PDA

Teljes verzió megtekintése : Samsung Galaxy Mini kérdések, problémák

oldal : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11

Fehermini
2012-04-23, 09:42
Krisztina,

találtam az egyik topikban egy leirást, linkelni nemtudom, tegnap próbáltam, de nem jelenik meg.
bemásolom:

Számomra sok fejfájást okozott hogy hiába kapcsoltam ki a fotó szinkronizálást, továbbra is mutatta a galériában a Picasa/Blog/Stb oda nem illő web képeket.:mad:
Kis google-zás után találtam angolul egy forum bejegyzést amit lefordítva megosztok veletek:

1. Állísd le a fotó szinkronizálást a Beállításokban és a Galéria beállításokban.
2. Kapcsold ki a netet a telefonon.
3. Menj a menübe és keresd meg a Google+ appot, majd tartsd lenyomva és a képernyő tetején kiírja hogy eltávolítás és ALKALMAZÁS INFÓ.
4. Az Alkamazás infóra húzd rá az ikont.
5. Nyomj egy kényszerített leállítást utána pedig az adatok törlése gombra kattints.
(6. Elvileg kész, de ha még mindig ott vannak akkor csináld meg ugyanezt a folyamatot a Galéria app-al is.)

Nekem sikerült :)
Remélem segíthettem!

Üdv, Olivér

.........................

krisztina
2012-04-23, 15:05
Krisztina,

találtam az egyik topikban egy leirást, linkelni nemtudom, tegnap próbáltam, de nem jelenik meg.
bemásolom:

Számomra sok fejfájást okozott hogy hiába kapcsoltam ki a fotó szinkronizálást, továbbra is mutatta a galériában a Picasa/Blog/Stb oda nem illő web képeket.:mad:
Kis google-zás után találtam angolul egy forum bejegyzést amit lefordítva megosztok veletek:

1. Állísd le a fotó szinkronizálást a Beállításokban és a Galéria beállításokban.
2. Kapcsold ki a netet a telefonon.
3. Menj a menübe és keresd meg a Google+ appot, majd tartsd lenyomva és a képernyő tetején kiírja hogy eltávolítás és ALKALMAZÁS INFÓ.
4. Az Alkamazás infóra húzd rá az ikont.
5. Nyomj egy kényszerített leállítást utána pedig az adatok törlése gombra kattints.
(6. Elvileg kész, de ha még mindig ott vannak akkor csináld meg ugyanezt a folyamatot a Galéria app-al is.)

Nekem sikerült :)
Remélem segíthettem!

Üdv, Olivér

.........................

Végigcsináltam de béna vagyok! http://forum.androidhungary.../images/smilies/frown.png Nekem nem megy. Már a 3. pontnál elakadtam http://forum.androidhungary.../images/smilies/frown.png Mi az hogy alkalmazás info? És a kényszerített leállítás? Jaj de ügyetlen vagyok én ebben!

Olivér
2012-04-23, 15:12
Válaszoltam a másik topikban! :)

vulika21
2012-04-24, 17:38
Sziasztok!
Nagy szükségem van galaxy hozzáértőkhöz!Használtan vettem egy galaxy minit, tökéletesen lejátszotta a youtuberól letöltött klipeket.Csináltam egy gyári visszaállítást.Azóta nem játsza le,hiába töltöttem már le rengeteg lejátszót.Abban kérem a segítséget hogy most valamit be kéne állítanom rajta,vagy az összes lejátszó rossz amit eddig letöltögettem,kipróbáltam?Van fen egy avis film is és ahhoz is hiába töltöttem le az avi playert.:mad: már nagyon zavar,SEGÍTSETEK
Köszönöm előre a válaszokat!!!

rtitusz
2012-04-24, 22:03
Sziasztok!
Nagy szükségem van galaxy hozzáértőkhöz!Használtan vettem egy galaxy minit, tökéletesen lejátszotta a youtuberól letöltött klipeket.Csináltam egy gyári visszaállítást.Azóta nem játsza le,hiába töltöttem már le rengeteg lejátszót.Abban kérem a segítséget hogy most valamit be kéne állítanom rajta,vagy az összes lejátszó rossz amit eddig letöltögettem,kipróbáltam?Van fen egy avis film is és ahhoz is hiába töltöttem le az avi playert.:mad: már nagyon zavar,SEGÍTSETEK
Köszönöm előre a válaszokat!!!

Rakd fel az MX Video playert, ha az nem játssza le, akkor semmi sem.

vulika21
2012-04-25, 10:47
Rakd fel az MX Video playert, ha az nem játssza le, akkor semmi sem.

Köszönöm,ez most lejátszik mindent,de időnként(sokszor) eltűnik a hang,aztán gondol egyet és visszajön.

krisztina
2012-04-25, 17:04
Sziasztok,

szeretnék kérdezni ismét. Mi lehet a gond a Minimmel, ha wifin keresztül szeretnék netezni, a wifi be van kapcsolva, a telefon csatlakoztatva állapotú a wifivel, mégis azt írja ki, hogy nincs internetkapcsolat, nem tudok sem az internetre sem a marketbe belépni. Korábban már működött, most mi lehet a gond?
Nagyon köszönöm a segítséget!

zsolt160
2012-04-25, 18:07
Amihez csatlakozol, az nem csatlakozik netre. A WIFI-s router vagy egyéb berendezés működik, tehát te tudsz hozzá csatlakozni, de nem biztos, hogy van internet is.
Egy példa, nálam a router csinálja a WiFi-t, de ha kihúzom a modemet a routerből, attól még lehet Wifi-n csatlakozni a routerhez, de mivel nincs csatlakozva, így internet elérés sincs.
Ha otthon van gondod, nézd meg a routert, ha nyilvános helyen neteznél, ott több okból nem lesz net. Túlterheltség, karbantartás hiánya, nem törődik a szolgáltató vele, stb...

krisztina
2012-04-25, 18:36
Amihez csatlakozol, az nem csatlakozik netre. A WIFI-s router vagy egyéb berendezés működik, tehát te tudsz hozzá csatlakozni, de nem biztos, hogy van internet is.
Egy példa, nálam a router csinálja a WiFi-t, de ha kihúzom a modemet a routerből, attól még lehet Wifi-n csatlakozni a routerhez, de mivel nincs csatlakozva, így internet elérés sincs.
Ha otthon van gondod, nézd meg a routert, ha nyilvános helyen neteznél, ott több okból nem lesz net. Túlterheltség, karbantartás hiánya, nem törődik a szolgáltató vele, stb...

Köszi, de ezeket azért nem tudom elképzelni, mert a multinál ahol dolgozom a vendégeknek fenntartott wifire csatlakoztam, a jelszót az IT-s kolléga adta meg, tehát biztos, hogy törődnek vele. Akkor ezt nem fogom tudni használni :(

zsolt160
2012-04-25, 19:05
Vagy túl sok a felhasználó aki fel van csatlakozva, ezért nem tudsz netezni. Sajnos ez ilyen, "Közös lónak túros a háta" ahogy a közmondás tartja... :(

ata88
2012-04-26, 15:49
Sziasztok!
Djuice-s vagyok, de a netem az a Klikk szolgáltatás.Ez ugye 1000 ft, havi 100 mega,ha túllépem nincs költség, csak feleződik a sebesség.A 3G watchdog szerint 130%-nál járok,erre fel ma kapok egy sms-t, hogy az adatszolgáltatásom vagy mi 20 mb alá esett.Ez mit takar?Vki tudja?

jimbo
2012-04-26, 15:55
Sziasztok!
Djuice-s vagyok, de a netem az a Klikk szolgáltatás.Ez ugye 1000 ft, havi 100 mega,ha túllépem nincs költség, csak feleződik a sebesség.A 3G watchdog szerint 130%-nál járok,erre fel ma kapok egy sms-t, hogy az adatszolgáltatásom vagy mi 20 mb alá esett.Ez mit takar?Vki tudja?

Ezért nem használok 3G watchdogot. :-)
Azt jelenti, hogy a lehetséges 100 mb-ból (amit havonta lassítás nélkül elhasználhatsz) kevesebb, mint 20 mb maradt. Az a mérvadó, amit a szolgáltatód mond.

ata88
2012-04-26, 16:44
Na de miért van ennyi, amikor korlátlan használhatom, csak a sebességet lassítják le?

jimbo
2012-04-26, 17:15
Na de miért van ennyi, amikor korlátlan használhatom, csak a sebességet lassítják le?

Te írtad, hogy 100 mb-os a csomagod…
Mit nem értesz rajta? :-)
Lassítás után nem fogod élvezni a sebességet. ;-)

peet83
2012-04-26, 17:30
Sziasztok lenne 2 kérdésem!
Alkalmazásokban megjelent olyan hogy hiba boriték és piros x van benne!csc lehetőségek kényszer leálítás,vagy adat törlés.kell ezzel foglalkozni vagy nem?lehet törölni?
Második:mx video playert használok és avi filmeknél 8-2őt visz vagy hang van kép nélkül vagy semmi!mit kell figyelembe venni a videóknál hogy biztosan menjen?
köszi

krisztina
2012-04-26, 20:38
Sziasztok,

csak meg szeretnék bizonyosodni, hogy jól gondolom-e: Ha Beállítások/Vez. nélküli és hálózatok/Mobilhálózatok/Csomagkapcs. haszn. nincs bepipálva, tehát nem zöld (és a többi sem), akkor nem tud felmenni a netre?
Mert nem szeretném, ha véletlenül rákattintok valamire és felmegy, kivéve ha wifit használok (vagy használnék, ha tudnék).
Köszönöm szépen! Krisztina

jimbo
2012-04-26, 23:48
Ez így jó, de ha nagyon biztos szeretnél lenni a dolgodban, akkor a Mobil hálózatok - Hozzáférési pontok neve menüpontban kiválasztod a netet és az apn nevéhez hozzáírsz egy karaktert, bármit. Így még véletlenül se fog tudni feljutni a netre csak wifivel. Ennél biztosabb nincs. ;)

szami20
2012-04-28, 16:04
Sziasztok!

Olyan problémával fordulok hozzátok és kérném a segítségeteket, hogy a memóriakártyára másolt filmeket a telefon "Galéria" menüjében nem lehet lejátszani csak a telepített "MX Paleyer" lejátszómmal tudom lejátszani.
Viszont amit a készülék kamerájával készítek videókat azt a Galéria mappában el tudom indítani.
Továbbá a Galéria menün belül van egy "Főalbum" nevezetű fekete mappa melynek a bal alsó sarkában a szürke picasa ikon van.
Mappát törölni és megnyitni nem lehet illetve egy szürke kis törött "image" ikon van benne.
Amennyiben leválasztom és eltávolítom a memóriakártyát továbbra is a ott marad főalbum nevezetű fekete mappa.
Ez mi? Illetve hogy szabadulhatnék meg tőle, mert teljesen felesleges?
Válaszotok és segítségetek előre is köszönöm.

rtitusz
2012-04-28, 16:08
Sziasztok!

Olyan problémával fordulok hozzátok és kérném a segítségeteket, hogy a memóriakártyára másolt filmeket a telefon "Galéria" menüjében nem lehet lejátszani csak a telepített "MX Paleyer" lejátszómmal tudom lejátszani.
Viszont amit a készülék kamerájával készítek videókat azt a Galéria mappában el tudom indítani.
Továbbá a Galéria menün belül van egy "Főalbum" nevezetű fekete mappa melynek a bal alsó sarkában a szürke picasa ikon van.
Mappát törölni és megnyitni nem lehet illetve egy szürke kis törött "image" ikon van benne.
Amennyiben leválasztom és eltávolítom a memóriakártyát továbbra is a ott marad főalbum nevezetű fekete mappa.
Ez mi? Illetve hogy szabadulhatnék meg tőle, mert teljesen felesleges?
Válaszotok és segítségetek előre is köszönöm.

Az MX videoplayer olyan formátumot is le tud esetenként játszani, amit a beépített lejátszó nem. Természetesen, mikor te veszel fel videót, az olyan formátumú, amit a beépített lejátszója is le tud játszani.

szami20
2012-04-28, 16:21
.avi formátumban voltak és vannak is a filmek. Eddig lejátszotta(tegnap még lejátszotta ma már nem). Bár tegnap le lett formázva a memóriakártya, ehhez lehet köze?

Hency
2012-04-29, 13:06
Sziasztok! Galaxy Mini ( GT-S5570) készülékem szeretnék Odinnal a legújabb gyári romot feltenni. Tud valaki linkelni ilyet?
És kellene az odinba való OPS fájl is.
És a rootoláshoz való fájl is kellene.
Nagyon köszönöm segítségetek előre is
Üdv mindenkinek!

naszil31
2012-04-30, 21:28
Sziasztok!
Nekem olyan problémám van,hogy szerettem volna Kiessel frissíteni a galaxy mini szoftverét,csinálta,a teló downloading üzemmódban volt, Aztán a laptopom elszállt és megszakadt a kapcsolat még a befejezés előtt. A teló ki is jelezte a szakadást. Aztán megcsináltam a vészhelyzeti helyreállítást,ekkor még felismerte a telót. Ez lefutott,de a készülék halott,csak a samsung kiírás villog rajta. Tölteni tölt rendesen. Segítsetek,mit csináljak vele. Nem lehet itthon valami progival megoldani? Vagy vigyem szervízbe? Légyszi. Köszi

Decepticon
2012-05-01, 12:29
Sziasztok!
Nekem olyan problémám van,hogy szerettem volna Kiessel frissíteni a galaxy mini szoftverét,csinálta,a teló downloading üzemmódban volt, Aztán a laptopom elszállt és megszakadt a kapcsolat még a befejezés előtt. A teló ki is jelezte a szakadást. Aztán megcsináltam a vészhelyzeti helyreállítást,ekkor még felismerte a telót. Ez lefutott,de a készülék halott,csak a samsung kiírás villog rajta. Tölteni tölt rendesen. Segítsetek,mit csináljak vele. Nem lehet itthon valami progival megoldani? Vagy vigyem szervízbe? Légyszi. Köszi

Szia!
Elsőre meg kellene próbálni egy hard reset (http://www.hardreset.hu/samsung-gt-s5570-galaxy-mini-hard-reset.html)et, hátha csak boot loop probléma. Ha az nem segít, akkor a Samsung szerviz a leggyorsabb megoldás. Persze te magad is helyre tudnád állítani, de az kíván némi hozzáértést és gyakorlatot.

Üdv, Dec

Tiby
2012-05-01, 13:02
Problémám a következő lenne:

Ice Age Village játékkal játszom egy ideje, egyszercsak kiléptm rendesen a játékból és utánna nem tudom elindítani:
A játékot betöltését jelző csík végig fut és rezzen egyet majd pár másodperc elteltével rezzen még hármat aztán kilép.

Mi lehet a problémája?

Köszönettel!

Decepticon
2012-05-01, 14:51
Problémám a következő lenne:

Ice Age Village játékkal játszom egy ideje, egyszercsak kiléptm rendesen a játékból és utánna nem tudom elindítani:
A játékot betöltését jelző csík végig fut és rezzen egyet majd pár másodperc elteltével rezzen még hármat aztán kilép.

Mi lehet a problémája?

Köszönettel!

Esetleg megnézném, hogy van-e elég szabad memória. A jelenség arra utal, hogy nincs.

Üdv, Dec

naszil31
2012-05-01, 21:33
Köszönöm a segítséget. Sajnos a hard resetre sem reagál.Holnap viszem egy szervíbe,hátha életre tudják kelteni.

krisztina
2012-05-02, 08:14
Vagy túl sok a felhasználó aki fel van csatlakozva, ezért nem tudsz netezni. Sajnos ez ilyen, "Közös lónak túros a háta" ahogy a közmondás tartja... :(

Sziasztok,
még nem adtam fel a wifis castlakozást, kérlek segítsetek mi lehet még a gond, valami ötlet?
Az alábbiakat beállítottam, mégsem megy. Megkérdeztem kollégát, neki működik, igaz neki Lumiája van, és csak ezeket állította be, mármint a Proxyt meg a Portot:

SSID: GUESTNET
Password:
Hitelesítés:
Titkosítás:

Proxy:
Port:

Nem a telefonom a ludas, mert Telenor Online-on megy a net, viszont wififel nem működik sem itt sem, a Tescos ingyen wifi hálózaton. Nagyon köszönöm a segítséget előre is! Krisztina

krisztina
2012-05-02, 08:31
Sziasztok,
még nem adtam fel a wifis castlakozást, kérlek segítsetek mi lehet még a gond, valami ötlet?
Az alábbiakat beállítottam, mégsem megy. Megkérdeztem kollégát, neki működik, igaz neki Lumiája van, és csak ezeket állította be, mármint a Proxyt meg a Portot:

SSID: GUESTNET
Password:
Hitelesítés:
Titkosítás:

Proxy:
Port:

Nem a telefonom a ludas, mert Telenor Online-on megy a net, viszont wififel nem működik sem itt sem, a Tescos ingyen wifi hálózaton. Nagyon köszönöm a segítséget előre is! Krisztina

Ja, és még valami eszembe jutott: múltkor olyan hotelben szálltam meg, ahol volt wifi, és ott az is ment,aztán mikor hazaértem valamit elállítottam rajta véletlenül, azóta nem megy sehol. Ott lehet a hiba! De pontosan hol? :(

krisztina
2012-05-03, 11:46
Ja, és még valami eszembe jutott: múltkor olyan hotelben szálltam meg, ahol volt wifi, és ott az is ment,aztán mikor hazaértem valamit elállítottam rajta véletlenül, azóta nem megy sehol. Ott lehet a hiba! De pontosan hol? :(

Sziasztok, még mindig én. Gyári beállítások visszaállítása után működik a wifim, hurrá! Viszont csak az internet megy a munkahelyemen a telefonon, sem a market, sem a skype nem, sem más internet alapú alkalmazás, a skype bejelentkezés után az alábbiakat írja ki:you cannot be signed in at this time please check your mobile network settings
Milyen beállítások hiányoznak még? Nagyon köszönöm a segítséget! Krisztina

rtitusz
2012-05-03, 11:56
Sziasztok, még mindig én. Gyári beállítások visszaállítása után működik a wifim, hurrá! Viszont csak az internet megy a munkahelyemen a telefonon, sem a market, sem a skype nem, sem más internet alapú alkalmazás, a skype bejelentkezés után az alábbiakat írja ki:you cannot be signed in at this time please check your mobile network settings
Milyen beállítások hiányoznak még? Nagyon köszönöm a segítséget! Krisztina

Munkahelyi hálózaton sok minden tiltva lehet.

krisztina
2012-05-03, 12:14
Munkahelyi hálózaton sok minden tiltva lehet.

Hát sejtem, de a kollégámnak meg megy...ő lumiás. Nem ismeri a samsungot. ;(

rtitusz
2012-05-03, 13:22
Hát sejtem, de a kollégámnak meg megy...ő lumiás. Nem ismeri a samsungot. ;(

Ha nála megy a Skype VOiP, akkor nem lehet hálózati hiba. Így nem csak érdekes, hanem inkább rejtélyes. :)

Hency
2012-05-03, 19:56
Sziasztok!
kellene az odinba való OPS fájl galaxy mini frissítéshez! köszi ÜDV

Xmes
2012-05-04, 10:58
Üdv!

Márciusban feltettem a minimre a CyanogenMod 7.2 ROM-ot.
Két problémám van azóta.
1, Nincs FM rádió. Market-en nem találtam olyat ami működik is. Létezik erre letölthető FM rádió program ami működik is? Sajnos a gyári samsung ROM-okból nem tudom hogy lehetne kiszedni. Megoldható ez valahogyan?

2. A naptár nem működik. A képen látható hiba üzenetet kapom, ha bejegyzést akarok írni.
http://kepfeltoltes.hu/120504/screenshot-1336120680201_www.kepfeltoltes.hu_.png
A naptárat viszont szeretném használni. Letöltöttem hozzá az aCalendar nevű programot, de mivel az is a gyári naptárprogramon alapszik, új bejegyzést azzal sem tudok csinálni.

Tudna valaki ezekben segíteni?
Gyári ROM-ot nem akarok vissza tenni, mert ez a CyanogenMod sokkal gyorsabb, és nem fagy be állandóan, mint a samsung ROM-ok (nálam mind fagyott, még akkor is, ha semmit nem csináltam vele, még frissen telepítetten is, teljesen üresen), így szeretném, ha Cyanogen-en megoldhatnám ezeket.

Köszönöm, aki válaszol!

szami20
2012-05-05, 17:49
Sziasztok!
Olyan problémám van, így lassan már 2 hét után a készülékkel, hogy néha egészen belassul és alig reagál az érintésre.
Nincsen a készülékre telepítve a sygicen kívül semmi más progi és a memória kártyán is alig van 30 kép.
Nem fut egy időben egyszerre több alkalmazás és minden be van zárva és akkor is, mintha gondolkodna egy érintés után.
Nem tudom mi okozhatja a problémát, de már bánom, hogy ilyen készüléket vettem!
Ha újra indítom a készüléket, majd még előkészíti az mmc-t, addig meg sem jelenik a képernyőn az egyébként ott lévő ikonokat?!
Ötletek, tippek, hogy mitől lehet ez, és mi lehet a megoldása, hogy valamelyest felgyorsuljon a telefon?!

Köszi előre is.
Üdv.: Kriszta

zsolt160
2012-05-05, 18:36
Milyen verzió van fenn a telefonon? Mert az egyébből nem lehet következtetni (az aláírásodban) semmire.

szami20
2012-05-05, 18:39
Milyen verzió van fenn a telefonon? Mert az egyébből nem lehet következtetni (az aláírásodban) semmire.
Hogyan tudom megnézni, hogy milyen verzió van rajta??? Sajnos én nem értek hozzá csak szembesülök a rossz hátrányával, hogy lassú. :(

szornyu
2012-05-05, 19:15
Beállítások menüpont,legördíted és az utolsó sor a telefonról menü alatt.

szami20
2012-05-05, 21:21
Beállítások menüpont,legördíted és az utolsó sor a telefonról menü alatt.

Köszi a segítséget, de idő kőzben már sikerűlt kisakkoznom hogy hol tudom megnézni a verzió számát.
2.3.4.es a száma. Ez jónak számít vagy ettől csak jobbak vannak??

zsolt160
2012-05-06, 00:39
Akkor factori reset-et ajánlom (gyári beállítások visszaállítása), minden adat törlődik, menteni kell.

szornyu
2012-05-06, 06:47
Azt hiszem a legutolsó hivatalos a 2.3.6-os a minire. Az asszonyén is 2.3.3 van igaz azt függetlenül vettem azon nem tapasztalok ilyet. Az SD előkészítése közben valószínűleg azért nem látszanak az ikonok mert ahhoz tartozó az appok a kártyán vannak nem a tel. memóriában. Lényeges külömbség szerintem nincs köztük.

Fehermini
2012-05-07, 11:52
Sziasztok

Olyan programot keresek a telefonra, ami visszaszámol.
stoppert már tettem rá, de abban nincs ilyen funkció. Én pontosan visszafelé szeretném hogy menjen a számláló, és jelezzen ha letelt az idő

Előre is köszönöm, aki segit

zsolt160
2012-05-07, 18:13
Nagyon egyszerű, felmész a Play-re beírod stopwatch and timer és kidob egy valaggal, pl. ITT (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sportstracklive.stopwatch&feature=search_result)ezt! Teljes lista ITT! (https://play.google.com/store/search?q=stopwatch+and+timer&c=apps)

bino
2012-05-07, 18:29
Sziasztok,

Lehet, hogy lerágott csont de már majd kiesik a szemem az olvasástól de nem találtam meg rá a választ ezért ismét félteném a kérdést, vagyis leírnám a problémám. Odin-nal próbálom frissíteni a froyo 2.2.1-et (2.3.4 - 3.7 -re). Minden simán lefut, majd mikor a telo boot-ol csak a Samsung feliratig jut el majd ott 15-45 mp várakozik és ujraindul nem vártam tovább mint 4-5 boot. Ebben az esetben power + ok nem muxik csak a 3 gomb funkció. Természetesen a Froyo bármikor visszaengedi amin multilang. Mit kellene tennem, hogy elfogadja az újabb verziókat is. Előre is köszönöm a segítségeteket.

kobayashy
2012-05-07, 20:38
Sziasztok!

Nekem az lenne a problémám,hogy amióta csináltam egy gyári beállítások visszaállítást,azóta néha magától kikapcsol,kényszerbezárásokat csinál,meg olyan is van,hogy úgy indul újra,hogy "recovery" módba lép.nem tudom a mininél ezt pontosan így nevezik-e?A telefon kb 1 éves
gyári rom-mal.azért kellet csinálni visszaállítást,mert nem tudtam törölni a g-mail fiókot a telóról.Előtte teljesen tökéletesen működött hiba nélkűl.
Mi lehet a baj??előre is köszi.

jimbo
2012-05-08, 09:59
Sziasztok!

Nekem az lenne a problémám,hogy amióta csináltam egy gyári beállítások visszaállítást,azóta néha magától kikapcsol,kényszerbezárásokat csinál,meg olyan is van,hogy úgy indul újra,hogy "recovery" módba lép.nem tudom a mininél ezt pontosan így nevezik-e?A telefon kb 1 éves
gyári rom-mal.azért kellet csinálni visszaállítást,mert nem tudtam törölni a g-mail fiókot a telóról.Előtte teljesen tökéletesen működött hiba nélkűl.
Mi lehet a baj??előre is köszi.

Csinálj mégegy gyári adatok visszaállítást. Nem tudom elképzelni, hogy ez lenne a baj, hiszen ilyenkor olyan a telefon, mintha dobozból vetted volna ki.

jimbo
2012-05-08, 10:02
Sziasztok,

Lehet, hogy lerágott csont de már majd kiesik a szemem az olvasástól de nem találtam meg rá a választ ezért ismét félteném a kérdést, vagyis leírnám a problémám. Odin-nal próbálom frissíteni a froyo 2.2.1-et (2.3.4 - 3.7 -re). Minden simán lefut, majd mikor a telo boot-ol csak a Samsung feliratig jut el majd ott 15-45 mp várakozik és ujraindul nem vártam tovább mint 4-5 boot. Ebben az esetben power + ok nem muxik csak a 3 gomb funkció. Természetesen a Froyo bármikor visszaengedi amin multilang. Mit kellene tennem, hogy elfogadja az újabb verziókat is. Előre is köszönöm a segítségeteket.

Ezt hívják bootloopnak.
Amikor visszaengedi a froyot, csinálj egy factory resetet, majd keress egy másik romot. Lehet, hogy azzal a rommal van baj, amit fel szeretnél tenni.

bino
2012-05-09, 11:18
Ha lehetséges küld egy linket amely szerinted jó lehet! Mert mint írtam a 2.3.3 -tól a 2.3.7 - ig próbálkoztam mindegyikel még one pacage -el is!

Samsung Galaxy Mini
2012-05-10, 15:17
Sziasztok!
Egy nagy gondom lenne!
Most vettem egy Samsung Galaxy Minit és nem játszik le videa,indavideo oldalakról videókat!Azt írta,hogy Flash Player-t kell letölteni,de google play-ről nem engedte letölteni ezzel a szöveggel:nem kompatibilis ezzel az eszközzel!
Segítsetek kérlek sürgősen,nagyon fontos lene!
Írjatok e-mail-en vagy itt légyszíves!
Segítségeteket előre is kösznöm!

féky

Pug307
2012-05-11, 08:45
Sziasztok!
Egy éves múlt a telóm. Két napja szoftverfrissítettem a Kies segítségével. A korábbi verzió talán 2.2 körüli lehetett, de sajna nem tudom pontosan (gyárilag ezzel adta a Telenor). A frissítés 2.3.5-ös verziróra történt. Eredményeként a telefonom 1 napot se bír ki. Eddig egy töltéssel 4-5 nap volt. Hozzáteszem az okos-telefonból buta-telefont csináltam. 2G, no wifi, meg minden hasonló dolog ki van kapcsolva.

Kérdésem az volna, hogy tudom visszarakni a régi verziót, vagy van-e újabb ami nem zabálja ennyire az aksit? Köszönöm előre is!
Pug

doongoo
2012-05-11, 10:04
Sziasztok!
Egy nagy gondom lenne!
Most vettem egy Samsung Galaxy Minit és nem játszik le videa,indavideo oldalakról videókat!Azt írta,hogy Flash Player-t kell letölteni,de google play-ről nem engedte letölteni ezzel a szöveggel:nem kompatibilis ezzel az eszközzel!

féky

a telefonod nem kompatibilis, ezért nem tud flash videókat lejátszani. Azaz, ha tényleg fontos, akkor cserélj telefont!

csiporgo
2012-05-11, 12:57
Sziasztok!
Egy nagy gondom lenne!

féky

Szia!

Próbáld ki ezt---> http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1634928

Bár nálam nem működött,de mint olvastam többeknek igen.Szóval hátha.......:-)

bino
2012-05-11, 22:19
Sziasztok!
Egy éves múlt a telóm. Két napja szoftverfrissítettem a Kies segítségével. A korábbi verzió talán 2.2 körüli lehetett, de sajna nem tudom pontosan (gyárilag ezzel adta a Telenor). A frissítés 2.3.5-ös verziróra történt. Eredményeként a telefonom 1 napot se bír ki. Eddig egy töltéssel 4-5 nap volt. Hozzáteszem az okos-telefonból buta-telefont csináltam. 2G, no wifi, meg minden hasonló dolog ki van kapcsolva.

Hello,

Kérdésem az volna, hogy tudom visszarakni a régi verziót, vagy van-e újabb ami nem zabálja ennyire az aksit? Köszönöm előre is!
Pug

Kell hozzá egy feltöltö progi Odin (Odin_Multi_Downloader_v4.38.exe) és egy Froyo 2.2.1 multilang-es Rom! (TASS_v1.0.ops, MODEM_S5570XXKA5_CL854884_REV02.tar.md5, GT-S5570-MULTI-CSC-OXXKA6.tar.md5, CODE_S5570XWKA7_CL863304_REV02_user_low_true.tar.m d5, APBOOT_S5570XWKA7_CL863304_REV02_user_low_true.tar .md5) ez egy gyari rom tartalma.

gabi.nagy
2012-05-12, 09:13
Sziasztok!

Az én telefonom 2 napos és már most szeretem: könnyű használni, már aznap felfrissítettem 2.3-ra, a progikat saját szám íze szerint állítom be, ahogy kikapcsoltama 3G-t az akksi máris tovább bírta, az itt ajánlott programokat is átnéztem és ami kellett, azt felraktam, de van egy nagy gondom:
szeretek zenét hallgatni útközben, akár mp3-at, akár rádiót, de a hangzás borzalmas. Előfordulhat, hogy a Monte-mról átörökölt fülhallgatóm nem jó hozzá vagy inkább alkalmazáshibára gondoljak?

Samsunglife
2012-05-12, 23:17
Sziasztok!
Egy adatot a memóriakártyáról hogyan lehet átrakni a telefon memóriájába?

Bálint_mini
2012-05-13, 08:49
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy néhány játéknál pl. NFS Shift ha megnyitom beadja az EA feliratot és lefagy.
Pedig videókon működött a minin. Mi lehet a gond?:confused:

Decepticon
2012-05-13, 11:36
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy néhány játéknál pl. NFS Shift ha megnyitom beadja az EA feliratot és lefagy.

Szia! Esetleg nem az eszközödnek megfelelő a játék felbontása...

Üdv, Dec

rtitusz
2012-05-13, 16:16
Sziasztok!

Videókon valószínüleg chainfire okosságával ment. Az NFS gyárilag csak 800x480-as kijelzőn megy.

rtitusz
2012-05-13, 16:16
Sziasztok!
Egy adatot a memóriakártyáról hogyan lehet átrakni a telefon memóriájába?

Milyen adatot akarsz átrakni?

rtitusz
2012-05-13, 16:17
Sziasztok!

Az én telefonom 2 napos és már most szeretem: könnyű használni, már aznap felfrissítettem 2.3-ra, a progikat saját szám íze szerint állítom be, ahogy kikapcsoltama 3G-t az akksi máris tovább bírta, az itt ajánlott programokat is átnéztem és ami kellett, azt felraktam, de van egy nagy gondom:
szeretek zenét hallgatni útközben, akár mp3-at, akár rádiót, de a hangzás borzalmas. Előfordulhat, hogy a Monte-mról átörökölt fülhallgatóm nem jó hozzá vagy inkább alkalmazáshibára gondoljak?

A mini nagyon válogatós, ami a fülhallgatókat illeti. Érdemes hozzá eredetit használni.

gabi.nagy
2012-05-13, 18:06
A mini nagyon válogatós, ami a fülhallgatókat illeti. Érdemes hozzá eredetit használni.

Köszönöm, így lesz. Nem hittem volna, hogy nem jó egyik Samsung füles a másikba. :(
Gondolom ezért is őrül meg, ha zenét akarok hallgatni, mert ahogy bedugom a fülest, elkezd lejátszani valamit, majd megáll és újraindul.

szornyu
2012-05-13, 19:15
A nejem telójához hosszú válogatás után ez a típus lett jó: EHS60ANNBECSTD gyári samu

TechnoStar
2012-05-16, 12:58
Sziasztok!
Olyan problémával küzdök hogy a Samsung Galaxy Minim most már független de Telenoros volt és most t-mobilos kari van benne... nem ad hálózatot és azt irja hogy CSAK SEGÉLYHIVÁS! nem tudom miért van ez remélem tudtok valamit mondani rá:D

zsolt160
2012-05-16, 13:13
Ha illegális módon lett függetlenítve, akkor nem volt sikeres.

Momokacsa
2012-05-16, 18:23
Sziasztok! Lenne egy kérdésem. Amikor belépek a kies-be akkor azt írja ki, hogy az eszköz nem támogatja a kiesen keresztül a szoftverfrissitést. Mit kell csinálni hogy engedje?

ata88
2012-05-16, 18:43
Sziasztok!
Nincsen valami normális app, ami rendesen számolja az adatmennyiséget?Watchdog fent van, de az előző hónapban 155 megát mutatott, amikor kaptam az sms-st, hogy az utolsó 20 mb-ban vagyok.Most pedig már 64 megánál kapom az sms-t.....
Nem érdekelne, mert nem számolják fel, ha túllépem, csak ugye szinte percenként jön az sms- hogy túlléptem, bla-bla.Gondolom ezt azért felszámolják..VAgy nem?Djuice

zsolt160
2012-05-16, 18:49
Én a PhoneUsage progit használom, nálam elég pontos, de nem halálosan. :D

jimbo
2012-05-16, 18:51
Nekem a network monitor jött be, minimálisat téved csak.

Adribadri
2012-05-16, 22:04
Nekem nagyon hülye kérdésem lenne, sms-t hogyan tudok törlni??????????
Sehol nem találom!!!!!
Köszönöm majd a segítségeteket!!!!!

jimbo
2012-05-16, 22:32
Nekem nagyon hülye kérdésem lenne, sms-t hogyan tudok törlni??????????
Sehol nem találom!!!!!
Köszönöm majd a segítségeteket!!!!!

Hosszan rányomsz az adott üzenetre és kiválasztod az üzenet törlését.

doongoo
2012-05-17, 08:50
Sziasztok! Lenne egy kérdésem. Amikor belépek a kies-be akkor azt írja ki, hogy az eszköz nem támogatja a kiesen keresztül a szoftverfrissitést. Mit kell csinálni hogy engedje?

gyári ROM gyári kernellel és nem rootolva

salitomi
2012-05-17, 16:20
Sziasztok!Azt szeretném kérdezni,hogy Galaxy Mininken nincs szoftverfrissitő menüpont. Szerettem volna wifin frissíteni de nem tudtam. Marad a számítógép? Esetleg egy frissebb szoftververzión már megjelenik ez a menüpont? Üdv:Tomi

szasimi
2012-05-19, 09:10
Sziasztok! Kb fél éve vettem egy galaxy minit és most van egy "kis" problémám. Az érintőpanel nem reagál, vagy csak későn. Milyen megoldást javasoltok? Garancia felejtős mert függetleníttettem. Előre is köszönöm. Üdv: Szasimi

zsolt160
2012-05-19, 12:54
Egy gyári beállítások visszaállítása? Esetleg....

szasimi
2012-05-19, 14:19
Sajnos nem segített... Valami más ötlet?

rtitusz
2012-05-19, 14:53
Sajnos nem segített... Valami más ötlet?

Akkor megtippelem a panel hibáját. :(

pöször 1997 :D
2012-05-19, 15:08
Helló
nekem olyan problémám van hogy nem tudom feloldani a képernyő zárat és már nem tudom hogy mit csináljak vele és már csak ide tudok fordulni légyszi segitsetek nekem !!

rtitusz
2012-05-19, 15:27
Helló
nekem olyan problémám van hogy nem tudom feloldani a képernyő zárat és már nem tudom hogy mit csináljak vele és már csak ide tudok fordulni légyszi segitsetek nekem !!

Nem reagál a készülék az érintésre, vagy elfelejtetted a kódot?

szasimi
2012-05-19, 18:11
Akkor megtippelem a panel hibáját. :(
Javításához szerviz kell vagy meg tudom oldani házilag, mert nem vagyok az országban és ez itt horribilis összeg? Nem akarom hogy kuka legyen eléggé megszerettem.

zsolt160
2012-05-19, 18:58
Szerviz, szerintem. De nem lesz olcsó... :(

Momokacsa
2012-05-19, 21:54
Sziasztok!:) Nem rég vettem ezt a Samsung GALAXY mini-t. Az a kérdésem lenne, hogy amikor bemegyek a Kiesbe akkor miért irja ezt ki?: Az eszköz nem támogatja a Kiesen keresztül a szoftverfrissítést. Ezt hogy lehet megcsinálni, hogy engedje??

TechnoStar
2012-05-20, 13:05
Ha illegális módon lett függetlenítve, akkor nem volt sikeres.

hát nem illegális de amikor a Telenoros kártya volt benne akkor is volt ilyen jellegű probléma! Nem volt hálózat és már volt egyszer szervizben is és nem lett jó. ezt mi okozhatja?

mmanka
2012-05-20, 13:52
Sziasztok ! Kezdő, zöld minis vagyok, a problémám a következő. Nagyon zavar, hogy amikor hívok valakit, vagy engem hívnak, rezzen egyet a telefon és ez tök kellemetlen, érdeklődnek, hogy mi ez a zaj, meg engem is idegesít. Próbáltam minden rezgést kikapcsolni, nem segített, valaki ajánlotta a SpareParts+ progin a haptic feedback kikapcsolását, de ez sem segített. Nem tudom hogy lehetne megszüntetni, vagy egyáltalán nektek is van ez a rezgés ??? Segítsetek !!!

Decepticon
2012-05-20, 13:52
hát nem illegális de amikor a Telenoros kártya volt benne akkor is volt ilyen jellegű probléma! Nem volt hálózat és már volt egyszer szervizben is és nem lett jó. ezt mi okozhatja?

Sokaknál fordult elő, hogy miután új készüléket vásároltak és a régi SIM-et behelyezték, nem volt, vagy nem volt folytonos a hálózati elérés. Ezt a régi SIM okozta, azok még más frekin futnak mint a maiak. Ez egyes esetekben okozhat inkompatibilitást. Szimplán szerencse kérdése. Megoldás: SIM-kártya csere. Elvileg ingyenesen cseréli a szolgáltató.
A KIES akkor szokta elutasítani a frissítést, ha nem stock ROM van az eszközön. Megoldás: legyen stock ROM az eszközön, vagy Odin segítségével kézzel kell frissíteni. A Check Fus Downloader (http://fus.nanzen.se/) nevű alkalmazással elérhetőek és letölthetőek a Samsung stock ROM-ok.

Üdv, Dec

Momokacsa
2012-05-20, 16:43
Sziasztok! Nem rég vettem a Samsung Galaxy mini-t. Az lenne a kérdésem hogy amikor belépek a Kiesbe azt irja ki, hogy Az eszköz nem a Kies rendszerén keresztül végrehajtott szoftverfrissítést. Mit csináljak hogy támogassa??

yamagasi
2012-05-20, 18:20
Sziasztok! Nem rég vettem a Samsung Galaxy mini-t. Az lenne a kérdésem hogy amikor belépek a Kiesbe azt irja ki, hogy Az eszköz nem a Kies rendszerén keresztül végrehajtott szoftverfrissítést. Mit csináljak hogy támogassa??

Hát erre én is igazán kiváncsi vagyok. Tegnap óta nekem is ezt irja ki:)

rtitusz
2012-05-20, 18:39
Hát erre én is igazán kiváncsi vagyok. Tegnap óta nekem is ezt irja ki:)

A Kies egy hulladék. Lehet, hogy egy másik verzió tudná frissíteni. De te is megpróbálhatod a telefonról a telefon névjegye/szoftver frissítés menüpont alatt. Egyébként szervizben ingyen frissítik, ha viszel garancia levelet.

mmanka
2012-05-20, 21:50
Nekem senki sem segít ???? :(:(:(

zsolt160
2012-05-20, 22:26
Nekem senki sem segít ???? :(:(:(Talán elkerülte a figyelmedet, hétvége volt, aki tehette a szabadban volt nem a gép előtt.
Illetve aki a minihez tudná a megoldást, az még nem jött a fórumra. Mert én ilyenben azért nem tudok segíteni, mert nem volt ilyen gondom, a másik sok a különbség a gyártók között, nekem meg LG-m van.

doongoo
2012-05-21, 09:27
Sziasztok ! Kezdő, zöld minis vagyok, a problémám a következő. Nagyon zavar, hogy amikor hívok valakit, vagy engem hívnak, rezzen egyet a telefon és ez tök kellemetlen, érdeklődnek, hogy mi ez a zaj, meg engem is idegesít. Próbáltam minden rezgést kikapcsolni, nem segített, valaki ajánlotta a SpareParts+ progin a haptic feedback kikapcsolását, de ez sem segített. Nem tudom hogy lehetne megszüntetni, vagy egyáltalán nektek is van ez a rezgés ??? Segítsetek !!!

beállítások-hívás-hívásjelzés-rezgés fogadáskor (ki)-hívásállapot jelzőhangok (mindet ki) GS2-n így van, nem tudom, hogy minin is így van-e

mmanka
2012-05-21, 14:29
Sajnos nincs a minin ilyen gomb, csak minden rezgés kikapcsolása az meg nem segít. A rezgés akkor jön be amikor felveszik/felveszem a telót, de egyre idegesítőbb kezd lenni, lassan megőrülök tőle :mad:

zsolt160
2012-05-21, 21:20
Valakinek volt valami hasonló gondja. Az is Mini volt ha jól emléxem....

Vanek Eduard
2012-05-22, 15:09
Sziasztok!
A kezdők naívságával kérdezem: GT-S5570i Galaxi minim van és van egy kis ikon, H nyíl fel nyíl le, ami akkor eltűnik, amikor wifi-re vált. Na most gondolom ez valami állandósult adatforgalmat jelez, de a leírásban, a kézikönyvben nem találtam ennek a kis ikonnak sem a nevét, sem a létezését, sem a kikapcsolás lehetőségét. Attól félek, hogy valamelyik netes alkalmazás állandóan be van kapcsolva, és amikor elhagyom a wifi zónát, saját életre kel a számlám kárára. Szóval ettől szeretnék megszabadulni, de nincs róla útmutató. Esetleg valaki?

rtitusz
2012-05-22, 15:15
Sziasztok!
A kezdők naívságával kérdezem: GT-S5570i Galaxi minim van és van egy kis ikon, H nyíl fel nyíl le, ami akkor eltűnik, amikor wifi-re vált. Na most gondolom ez valami állandósult adatforgalmat jelez, de a leírásban, a kézikönyvben nem találtam ennek a kis ikonnak sem a nevét, sem a létezését, sem a kikapcsolás lehetőségét. Attól félek, hogy valamelyik netes alkalmazás állandóan be van kapcsolva, és amikor elhagyom a wifi zónát, saját életre kel a számlám kárára. Szóval ettől szeretnék megszabadulni, de nincs róla útmutató. Esetleg valaki?

A H a HSDPA kapcsolatot jelöli, ha van mellette nyíl, akkor azt jelenti, hogy aktív a kapcsolat, azaz van le, vagy feltöltés. Ha hosszan megnyomod a kikapcsoló gombot felugrik egy menü, (benne a kikapcsolással) és ebben a menüben van egy olyan lehetőség, hogy Adathálózat üzemmód, itt tudod be és kikapcsolni a mobilnetet.

Vanek Eduard
2012-05-22, 15:25
A H a HSDPA kapcsolatot jelöli, ha van mellette nyíl, akkor azt jelenti, hogy aktív a kapcsolat, azaz van le, vagy feltöltés. Ha hosszan megnyomod a kikapcsoló gombot felugrik egy menü, (benne a kikapcsolással) és ebben a menüben van egy olyan lehetőség, hogy Adathálózat üzemmód, itt tudod be és kikapcsolni a mobilnetet.

Nem ajálnja fel, csak csendest a repülőt meg a kikapcsolást

zsolt160
2012-05-22, 18:27
Milyen verzió van fenn? Nincs kitöltve rendesen az adatlapod!
Alapba a a felső sávot lehúzod, ott is ki lehet kapcsolni az adatforgalmat, igaz ha jól emléxem 2.2 Froyo-tól lehet.
Másik, Beállítások>Vezetéknélküli beállítások>Mobil hálózatok>Adatkapcsolat engedélyezve, innen a pipát kiveszed és nem használ netet.

puskas84
2012-05-23, 00:05
Sziasztok,

Olyan kérdésem lenne hogy van egy samsung galaxy mini telefonom és mitől lehet hogy néha beszaggat a film és elmegy a hangja és csúszik is a hang közben.
milyen lejáttszót szedjek le hozzá h jó legyen?
Eddig nem volt gond vele...

doongoo
2012-05-23, 09:07
Sziasztok,

Olyan kérdésem lenne hogy van egy samsung galaxy mini telefonom és mitől lehet hogy néha beszaggat a film és elmegy a hangja és csúszik is a hang közben.
milyen lejáttszót szedjek le hozzá h jó legyen?
Eddig nem volt gond vele...

RAM felszabadítás segíthet a lejátszás előtt

puskas84
2012-05-23, 09:26
RAM felszabadítás segíthet a lejátszás előtt

Helló,

És azt hogy tudom megcsinálni?

nemka
2012-05-23, 18:35
puskas84: Task Killerrel.

Ha korábban nem volt gond a lejátszással, akkor valószínűleg felkerült valamilyen alkalmazás, ami a háttérben futó szolgáltatást is indít és ezzel erőforrásokat von el a készüléktől.

doongoo
2012-05-24, 15:28
Helló,

És azt hogy tudom megcsinálni?

feladatkezelő-RAM-memória ürítése

Deva30
2012-05-24, 16:30
Sziasztok!

Lassan 1 éve vagyok galaxy mini tulajdonos, eddig nem volt különösebb problémám vele. Most viszont akadt.
Ha wifiről vagy adathálózatról vagyok fent, bezárás után a következő üzenetet kapom:
"A Google szolgáltatások keretrendszer alkalmazás com.google.process.gapps folyamata váratlanul leállt. kérjük próbálja újra." ezután kényszerbezárást kér.

Tudtok valami tanácsot adni, hogy mit lehet ezzel kezdeni??? vagy viseljem el?

Előre is köszönöm!

rtitusz
2012-05-24, 16:33
Sziasztok!

Lassan 1 éve vagyok galaxy mini tulajdonos, eddig nem volt különösebb problémám vele. Most viszont akadt.
Ha wifiről vagy adathálózatról vagyok fent, bezárás után a következő üzenetet kapom:
"A Google szolgáltatások keretrendszer alkalmazás com.google.process.gapps folyamata váratlanul leállt. kérjük próbálja újra." ezután kényszerbezárást kér.

Tudtok valami tanácsot adni, hogy mit lehet ezzel kezdeni??? vagy viseljem el?

Előre is köszönöm!

Valami keresztbe fekteti, vélhetően program. Telepítettél valami különösebb dolgot mostanában? Végső esetben a gyári adatok visszaállítása segíthet.

Deva30
2012-05-24, 21:34
Valami keresztbe fekteti, vélhetően program. Telepítettél valami különösebb dolgot mostanában? Végső esetben a gyári adatok visszaállítása segíthet.
Semmi különöset, csak a facebook frissített......

doongoo
2012-05-25, 14:18
Semmi különöset, csak a facebook frissített......

gyári adatok visszaállítása segíthet, csak törölni fog, úgyhogy előtte mentés, aztán mehet

turabaki
2012-05-29, 18:15
sziasztok,
elso okostelefonomat kostolgatom, nemreg vasaroltam hozza 100 megas netet. Eddig egy alkalmazas volt amit letoltottem, egy stopper de azt ritkan hasznalom, most viszont letoltottem egy ingyenes angry birds-t. Az lenne a kerdesem, hogy ez netrol megy, vagyis ha jatszok varhato hogy megemelkedik a szamlam, vagy ha mar egyszer letoltottem, akkor minden rendben es annyit hasznalom amennyit szeretnem?
Bocsanat a kezdosegemert, de elszor fogok ilyen telefont a kezemben.

rtitusz
2012-05-29, 18:46
sziasztok,
elso okostelefonomat kostolgatom, nemreg vasaroltam hozza 100 megas netet. Eddig egy alkalmazas volt amit letoltottem, egy stopper de azt ritkan hasznalom, most viszont letoltottem egy ingyenes angry birds-t. Az lenne a kerdesem, hogy ez netrol megy, vagyis ha jatszok varhato hogy megemelkedik a szamlam, vagy ha mar egyszer letoltottem, akkor minden rendben es annyit hasznalom amennyit szeretnem?
Bocsanat a kezdosegemert, de elszor fogok ilyen telefont a kezemben.

Maximum a letöltött reklámok generálnak adatforgalmat. Érdemes kikapcsolni a netet ilyenkor.

endiroidos
2012-05-29, 21:48
sziasztok

nem rég kaptam galaxy minit

nem tudja valaki hogy mire jó az két barna pöty a telefon elején
probléma: a blutoothom csak idő korláttal látható és sehogy nem tudom kikapcsolni az idö korlátot

Olivér
2012-05-29, 21:56
Szia! Gondolom az a 2 pötty a fény érzékelő.
Nálam is csak max 2 perc a láthatósági idő ugy h gondolom nem lehet ugy tartani.

Tapatalk 2-vel küldve az én Nexus S-ről

zsolt160
2012-05-29, 22:56
sziasztok

nem rég kaptam galaxy minit

nem tudja valaki hogy mire jó az két barna pöty a telefon elejénFényérzékelő, és azét van, ha telefonálsz és a füledhez teszed a telefont, lezárja a képernyőt, hogy a füleddel, arcoddal, ne tudd letenni, vagy egyéb nem kívánt műveleteket csinálj vele.

probléma: a blutoothom csak idő korláttal látható és sehogy nem tudom kikapcsolni az idö korlátotMivel az emberek többsége bekapcsolva hagya, ez potenciális veszély, feltörhető a telefon és használható távolról is. Gondolom ezért találták ezt ki, de kikapcsolni nem lehet, hosszabb időt sem lehet megadni mint a régifajta készülékeknél.

rtitusz
2012-05-29, 23:20
Van közelségérzékelő, és fényérzékelő. Nem összekeverendőek.

endiroidos
2012-05-30, 19:33
és mi van ha blootothos headsettet veszek azt nem fogja befolyásolni az idö korlát

zsolt160
2012-05-30, 20:07
Nem, mert ha párosítod a setet és engedélyezed, akkor automatikusan kapcsolódik.

GyaxyBoy
2012-06-02, 07:52
Hogy lehet beállítani az SMS-nél, hogy mennyi karaktert írtam be a 160ból? Honnan lehet tudni, hogy az üzenet most egy SMS vagy több?

hjkinn
2012-06-04, 12:59
Biztosan volt már kérdés/válasz bocsi. De nem találtam! Szóval van a Calendar a Galaxy minimen, amit profin tudok szinkronizálni a Google naptárammal. De sajnos amit beírok a telefonomon, nem jelenik meg a Google naptárban. Mi a teendő? (Gmail, Tasks oda vissza szinkronizál alapból, ezért gondolom ez nem egy nagy elvárás, vagy mégis?)

rtitusz
2012-06-04, 13:26
Biztosan volt már kérdés/válasz bocsi. De nem találtam! Szóval van a Calendar a Galaxy minimen, amit profin tudok szinkronizálni a Google naptárammal. De sajnos amit beírok a telefonomon, nem jelenik meg a Google naptárban. Mi a teendő? (Gmail, Tasks oda vissza szinkronizál alapból, ezért gondolom ez nem egy nagy elvárás, vagy mégis?)

Be van állítva, hogy a naptár is szinkronizáljon? beállítások/fiókok és szink./gmail címed/naptár

Jaksyka
2012-06-04, 14:03
rtitusz,bocs h itt zavarlak de 1 másik témában tudnál nekem segíteni? galaxy spica froyo telepítése,letöltöttem amiket megadtál,de nemn tudom hogyan tovább,teljesen kezdő vok :)

hjkinn
2012-06-04, 15:17
Be van állítva, hogy a naptár is szinkronizáljon? beállítások/fiókok és szink./gmail címed/naptár

Természetesen. Mikor a Google naptáramban bejegyzek valamit egy mp alatt megjelenik a telefonomon, de ha a Galaxy minin jegyzek be egy eseményt nem szinkronizálódik. Sztem ez ilyen, csak az a kérdés van e olyan calendar amelyik visszafele is szinkronizál?

Köszönöm a hyper gyors választ!!

BigL
2012-06-04, 15:28
Hello!

Egy olyan kerdesem lenne hogy , tegnap (draga jo anyam :D) kuldott volna egy MMS-t , de azt irta ki neki a telo hogy nem tudja letolteni a kepet , probalja meg kesobb! nah mar most a kep a galeriabol lett hozza adva az uzenethet , bele is illesztette (ki is irta hogy kep atkonvertalasa mediauzenette) , megadtuk a nevet , illetve irtunk egy par sort es mikor kuldene akkor irta ki ezt!
mobilnet nincs a telon , cask otthon wifi.
probaltam ezt a beallitast , de ezzel se megy : (T-mobile)
http://androidhungary.com/2009/09/vodafone-t-mobile-es-pannon-mobilinternet-beallitasa-android-telefonon/

Aki tud segitsen mar , pls!

Koszike.

Zolii
2012-06-04, 16:20
nekem is pontosan ezt csinálja mint neked és nem enged semmiitt. és nagyon idegesít. te mit csináltál.?? (már jóó neked) ??

ronin79
2012-06-04, 17:25
Nekem SGA-n csak akkor működik az mms küldés-fogadás ha a mobilnetet is helyesen beállítom pedig mms-hez nem kéne, az apn beállításnál pedig minden mezőt ki kellett töltenem plusz mobilhálózatoknál adatok engedélyezése pipa:)

Lupiusz
2012-06-05, 07:37
Sziasztok!
Friss androidos vagyok, eddig egy nagyon egyszerű kis gagyival nyomtam, szóval lenne egy jó pár (valószínű, butácskának tűnő) kérdésem...:)
Először is, amikor le akarom zárni a billentyűzetet, akkor miután megnyomtam a megfelelő gombot, kiugrik egy "képernyővédő" mindenféle 'reklámmal', ez folyamatosan világít nagyon sokáig és bármit nyomok meg, rögtön feloldja a billentyűzárat. Próbáltam Beállításoknál megnézni, de nem ad olyan lehetőséget, hogy Képernyőzár, vagy bármi...:S
2. Hogy tudom kóddal levédeni pl. az üzeneteimet? Nem ad ilyen lehetőséget a biztonság menüpontnál, vagyis én nem találtam...
3. A Marketben lévő böngészésnek és letöltésnek van valamilyen egységára? Jó lenne pár dolgot feltelepíteni, de nem nagyon akarom , hogy minden pénzem lezabálja...
4. Nagyon buta kérdés........ha WiFi-re csatlakoztam, onnantól bármilyen internet oldalra gond /és különdíj/ nélkül felmehetek?
Előre is köszönöm!

Decepticon
2012-06-05, 09:12
Szia!

1. Ez a reklámos dolog nem nagyon jellemző a tiszta stock rendszerekre. Menteni mindent és FR,
2. App Protector 1.6 (http://adf.ly/1tERr) honosított, vagyis magyar nyelvű,
3. A Böngészés minden adatcsomagban ingyenes. Vannak ingyenes és fizetős alkalmazások,
4. Amennyiben a számítógépedet ingyenesen használod az otthoni wi-fi-vel, akkor nem kell külön fizetned továbbra sem. Azonban, ha a szüleid kis pénzmag ellenében engedtek csatlakozni a családi hálózatra, akkor gondolom ezt sem fogják ingyen engedni :-) A bármilyen oldalra való fellépésnek csak a browser képességei szabnak határt. Ha otthon vagy és (használati díj befizetés után) teljes weblapokat szeretnél letölteni, akkor a Dolphin Browser® HD (https://play.google.com/store/apps/details?id=mobi.mgeek.TunnyBrowser) igen remek megoldás. Ha a 3G-n használnád, akkor érdemes a teljes weblapok letöltésének elkerülése, mivel a médiatartamon letöltése nem ingyenes adatforgalom, erre alkalmas a gyári browser is.

Üdv, Dec

zsolt160
2012-06-05, 14:29
1. Gyárinál nem hiszem legyen reklám, valami utólag telepített képernyőzáró progi ingyenes, ezért van reklám. A világítást a beállítások>kijelző>képernyő időnél lehet.
2. Töltesz le a Play-ről, alapból ilyen nincs a telefonokba.
3. Igen, ha nincs net csomagod, akkor 10 kb-ént fizetsz. Amúgy az ingyenes programoknál más költség nincs.
4. Igen buta. Ha fel tudsz jelentkezni a wifi-re akkor az ingyen van.
Akkor a félreértések elkerülése céljából, a WiFi egy vezeték nélküli kapcsolatot jelent, nem egy internetezési lehetőséget. Mivel ilyet bár ki (még te is, hisz a telefon ezt is tudja) csinálhat, ha nincs védve ingyenes. A mobil net van pénzért!

rtitusz
2012-06-05, 17:07
Hello!

Egy olyan kerdesem lenne hogy , tegnap (draga jo anyam :D) kuldott volna egy MMS-t , de azt irta ki neki a telo hogy nem tudja letolteni a kepet , probalja meg kesobb! nah mar most a kep a galeriabol lett hozza adva az uzenethet , bele is illesztette (ki is irta hogy kep atkonvertalasa mediauzenette) , megadtuk a nevet , illetve irtunk egy par sort es mikor kuldene akkor irta ki ezt!
mobilnet nincs a telon , cask otthon wifi.
probaltam ezt a beallitast , de ezzel se megy : (T-mobile)
http://androidhungary.com/2009/09/vodafone-t-mobile-es-pannon-mobilinternet-beallitasa-android-telefonon/

Aki tud segitsen mar , pls!

Koszike.

Mobilnet nélkül nem tudsz MMS-t küldeni. Engedélyezni kell.

hjkinn
2012-06-06, 11:26
Természetesen. Mikor a Google naptáramban bejegyzek valamit egy mp alatt megjelenik a telefonomon, de ha a Galaxy minin jegyzek be egy eseményt nem szinkronizálódik. Sztem ez ilyen, csak az a kérdés van e olyan calendar amelyik visszafele is szinkronizál?

Köszönöm a hyper gyors választ!!

Az én bénaságom, mikor az eseményt mentettem, csak a Calendarba mentettem nem a gmail fiókomba!!

behringer2
2012-06-07, 11:06
sziasztok a 2 napja kaptam egy galaxy mini-t és az a problémám vele hogy ha fülessel használom eléggé halk (zene, film, telefonálás) gyári samsung fülesem van (külön vettem) ami más telefonnal tökéletes hangerőt tud. a telefonon 2.3.4-es soft van. próbáltam ezt a kódot hogy hátha segít de nem engedi a telefon hogy belépjek az
(5) audio menü pontba *#*#197328640#*#*
átolvastam a létező összes fórumot ahol hasonló problémákkal küszködnek de semmi és ezek mind 2011 es fórum hozzászólások voltak. vissza mentem a boltba ahol adták a fülest ott mutattak még egyet de az sem volt annyira nagy hangerejű mint az általában lenni szokott. valaki esetleg tudna nekem segíteni hogy mi lehet a megoldás arra hogy ezt orvosolni tudjam. most per pillanat ha egy átlagos teló hangerejét számítjuk egy 10-es skálán akkor az enyém kb 4-pontot kapna :(

rtitusz
2012-06-07, 12:52
sziasztok a 2 napja kaptam egy galaxy mini-t és az a problémám vele hogy ha fülessel használom eléggé halk (zene, film, telefonálás) gyári samsung fülesem van (külön vettem) ami más telefonnal tökéletes hangerőt tud. a telefonon 2.3.4-es soft van. próbáltam ezt a kódot hogy hátha segít de nem engedi a telefon hogy belépjek az
(5) audio menü pontba *#*#197328640#*#*
átolvastam a létező összes fórumot ahol hasonló problémákkal küszködnek de semmi és ezek mind 2011 es fórum hozzászólások voltak. vissza mentem a boltba ahol adták a fülest ott mutattak még egyet de az sem volt annyira nagy hangerejű mint az általában lenni szokott. valaki esetleg tudna nekem segíteni hogy mi lehet a megoldás arra hogy ezt orvosolni tudjam. most per pillanat ha egy átlagos teló hangerejét számítjuk egy 10-es skálán akkor az enyém kb 4-pontot kapna :(

Két féle fülest gyárt a Samsung. Csak az egyik jó a Minihez. Olyan kell, aminél fehérek az elválasztó csíkok a jack csatlakozó fém részén. Amin fekete, az nem jó.

behringer2
2012-06-07, 13:08
Két féle fülest gyárt a Samsung. Csak az egyik jó a Minihez. Olyan kell, aminél fehérek az elválasztó csíkok a jack csatlakozó fém részén. Amin fekete, az nem jó.

amint azt említettem próbáltam a boltban egy másikat az valóban olyan volt mint amit említettél (3000 rugóért) de annak a hang ereje sem meggyőző de azért köszi a segítséget. esetleg ezt a szervíz menüs dolgot nem vágja valaki hogy miért nem enged be egyedül az audio-ba

harcsy
2012-06-07, 13:20
Nekem is a audióban való beállítás segített a hangerőn. Szuper lett. Igaz, nálam 2.2 van még a telón.

behringer2
2012-06-07, 16:01
amint azt említettem próbáltam a boltban egy másikat az valóban olyan volt mint amit említettél (3000 rugóért) de annak a hang ereje sem meggyőző de azért köszi a segítséget. esetleg ezt a szervíz menüs dolgot nem vágja valaki hogy miért nem enged be egyedül az audio-ba

esetleg az jutott eszembe hogy fel tenném a telóra valamelyik régebbi szoft-ot és azzal hátha sikerülne mahinálnom a hangerőn, de akkor nem lessz gari vesztés?

pdave17
2012-06-09, 17:41
Sziasztok!
Van egy samsung galaxy mini-m nemrég vásároltuk és szeretnénk játékot tölteni a telefonra de ahogy a gépről ráteszem a telefonra nem engedi megnyitni valaki tudna segíteni abban hogy hogyan tudnék játszani a telefonon??

zsolt160
2012-06-09, 17:44
Te most komolyan csinálod ezt? rtitusz nem azt írta, hogy mindent topikba tedd fel ua. kérdést. Ráadásul már írtam a másikba.

pdave17
2012-06-09, 17:46
mindenhova irom igen amig nem kapok választ am meg nincs ahhoz semmi mözöd h én hova írok nem csoda h moderálva vannak a kiirásaid

zsolt160
2012-06-09, 17:49
Okés, csináld csak, majd akkor ne csodálkozz, ha floodolás miatt kapsz figyelmeztetést!
A másik, nem a hozászolásért moderál engem, hanem a linkért amit NEKED küldtem volna! De ezek után csak szemeteld tele a fórumot!

pdave17
2012-06-09, 17:54
ahelyett hogy szemétkednél már ráég leírhattad volna hogyan kell a telefonomra játékot tenni

rtitusz
2012-06-09, 18:01
ahelyett hogy szemétkednél már ráég leírhattad volna hogyan kell a telefonomra játékot tenni

Na jó, hogy lezárjam a vitát.

Belépsz Google Play-be telefonról, rámész az óhajtott játékra és ráböksz a telepítés gombra. Ha egyszer már beléptél a telefonról, onnantól kezdve a számítógépről is könnyedén irányíthatod a letöltéseket, ha belépsz a https://play.google.com/store oldalon. Amit itt kijelölsz telepítésre, az automatikusan le fog töltődni a telefonra.

Ha külső forrásból akarsz telepíteni, azaz SD-ről, akkor szükséged lesz egy fájlkezelőre. Pl. Astro File Manager. Play-ben megtalálod. Ha ezzel nyitod meg a file-t, akkor tudod telepíteni. Lehet, hogy előtte felszólít, hogy engedélyezd az ismeretlen forrásokat. Ezt tedd meg, és utána bármit telepíthetsz SD-ről.

A floodolást nem szeretjük, kérlek tartsd magad a fórum szabályzathoz, amit elolvastál, és elfogadtál, mikor regisztráltál! Ha esetleg már nem emlékeznél rá, hogy mi is áll benne, akkor itt megtalálod: http://forum.androidhungary.com/threads/604-F%C3%B3rum-szab%C3%A1lyzat

pdave17
2012-06-09, 18:07
a google play aza market ugye?

rtitusz
2012-06-09, 18:10
a google play aza market ugye?

Igen, de már egy ideje nem úgy hívják. (kivéve a régebbi rendszereken, de feltételezem nálad már 2.3 fut, ha a profilod nincs is kitöltve rendesen.)

pdave17
2012-06-09, 18:12
igen olyan van hát bocsánat minden elkövetett bűnömért

pdave17
2012-06-09, 18:13
elkezdtem tölteni a játékot a telefonról és ha letöltötte miért nem nyitja meg?

rtitusz
2012-06-09, 18:41
elkezdtem tölteni a játékot a telefonról és ha letöltötte miért nem nyitja meg?

Letölti, telepíti, és ha kész jelzi az állapotsávban. Ráböksz, és megnyílik.

behringer2
2012-06-09, 22:15
sziasztok. nos egy pár napja tesztelem a galaxy mini-met és van egy pár magyarázatra váró kérdésem mivel azt mondják hogy "okos" ez a telefon
1. amikor be állítok egy élő hátteret akkor miért van az hogy 1-2 nap múlva magától be áll valami gyári sima háttérre (senki nem kezeli rajtam kívül)
2 régen mikor még market volt akkor ha pc-n elindítottam egy letöltést a telefonra akkor a telóm (ZTE ARIZONA) magától leszedte és telepítette a progit ha wifi-vel csatlakoztam a netre (számomra egyszerűbb számítógéppel elindítani a letöltést a telefonra mint a telefonnal kerestetni) ellenben most hiába nyomok a play-en a letöltésre a telefonom nem reagál semmit, de apc-n jelez hogy telepítve.
3. érdekelne továbbá hogy van-e lehetőség arra hogy fm transmittert telepítsek a telefonra és a headset antennát használja adóként a telefon (mivel nincs benne antenna)

szinten
2012-06-11, 21:12
Üdv! Próbálkozok visszatenni a 2.3.4 helyére a 2.2.1 froyo-t, mivel elég halk a zene és elméletileg a froyo-nál engedi a service mode-ban a hangerő növelést. Letöltöttem egy 2.2.1-et és az "Odin Multi Downloader (GT-S5570)" be is töltöttem mindent a megfelelő helyre, majd a hangerő le + középső + bekapcs gombbal indítottam a Download üzemmódot (vagy mi a neve) fel is ismerte a progi, majd rányomtam a Start-ra de semmi... megáll.
Download Start...
<0> Create File...
<1> StartThread Detected : 0
<2> StartThread Detected : 1
<3> StartThread Detected : 0
<4> StartThread Detected : 0
<5> StartThread Detected : 0
<6> StartThread Detected : 0
<7> StartThread Detected : 0
<8> StartThread Detected : 0
<2> setup connection...
<2> odin mode.. check plcatform verification.

Nem értem mi van, az OPS-től a CSC-ig be van töltve minden, azonban nem megy sehova.
Valaki, ha adna egy működő letöltést, vagy valamit, esetleg leírná mit csinálok rosszul azt megköszönném.

Szilvyyy
2012-06-12, 19:51
Sziasztok!

Lenne egy nagy problémám és szeretném a segítségetek kérni!!!!! A mai napon sajnos elfelejtettem az egyetlen e-mailemhez tartozó jelszót mivel le volt mentve a gépre és véletlenül a rossz jelszóval rányomtam a jelszó frissítésére. Viszont Samsung mini telefonom van és ott tárolva van a jelszavam beenged lépni az e-mailmbe. A kérdésem az lenne hozzátok, hogy tudom visszanézni a telefon böngészőjébe lementett jelszavakat? Van e esetleg rá program amivel le tudnám szedni, vagy más megoldás??? Üdvözlettel: Szilvi

rtitusz
2012-06-12, 20:17
Sziasztok!

Lenne egy nagy problémám és szeretném a segítségetek kérni!!!!! A mai napon sajnos elfelejtettem az egyetlen e-mailemhez tartozó jelszót mivel le volt mentve a gépre és véletlenül a rossz jelszóval rányomtam a jelszó frissítésére. Viszont Samsung mini telefonom van és ott tárolva van a jelszavam beenged lépni az e-mailmbe. A kérdésem az lenne hozzátok, hogy tudom visszanézni a telefon böngészőjébe lementett jelszavakat? Van e esetleg rá program amivel le tudnám szedni, vagy más megoldás??? Üdvözlettel: Szilvi

Nem tudod. Pont a jelszavak biztonsága miatt. (root esetén talán megoldható, de nem tudok róla.)

dedetunde
2012-06-15, 08:13
Már rájöttem azóta, de azért kösz a semmitmondó választ....Ja, és összesen 70 karakter volt, úgyhogy nem volt hosszú üzenet...

Hogy jöttél rá erre a beállításra. Engem is érdekelne, mert még nem jöttem rá, hogy miért vált át mms-e az sms.
Köszi

beloader
2012-06-15, 21:54
sziasztok!

Egyszer már írtam ezzel kapcsolatban de most újra előjött a gond...szóval bekapcsolom az adatkapcsolatot de nem jelenik meg a kis ikon a képernyő tetején és amikor rá megyek a 0.facebook.hu-ra azt írja, hogy nincs hálózat kapcsolat :( megpróbáltam amit ezelőtt javasoltak (a hozzáférési pontok alapértelmezett viszaállítását) de most nem segített :( valami ötlet?
Előre is köszönöm :)

Vivcsi
2012-06-16, 12:55
Nekem az lenne a gondom hogy mikor a playáruház-ról töltök le játékot 86%-nál megszakad és azt írja ki hogy 497-es hiba az mi?...Segítsetek kérlek!

Vivcsi
2012-06-16, 12:56
Miért nem próbálod meg az m.facebookot?

elek7
2012-06-16, 19:06
Sziasztok!
A Samsung Galaxy Mini telefonomban a Gyorsítótárt néha ürítsem ki?Vagy nem foglal plussz helyett?
Ugyan ez a kérdésem a cookik-al kapcsolatban is?
Valamint az űrlap adatokat se árt néha törölnöm?

elek7
2012-06-16, 19:09
További kérdésem a Voice Searc ,hangfelismerési beállitásoknál,magyar nyelvű hangfelismerést nem találom!Pedig Cseh,Lengyel nyelvű is van.

zsolt160
2012-06-16, 20:10
További kérdésem a Voice Searc ,hangfelismerési beállitásoknál,magyar nyelvű hangfelismerést nem találom!Pedig Cseh,Lengyel nyelvű is van.Mert az még nem támogatott. Talán egyszer...

zsolt160
2012-06-16, 20:11
Sziasztok!
A Samsung Galaxy Mini telefonomban a Gyorsítótárt néha ürítsem ki?Vagy nem foglal plussz helyett?
Ugyan ez a kérdésem a cookik-al kapcsolatban is?
Valamint az űrlap adatokat se árt néha törölnöm?Persze törölheted, nagy dolgot (hely) nem tesz, de esetleges hibák kiküszöbölhetőek.

g.gabi
2012-06-19, 12:04
Sziasztok.
Olyan problémám jelentkezett tegnap óta, hogy a telefonom elkezd világítani magától, elhalványodik(de nem sötétedik teljesen el) és ezt megcsinálja kb 4x és aztán elsötétedik, kis idő múlva megint és ez megy egész nap. A Go Launch EX fenn van rajta, nem tom h van e köze hozzá de jó lenne tudnni miért van ez vagy h mit csináljak vele?!
Köszi

Decepticon
2012-06-19, 12:29
Sziasztok.
Olyan problémám jelentkezett tegnap óta, hogy a telefonom elkezd világítani magától, elhalványodik(de nem sötétedik teljesen el) és ezt megcsinálja kb 4x és aztán elsötétedik, kis idő múlva megint és ez megy egész nap. A Go Launch EX fenn van rajta, nem tom h van e köze hozzá de jó lenne tudnni miért van ez vagy h mit csináljak vele?!
Köszi

Szia!

Valószínűleg egy alkalmazás lesz a ludas. Két lehetőséged van: vagy egyenként eltávolítasz alkalmazásokat és egy két napot hagysz közöttük, így lassan, de kiderül a gyökérok vagy adatok mentése után csinálsz egy wipe data/factory reset-et. Egyébként nekem is a Go Launcher EX az első gyanúsítottam. Illetve gyanús minden olyan alkalmazás, ami hozzáfér a képernyőzár vagy a fényerő funkciókhoz.

Üdv, Dec

g.gabi
2012-06-19, 12:43
Szia!

Valószínűleg egy alkalmazás lesz a ludas. Két lehetőséged van: vagy egyenként eltávolítasz alkalmazásokat és egy két napot hagysz közöttük, így lassan, de kiderül a gyökérok vagy adatok mentése után csinálsz egy wipe data/factory reset-et. Egyébként nekem is a Go Launcher EX az első gyanúsítottam. Illetve gyanús minden olyan alkalmazás, ami hozzáfér a képernyőzár vagy a fényerő funkciókhoz.

Üdv, Dec

Ige, én is a képernyőzárakra gyanakszom, mivel azokat is töltöttem le, viszont váltogattam őket és ugyanazt csinálja mindegyik. Utólag csak azokat töltöttem le meg játékokat, de azok nem hinném h ehhez kapcsolhatók lennének. Viszont az eredeti képernyőzárat meg nem találom :S

azerozh
2012-06-19, 12:48
Sziasztok

Egy olyan kérdésem lenne, hogy most szeretnék venni egy fejhallgatót http://skullshop.hu/termek/cassette/401 de nem tudom, hogy működne-e a telóval(vagy bármelyik fejhallgató még a nem mikrofonosak is). Szegény telefon elég gyengére sikeredett zenei téren, ha valakinek van tapasztalata ilyen téren az segítsen ;)
Előre is köszi, hello!

ronin79
2012-06-19, 14:19
Boltban nem tudod kipróbálni? Az lenne a legegyszerűbb :) Amúgy tapasztalatom, hogy a mikrofon nélküliek működnek gond nélkül a bibi a mikrofonosokkal van, abból nem mindegyik tipus kedveli a galaxykat.

zsolt160
2012-06-19, 15:52
Samu, LG nem szereti a Nokiákhoz készülteket (mikrofonos), otthoni tapasztalat.

sylar007
2012-06-21, 17:04
Helló!
Van egy galaxy minim és telepítettem fel rá rom managert mert fel akartam rakni az ics-t. Nem is ez a lényeg. Húgoim kezébe került a telefon ő meg huawei ascendos flash nyomott rá és újraindította recovery módban. Azóta a telefon nem reagál nem kapcsol be?
Mit lehet vele kezdeni?

kurbi
2012-06-21, 19:09
Hello hello!
Gyors kérdés be nyomtam a hard resethez valo gombokat be jött az a menü pont kék szöveg tudjátok : D
és az lenen a kérdés hogyan tudnék abból vissza lépni a főmenübe?
köszi előre is : )

ronin79
2012-06-21, 19:30
Helló!
Van egy galaxy minim és telepítettem fel rá rom managert mert fel akartam rakni az ics-t. Nem is ez a lényeg. Húgoim kezébe került a telefon ő meg huawei ascendos flash nyomott rá és újraindította recovery módban. Azóta a telefon nem reagál nem kapcsol be?
Mit lehet vele kezdeni?
Rom manager jó dolog http://www.youtube.com/watch?v=et0oSVCc8bk ilyeneket tud csinálni. Legtöbb helyen azt írják ne használd mert tönkre vágja a telót (ezért érdemes olvasgatni otthoni barkácsolás előtt) viszont láttam ellenkezőt is írva, hogy van támogatása galaxy minire. Ha más teló sofja került a telóba akkor az tégla. Menthető amíg reagál bekapcsra, de ha már semmire akkor könnyen lehet már csak papírnehezéknek lesz használható de szerviz még esetleg helyrehozhatja habár kicsi rá az esély :(

Hello hello!
Gyors kérdés be nyomtam a hard resethez valo gombokat be jött az a menü pont kék szöveg tudjátok : D

Milyen telóról is van szó? Mert profilodban GT540 van. Recovery menüre gondolsz? Ha igen akkor van ott reboot lehetőség....

doongoo
2012-06-22, 09:15
Helló!
Mit lehet vele kezdeni?

szerviz talán még megmentheti. Más telefon szoftverét flashelni eléggé alapvető hiba (kb. mintha a csajod helyett a haverodnak ajándékoznál csipkebugyit a szülinapjára :). Erre szokták mondani, hogy aki nem tudja mit csinál, inkább ne álljon neki...

Decepticon
2012-06-22, 11:57
Hello hello!

Gondolom már rájöttél ;-) Az okos megoldás a menüből kiválasztani a reboot opciót. A barbár megoldás, már ha nagyon kínai a dolog és marhaságot csinálsz, kivenni az akkumulátort. <-ezt nem is nagyon merem más színnel beírni :D

Üdv, Dec

Szandii
2012-06-23, 14:04
Sziasztok.!
Nekem régen volt mobil internetem az a G!Net m-es csomag.
leszedték róla. És most szeretném visszaállítani. Hogyan lehetne?

Decepticon
2012-06-23, 14:41
Szia!

Szépen elmész a szolgáltatóhoz és megrendeled a neked tetsző mobilinternetes csomagot. Ha mobiltelefonhoz szeretnél internet hozzáférést, akkor vagy megfelelő csomagot kell választani vagy a meglévő előfizetésedhez lehet kiegészítésképpen rendelni.

Üdv, Dec

elek7
2012-06-24, 12:52
Sziasztok!
A mobiltelefonomra az Android Marketből azaz a Google Playről lehet letölteni háttérképeket?
Üdv:Elek 7

elek7
2012-06-24, 13:03
Még egy kérdésem lenne.A naptár menüben ez idáig nem találtam,olyat,hogy ugrás egy régi dátumra?De az is lehet,hogy ilyen funkciója nincs a mobilomnak?A régi Nokia E50-es telefonomban amely anno 6 éve okos telefonnak számitott,abban volt ilyen funkció.Ettől függetlenül teljesen meg vagyok elégedve a Samsung Galaxy Minivel.Ma a Samsung a legjobb márka az okos telefonok piacán,ezért is vettem Samsungot,és nem Nokiát.Ami szintén nem rossz márka számomra.

rtitusz
2012-06-24, 13:05
Sziasztok!
A mobiltelefonomra az Android Marketből azaz a Google Playről lehet letölteni háttérképeket?
Üdv:Elek 7

Rakj fel egy háttérkép programot, pl. PicSpeed HD Wallpapers. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.srsdev.wallpapers

zsolt160
2012-06-24, 13:11
Sziasztok!
Üdv:Elek 7Ahogyan akarod. Vagy akár PC-ről is áthúzhatod a képeket egy mappába, és onnan rakhatod ki amelyiket akarod...
Ha viszont használod pl.: WallPaper Rotator (https://play.google.com/store/apps/details?id=es.jacarma#?t=W251bGwsMSwxLDUwMSwiZXMua mFjYXJtYSJd) programot, akkor a mappába elhelyezett képeket automatikusan váltogatja.

beloader
2012-06-25, 17:22
sziasztok!

Egyszer már írtam ezzel kapcsolatban de most újra előjött a gond...szóval bekapcsolom az adatkapcsolatot de nem jelenik meg a kis ikon a képernyő tetején és amikor rá megyek a 0.facebook.hu-ra azt írja, hogy nincs hálózat kapcsolat :( megpróbáltam amit ezelőtt javasoltak (a hozzáférési pontok alapértelmezett viszaállítását) de most nem segített :( valami ötlet?
Előre is köszönöm :)
tudom hogy már egyszer leírtam de nem érkezett válasz :/

Decepticon
2012-06-25, 18:19
Szia!

A bogarászást elkerülvén egy huszárvágást javasolnék: vagy van okos felhasználóként rendszermentésed a KIES-ben és onnan csinálsz egy backupot, vagy mented a menthetőt és csinálsz egy FR-t. Aztán mint kiokosított felhasználó, csinálsz egy rendszermentést a KIES-zel.

Üdv, Dec

bbeata
2012-06-29, 13:57
Sziasztok!
Nem értek a telefonokhoz,ezért meg szeretném kérdezni,hogy ugye amikor megvettük a telefonomat le lett tiltva a net róla ,de felakarom oldani h betudjak lépni a 0.facebook.com-ra. De hogyan lehet itthonről feloldani a netet hogy legyen rajta ? Üdv:bbeata

zsolt160
2012-06-29, 14:28
Ha le lett tiltva akkor nem hiszem eléred a 0 Ft-os face-t. A telefonon csak ki-be tudod kapcsolni a net elérést. A többit a szolgáltató tudja csak..
Javaslat, válasz olcsó net-et a telefonhoz, és ha nem használod a mobil net-et kapcsold le a telefonon a net elérést. Ha a képernyő tetején lévő sávot lehúzod, ott tudod ki-be kapcsolni a net-et.

zsolt160
2012-06-29, 14:31
Kiegészítés. Ha bekapcsolod a net kapcsolatot, írd be a böngészőbe az ingyenes elérését az FB-nek, lehet az be jön. Illetve mivel nem hiszem, hogy 1.5-s szoftver lenne a telódon, nézd meg a fel le nyíl illetve a betű bezöldül e. Ha igen fel tudott lépni a net-re. Igaz ez csak 2.3-tól van.

elek7
2012-06-29, 22:08
Sziasztok!

Az Aktív alkalmazásokat,(nem a futó alkalmazásokra gondoltam)leszoktam kapcsolni.Remélem ezzel nincs baj,ha ezt teszem?Így tovább bírja az aksi,nem?
Üdv:mindenkinek!

Decepticon
2012-06-29, 22:54
Sziasztok!

Az Aktív alkalmazásokat,(nem a futó alkalmazásokra gondoltam)leszoktam kapcsolni.Remélem ezzel nincs baj,ha ezt teszem?Így tovább bírja az aksi,nem?
Üdv:mindenkinek!

Szia!

Az aktív és a futó alkalmazás ugyan azt jelenti, más szavakkal megfogalmazva. Egyébként minden futó taszkot nyugodtan kilőhetsz, úgy is azonnal el fog indulni aminek mennie kell. Ami nem indult el, az vagy nem volt rendszeralkalmazás, vagy nem volt ütemezett feladata arra az időpontra.
Ütemezett feladat például mondjuk az 5 percenkénti levelező szerver ellenőrzés. Kilőheted mint superuser a google mail klienst, amikorra ütemezve van, akkor el fog indulni.
Azt jól látod, hogy minél kevesebb aktív alkalmazásod van, annál kevésbé terhelődik a rendszer és ezáltal alacsonyabb az energiaigény ergo alacsonyabb a fogyasztás.

Üdv, Dec

elek7
2012-06-30, 09:38
Szia Deception!

Köszi a választ.

Lekapcsoltam a futó szolgáltatásokat.Egyedül a térkép programot nem sikerült,hiába állítottam le,újra indult.(lehet ki kell kapcsolni a telefont,és újra be,akkor leáll az is?)Valamint a szoftver frisitést nem kapcsoltam le.Vagy azt is le lehet állitani?
Még egy kérdés lenne,van e olyan térkép alkalmazás,ami az okostelefonon Wifi net nélkül is működik?
Az email (Gmail) szolgáltatás is nyilván Wifi net mellett működik?De Wiifi nélkül a régebbi emailjaimat,megtudom nézni Gmailon?
Üdv:elek

zsolt160
2012-06-30, 09:53
1. Decepticon második mondatának vége megadja a választ, előre szólt.
2. Van, Igo, Sygic, stb.. Mind mind offline navik.
3. Ha le van töltve a telefonra természetesen igen. Ha nincs le kell tölteni. Magától nem kerül a telefonra. ;)

elek7
2012-06-30, 12:43
Zsolt 160:Köszi a választ.Kényszer leállítást is végezhetek,pl:a térkép programnál,vagy a Android rendszernél?Üdv elek

elek7
2012-06-30, 12:47
Szia Zsolt 160!

Pl.az Igo térkép programot először letöltöm a számítógépre,és onnan a mobiltelefonomra?
Üdv:elek

zsolt160
2012-06-30, 12:56
Zsolt 160:Köszi a választ.Kényszer leállítást is végezhetek,pl:a térkép programnál,vagy a Android rendszernél?Üdv elekIgen, de a rendszer újra fogja indítani. Root-ni kell és akkor fagyasztható a program, de minden nem, mert összeomolhat a rendszer. (a maps jegelhető) Viszont a root garancia vesztéssel járhat!

zsolt160
2012-06-30, 12:58
Szia Zsolt 160!

Pl.az Igo térkép programot először letöltöm a számítógépre,és onnan a mobiltelefonomra?
Üdv:elekMajdnem, a térképet és pár dolgot az SD-re kell tenni, és a megfelelő felbontású apk-t telepíteni filekezelővel.

szucstodi
2012-07-02, 16:44
Sziasztok! Ma vettem egy Samsung galaxy minit. Ha hívást próbálok kezdeményezni azt írja ki, hogy a mobilhálózat nem elérhető, illetve csak segélyhívás kezdeményezhető. Ez miért van? Ilyen esetben mi a teendő?

rtitusz
2012-07-02, 17:00
Sziasztok! Ma vettem egy Samsung galaxy minit. Ha hívást próbálok kezdeményezni azt írja ki, hogy a mobilhálózat nem elérhető, illetve csak segélyhívás kezdeményezhető. Ez miért van? Ilyen esetben mi a teendő?

Aktiválva van már az előfizetés? Van a környéken a szolgáltatód által biztosított lefedettség?

szucstodi
2012-07-02, 21:22
Aktiválva van már az előfizetés? Van a környéken a szolgáltatód által biztosított lefedettség?

Elméletileg aktiválva van, de holnap bemegyek a T-mobilehoz és rákérdezek! ;)

krikakrika
2012-07-05, 12:52
kérlek segít5setek..elfelejtettem a jelszavamat az android marketbee és kéri...nemtudok belépni...hogy lehet újat létrehozni vagy valami jelszóemlékeztető félét létrehozni???:OO

ronin79
2012-07-05, 14:08
kérlek segít5setek..elfelejtettem a jelszavamat az android marketbee és kéri...nemtudok belépni...hogy lehet újat létrehozni vagy valami jelszóemlékeztető félét létrehozni???:OO
A gmail fiókod jelszavát pc-n is megtudod nézni, feltéve ha használtad és mentve van. Ha nincs akkor szintén pc-n tudsz új jelszót kérni ha regisztrációnál megadtál egy másik e-mail címet vagy mobilszámod.
http://kepfeltoltes.hu/120705/R_gz_t_s-5_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ha nem sikerül akkor regisztrálsz egy új gmail fiókot.

elek7
2012-07-06, 11:21
Sziasztok!

Amikor összekötöm a telefonomat a számítógéppel(USB kábellel)a gép egyből érzékeli,hogy USBre lett valami téve.Viszont a Cserélhető lemeznél,(F)csak akkor érzékeli a telefonomat,ha a Samsung KIES programot is bekapcsolom.Ez természetes?
Egyébként most frisiteettem a KIES programot,mert kérte a program.
Ha Firm Ware frisitést kér a mobilom,azt gondolom,előtte már kijelzi?
Nem szeretnék úgy járni,ahogy anno az MP3 lejátszómmal,(amely Philips volt)hogy nem írt ki semmit,hogy firm ware frissitéat kéne végrehajtanom,hanem egyszerűen leállt.Általában évente kellett z MP3 lejátszómat frisitenem. Véleményem szerint az okos telefonok elterjedésével az M3-mp4 lejátszók mennek ki a divatból.

ronin79
2012-07-06, 14:32
Sajnos vagy szerencsére sosem használtam kiest, igaz telepítettem gépre de rövid időn belül ment is ki, viszont ahogy olvastam róla attól nem kell félned hogy firmwaret fog frissíteni vagy jelezni hogy van új még ha lesz is, ha mégis akkor te leszel az egy a százból akinél ez működik :D

morzsi
2012-07-06, 15:39
Sziasztok!Van 1 problémám.Van 1 éves Samsung mini galaxim,sajnos véletlenül letöröltem az összes képet kb,350-t ,hogyan tudnám a képeket visszaállitani valahogy?ha valaki tud segiteni ,kérem tegye meg!Előre is köszönet!

dfcbt
2012-07-06, 16:20
Vedd ki az sd kártyát, tedd be a PC-be, és egy törölt fájlok visszaállítására szolgáló programmal visszatudod állítani őket. Persze csak azokat amiket használat közben nem írt felül a telefon valami más állománnyal.

Programnak ajánlom a Recuva-t.

morzsi
2012-07-06, 16:23
köszönöm szépen ,remélem sikerül megmentenem igy a képeket.köszi

morzsi
2012-07-07, 11:29
Köszönöm sikerült,hála Isten!
köszi a segitséget!

Tibcsi97
2012-07-08, 21:35
sziasztok! olyan kérdésem lenne hogy TP-Link routerem van (WEP) és nem csatlakozik rá a galaxy minim, csak azt írja, hogy IP-cím lekérése utána pedig azt, hogy szétkapcsolva. Meg tudnátok mondani, hogy ezt hogyan tudom megcsinálni?? meg hogy írják azt hogy a memória 32GB-ig bővíthető, ez hogyan lehetséges? segítségeket köszönöm!:)

Tibcsi97
2012-07-08, 22:05
még annyi kérdésem lenne hogy galaxy minire (T-mobile) meg lehet valahogy csinálni az igyenes facebookot (0.facebook.com) ??? köszönöm!!

elek7
2012-07-08, 22:34
Sziasztok!

A napokban figyeltem fel arra,mondjuk eddig nem is próbáltam ki.Ha a mobilomon FM Rádiót hallgatok,és bekapcsolom a Fényképező alkalmazást,az FM Rádió kikapcsol.Ez természetes?És ha,igen mért teszi?
Viszont ha FM Rádió hallgatás közben a Zene mappára kapcsolok,csak akkor kapcsol ki az FM Rádió,ha elindítok 1 zeneszámot.Ez érthető is.
Üdv:elek 7

ronin79
2012-07-08, 23:28
sziasztok! olyan kérdésem lenne hogy TP-Link routerem van (WEP) és nem csatlakozik rá a galaxy minim, csak azt írja, hogy IP-cím lekérése utána pedig azt, hogy szétkapcsolva. Meg tudnátok mondani, hogy ezt hogyan tudom megcsinálni?? meg hogy írják azt hogy a memória 32GB-ig bővíthető, ez hogyan lehetséges? segítségeket köszönöm!:)
Routerbeállításban ellenőrizd a dhcp szervert, engedélyezve van-e, esetleg mac filtering végett nem enged csatlakozni.

Memóriabővítés - veszel bele 32 GB memóriakártyát.

Sziasztok!

A napokban figyeltem fel arra,mondjuk eddig nem is próbáltam ki.Ha a mobilomon FM Rádiót hallgatok,és bekapcsolom a Fényképező alkalmazást,az FM Rádió kikapcsol.Ez természetes?És ha,igen mért teszi?
Viszont ha FM Rádió hallgatás közben a Zene mappára kapcsolok,csak akkor kapcsol ki az FM Rádió,ha elindítok 1 zeneszámot.Ez érthető is.
Üdv:elek 7
Igen természetes fényképezőgépnél de videónál tovább kéne mennie, legalábbis a zenelejátszóval igen, így lehet zenét csempészni a videófelvétel alá :D

Tibcsi97
2012-07-09, 09:20
[QUOTE=ronin79;69083]Routerbeállításban ellenőrizd a dhcp szervert, engedélyezve van-e, esetleg mac filtering végett nem enged csatlakozni.

bocsi nem vagyok nagy számítógépes mágus a dhcp-t és a mac filteringet hol lehet állítani? (Windows 7esem van) bocsi :s hálás lennék a segítségért

ronin79
2012-07-09, 13:29
[QUOTE=ronin79;69083]Routerbeállításban ellenőrizd a dhcp szervert, engedélyezve van-e, esetleg mac filtering végett nem enged csatlakozni.

bocsi nem vagyok nagy számítógépes mágus a dhcp-t és a mac filteringet hol lehet állítani? (Windows 7esem van) bocsi :s hálás lennék a segítségért
Ha TP-Link routered van, böngészőben irány a router felhasználói felülete, alapesetben 192.168.0.1 felhasználónév - jelszó: admin és a bal oldali menüben Advanced settings fül alatt DHCP Settings-ben enabled van, alatta pedig az ip tartomány pl. 192.168.0.100 - 192.168.0.200. Ha ez nincs engedélyezve a router nem oszt ki ip címet így neked kell beállítani telefonban a wifi beállításoknál.
Mac filtering: wireless-mac filtering, disabled-del ki van kapcsolva. Security-Firewall nincs pipa az Enable mac address filtering-nél.

Tibcsi97
2012-07-09, 13:58
ahaaa köszi szépen! megpróbálom ezzel:)

Tibcsi97
2012-07-09, 14:35
beírtam a nevet is jelszót is azt írja hibás név/jelszó pedig jót írok be

ronin79
2012-07-09, 15:54
Ha szolgáltatós a router akkor tuti megvan változtatva a jelszó. Esetleg nem tudod kipróbálni másik telefonnal a csatlakozást vagy laptoppal? Nem biztos h. routerhiba.

Tibcsi97
2012-07-09, 21:30
tesómnak sony xperia minije van az se kapcsolódik viszont a laptoppal jó, meg ugye géppel is ezért nem értem

csini
2012-07-12, 19:44
Sziasztok!
Nekem az lenne a problémám hogy kaptam egy MMS-t és azt írja hogy le kell tölteni de ha meg rányomok a letöltésre akkor ezt írja ki hogy próbálja meg később! Ezt csinálja 2 napja! Már a létező össze MMS beállítást megcsináltam és egyik sem jó! Valaki segítsen!!! :(

zsolt160
2012-07-12, 23:06
Sziasztok!
Nekem az lenne a problémám hogy kaptam egy MMS-t és azt írja hogy le kell tölteni de ha meg rányomok a letöltésre akkor ezt írja ki hogy próbálja meg később! Ezt csinálja 2 napja! Már a létező össze MMS beállítást megcsináltam és egyik sem jó! Valaki segítsen!!! :(Rendben, de honnan tudjuk ki a szolgáltatód?

Decepticon
2012-07-12, 23:31
Sziasztok!
Nekem az lenne a problémám hogy kaptam egy MMS-t és azt írja hogy le kell tölteni de ha meg rányomok a letöltésre akkor ezt írja ki hogy próbálja meg később! Ezt csinálja 2 napja! Már a létező össze MMS beállítást megcsináltam és egyik sem jó! Valaki segítsen!!! :(

Gondolj bele: ha mondjuk tegnap beficcentél volna ezzel a szolgáltatód kirendeltségébe, már régen élvezhetnéd az mms adta örömöket. Mi mit tudunk neked segíteni ebben? Azt sem írtad meg melyik szolgáltatónál vagy rabszíjon. Remek gyerekek vagyunk, de nem tudunk távolba látni...

Üdv, Dec

ata88
2012-07-13, 08:19
Sziasztok!

Tudom, hogy nem ide tartozik,de a másikba már régen írtal.Valaki tudna nekem adni egy linket, ahonnan letölthetem az Igot galaxy minire?A topicban ami van link, az már nem él és hiába keresek, mindig vírusos oldalak jönnek be.Köszönöm szépen.

zsolt160
2012-07-13, 08:40
Nos, Igo-ról nem hiszem, hogy linken találsz mert az TILOS a fórumon! Viszont ha az Igo topik (http://forum.androidhungary.com/threads/1045-IGO-navig%C3%A1ci%C3%B3s-programmal-kapcsolatos-k%C3%A9rd%C3%A9sek.-LINKEL%C3%89S-TILOS!/page2?highlight=navig%C3%A1ci%C3%B3) második oldalon a #48-as hozzászólást olvastad volna, mindent tudnál! Ajánlom az olvasását a topiknak!

Decepticon
2012-07-13, 09:48
Dark mellett én is segíthetek, az elérhetőségem a profilomban megtalálható. Többször nem írom le senkinek, ha valaki lusta átfutni az adott topikot (ne adj Isten még tanulna is belőle) azon nem lehet segíteni.

Üdv, Dec

ata88
2012-07-13, 18:21
Mi a mini gyökérkönyvtára?

ata88
2012-07-13, 18:53
Decepticon akkor tudnál segíteni?A profilodban sehol nem találom az elérhetőséged.
Az enyém farkas.ata88kukacgmail.com
Pontos leírást is mellékelnél?ELkezdtem átnézni amit linkeltetek, de nincs időm átolvasni.Egész nap rendelőben ültem és éjszaka kellene már használni.Köszönöm szépen előre is.

bazsi260
2012-07-20, 15:08
Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. Tudom hogy már sokszor fel lett téve ez a kérdés, de hogyan tudom a telefonom belső memóriáját törölni, mivel már az sms-eket sem engedi bejönni. Minden olyan programot, amit lehetett áttettem az sd-kártyára, az automata frissítéseket kikapcsoltam a marketen, de már így is csak azt írja ki hogy a 181mb-ból foglalt 164mb. Kérem ha valaki ráér írja le nekem részletesen mit tudnék csinálni, vagy esetleg vigyem be szervízbe? Előre is köszi!

ronin79
2012-07-20, 15:22
Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. Tudom hogy már sokszor fel lett téve ez a kérdés, de hogyan tudom a telefonom belső memóriáját törölni, mivel már az sms-eket sem engedi bejönni. Minden olyan programot, amit lehetett áttettem az sd-kártyára, az automata frissítéseket kikapcsoltam a marketen, de már így is csak azt írja ki hogy a 181mb-ból foglalt 164mb. Kérem ha valaki ráér írja le nekem részletesen mit tudnék csinálni, vagy esetleg vigyem be szervízbe? Előre is köszi!
Ezt még hány helyre fogod leírni?!?

bazsi260
2012-07-20, 15:30
Bocs csak azt hittem hogy ott talán nem fognak válaszolni. Mégegyszer bocs.

cacy89
2012-07-21, 18:05
hello.
valaki segitene?nem tudom a minimet be teni recovery mode modba

cacy89
2012-07-21, 18:22
RAMDUMP mode (ARM9 mode) eszt adja ki

Valaki segitene?
elore is kosszonom.

Peti97
2012-07-22, 19:42
Sziasztok.LEnne egy nagy probléma a minimmel.
Mégpedig,ma rootoltam a telót,minden sikeres volt ráment a superuser..2.3.4-es android van a telón.Egyből letöltöttem a Titanium backup nevű programot h tudjak törölni alkalmazásokat,Beleléptem a programba,És Láttam hogy a térképek alkalmazás 4-szer van rajta a telefonon.Gondoltam törlök 3-at elkezdtem törölni az elsőt majd mikor végzett a törléssel a teló kikapcsoolt,és onnantól kezdve se kép se hang,tőltőn se,gép sem ismeri fel.Proobáltam a download módot,semmi.majd probáltam a kikapcsológomb,homegomb megoldást megint semmi.:S
Valakinek valami ötlet?,Kérlek segítsetek.

ronin79
2012-07-22, 21:03
Otthoni utolsó próbálkozásnak még az usb jig, ezzel download módot előcsalogatni aztán odin stock. Info pl. itt (http://www.dirtywindows.hu/publ/blogs/nameless/samsung_galaxy_3_unbrick_usb_jig_segitsegevel_hazi lag/7-1-0-545), ha nem működik szerviz, ami gázos lehet ha rootoltad.

Peti97
2012-07-22, 22:45
Köszi,holnap ezzel probálkozok,azért még várnék válaszokat ha tudtok létszives segítsetek.

pscyhoka
2012-07-23, 17:29
Köszi,holnap ezzel probálkozok,azért még várnék válaszokat ha tudtok létszives segítsetek.

Szerintem 1 próbát talán megér!

Inditsad el az Odin-t, és készítsed elő, mintha simán csak firmware-t frissítenél
Vedd ki a SIM, SD kártyát, és az akkumulátort a telefonból.
Csatlakoztasd a telefont USB segítségével a géphez
A Download módba való belépéshez szükséges gomb kombinációt nyomjad.
Miközben nyomod, rakjad be az akkumulátort, és várj picit
Ha minden jó, az Odinban megjelenik hogy csatlakoztatva, lehet flashelni!
Ha nem megy,akkor bocsi!!

Hátha!

Peti97
2012-07-23, 23:25
Próbáltam ezt a megoldást sajnos nem sikerült.:S
Holnap probálom az usb jig-et hátha.

Peti97
2012-07-24, 16:14
Megprobáltam az usb jig-et is,mármint házilag készítettem a jig-et,Probálgattam eddig még nem sikerült.:S De még probálkozok.Ha ez sem sikerül mi a teendő?:S

elek7
2012-07-24, 18:13
Sziasztok!Töröltem a Kiest,mert nem mindig ismerte fel a Minimet.Most KIES nélkül a számítógépem nem ismeri fel a Minimet.Érzékeli,hogy be van USB-ra csatlakozva a telefon,de más nincs.
A Kies program helyett más programot tudtok ajánlani?Vagy letöltsem a legújabb KIES verziót?
Üdv!Várom a válaszotokat!

elek7
2012-07-24, 18:18
Sziasztok!

Megoldódott a probléma!A Belső tárhellyel csatlakoztam a géphez,így a gép felismerte.Elvileg akkor nem is kell a KIES program?
Eddig erre nem jöttem rá,hogy belső táborhellyel is lehet csatlakozni.Így a Cserélhető lemez (F)meghajtó egyből felismerte.

zsolt160
2012-07-24, 19:17
Nem, én se használom az LG programját.

Peti97
2012-07-24, 22:09
Nem sikerült a jig.:S valakinek valami ötlet szervízen kivűl?

Peti97
2012-07-25, 01:06
Sikeerült felismertetni a cuccost odinnal és gombkombinacioval.(hang fel,hang le,bekapcsgomb,home gomb..)
MAjd letöltöttem 2.3.4-es firmware-t elinditottam,majd mikor rányomtam a startra MAjd elindult és ez a hibaüzenet jelent meg és az odin kiirta hogy FAIL.

Download Start... <0> Create File... <1> StartThread Detected : 1 <2> StartThread Detected : 0 <3> StartThread Detected : 0 <4> StartThread Detected : 0 <5> StartThread Detected : 0 <6> StartThread Detected : 0 <7> StartThread Detected : 0 <8> StartThread Detected : 0 <1> setup connection... <1> e - dll cannot setup connection with the target. <0> Destroy instant.. <0> Killed timer

Valami ötlet h mi lehet a rossz?

ronin79
2012-07-25, 10:59
Hányas odin verzio? A firmware több fájlos vagy one package?

Peti97
2012-07-25, 16:31
Probáltam egy csomagos firmwaret és a másik félét is mind kettőnél a hibaüzenet jött ki. Odin:v4.3.8

ronin79
2012-07-25, 16:55
Probáltam egy csomagos firmwaret és a másik félét is mind kettőnél a hibaüzenet jött ki. Odin:v4.3.8
Úgyhogy com port rendben van? Telefont látja rendesen. Minire két odin verzió mehet, 4.38 ill. 4.42, esetleg próba a másik verzióval. Itt (http://droidangel.blogspot.sk/2011/05/odin-multi-downloader-flasher-program.html) megtalálod. Esetleg az Samsung Galaxy Mini - TASS.OPS-t is lecserélni.

Peti97
2012-07-25, 19:06
Az odin csak ugy ismeri fel a telefont ha a hangerő fel+hangerő le+power gomb+home gomb.Csak igy rakja ki odinba kííirja hogy added connected..majd startra nyomok és hibaüzenet.megprobálom ezzel a másik odinnal is.

Peti97
2012-07-25, 19:17
A Com port alatt mit értesz?

ronin79
2012-07-25, 19:56
Amikor csatlakoztatod a telefont download módban, odinban a tetején kéne jeleznie hányas com portot osztotta ki neki a com port mapping alatt. Ha ott nincs szám sárga mezőben akkor odin nem látja telót.

Peti97
2012-07-25, 19:59
Aha megvan ott ezt irja ki: 1 (COM 3)

ronin79
2012-07-25, 20:10
Akkor ez rendben, látja telefont, ez már fél siker. Telefonon megvan a downloading felirat? Mert ha ezek megvannak már csak fel kéne tolni a firmwaret és gond megoldva viszont indítás utáni hibaüzenet - ez nem jó.

Peti97
2012-07-25, 20:19
NEm,épp ez a probléme hogy download módba nemtudom teni a telefont,semmire sem reagál,csak arra h Hang fel+hang le+home gomb+bakapcsolo gomb. Es igy ismeri fel odin,és igy probálom feltenni rá szoftvert.de odinban megjelenik a hibaüzenet.:S

Peti97
2012-07-25, 20:32
Szóval a telefont csak ugy ismeri fel az odin ha a hangfel+hangle..kombínációt használom.

Peti97
2012-07-25, 20:53
Valami ötlet?,vagy megoldás?

ronin79
2012-07-25, 20:56
Sajnos nincs ötletem:(

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-Xperia S-ről

Peti97
2012-07-25, 22:43
valakinek valami ötlete?:///

andrass97
2012-07-26, 15:22
Nekem az lenne a kérdésem, hogyha külföldre utazom (Lengyelországba) ,ugyanúgy elég ha csak a csomagkapcsolat használatából veszem ki a pipát,vagy az adathálózatot is vegyem ki ? Nem szeretnék magas számlát, csak wifiről netezni, ha úgy adódik. Előre is köszönöm a segítséget!

ronin79
2012-07-26, 21:36
Kapcsold ki mindkettőt az a tuti :D vaaagy hagyd otthon a telót, a sim karit meg helyezd egy páncélszekrénybe :D

Bl4DE
2012-07-27, 16:02
Sziasztok!
Az volna a problémám, hogy a galaxy minim használat közben egyszer csak lefagyott és nem reagált semmire. Majd kivettem az akksit és visszatettem, de azóta nem kapcsol be, csak a galaxy mini felirat jelenik meg. Remélem valaki tud segíteni ls ha kell még esetleg valami info akkor csak szóljon.
Segítségeteket előre is köszönöm!

ronin79
2012-07-27, 16:20
Sziasztok!
Az volna a problémám, hogy a galaxy minim használat közben egyszer csak lefagyott és nem reagált semmire. Majd kivettem az akksit és visszatettem, de azóta nem kapcsol be, csak a galaxy mini felirat jelenik meg. Remélem valaki tud segíteni ls ha kell még esetleg valami info akkor csak szóljon.
Segítségeteket előre is köszönöm!
Akkor nem nagy a baj, sima rendszerhiba. Ha otthon akarod megcsinálni akkor ODINnal feltöltesz egy gyári firmwaret, leírásokat találsz fórumon.

Bl4DE
2012-07-27, 16:54
Megpróbáltam az egyik leírás alapján telepíteni egy gyári romot, de mikor rányomok odin-ban a startra ezt írja ki: Please connect phones!!

ronin79
2012-07-27, 17:10
Akkor csatlakoztasd a telefont. Android usb driverek telepítve vannak? Ha nincs akkor odin nem látja a telefont, de ha pl. már használtál korábban kiest drivereknek meg kéne lenniük. Amúgy bocs de most ugrott be recoveryben lehet még egy FR is megoldaná a problémát és nem kéne odinnal játszani.

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-Xperia S-ről

zsolt160
2012-07-27, 17:16
Amúgy a 3 gombos FR nem lenne elég?

Bhurty
2012-07-31, 12:34
Sziasztok lenne nehany kerdesem a minivel kapcsolatban!
Eloszor is az lenne a problemam hogy nagyon hamar merul az aksi
Masodszor ha hivnak barmilyen halozatrol sokszor nem vagyok elerheto mintha be sem lenne kapcsolva a telefon!
illetve eleg gyengen veszi a wifi jeleket!
valami beallitasi problemak lennenek vagy egyszeruen belenyultam es hibasat vettem?
Elore is koszonom a segitseget!
bhurty