert most vettem egy (iphone clont"M99")androidos de semmilyen alkalmazás nincsen telepítve!Csak egy-két ikon,persze nem működik!
Segítsetek?:confused:

ITT (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1535071)megtalálod. Ott az első hozzászólás alján a link.

Ha fent van a market, akkor a többi google alkalmazást már azzal telepíteni tudod.

bederszkd
2012-04-01, 07:45
Szia!
Hibát ír "(Sorry!The application Google Play Store(process com.android.vending)has stopped unexpectedly.Please try again.Forse close"
Mi a hiba szerinted?:confused:

rtitusz
2012-04-01, 11:26
Szia!
Hibát ír "(Sorry!The application Google Play Store(process com.android.vending)has stopped unexpectedly.Please try again.Forse close"
Mi a hiba szerinted?:confused:

Milyen android van a telefonon? Rakj fel egy régebbi, még Market névre hallgatót.

bederszkd
2012-04-01, 13:17
szia!
2.3.4 van rajta.De én nem tudom hogyan kell.
Más bármit,más helyről, feltudok telepíteni,csak ami a markettet kéri,frissítés,azt már nem tud.
Pl:a Go launcher Ex megy.De itt is témát nem tudok módosítani!

rtitusz
2012-04-01, 13:22
szia!
2.3.4 van rajta.De én nem tudom hogyan kell.
Más bármit,más helyről, feltudok telepíteni,csak ami a markettet kéri,frissítés,azt már nem tud.
Pl:a Go launcher Ex megy.De itt is témát nem tudok módosítani!

Próbáld meg ezt felrakni: http://www.mediafire.com/?gd99r8388mon1qc

bederszkd
2012-04-01, 14:13
Köszi de sajnos ugyan úgy viselkedik"sorry!....."Hiba!
Van hely ahol lelehet free alkalmazásokat tölteni.Legalább a legfontosabbak!Mert amit töltögettem az visszadob a markett-re.
Feltudtam tenni a QuickSettinget,Dropbox-ot.kellene téma is,stb.
Köszi!:confused:

Haborgotejberizs
2012-04-19, 16:17
Sziasztok!

Nekem is ugyanúgy kiírja marketba lépéskor, hogy 'Az alkalmazás Market (process com.android.vending) váratlanul leállt. Próbálja újra.'
Eddig már sikerült több külső appot telepítenem, de amikor kipróbáltam az előző hozzászólásokban lévőket, egyiket sem volt hajlandó telepíteni és az írta, hogy 'A csomag értelmezése nem sikerült.' Én szúrok el valamit?
Leírok néhány infot, hátha segít: Prestigio PMP3084B, Android 2.1, nem rootolt, nem piszkált.

Előre is köszi, ha valakinek van ötlete és megosztja.:)

Olivér
2012-04-19, 18:40
Alkalmazásinfóba próbáltad hogy törlöd az adatokat?

Haborgotejberizs
2012-04-19, 19:57
Alkalmazásinfóba próbáltad hogy törlöd az adatokat?

Ha erre gondolsz, akkor igen.
'settings -> applications -> manage applications -> market -> clear data'

zsolt160
2012-04-19, 20:11
Eltávolítást felajánlja? Mert akkor ugyi az alapverzióra áll fel ha volt már frissítve, és szerintem volt. Lányom most kapott ua. telefont mint az enyém, még Froyo van rajta, és neki is frissült a Market Play-re!

Haborgotejberizs
2012-04-19, 20:44
Eltávolítást felajánlja? Mert akkor ugyi az alapverzióra áll fel ha volt már frissítve, és szerintem volt. Lányom most kapott ua. telefont mint az enyém, még Froyo van rajta, és neki is frissült a Market Play-re!

Én is nemrég kaptam, kb. 2 napig működött a market, aztán minden előjel nélkül elkezdte a hibaüzenetet dobálni, belépni lehetetlen, market playre nem frissült.
Eltávolítást nem ajánl fel. Három elérhető 'gombból', kettő inaktív, egyedül a 'Kényszerleállítást' nyomogathatom, de hiába.:(

nemka
2012-04-20, 17:39
bederszkd: Nem elég a Play-t telepíteni. A Google Apps (vagy legalábbis az alapprogramja) fent kell legyen a készüléken a Play működéséhez.

nemka
2012-04-20, 17:40
Haborgotejberizs: Market-nél törölj cache-t is, valamint törölj cache-t a Letöltésvezérlőnél (Download Manager) is.

Haborgotejberizs
2012-04-20, 21:12
Haborgotejberizs: Market-nél törölj cache-t is, valamint törölj cache-t a Letöltésvezérlőnél (Download Manager) is.

Mindkettő megtörtént, bár már más a probléma. Előzőt helyretette a gyári beállítások visszaállítása, most be lehet lépni a Marketba, viszont semmit sem hajlandó letölteni. Engedélyeztem én már mindent, de valami még mindig nem stimmel.:(

szekelyelek
2012-07-06, 17:15
Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni Market telepítésében...
Vettem egy "külföldi" telefont Zopo ZP500 4.0.3 Androiddal, de az általam nem ismert alkalmazások letisztítása után tapasztaltam, hogy nincs rajta Market. A korábban rajta lévő HiMarket nekem "kínai" és szerintem másnak is...
Szóval olyan segítségre lenne szükségem, aminek segítségével a Marketet fel tudnám tenni a telefonra... a Market-3.3.11.apk-val és társaival már próbálkoztam... feltelepült, de indítás után azonnal kilép belőle. Esetleg nagyon jó lenne, ha meg lehetne oldani a Gmail fiókkal történő névjegyek szinkronizálását is, de szerintem ez a két jelenség 1 "tőről fakad". A market helyett egy App Center elnevezésű, a Marketre nagyon hasonlító felületet ugyan el tudok érni, de a szegényes kínálatban még egy Opera Mini-t sem tartalmaz.

Köszönök minden "építő jellegű" segítséget/kritikát.

johnny751
2012-07-09, 14:16
Sziasztok!
Belépek a Google Play-be, Saját alkalmazások, Frissítés. Automatikus be van pipálva. Nem megy automatikusan. Kézivel ráfrissítek. Letölti 100%-ban, majd NEM telepíti (frissíti). Csak megy tovább a Letöltés sáv.
Ötlet?

Előre is kösz

Decepticon
2012-07-09, 16:39
[QUOTE=johnny751;69114]Sziasztok!
Belépek a Google Play-be, Saját alkalmazások, Frissítés. Automatikus be van pipálva. Nem megy automatikusan. Kézivel ráfrissítek. Letölti 100%-ban, majd NEM telepíti (frissíti). Csak megy tovább a Letöltés sáv.
Ötlet?

Pacsi!

Van ötlet. A külső alkalmazások telepítése engedélyezve van? Illetve hogy állsz a szabad memória terén, van elég hely? A kettő közül az egyik lehet a gyökérok.

Üdv, Dec

johnny751
2012-07-09, 17:12
Szia!
Van több, mint 600 mega memóriám szabadon. Engedélyezve van az "Ismeretlen források"!

zsolt160
2012-07-09, 17:22
Play nem frissítette esetleg magát, és nem működik rendesen? A Play chache ürítve lett? Csak tippelek....

Decepticon
2012-07-09, 17:40
Play nem frissítette esetleg magát, és nem működik rendesen? A Play chache ürítve lett? Csak tippelek....

Egyetértek, a Play chache ürítése célravezető lehet. Ha az sem jön be, akkor drasztikus beavatkozás gyanánt az FR lehet még orvosság.

Üdv, Dec

johnny751
2012-07-09, 18:12
Na most elvesztem. Ha kiteszek az asztalra egy widget-et, akkor az nem működik. A GoLauncher téma van fent. A letöltés még mindig nem megy. :-(

johnny751
2012-07-09, 19:34
Már működnek a widgetek. Valami 905-ös hibát ír ki! Na az mit jelent androidéknál? Mi lehet a teendő?

sztamara
2012-07-10, 09:47
Samsung Apps Kies letöltés kereteiben bármit le tudok tölteni a Samsung Galaxy Y-ra, viszont Google Playből semmit sem. Usb-re csatlakoztatom kábellel, kiírja, hogy belső tárhely használatban és nem történik semmi. A figura narancssárga és annyit tehetek, hogy „tároló leválasztása a számítógépről”. Ha ezt megteszem, zöld lesz a figura és felkínálja, hogy „belső tárhely csatlakoztatása”. Klikk, kék ablakban kiírja, hogy „belső tárhely csatlakoztatása esetén bizonyos használatban levő alkalmazások leállnak. Ezek az alkalmazások csak a Belső tárhely leválasztása után lesznek elérhetőek.” Ezt leokézom, narancssárga figura és kiírja, hogy „belső tárhely használatban”, de semmi sem töltődik le.

Mit tehetnék, hogy Google Play-ből is tudjak alkalmazásokat telepíteni, ne csak Samsung Apps-ből?

Kies legfrisebb verziója van, azzal nem leht gond. Samsung Apps-ből simán telepítget. Akkor máshonnan miért nem??

ronin79
2012-07-10, 12:05
Hupsz, ezt most nem értem, látom több helyen is feltetted a kérdésed de nekem ez kínai :) Ha a Playről akarsz letölteni akkor ahoz minek a kies és usb kábel? Amit csinálsz, hogy csatlakoztatod a telefont pc-hez kábellel az adatmásoláskor kell inkább ha fájlokat akarsz telefonból pc-re másolni vagy fordítva. Van Gmail fiókod létrehozva? Ha a telefonon bejelentkezel vele akkor Playből kéne tudnod letölteni, vagy nem látsz Play áruház alkalmazást telefonban?

tommaso
2012-07-25, 03:09
Sziasztok. Januárban kaptam egy Galaxy S Plust minden jó volt vele egészen pár héttel ezelőttig amikor úgy döntött a Play áruház hogy nem frissíti a dolgokat. Letölti 100%-ig majd továbbra is azt írja ki hogy letöltés. Van benne egy 4 gigás memó kártya szóval nem hiszem hogy elfogyott volna a memória.

Ötleteket előre is köszi. Netán jobb lenne bevinnem t-mobileba hátha ott a szakik tudnak vele valamit csinálni? Erre kiterjed a "garancia"?

birkocs
2012-07-31, 15:00
Playen most bukkantam rá egy autós játékra, és odáig fajult a dolog, hogy ebédszünetben telón versenyeztünk a kollégákkal :D itt lehet letölteni, ingyen: https://play.google.com/store/apps/details?id=air.hu.erste.cargame2&feature Hajrá!

darkside
2012-07-31, 21:41
Sziasztok. Januárban kaptam egy Galaxy S Plust minden jó volt vele egészen pár héttel ezelőttig amikor úgy döntött a Play áruház hogy nem frissíti a dolgokat. Letölti 100%-ig majd továbbra is azt írja ki hogy letöltés. Van benne egy 4 gigás memó kártya szóval nem hiszem hogy elfogyott volna a memória.

Ötleteket előre is köszi. Netán jobb lenne bevinnem t-mobileba hátha ott a szakik tudnak vele valamit csinálni? Erre kiterjed a "garancia"?

Kevered a kétféle memóriát! A programok alapból a telefon memóriájába települnek, csak ezután lehet őket átirányítani a tárhelyre.

DS

tommaso
2012-08-01, 02:53
Ha át helyezem a cuccokat a kártyára akkor megoldódik a gondom? :)

zsolt160
2012-08-01, 05:29
Ki kell próbálni. Illetve a beállításoknál programok alatt a Play-nál törölni a chace-t.

darkside
2012-08-01, 16:26
Ha át helyezem a cuccokat a kártyára akkor megoldódik a gondom? :)

Fogalmam sincsen, ez egy samsung. Ezeknél semmi sem biztos, csak az, hogy valami mindig rossz, vagy éppen nem működik, vagy kies. :)

DS

Bence9111
2012-09-16, 23:01
Üdv!
A napokban sikerült telepítenünk HTC hd2-es telefonomra 4.0.4-es Androidot, pár napig minden oké volt, Google play regisztráció stb, töltöttem le pár alkalmazást, majd eltűnt a kezelőfelületről, sőt az egész telefonról a google play áruház... Próbáltam letölteni, feltelepíteni újra, de azt írja a telepítés végén, hogy: " Az alkalmazás nincs telepítve"... Na most erre aztán tényleg nem tudok mit hozzáfűzni, nem vagyok valami nagy szakértője a témának, az Andoriod telepítése is más segítségével történt. Fogalmam sincs, hogyan tudhatnám visszahozni a Google playt, Help please!

rtitusz
2012-09-16, 23:15
Üdv!
A napokban sikerült telepítenünk HTC hd2-es telefonomra 4.0.4-es Androidot, pár napig minden oké volt, Google play regisztráció stb, töltöttem le pár alkalmazást, majd eltűnt a kezelőfelületről, sőt az egész telefonról a google play áruház... Próbáltam letölteni, feltelepíteni újra, de azt írja a telepítés végén, hogy: " Az alkalmazás nincs telepítve"... Na most erre aztán tényleg nem tudok mit hozzáfűzni, nem vagyok valami nagy szakértője a témának, az Andoriod telepítése is más segítségével történt. Fogalmam sincs, hogyan tudhatnám visszahozni a Google playt, Help please!

A HD2 eredetileg WinMo-s, úgyhogy a rárakott android messze nem szűz HTC-s. Látatlanban nem tudom megmondani, hogy mi lehet a gond. Próbának egy factory resetet, majd az android újra flashelését javasolnám.

Bence9111
2012-09-17, 09:50
Igen, eredetileg egy tök alap Win volt rajta, de nagyon hamar meguntam, és -mivel én nem mertem belenyúlni a telóba- úgy döntöttem inkább szakértő kezére bízom a vasat. Rakott rá a srác egy 4.0.4-es Androidot, sajnos a telepítésnél sem voltam ott, és nem nagyon tudok hozzálátni azokhoz, amiket leírtál. Esetleg, ha tudnál adni kicsit bővebb információt, hogyan is lássak neki ezeknek nagyon megköszönném!

Bence9111
2012-09-17, 15:01
A HD2 eredetileg WinMo-s, úgyhogy a rárakott android messze nem szűz HTC-s. Látatlanban nem tudom megmondani, hogy mi lehet a gond. Próbának egy factory resetet, majd az android újra flashelését javasolnám.

Nos. Utána olvasgattam dolgoknak, Factory reset megvolt -köszönet a "Mit, hogyan? [FAQ/GYIK]" szerkesztőinek!!-, utána újra elérhetővé vált a Play store! Újra regisztráltam, azonban amikor megpróbáltam belépni "szerver hibát" írt... Írtátok, hogy utána indítsam újra recovery módban majd install update.zip from SD card... Nekem ilyen funkciót nem is ajánl fel, ezért átugrottam a következő lépésre, azaz: "válaszd az install custom.zip from SD card opciót válaszd ezután a choose custom.zip from SD card opciót majd a yes install custom.zip from SD card opciót". Ez is megtörtént, majd reboot... Amikor újra próbáltam belépni a play store-ba ismét szerver hibát jelzett... Valamit biztos rosszul csináltam, vagy kihagytam egy lépést, nem tudom. Mindenesetre, ha van valami ötlet szívesen meghallgatnám...
Előre is köszi!

Bence9111
2012-09-17, 21:06
Nos. Utána olvasgattam dolgoknak, Factory reset megvolt -köszönet a "Mit, hogyan? [FAQ/GYIK]" szerkesztőinek!!-, utána újra elérhetővé vált a Play store! Újra regisztráltam, azonban amikor megpróbáltam belépni "szerver hibát" írt... Írtátok, hogy utána indítsam újra recovery módban majd install update.zip from SD card... Nekem ilyen funkciót nem is ajánl fel, ezért átugrottam a következő lépésre, azaz: "válaszd az install custom.zip from SD card opciót válaszd ezután a choose custom.zip from SD card opciót majd a yes install custom.zip from SD card opciót". Ez is megtörtént, majd reboot... Amikor újra próbáltam belépni a play store-ba ismét szerver hibát jelzett... Valamit biztos rosszul csináltam, vagy kihagytam egy lépést, nem tudom. Mindenesetre, ha van valami ötlet szívesen meghallgatnám...
Előre is köszi!

Ezaz! Probléma megoldva!:)

rtitusz
2012-09-17, 21:11
Ezaz! Probléma megoldva!:)

Mi lett a megoldás? ........................

Bence9111
2012-09-17, 21:48
Mi lett a megoldás? ........................

Tulajdonképpen csak a tapasztalatlanságom miatt nem sikerült megcsinálni egyszerre a dolgot... Tegnap este kezdtem ismerkedni az Androiddal, jelenleg CyanogenMod v1.2 van rajta. A megoldást Te is tudod, hisz Te írtad!:) Elsőre egy Factory reset, amit a recovery újraindítással csináltam (SD kártya nélkül! Ugyanis 3x próbáltam megcsinálni ugyan azt, de az SD kártya mind végig benn volt a készülékben), majd utána újra Recovery > istall custom.zip from SD card > choose custom.zip from SD card > Majd installáltam a Cyanogen v1.2-t újra.. Utána egy reboot, aztán ment minden rendesen! Play store sem jelzett szerverhibát... Bár hál' Isten újra flashelésre nem volt szükség.. ahhoz szerintem még nagyon is kezdő lennék!
Még egyszer köszönöm a tippeket! Hasznosnak bizonyultak, remélem legközelebb is fordulhatok hozzátok ilyesfajta kérdésekkel -bár jobb lenne ha nem lesz rá szükség-.
Minden jót!

rtitusz
2012-09-17, 22:01
Bár hál' Isten újra flashelésre nem volt szükség.. ahhoz szerintem még nagyon is kezdő lennék!

Elárulok egy titkot; pont azt csináltad. Újratelepítetted az operációs rendszert. Ezt hívják flash-nek.

Bence9111
2012-09-17, 22:21
Elárulok egy titkot; pont azt csináltad. Újratelepítetted az operációs rendszert. Ezt hívják flash-nek.

Túl nagy volt öröm! Újra a következő a probléma.. rákkattintok a play storera, majd kiírja, hogy az alkalmazás nincs telepítve... Ma már 5x telepítem ezek szerint újra az op. rendszert... Remélem nem ver oda a vasnak...:\ Azt hiszem felrakom a legújabb frissítést azaz "huhjun iCyanogen 1.3". Vélemény?

rtitusz
2012-09-17, 22:24
Túl nagy volt öröm! Újra a következő a probléma.. rákkattintok a play storera, majd kiírja, hogy az alkalmazás nincs telepítve... Ma már 5x telepítem ezek szerint újra az op. rendszert... Remélem nem ver oda a vasnak...:\ Azt hiszem felrakom a legújabb frissítést azaz "huhjun iCyanogen 1.3". Vélemény?

CM-ben általában nincs benne a google semelyik programja sem (pl google play), ezeket gyakran utólag kell felrakni recoveryből.

Bence9111
2012-09-17, 22:27
CM-ben általában nincs benne a google semelyik programja sem (pl google play), ezeket gyakran utólag kell felrakni recoveryből.

Igen nézem videokat erről a lehetőségről, de sajnos nem találtam olyan funkciót recoveryben, amivel elő tudtam volna hozni... Most már komolyan nem értem, hogy miért tűnik el állandóan a google play a telóról...

rtitusz
2012-09-17, 23:46
Igen nézem videokat erről a lehetőségről, de sajnos nem találtam olyan funkciót recoveryben, amivel elő tudtam volna hozni... Most már komolyan nem értem, hogy miért tűnik el állandóan a google play a telóról...

Ha bemész a beállítások/alkalmazások/összes mutatása menüpontba (nem biztos, hogy pont ez az útvonal), akkor sem látod?

Bence9111
2012-09-18, 09:49
Ha bemész a beállítások/alkalmazások/összes mutatása menüpontba (nem biztos, hogy pont ez az útvonal), akkor sem látod?

Egyenlőre sajnos ott tartok, hogy be se lép a telefon a rendszerbe... HTC megjelenik, pörög a töltő és csak pörög és pörög... Nem értem, mert tegnap amikor újra indítottam még belépett... El tudnád mondani, hogyan tudok belépni Recoverybe anélkül, hogy az újraindítás- recoveryt választom? Úgy értem, melyik gombok megnyomásával újraindítás után? Asszem szükség lesz még egy factory resetre, majd törlöm a v1.3-at..

rtitusz
2012-09-18, 11:03
Egyenlőre sajnos ott tartok, hogy be se lép a telefon a rendszerbe... HTC megjelenik, pörög a töltő és csak pörög és pörög... Nem értem, mert tegnap amikor újra indítottam még belépett... El tudnád mondani, hogyan tudok belépni Recoverybe anélkül, hogy az újraindítás- recoveryt választom? Úgy értem, melyik gombok megnyomásával újraindítás után? Asszem szükség lesz még egy factory resetre, majd törlöm a v1.3-at..

Ezt sajnos nem tudom. Minden készüléknél változik.

crain
2012-09-22, 12:17
Sziasztok,

Egy kis segítséget kérnék: telefonom beállításakor véletlen rossz mailcímet írtam a profilomba, és azóta a marketre csak ezzel tudok belépni automatikusan. Fiókot nem enged váltani. Hogy tudnám ezt megtenni?

köszi:
t.

zsolt160
2012-09-22, 13:07
Sziasztok,

Egy kis segítséget kérnék: telefonom beállításakor véletlen rossz mailcímet írtam a profilomba, és azóta a marketre csak ezzel tudok belépni automatikusan. Fiókot nem enged váltani. Hogy tudnám ezt megtenni?

köszi:
t.

Gyári beállítások visszaállítása, minden adatot előtte menteni!

dfcbt
2012-09-22, 15:11
Menü/Fiókok és szinkronizálás-nál add hozzá a használni kívánt fiókot. Szerintem utána törölheted a korábbit.

rtitusz
2012-09-22, 16:03
Menü/Fiókok és szinkronizálás-nál add hozzá a használni kívánt fiókot. Szerintem utána törölheted a korábbit.

Sajnos nem lehet.

saszelló
2013-02-19, 12:14
Sziasztok!
Az utóbbi időben furán viselkedik a play,ha böngészőből használom.Ha nem vagyok bejelentkezve,bármit írok a keresőbe,nem ad fel egy találatot sem.Ha bejelentkezek,legalább négy lépés,mire eljutok ahhoz az apphoz,amit keresek,de összes eszközre így sem ad találatot,külön ki kell valasztanom egy listából a saját telómat,ami eddig nem volt,különben is csak erről az egy készülékről és csak ezzel az egy fiókkal használom,így nem értem,minek kell állandóan választgatni!!!
A másik,ha el is jutok ahhoz,amit keresek,rengetegszer írja ki,hogy az app nem kompatibilis a telómmal,olyanoknál is,amiket régebben innen töltöttem le,és vígan fut a készüléken.
Fizetős appoknál pedig szerinte egyik sem kompatibilis!!
A play appot nem is szeretem használni,mert ha rámegyek,rögtön frissít nekem 10,5 Mb-ot,plussz letölt még valami 7,5 Mb-os hülyeséget,amiről azt sem tudom,mire való!!
Különben is marha lassú,többnyire kiírja,hogy kapcsolat időtúllépés miatt megszakadt,ha el is kezd tölteni,csak a letöltési sávban futnak a csíkok a végtelenségig,van,mikor fél nap múva jön le a telóra,de akkor sem mindég telepíti,arról pedig fogalmam sincs,hová kerül a letöltött app,hogy legalább filekezelőből,kézzel lehetne telepíteni!
Találkozott valaki ezekkel a problémákkal,és ha igen,van rájuk megoldás??
Bocsi,hogy kicsit hosszúra sikeredtem! :rolleyes:
A válaszokat előre is köszi!!!

Tapatalk 2-vel küldve az én Telenor_OneTouch-ről

ronin79
2013-02-19, 12:25
Talán frissíteni kellene ha azt akarja és nem parázni a letöltött megákon :D

saszelló
2013-02-19, 12:45
Sajna ez csak egy OT 990-es,és a nagyjából 50 megás szabad memóriából a play frissítés egyből lefoglal 18-at,akkor nem sok hely marad,hogy bármi egyebet is letöltsek,ezért használom-használnám szívesebben a webes oldalt!
De azért köszi a reagálást!! :D

ronin79
2013-02-19, 13:22
Pedig a hiba csupán annyi lesz, hogy kell neki a Gsmcore.apk. Belsőtárhelynövelés az nem jön szóba, mert eredeti tárhellyel valoban patt helyzet :(

dfcbt
2013-02-19, 13:23
Ha ilyen kevés memóriád van próbáld meg így növelni:
http://forum.androidhungary.com/threads/1267-Tutorial-Link2SD-azaz-hogy-rakhatod-az-%C3%B6sszes-Appod-SD-re?highlight=particion%C3%A1l%C3%A1s

saszelló
2013-02-19, 15:57
Ha ilyen kevés memóriád van próbáld meg így növelni:
http://forum.androidhungary.com/threads/1267-Tutorial-Link2SD-azaz-hogy-rakhatod-az-%C3%B6sszes-Appod-SD-re?highlight=particion%C3%A1l%C3%A1s

Köszi,de a teló nincs rootolva,ez pedig anélkül ugye nem működik!
Egyébként minden alkalmazás át van pakolva kártyára,amelyiknél ez lehetséges.Úgy próbálok trükközni,hogy azokról az appokról,amiket nem minden nap használok,biztonsági mentést csinálok a kártyára és törlöm.Ha pedig mégis szükségem van rá,telepítem.

saszelló
2013-02-19, 16:00
Pedig a hiba csupán annyi lesz, hogy kell neki a Gsmcore.apk. Belsőtárhelynövelés az nem jön szóba, mert eredeti tárhellyel valoban patt helyzet :(

Mi lenne az a Gsmcore.apk ?

ronin79
2013-02-19, 16:54
Tárgytalan az egész, felejtsd el. Root nélkül ezek a telók használhatatlanok főként gyári androiddal. Az áthelyezés sd kártyára opció pedig egyenlő a 0-val, olyan minimális helyet szabadítasz vele fel amivel nem sokra mész. Jaj és bocs elírtam GmsCore nem gsm :D de ez is felejtős mivel nem akarsz frissítést telepíteni.

Petru
2013-02-19, 19:57
sziasztok!
egy olyan problémám van, hogy most lett a telefonomra cyanogenmod feltelepítve, és alapjáraton nincs benne a google play. viszont akárhonnan leszedem és feltelepítem, úgy csinál mintha el akarna indulni, de aztán megáll, kilép és nem csinál semmit. tudnátok ajánlani egy oldalt ahonnan le tudom szedni és fut is, vagy esetleg egy megoldást írni, amivel meg tudom oldani ezt a problémámat?
előre is köszönöm mindenkinek

TheFluffyBro
2013-02-19, 22:39
sziasztok!
egy olyan problémám van, hogy most lett a telefonomra cyanogenmod feltelepítve, és alapjáraton nincs benne a google play. viszont akárhonnan leszedem és feltelepítem, úgy csinál mintha el akarna indulni, de aztán megáll, kilép és nem csinál semmit. tudnátok ajánlani egy oldalt ahonnan le tudom szedni és fut is, vagy esetleg egy megoldást írni, amivel meg tudom oldani ezt a problémámat?
előre is köszönöm mindenkinek

Melyik CyanogenMod van, és milyen android? A CM alapból nem tartalmazza a "gapps"-ot, azaz Google Appokat, utólag kell flashelni (wipe nélkül, simán install zip from sd). Ha megadod a választ a kérdéseimre, postolom a letöltési linket. (Előtte töröld ki az utólag telepített store-t)

~Bro

Olivér
2013-03-06, 14:15
Egy éves a Play Store!
Boldog szülinapot neki! :)

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9100-ről

Decepticon
2013-03-06, 15:34
Íme a Magyarországról elérhető ajándékok (https://play.google.com/store/apps/collection/promotion_2013_play_birthday). A kínálat naponta fog változni. Már megint az amcsik járnak jól... :(

Üdv, Dec

Olivér
2013-03-06, 16:09
Íme a Magyarországról elérhető ajándékok (https://play.google.com/store/apps/collection/promotion_2013_play_birthday). A kínálat naponta fog változni. Már megint az amcsik járnak jól... :(

Üdv, Dec

Hát tényleg nem valami vastag a kínálat nálunk. Gondolom mert itt nem elérhetőek a filmek és a könyvek.

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9100-ről

HanGeri
2013-03-24, 14:48
sziasztok van egy alcatel ott 995 öm uj rommot bootoltam fel recoveryből minden okes de nem találok hozzá google play storet. ha valaki tud segiteni pls irjon cyanogenmod10 van rajta 4.1.2

ronin79
2013-03-24, 14:57
Gapps-t is feltotad recoból?

HanGeri
2013-03-24, 15:02
nem találok hozzá gappst mar sokat felttetm de semmeliykbe se adta ki a google play.t

HanGeri
2013-03-24, 15:03
keresel nekem müködö gappstmert nem találok ésmar az agyamra ment.

ronin79
2013-03-24, 16:06
Itt (http://goo.im/gapps)találsz, ha 4.1.2 akkor a 20121011 a neked való, vagy xda-n találhatsz frissebb módosított verziókat.

bagolybence
2013-04-01, 15:24
Sziasztok! HTC Desire telefonról eltűnt a Google Play alkalmazás (nem saját, nem tudom, mi történt vele). 2.2.2. Android van rajta. File-manager alkalmazás nincs telepítve. Gyári beállítások visszaállítása nélkül hogy tudom újratelepíteni a Play alkalmazást? Találtam letölthető alkalmazást, de nem tudom mivel elindítani. Van valakinek valami ötlete?

rtitusz
2013-04-10, 02:02
Kinek kell új play áruház?? ;)
http://db.tt/F2A0oxGS

TheFluffyBro
2013-04-10, 06:12

Szépnek néz ki, le is tesztelem :)

~Bro

spypatrik
2013-04-10, 06:43
Hellosztok!
1kérdésem lenne, gogy nekem a Google Play nem működik, amikor rákattolok bejön egy kicsit az a kép amikor még tölti a főmenüt kb 1s-re é azután eltünik. Meg teló bekapcsolásánál kiírja hogy a Google Play leállt. Meg olyan ,hogy com.google... vmi ilyet. Próbáltam már gyórsítótár ürítéssel, adattörléssel, frissítések eltávolításával, de nem megy.
A válaszokat előre is köszönöm!

Olivér
2013-04-10, 07:01

Honnan sikerült megszerezni? Már egy hete túrom érte a netet! Iszonyat nagy hála érte! :)

Tapatalk 2-vel küldve az én Nexus 4-ről

ronin79
2013-04-10, 14:27

Remélem még egy darabig nem fog erre frissülni, mert telón nem igazán jön be de tabon már jobb a helyzet:)

rtitusz
2013-04-10, 14:28
Remélem még egy darabig nem fog erre frissülni, mert telón nem igazán jön be de tabon már jobb a helyzet:)

Valóban. A korábbi csempés stílus jobban átlátható volt szerintem. De most már fent hagyom. Egyszer úgy is fog magától is frissülni.

rtitusz
2013-04-10, 14:29
Honnan sikerült megszerezni? Már egy hete túrom érte a netet! Iszonyat nagy hála érte! :)

Egy másik fórumon linkelte egy kolléga. :)

ronin79
2013-04-10, 14:30
Hellosztok!
1kérdésem lenne, gogy nekem a Google Play nem működik, amikor rákattolok bejön egy kicsit az a kép amikor még tölti a főmenüt kb 1s-re é azután eltünik. Meg teló bekapcsolásánál kiírja hogy a Google Play leállt. Meg olyan ,hogy com.google... vmi ilyet. Próbáltam már gyórsítótár ürítéssel, adattörléssel, frissítések eltávolításával, de nem megy.
A válaszokat előre is köszönöm!

Ezen mit csodálkozol, rendszerhibát cache törlés nem javít, húzd újra az androidot, vagy töröld a régit ha rootolt és próbáld ki a fentebb linkeltet :D

spypatrik
2013-04-10, 21:09
:D nem rootolt és a Samsung is aztmondta h húzzam újra xd
Más megoldás nincs? xd

TheFluffyBro
2013-04-10, 21:38
:D nem rootolt és a Samsung is aztmondta h húzzam újra xd
Más megoldás nincs? xd

A telefoncsere is egy megoldás de feltételezem pénztárcakímélő(bb) megoldást szeretnél. Ezt viszont csak rootolással tudod elérni, amikor aztán tudsz romot cserélni és megoldódik a problémád.

~Bro

Olivér
2013-05-30, 06:33
Sziasztok!
Egy kis segítség kéne mert már megőrülök.
A Play Store-ba kivan kapcsolva az automatikus frissítés és a modulok auto hozzáadása. Ennek ellenére mindkettőt végrehajtja a telefon. Ez így elég irritáló számomra.
Bármilyen ötletet meghallgatok!
Köszi.

ronin79
2013-05-30, 13:46
Valami beállítás gond lesz, mert frissítés után letiltottam és azóta sem tesz ikonokat kezdőképrnyőre letöltéseknél. Idegesítőbb volt a folyamatos frissítések integrálgatása a romba. Esetleg egy cache és dalvik törlés lehet helyrehozná vagy végső esetben eltávolítani teljesen, utána a szokásos dalvik törlés és újból telepíteni szal vending vagy playstore tökmindegy néven system/app mappába másolni és nem árt egy fix permissions sem recoban.

Olivér
2013-05-30, 14:09
Valami beállítás gond lesz, mert frissítés után letiltottam és azóta sem tesz ikonokat kezdőképrnyőre letöltéseknél. Idegesítőbb volt a folyamatos frissítések integrálgatása a romba. Esetleg egy cache és dalvik törlés lehet helyrehozná vagy végső esetben eltávolítani teljesen, utána a szokásos dalvik törlés és újból telepíteni szal vending vagy playstore tökmindegy néven system/app mappába másolni és nem árt egy fix permissions sem recoban.

Köszi, kipróbálom az ötleteket!

Alinimus
2013-06-08, 18:52
Valaki segítsen nekem! Egyik napról a másikra eltűntek az alkalmazásaim a telefonomról. Amikor rámentem a Google Play Áruházra akkor azt írta ki nekem hogy "Az alkalmazás már nincsen telepítve a telefonján". Megpróbáltunk leszedni hozzá APK-kat 3 különböző verzióból de mind összeomlott. Mi ilyenkor a teendő?

ZTE Arizona-m van 2.2.3-as Froyo rendszerrel.

rtitusz
2013-06-08, 19:28
Valaki segítsen nekem! Egyik napról a másikra eltűntek az alkalmazásaim a telefonomról. Amikor rámentem a Google Play Áruházra akkor azt írta ki nekem hogy "Az alkalmazás már nincsen telepítve a telefonján". Megpróbáltunk leszedni hozzá APK-kat 3 különböző verzióból de mind összeomlott. Mi ilyenkor a teendő?

ZTE Arizona-m van 2.2.3-as Froyo rendszerrel.

Először próbáld a Play frissítéseit, adatait, gyorsítótárát törölni a beállításokban (alkalmazások kezelése->összes alkalmazás), ha az nem segít, akkor gyári adatok visszaállítása javallott.

kamikaze0121
2013-06-16, 14:56
Sziasztok. Samsung Galaxy Tab 2 7.0 ás készülékem van, és van egy nagy problémám. Le szeretnék tölteni alkalmazásokat a PlayStore ról, de az mindig "szerver hibát ír. Tudnátok nekem segíteni, hogy mit kéne csinálnom a probléma kiküszöbölésènek érdekében? A válaszokat előre is köszönöm.

BadStyle
2013-06-20, 04:37
Hello !

Azt szeretném kérdezni, hogy a play áruházról hallottam nemrég, hogy mostmár menti a játékok állását is, vagyis ha pl csinálok egy FR -t, akkor utána ha letöltöm a fiókommal újra a játékot, akkor megmarad a játékállás ? Mert pl van a speedX nevű játék, és sosem jutnék el már odáig, ahol most vagyok, vagyis jó lenne ha megmaradna a jelenlegi állás.

Csakmert az S1 -es telómra ( még megvan ;-)) raknék fel frisebb szoftvert, természetesen OTA -val, és nem szeretném ha elveszne, csak pár játékkal játszom, de ez télleg fontos lenne . . .

Választ előre is kössz !

ui: Nem akarok sem Kiessel, sem mással mentést készíteni, hanem inkább kihasználnám a play " mentés megtartó" funkcióját, ha ez lehetséges !

ui2: Szerintetek ha ráeresztem a 2.3.5 -ös Gingerbreadre az OTA -t, mit fog találni, illetve telepíteni ha kérem ( gyári független a teló, S1 ) ? Vagyis működni fog úgy, megy az OTA ezzel a verzióval is, mit rak fel ?

BadStyle
2013-06-20, 05:04
Hello !

Azt szeretném kérdezni, hogy a play áruházról hallottam nemrég, hogy mostmár menti a játékok állását is, vagyis ha pl csinálok egy FR -t, akkor utána ha letöltöm a fiókommal újra a játékot, akkor megmarad a játékállás ? Mert pl van a speedX nevű játék, és sosem jutnék el már odáig, ahol most vagyok, vagyis jó lenne ha megmaradna a jelenlegi állás.

Csakmert az S1 -es telómra ( még megvan ;-)) raknék fel frisebb szoftvert, természetesen OTA -val, és nem szeretném ha elveszne, csak pár játékkal játszom, de ez télleg fontos lenne . . .

Választ előre is kössz !

ui: Nem akarok sem Kiessel, sem mással mentést készíteni, hanem inkább kihasználnám a play " mentés megtartó" funkcióját, ha ez lehetséges !

ui2: Szerintetek ha ráeresztem a 2.3.5 -ös Gingerbreadre az OTA -t, mit fog találni, illetve telepíteni ha kérem ( gyári független a teló, S1 ) ? Vagyis működni fog úgy, megy az OTA ezzel a verzióval is, mit rak fel ?

Most néztem a playen, hogy már nincs fent a régi speedX, új verziója van fent, és teljesen más lett.

Azért elmenti a fiókba a játékot a mentéssel együtt ? Hogy még a régit tudjam leszedni !

Előre is kössz !

rtitusz
2013-07-18, 19:21
http://img.tapatalk.com/d/13/07/19/yse2yvan.jpg

Frissült nálam a Play, már könyvet is lehet venni.

zsolt160
2013-07-31, 20:26
PC-ről beléptem a Market-be, hááát szerintem gáz. Nekem nagyon tetszett, hogy telefononként lebontva volt látható miket használtam és mik vannak fenn. Most meg minden egybe van öntve....

rtitusz
2013-07-31, 23:00
PC-ről beléptem a Market-be, hááát szerintem gáz. Nekem nagyon tetszett, hogy telefononként lebontva volt látható miket használtam és mik vannak fenn. Most meg minden egybe van öntve....

Bánom is én, csak lenne teljes jogú tag kis országunk, és lehetne készüléket us venni onnan, tuti Nexus lenne a következő telefonom. Amíg itthon csak másfélszeres felárral lehet kapni, addig nem nagyon érdekel...

Stivi
2013-08-08, 17:28
Sziasztok!

Kéne egy kis segítség.(S4) Frissítettem a play áruházat és onnantól nem nyitja meg. Rákatt de semmi.Amikor kikapcsolom a telót és vissza jelzi hogy 15 frissítésre váró progim van. A legfuribb hogy az alkalmazásokból is eltűnt! (lehet hogy vissza kéne olvasnom mert már másnál is lehetett ilyen de külföldről vagyok egyenlőre mobil netről,ezért bocsi)
Aki tudna megoldást megköszönném :)

Olivér
2013-08-08, 18:47
Sziasztok!

Kéne egy kis segítség.(S4) Frissítettem a play áruházat és onnantól nem nyitja meg. Rákatt de semmi.Amikor kikapcsolom a telót és vissza jelzi hogy 15 frissítésre váró progim van. A legfuribb hogy az alkalmazásokból is eltűnt! (lehet hogy vissza kéne olvasnom mert már másnál is lehetett ilyen de külföldről vagyok egyenlőre mobil netről,ezért bocsi)
Aki tudna megoldást megköszönném :)

Szia! Beállítások/Alkalmazáskezelőbe látod? Ha igen akkor töröld az adatokat az Áruház alól, és olyankor visszaáll a gyári állapotra. Ha nem jön be akkor a factory reset biztosan segít :-)

Stivi
2013-08-08, 18:54
Sikerült :))))))))))))))

Petru
2013-08-18, 19:03
sziasztok!
nem rég raktam rá a telómra a jb 4.1.2-es verziót. valamiért egyik play-t sem akarja elindítani, pedig tettem már rá több verziószámút is. ha tudnátok segíteni, nagyon megköszönném :)

Olivér
2013-08-18, 19:50
Szia. Ezért felesleges volt új topikot nyitni. Gyári visszaállítás már volt?

Petru
2013-08-18, 19:52
igen volt, és így sem működik

ronin79
2013-08-18, 23:33
Itt (http://www.androidpolice.com/2013/08/13/download-latest-google-play-store-4-3-11-teardown/)a legutolsó 4.3.11, próbáld ki. Amúgy mi nem működik, nem nyitja meg vagy nem tudsz letölteni?

rtitusz
2013-08-18, 23:43
Szia. Ezért felesleges volt új topikot nyitni. Gyári visszaállítás már volt?

Összevonva............................

rtitusz
2013-10-01, 01:49
Úgy tűnik mától (okt. 1) már zenét is vehetünk a Play Storeban! Csak vehetnénk már Nexust is!

http://img.tapatalk.com/d/13/10/01/jy8aperu.jpg

zsolt160
2013-11-18, 17:27
No nekem is frissült a Play áruház, a használt dolgok a bal felső sarokból hozható elő... Érdekes, pár napja még a régi volt... Megszokható.Viszont eltűnt a zöld G betű, amivel lehetett letiltani a telót....

rtitusz
2013-11-18, 20:00
No nekem is frissült a Play áruház, a használt dolgok a bal felső sarokból hozható elő... Érdekes, pár napja még a régi volt... Megszokható.Viszont eltűnt a zöld G betű, amivel lehetett letiltani a telót....

Zöld G betű? Nem is emlékszem ilyenre...

zsolt160
2013-11-18, 20:38
Zöld kockaba volt. Ott lehetett beállítani a lopásgátlót.
De rajottem, hpgy töröltem a Google Play szolgáltatást a hely miatt, ennek a része az Android eszközkezelő. Telepitettem és most szürke....

Tapatalk 2-vel küldve az én LG-P500-ről

Nonó
2013-11-18, 20:41
Sziasztok!

Segitség kellene!
Barátnőmnek Galaxy s2 telója van és nem értem azt hogy a google play azt irja ki nincs elég hely,16 gb-os a teló és kb 13 gb a belső szabad hely és a többi a rendszeré kb 2-3 gb,de azon már csak 250mb hely maradt,de nem értem miért oda akarja leszedni a dolgokat? hogy tudom beállítani hogy a másik belsőre szabad (kb13gb) helyre telepitse? alig van fent alkalmazások a telón...

Köszönöm előre a segítséget!

Norbi

rtitusz
2013-11-18, 22:04
Sziasztok!

Segitség kellene!
Barátnőmnek Galaxy s2 telója van és nem értem azt hogy a google play azt irja ki nincs elég hely,16 gb-os a teló és kb 13 gb a belső szabad hely és a többi a rendszeré kb 2-3 gb,de azon már csak 250mb hely maradt,de nem értem miért oda akarja leszedni a dolgokat? hogy tudom beállítani hogy a másik belsőre szabad (kb13gb) helyre telepitse? alig van fent alkalmazások a telón...

Köszönöm előre a segítséget!

Norbi

A programok alapból egy belső rendszer partícióra települnek (4.3-tól már nem, de az más tészta), utána átmozgathatóak a belső SD-re. Ezt a beállítások/alkalmazások/sd kártyán menüpontban tudod megtenni, úgy hogy pipát raksz amellé, amit át szeretnél mozgatni. Legalább is SGS1-en így van. Ha nem, akkor ugyan itt lépj egy program adataiba, és ott - ha a fejlesztő engedélyezte - akkor lesz olyan opció hogy áthelyezés sd-re. Vagy valami hasonló.

Gyfland
2013-11-19, 07:40
Sziasztok! Jött néhány frissítés a telepített alkalmazásokra. Azonban amikor frissítésre kattintva azt írja, hogy nem sikerült 491-es hibakód miatt. Ez mit jelent, találkozott már valaki ilyennel?

rtitusz
2013-11-19, 09:12
Sziasztok! Jött néhány frissítés a telepített alkalmazásokra. Azonban amikor frissítésre kattintva azt írja, hogy nem sikerült 491-es hibakód miatt. Ez mit jelent, találkozott már valaki ilyennel?

http://lmgtfy.com/?q=google+play+491+error ;)

Egyébként első találat: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2402514
Második találat: http://www.galaxys4forums.net/forum/4-new-member-introduction-site-assistance/1457-solved-error-491-cannot-download-update-nothing-google-play.html

Gyfland
2013-11-19, 09:42
Szia.
A "Google jó barátig" én is eljutottam, az volt az első lépés. A hiányos angol tudásom miatt gondoltam, hogy hátha a fórumon valamelyik fórum társ már tapasztalt hasonlót és tud segíteni.
Végül a linkeddel és a google fordítóval megoldottam. Köszi.

zsolt160
2013-11-19, 10:05
Esetleg nincs tele a memória? Van elég hely a telefonon? Egyesével manuálisan próbáltad frissíteni?

Nonó
2013-11-19, 22:11
A programok alapból egy belső rendszer partícióra települnek (4.3-tól már nem, de az más tészta), utána átmozgathatóak a belső SD-re. Ezt a beállítások/alkalmazások/sd kártyán menüpontban tudod megtenni, úgy hogy pipát raksz amellé, amit át szeretnél mozgatni. Legalább is SGS1-en így van. Ha nem, akkor ugyan itt lépj egy program adataiba, és ott - ha a fejlesztő engedélyezte - akkor lesz olyan opció hogy áthelyezés sd-re. Vagy valami hasonló.

Nagyon szépen köszönöm!!! Sikerült! :)

Gipszjoska
2014-04-04, 13:00
Astro file manager-rel leirna valaki hogy tudok menteni apk. memoria kartyamra. Vannak kedvenc alkalmazasaim es kene nagyon. Egy kis segitseg kene olvastam a tobbi hozzaszolast de nem ertem hogy masoljam ki az apk.-t.

Gipszjoska
2014-04-04, 13:01
Bocs a play aruhazbol szeretnek menteni apk.

rtitusz
2014-04-04, 13:59
Bocs a play aruhazbol szeretnek menteni apk.

Letöltöd, kimented. Közvetlenül a Playből nem tudsz menteni.

------postagalambbal_küldve------

Mhyron
2014-04-04, 21:26
Üdv
Kérdés: Fel tudom-e telepíteni az LG GPad Google Play Editionre a QRemote és QSlide funkciókat? Ezek elérhetőek az LG Developer weblapon. Hogyan kéne felraknom?

Olivér
2014-04-06, 09:37
Üdv
Kérdés: Fel tudom-e telepíteni az LG GPad Google Play Editionre a QRemote és QSlide funkciókat? Ezek elérhetőek az LG Developer weblapon. Hogyan kéne felraknom?

Szia, szerintem nem, mert ezek LG szoftver specifikusak. Neked viszont Google Edition verziód van. Egyébként honnan sikerült beszerezni, ha megkérdezhetem?

Tapatalk-kal küldve az én Nexus 4-el

Mhyron
2014-04-06, 15:17
Szia
Nyertem egy amerikai nyereményjátékon :D Csak azért, mert a rendes LG GPadben ami nem Google play edition abban alapból benne vannak ezek a funkciók

Tibor71
2014-06-25, 13:04
Sziasztok!

Az a nagy problémám, hogy a Google Play Áruház folyamatosan forgalmaz a neten. Már minden alkalmazást átállítottam, hogy ne frissüljön automatikusan, nem is jön értesítés, hogy bármi frissült volna. A beállításoknál beállítottam, hogy ne frissítsen automatikusan alkalmazásokat, jeleztem, hogy nem kérek értesítést a letöltött alkalmazások frissítéseiről. Ennek ellenére ebben a számlázási ciklusban a telefonom szerint a Google Play Áruház 4 nap alatt 24 MB forgalmat bonyolított.

Próbáltam, hogy leállítom az alkalmazást, de rendszeresen újraindul. Letiltani nem tudom. Mit tehetnék még, hogy nem forgalmazzon az alkalmazás? (Azon kívül, hogy kikapcsolom a mobilnetet, illetve eltávolítok alkalmazásokat!)

Köszi a segítséget!

saszelló
2014-06-25, 13:17
Szia!
Beállitások→ fiókok és szinkronizálás→ automatikus adatszinkronuzálás, innen vedd ki a pipát!

Tapatalk-kal küldve az én LG-D505-el