PDA

Teljes verzió megtekintése : Hasznos Programok, Játékok Android Rendszerre

oldal : 1 2 3 [4] 5

troppauer
2011-12-27, 12:17
Most ingyenes (többek között) ez a kis játék a Getjaron. Én nem tudok lekattanni róla, érdemes kipróbálni.

(getjar App szükséges)

http://www.getjar.com/mobile/236127/chalk-ball-for-google-nexus-one/?ref=0&lvt=1324984478&sid=lak30011yde1cvfk&c=19ye00xqjwh7g1s013&lang=en

paulson
2011-12-29, 21:28
Sziasztok!

Ha éppen torrentről szedek le alkalmazást, azt hova kell bemásolnom?

Köszi, előre is!

szeho
2011-12-31, 11:43
hello. Én tegnap vettem meg a táblagépemet, egy Prestigio 7070C gépet. De videót nem játszik le, helyette kiírja, hogy erre van szükségem: cinema plug-in for internet tablet (DVD, VOB, MPEG-2 video, AC3 audio). Archos 70-es a táblagép. Tudna nekem segíteni valaki, ezt hol tudnám ingyenesen letölteni?? És ha megvan, hogy kell rá feltelepíteni? Kezdő vagyok ebben, segítsetek!
Köszi.

Kicsi Pajti
2011-12-31, 16:30
Sziasztok!

Olyan android alkalmazást keresek, amely jegyzeteket tárol. Az a csavar, hogy lehessen titkosítani a jegyzeteket, és az ideális az lenne, ha csak egyetlen kód kellene az összes megjegyzés zárolásának feloldásához.

Előre is köszönöm a választ!

Üdv : KP

bd1981
2012-01-06, 11:37
Sziasztok!

Kérdésem lenne egy igen hasznos programmal kapcsolatban: Hungarian for Anysoft Keyboard
Feltelepítettem a SE Mini-re az Anysoft Keyboardot, majd a fenti magyar kiegészítőt. Ezek után a settings-ben engedélyeztem is a keyboardot, viszont ezek ellenére sem működik, az eredeti SE Mini-s billentyűzetet látom jelenleg is.
Esetleg lenne valakinek ötlete, mi lehet a probléma?

rtitusz
2012-01-06, 11:46
Sziasztok!

Kérdésem lenne egy igen hasznos programmal kapcsolatban: Hungarian for Anysoft Keyboard
Feltelepítettem a SE Mini-re az Anysoft Keyboardot, majd a fenti magyar kiegészítőt. Ezek után a settings-ben engedélyeztem is a keyboardot, viszont ezek ellenére sem működik, az eredeti SE Mini-s billentyűzetet látom jelenleg is.
Esetleg lenne valakinek ötlete, mi lehet a probléma?

Még át kell rá váltani. Egy szövegbeviteli mezőben tapp hosszan, majd mikor megjelennek a lehetőségek válaszd a beviteli módot, és itt válaszd ki az AnySoft-ot.

bd1981
2012-01-06, 11:53
Köszönöm szépen! Már működik is, csak kicsit ronda :-) Erre a billentyűre nincs téma? (nem találtam marketen csak egy ICS-est)
vagy esetleg van olyan billentyűzet amin ugyanígy ott vannak az ékezetes betűk is, csak szebb ennél?

Sarlatan
2012-01-06, 15:18
erőől ma olvastam és elég jónak tünik AirDroid – használd mobilod a számítógépen is http://androidarena.hu/2012/01/airdroid-hasznald-mobilod-szamitogepen/

Aron1999
2012-01-06, 15:44
Üdvözletem!
Szeretném a segítségeteket kérni.Először is letöltöttem az NFS SHIFT-et és a Hot Pirsuit-et.Szóval,az a próblémám,hogy amikor már Wifi-ről letöltöttem SD kártyára,egyszerűen elindítottam majd pár másodperc múlva kidobott mindkettő.Válaszokat előre köszönöm. :/

zsolt160
2012-01-06, 18:30
Nem jó a telefonodhoz a felbontás vagy egyéb miatt....

fullup
2012-01-06, 19:02
Sziasztok!
Csináltam alkalmazást a weboldalamhoz, és gondoltam ide kirakom, hátha valaki szívesen használná!

Az oldalam: MetróFigyelő (http://metrofigyelo.hu/)

Rövid leírás: Megnézheted, hogy ki merre látott ellenőröket a metróvonalakon, és Te is jegyezhetsz be, ha épp egy megállónál jársz! Szeretném ha naprakész lenne az oldal, ezért a mobilos felület mellet elkészítettem még az Androidos alkalmazást is! Lemértem körülbelül 24kb adatforgalom egy bejegyzés és megtekintés. (Én megnéztem a legfrissebb hírt is)
Ha tetszik az ötlet, használjátok bátran!

Alkalmazás letöltése: MetróFigyelő Androidos alkalmazás (http://metrofigyelo.hu/mobil/MetroFigyelo.apk)

QR Kód a letöltéshez: http://metrofigyelo.hu/mobil/android/qr.png

Pár kép az alkalmazásról:

http://metrofigyelo.hu/mobil/android/sc1.png

http://metrofigyelo.hu/mobil/android/sc2.png

http://metrofigyelo.hu/mobil/android/sc3.png

Remélem tetszeni fog!
Üdv,
Fullup

Aron1999
2012-01-06, 20:00
És ezt a problémát meg lehet oldani?

beatboy
2012-01-06, 22:15
Üdv!

Az lenne a kérdésem, hogy létezik e olyan app, ami elolvasás után kitörli a nem kívánt SMS eket? (pl: T-Mobile visszahívást kérő SMS). Tehát hogy be lehet állítani, hogy ha az sms tartalmazza hogy az adott fél visszahívást kért öntől, akkor olvasás után törölje az üzenetet?

Ha nincs, megoldható lenne-e és az elkészítése mennyire lenne bonyolult?

A Válaszokat előre is köszönöm!

adsziszi
2012-01-09, 10:34
Sziasztok!

Egy olyan kérdéssel fordulok hozzátok bizalommal (bizakodom, hogy van akinek sikerült találni egy ilyen progit), amelyet lehet már néhányan felvetettek itt (de nem biztos).
Az lenne a program feladata, hogy ne összességében számolja a kimenő hívásokat, hanem szolgáltatónként!!!! Hálózatválasztó szám (20, 30, 70, stb.) alapján osztályozna. A telom: Samsung GT-I9001
Van e ilyen lehetőség?

Válaszotokat előre is köszönöm.

zsolt160
2012-01-09, 10:44
Persze van (vagy nem). Csak esetleg nem írta meg senki a programot. Ugyanebből kifolyólag nem válaszolt rá senki. Erre nem is gondoltál....?

Aron1999
2012-01-10, 19:46
Sziasztok!
Tudtok nekem egy olyan programot ajánlani,ami olyat tud hogy például a kijelzőről felvesz videót egyik játékomról?
Válaszokat előre köszönöm. ;)

mkrisztian
2012-01-10, 23:52
Hello!

Keresek egy programot.
Elég érdekes a problémám, remélem van valami megoldás rá.
Adott egy androidos telefon és egy Samsung Galaxy S Wifi 5.0.
Létezhet olyan program hogy a Samsungot mint Bluetooth headset használom ?
Tehát ha hívnak akkor azzal beszélek ? Vagy azon keresztül hívok vele ?
Esetleg wi-fi csatlakozással ?

Paca
2012-01-11, 07:38
a Vibri nevű app olyanra képes,hogy wifin telefonként működik. önmagában is,nemkell hozzá másik telefon és a saját hívószámoddal. esetleg ez jó lehet arra amire gondolsz

mkrisztian
2012-01-11, 08:52
a Vibri nevű app olyanra képes,hogy wifin telefonként működik. önmagában is,nemkell hozzá másik telefon és a saját hívószámoddal. esetleg ez jó lehet arra amire gondolsz

Az valszeg nem a Vibri alkalmazás lesz , azt a csajok szokták használni.

Nekem nincs szükségem olyanra kösz.

Viszont a fent említett programra még mindig szükségem van.

Paca
2012-01-11, 09:21
ok,bocs,elírtam, Viber a rendes neve. ill. nem elírtam,hanem így hívom magunk közt :)

kárpótlásul itt a LINK (https://market.android.com/details?id=com.viber.voip&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwyLDEsImNvbS52a WJlci52b2lwIl0.) hozzá

DeBe
2012-01-12, 09:57
Sziasztok!
Új vagyok még itt, remélem jó helyre írom a kérdésem.
Olyan alkalmazásra lenne szükségem, ami S II-nél az érintőgombot villogtatja, ha van nemfogadott hívásom, vagy üzenetem.
Tudnátok segíteni? Ezt (https://market.android.com/details?id=com.p0w4.ledMeKnow&feature=search_result) próbáltam, benne van a "billentyűzet villogtatása" funkció, de valamiért inaktív :(

rtitusz
2012-01-12, 10:04
Sziasztok!
Olyan alkalmazásra lenne szükségem, ami S II-nél az érintőgombot villogtatja, ha van nemfogadott hívásom, vagy üzenetem.
Tudnátok segíteni? Ezt (https://market.android.com/details?id=com.p0w4.ledMeKnow&feature=search_result) próbáltam, benne van a "billentyűzet villogtatása" funkció, de valamiért inaktív :(

Először root kell, majd egy olyan kernel, ami támogatja a BLN-t (BackLightNotification), és legvégül a BLN control app.

Másik lehetőség, ehhez nem kell root, de a kijelzőt fogja használni, a noled alkalmazás.

DeBe
2012-01-12, 12:47
Először root kell, majd egy olyan kernel, ami támogatja a BLN-t (BackLightNotification), és legvégül a BLN control app.

Másik lehetőség, ehhez nem kell root, de a kijelzőt fogja használni, a noled alkalmazás.

Köszi! Az első verzió nagyon nehéz? Csak mert annyit értek belőle, hogy legvégül letöltöm a BLN appot, az azelőtti rész nem világos cseppet sem:D
Fel tudnál világosítani, hogy pontosan mit tegyek, ha nem gond?:D

rtitusz
2012-01-12, 13:06
Itt kérdezősködj, jobban fogják tudni, mint én: http://forum.androidhungary.com/threads/882-Galaxy-S-II-%C3%81ltal%C3%A1nos

doongoo
2012-01-12, 13:36
Sziasztok!

ez írja is, hogy csak HTC-n működik az app.
Olvasni, olvasni, olvasni...

mkrisztian
2012-01-15, 15:18
Hello!

Keresek egy programot.
Adott egy androidos telefon és egy Samsung Galaxy S Wifi 5.0. Ebbe ugye nem lehet sim kártyát tenni tehát úgy kéne a megoldás rá.
Esetleg wi-fi csatlakozással ?

rtitusz
2012-01-15, 15:42
Hello!

Keresek egy programot.
Adott egy androidos telefon és egy Samsung Galaxy S Wifi 5.0. Ebbe ugye nem lehet sim kártyát tenni tehát úgy kéne a megoldás rá.
Esetleg wi-fi csatlakozással ? Viber , Tango kilőve.

Nem értem, hogy mért akarnád a Galaxy S WiFi-t használni kvázi bluetooth fülhallgatónak, mikor nem is praktikusabb, mintha simán a telefonnal beszélnél. Egy méternyi szikszalaggal ráragaszthatod a fejedre, de ettől még nem lesz jobb neked. :D Bocs a poénért, csak nem értem, hogy ha bluetooth headset kell, akkor mért nem veszel egyet 10 ezer forintért.

Ha simán telefonálni akarsz vele WiFi-n, akkor a Skype egy megoldás.

zsolt160
2012-01-15, 15:55
Én csak azt nem értem, minek egy média lejátszón telefonálni? :o Ha jól olvastam a Samsung Galaxy S Wifi 5.0 ugye nem telefon, de ha van telefon miért nem azt veszed fel? Egy elképzelésem van, hallgatod vele a zenét és ha jön közben hívás tudd fogadni. De erre meg van telefon, amit lehet használni zenére, videózásra és ha hívnak felveheted..
Nem tudom elképzelni mire jó ez a kombó megoldás, valaki tudja azért ossza meg....

mkrisztian
2012-01-15, 16:18
Nem értem, hogy mért akarnád a Galaxy S WiFi-t használni kvázi bluetooth fülhallgatónak, mikor nem is praktikusabb, mintha simán a telefonnal beszélnél. Egy méternyi szikszalaggal ráragaszthatod a fejedre, de ettől még nem lesz jobb neked. :D Bocs a poénért, csak nem értem, hogy ha bluetooth headset kell, akkor mért nem veszel egyet 10 ezer forintért.

Ha simán telefonálni akarsz vele WiFi-n, akkor a Skype egy megoldás.

Köszönöm , igazából nem arra voltam kíváncsi, hogy neked mi a praktikus vagy mi nem !!!
Nem is Bluetooth headset kell !

A cél, hogy tudjak vele telefonálni, egy másik android-os készülék segítségével. A Skype is kilőve mert az plusz pénz.

Aki tud esetleg erre épkézláb programot akkor azt köszönöm.

zsolt160
2012-01-15, 16:33
De minek ha van telefon ezt áruld már el..... :o
De ha menőzni is akarsz, szerintem ilyet nem találsz, ha csak meg nem írod a programot.

Paca
2012-01-15, 19:00
én sem értem mi a kívánalom igazából,de úgy értem a Galaxival akar telefonálni, miközben abba nem lehet sim et tenni.
na erre ajánlottam én a Viber nevű appot,ami wifin telefonál, de a SIMes számot használja. Defyn működik,Galaxin gondolom miért ne?

mkrisztian egyáltalán kipróbáltad? vagy besértődtél a Vibri miatt és nem is érdekel? szóljál ám mert akkor nem erölködünk...

egyébként meg ha jól értesültem az android 2.2 már tud wifi hot-spot ként működni. az nem jó Neked?

tavkozlos
2012-01-15, 20:43
Hali!
A segítségeteket kérném.
Defy+ Gmail nem tölti le automatikusan a e-maileket.
Mi lehet a baja?

nemka
2012-01-15, 20:51
mkrisztian: Amit te akarsz, arra nincs alkalmazás.

Paca
2012-01-15, 20:53
Hali!
A segítségeteket kérném.
Defy+ Gmail nem tölti le automatikusan a e-maileket.
Mi lehet a baja?

szinkronizáció be van kapcsolva?

tavkozlos
2012-01-15, 21:02
szinkronizáció be van kapcsolva?

Settings=accounts=Data&synchronisation itt be, és még kell valahol?

HTC4ever
2012-01-16, 15:30
Üdv!

Van egy kiváló app iPhone-ra, a neve: Action Movie FX.
Androidra sajnos (még) nincs. Nem tud valaki róla hogy esetleg van-e valami hasonló app androidra?

köszi előre is

Decepticon
2012-01-16, 19:01
Üdv!

Van egy kiváló app iPhone-ra, a neve: Action Movie FX.
Androidra sajnos (még) nincs. Nem tud valaki róla hogy esetleg van-e valami hasonló app androidra?

köszi előre is

Sajnos még csak hasonló sincs a Marketen, de ami késik...

Dec

kornel96
2012-01-16, 20:05
Hello nekem Sony Ericsson x8hoz kéne olyan progi amivel tudok Bluetoothon keresztül küldeni cuccokat mert így gyárilag csak fogadni tudok sajnos :S

Előre is köszi

Nekem is x8 am van én tok küldeni gyárilag de ha te nem ezt ajánlom :Bluetooth file transfer.
Remélem tudtam segíteni:D

Mosimasi
2012-01-17, 22:48
Sziasztok!

Letöltöttem Market - ről a ColorNote alkalmazást, de nem tudom kitenni a cetliket a "falamra"? :(
Segítenétek, hogy hogy tudnám megoldani eme hatalmas problémát? :D

Köszönöm előre is.

rtitusz
2012-01-17, 22:54
Sziasztok!

Letöltöttem Market - ről a ColorNote alkalmazást, de nem tudom kitenni a cetliket a "falamra"? :(

Köszönöm előre is.

Hosszú tapp képernyőn, widgetek/colornote

Paca
2012-01-17, 23:04
Sziasztok!

Köszönöm előre is.

tapi az asztalra és tartod\android widget\listából kiválasztod

szuladam
2012-01-17, 23:37
Sorozat rajongók figyelem!!!

Legjobb app sorozat rajongókank: SeriesGuide (http://www.droidground.hu/2011/10/seriesguide-hogy-ne-maradj-le-kedvenc.html). Nekem 1 hete van meg, de egyszerűen imádom!
kiválaszthatod, hogy melyik sorozatokat nézed, beállíthatod hogy melyik részeket láttad és widgetbe kirakhatod és mutatja hogy mikore lesz a következő rész. itt a market (https://market.android.com/details?id=com.battlelancer.seriesguide&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5iY XR0bGVsYW5jZXIuc2VyaWVzZ3VpZGUiXQ..) link

alfa
2012-01-18, 09:52
Olyan androidos programot keresek, hogy ha bluetooth-os headszettel csatlakozok, a telefon néma üzemmódba váltson és ne csengessen, kerestem már,de sajnos még nem találtam. :(

Mosimasi
2012-01-18, 10:27
Kedves rtitius és Paca!

Köszönöm a választ, de vagy nagyon szőke vagyok vagy nagyon béna :P
Hosszan nyomom a képernyőt, megjelenik a "Hozzáadás a kezdőképernyőhöz" ablak. Ott kiválasztom a "Widgetek" - et, de valamiért nincs ott a ColorNote :(
Magát a ColorNote ikont ki tudom tenni, de én a "cetlit" szeretném, amire mondjuk felírom, hogy ne felejtsek el valamit.
Nem ragaszkodom ehhez a programhoz, más ingyenes is szóba jöhet, csak én ezt találtam a legutóbbi böngészésemkor.

Lenne még egy kérdésem: ha valamit letöltesz, telepítesz és nem tetszik, a Marketen keresztül simán törlöd és kész? Nem kell mást csinálni, teljes egészében törlődik az alkalmazás?

Előre is köszönöm a választ: nagyon kezdő Mosimasi :)

rtitusz
2012-01-18, 10:36
Már pedig ott van.

http://kepfeltoltes.hu/120118/SC20120118-103134_www.kepfeltoltes.hu_.png

Program törlésekor pedig valóban törli, nem hagy szemetet.

Paca
2012-01-18, 10:42
Program törlésekor pedig valóban törli, nem hagy szemetet.

jogos az aggodalom,de ez nem windows :D

Mosimasi
2012-01-18, 11:24
Márpedig nincs ott! :D
De tényleg, ezek vannak:Analóg óra, Energiagazdálkodás, Facebook, Feladatkezelő, Forgalom, Google Search, Helyek értékelése, Hírek és időjárás, Idő, Képkeret, Kettős óra, Kezdőképernyő - tippek, Koordináták, Market, Yahoo finance, YouTube. És ennyi.
Tudom, egyszerűbb lenne, ha lefényképezném a képernyőt, de sajna nem tudom, hogy kell :(
Valamit elcseszhettem, hogy nekem nem hozza fel? Lehet, hogy az a bibi, hogy wifi - n keresztül töltöttem le? Bocs, ha buta a kérdés, de most tapasztalom még a telefont. Örül, hogy eljutottam addig, hogy letöltöttem pár alkalmazást meg játékot :D

Esetleg abban tudtok segíteni, hogy miért nem tudok netezni? Elvileg ingyen használhatom a Facebook - ot, de nem tudom, csak mobilnettel. Vagyis azzal sem, mert csak akkor jön be bármelyik honlap, ha wifi - n csatlakozom.

Köszönöm a választ előre is! :)

Decepticon
2012-01-18, 11:35
Márpedig nincs ott! :D
De tényleg, ezek vannak:Analóg óra, Energiagazdálkodás, Facebook, Feladatkezelő, Forgalom, Google Search, Helyek értékelése, Hírek és időjárás, Idő, Képkeret, Kettős óra, Kezdőképernyő - tippek, Koordináták, Market, Yahoo finance, YouTube. És ennyi.
Tudom, egyszerűbb lenne, ha lefényképezném a képernyőt, de sajna nem tudom, hogy kell :(
Valamit elcseszhettem, hogy nekem nem hozza fel? Lehet, hogy az a bibi, hogy wifi - n keresztül töltöttem le? Bocs, ha buta a kérdés, de most tapasztalom még a telefont. Örül, hogy eljutottam addig, hogy letöltöttem pár alkalmazást meg játékot :D

Esetleg abban tudtok segíteni, hogy miért nem tudok netezni? Elvileg ingyen használhatom a Facebook - ot, de nem tudom, csak mobilnettel. Vagyis azzal sem, mert csak akkor jön be bármelyik honlap, ha wifi - n csatlakozom.

Köszönöm a választ előre is! :)

Kipróbáltam, kb 1 perc volt. A Marketen keresztül telepítettem és anélkül, hogy megnyitottam volna az alkalmazást, elérhetővé váltak a widget-ek. Szerintem töröld le és telepítsd újra. Hátha másodszorra sikerül...

Dec

Mosimasi
2012-01-18, 11:50
Köszönöm. :) Az lesz, letörlöm és újra telepítem. Hátha...

nemka
2012-01-18, 13:54
Mosimasi: Ha használsz App2SD-t, akkor a ColorNote-ot helyezd át a telefonra, mert a widgetek nem szeretnek SD kártyáról működni.

hcsaba
2012-01-18, 20:05
Sziasztok!

Nekem egyetlen hasznos alkalmazásra lenne szükségem, mégpedig egy olyanra, ami equalizert rendel a hangszóróhoz. Mivel samsung galaxy s plus telefonom van (amin van egy hátsó, a kihangosított hívások és a csengőhangok által használt hangszóró, és van még egy amivel telefonálok), megjegyezném, hogy nekem az utóbbi (earphone speaker) hangszóróm nem hajlandó a magasabb frekvenciákat leadni. Ha valakinek mély hangja van, szinte nem értek belőle semmit. Rengeteg hangerőszabályozó és equalizer progi van a marketen, mindegyiket zenelejátszásra találták ki, és a hátsó hangszóróm hangszínszabályozására. De (annak ellenére, hogy a telefont telefonálásra találták ki) nem találok olyan alkalmazást, amivel az earphone hangszórókat tudnám konfigolni. Előre is köszönöm a segítséget!

SGSPlus_User
2012-01-18, 21:31
Letöltöttem ezt a HTC Clock widgetet az SGS Plus telefonomra:

https://market.android.com/details?id=com.bacastudio.HTCClock&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwyLDEsImNvbS5iY WNhc3R1ZGlvLkhUQ0Nsb2NrIl0.

Működik rendesen, egészen addig, míg hívást nem fogadok, vagy kezdeményezek, ugyanis ezután leáll a másodperc mutató mozgása. Onnantól kezdve csak a nagy és kismutató mozog, a másodpercmutató megfagy.

Mi lehet ennek az oka, mit lehet tenni a javítás érdekében?

Milyen szép grafikájú analóg óra widgetet ajánlanátok ez helyett, ha nem lehet ezt működésre bírni?

Mosimasi
2012-01-19, 08:15
Sziasztok!

Sajnos hiába töröltem, majd telepítettem újra a ColorNote - ot, nem tudtam kitenni a "cetlit", de találtam egy másik alkalmazást, ami nekem nagyon bejön: My Notes. És ezzel tényleg tudok cetliket kitenni :D
Nem tudom, a másik miért nem akar szót fogadni, lehet tényleg át kéne helyezni a telefonra....
Azért köszönöm a tanácsokat, ötleteket.

Paca
2012-01-19, 08:35
Sziasztok!

Nem tudom, a másik miért nem akar szót fogadni, lehet tényleg át kéne helyezni a telefonra....

mert eddig hol volt,ha nem a telefonon?

Decepticon
2012-01-19, 09:18
mert eddig hol volt,ha nem a telefonon?

Nos, akkor felfedte magát a probléma gyökér oka. A külső SD kártyáta telepítetted az alkalmazást és ezért nem jelentek meg a widgetek. Nemka fentebb megmondta a tutit.

Dec

Mosimasi
2012-01-19, 09:44
Nemka írta, hogy lehet át kéne helyezni SD kártyáról a telefonra, erre írtam, amit írtam :)
Market - ről szedtem le wifi - n keresztül, mivel valamiért a netem nem műxik :(
Tud esetleg javasolni valaki erre valami tuti megoldást? Elvileg van mobilnetem, a Facebook - ot "ingyen" használhatom is, de nem tudom. Vodafonos vagyok egyébként.

Decepticon
2012-01-19, 12:10
Nemka írta, hogy lehet át kéne helyezni SD kártyáról a telefonra, erre írtam, amit írtam :)
Market - ről szedtem le wifi - n keresztül, mivel valamiért a netem nem műxik :(
Tud esetleg javasolni valaki erre valami tuti megoldást? Elvileg van mobilnetem, a Facebook - ot "ingyen" használhatom is, de nem tudom. Vodafonos vagyok egyébként.

Próbáld meg ezt:

Bizonyos esetekben előfordulhat, hogy az Android Market alkalmazás frissítése miatt a tartalomletöltés nem működik. A hibás Android Market alkalmazás frissítés eltávolításához kövesd az alábbi lépéseket.

Nyomd meg a Menü gombot.
Érintsd meg a Beállítások> Alkalmazások > Alkalmazások kezelése menüpontot.
Válaszd a Market menüpontot.
Tapp a Gyorsítótár törlése opcióra.
Tapp a Frissítések eltávolítása lehetőségre.
A frissítések eltávolítása után lépj a Főoldal képernyőre, és válaszd a Market menüpontot.
A Market megnyitásakor tapicskolj a Tovább > Bejelentkezés opcióra, és add meg felhasználóneved és jelszavad.
Próbálj meg tartalmat letölteni, és ellenőrizd, hogy a probléma megoldódott-e.

Megjegyzés: A Market alkalmazás önmagát frissíti. A frissítéssel nem vesznek el a hozzáadott funkciók.

Ha ez nem megy, akkor meg kell próbálni egy resetet (http://www.hardreset.eu/samsung_s5830_galaxy_ace_hard_reset.html). Ezzel visszaállítod a gyári állapotot. Figyelj, hogy a Market elindítása a fentebb említett módon történjen, különben futottunk egy felesleges kört. Törlődni fog minden, ezért menteni kell az adataidat: névjegyzék, üzenetek stb.

Dec

Dénes.
2012-01-19, 19:10
Hello.Letöltöttem a Yx Flash playert de kér egy 4 téglalapból álló kódot?why?

Decepticon
2012-01-20, 09:29
Hello.Letöltöttem a Yx Flash playert de kér egy 4 téglalapból álló kódot?why?

Unfortunately, this app is not free. Please read the comments... Több mint valószínű, hogy nem ingyenes app, különben nem kérne kódot. Ennél biztosan vannak jobb programok is erre a feladatra. Hirtelen ezt jutott eszembe (https://market.android.com/details?id=com.adobe.flashplayer), nekem nincs is más telepítve és működik minden.

Dec

Nicole0209
2012-01-20, 11:23
Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni egy olyan ügyben, hogy egy ebook olvasót keresek amiben tutira lehet állítani a fényerőt mert ami nekem van Aldiko abba nem tudom és így nagyon hamar lemerül az aksi.
Előre is köszi a válaszotokat

Niki

Decepticon
2012-01-20, 13:21
Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni egy olyan ügyben, hogy egy ebook olvasót keresek amiben tutira lehet állítani a fényerőt mert ami nekem van Aldiko abba nem tudom és így nagyon hamar lemerül az aksi.
Előre is köszi a válaszotokat

Niki

A MoonReader ezt elvileg szépen tudja... Íme egy kis leírás: ebook olvasók Androidra (http://droidpulse.tumblr.com/post/3959139914/ebook-olvasok-androidra)

Dec

Nicole0209
2012-01-20, 15:35
A MoonReader ezt elvileg szépen tudja... Íme egy kis leírás: ebook olvasók Androidra (http://droidpulse.tumblr.com/post/3959139914/ebook-olvasok-androidra)

Dec

Köszi szépen 3 óra keresgélés után végül sikerült egyet találnom ami teljes és minden tudok állítgatni

drogos
2012-01-22, 12:53
Sziasztok!

Xperia minim van és szeretnék rá egy pdf olvasót, tudnátok segíteni?

A másik, marketen jártam, vannak ingyenes játékok, de mindenféle marhaságot engedélyezni kell

Telefonhívások, hálózati kommunikáció meg ilyesmik engedélyezése, ezek mik?

Köszi szépen!

pepeninho
2012-01-22, 13:27
Sziasztok

Egyszerű lesz a megoldás NEKTEK. Én sehogy sem jöttem r. A problémám csak annyi lenne, hogy nem tudom a Marketről leszedett dolgokat az SD kártyára menteni. Sehol nem találok olyan opciót ami ezt a lehetőséget felkínálná. Régi mini pro-m van. Valaki tudna segíteni? Előre is köszönöm.

Sziasztok

BigL
2012-01-22, 13:47
pepeninho!

En ezt hasznalom ( illetve ismerosok is ) nagyon megvagyok vele elegedve!
APP2SD (https://market.android.com/details?id=com.a0soft.gphone.app2sd&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5hM HNvZnQuZ3Bob25lLmFwcDJzZCJd)

Udv.

zsolt160
2012-01-22, 14:50
Sziasztok!A másik, marketen jártam, vannak ingyenes játékok, de mindenféle marhaságot engedélyezni kell

Köszi szépen!Egy sávban reklámokat tölt le, ezért ingyenes. De ehhez net kapcsolat kell, ha nincs net akkor a program vagy nem működik, vagy a reklám sáv fekete lesz.

halasiasz
2012-01-22, 17:49
hello!segítségedet kérném az igo-hoz!előreis köszönöm!!

pepeninho
2012-01-22, 19:15
pepeninho!

En ezt hasznalom ( illetve ismerosok is ) nagyon megvagyok vele elegedve!
APP2SD (https://market.android.com/details?id=com.a0soft.gphone.app2sd&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5hM HNvZnQuZ3Bob25lLmFwcDJzZCJd)

Udv.

Köszi a gyors segítséget, de az lehet ,hogy nincs fent az app a Marketen?

maxi
2012-01-22, 20:13
iGO My way 2008 240x320 feltehető LG optimus 2x-re?

zsolt160
2012-01-22, 22:52
Köszi a gyors segítséget, de az lehet ,hogy nincs fent az app a Marketen?enn van, csak ezek szerint a te telóddal nem kompatibilis, ezért nem ajánlja fel.

zsolt160
2012-01-22, 22:53
iGO My way 2008 240x320 feltehető LG optimus 2x-re?Természetesen, igen. :)

pepeninho
2012-01-23, 00:32
enn van, csak ezek szerint a te telóddal nem kompatibilis, ezért nem ajánlja fel.

Hmmm, az nem jó hír. Esetleg van valaki másnak ötlete a problémámra?

paulson
2012-01-23, 05:18
Sziasztok!
Ki használ innen GO Launcher EX-t? Lenne 1-2 kérdésem felőle.

rtitusz
2012-01-23, 13:32
Sziasztok!

Xperia minim van és szeretnék rá egy pdf olvasót, tudnátok segíteni?

A másik, marketen jártam, vannak ingyenes játékok, de mindenféle marhaságot engedélyezni kell

Köszi szépen!

PDF olvasó - Adobe Reader -> Marketen fent van.

Második kérdésedre válaszolva: rejett adatgyűjtés.

rtitusz
2012-01-23, 13:34
iGO My way 2008 240x320 feltehető LG optimus 2x-re?

Feltehető, csak kicsit kicsi lesz, és nem fogja kitölteni a teret. A telefonodnak megfelelő felbontásúra lesz szükséged.

tatita
2012-01-23, 14:27
Egy link letöltő program jól jönne most. Sajnos most nincs pc-m és az azon használt mipony kliens remek volt. Megaupload és egy-két társa nem működött nálam. Köszöm előre is!

pepeninho
2012-01-23, 16:53
Sziasztok

Továbbra is a régi problémámmal jönnék. SD kártyára szeretném menteni a dolgokat a telefonomon. (mini pro régi). Ez a program (APP2SD (https://market.android.com/details?id=com.a0soft.gphone.app2sd&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5hM HNvZnQuZ3Bob25lLmFwcDJzZCJd)) sajna nem jó, nem bírja a telefonom vagy nem tudom. Van valakinek valami ötlete? Root-olva sincs a telefon.

halasiasz
2012-01-24, 21:03
hello mindenki!hogytudhák igo-t tenni a telomra?aki tud legyenszives segítsen!email:halasiasz*hotmail.com letőltésbenis kérek segítséget és a telepítésbenis a telom lg gt540 csak a magyarország térképet szeretném.előreis köszönöm a segítségeteket!üdv Zsolt

zsolt160
2012-01-24, 23:01
Olvasd el a megfelelő topikot! Segítek, a topik nevében szerepel a program neve amit kérsz!

rangersanyi
2012-01-25, 01:54
hello mindenki!hogytudhák igo-t tenni a telomra?aki tud legyenszives segítsen!email:halasiasz*hotmail.com letőltésbenis kérek segítséget és a telepítésbenis a telom lg gt540 csak a magyarország térképet szeretném.előreis köszönöm a segítségeteket!üdv Zsolt

Ment e-mail! :) Remélem tudtam segíteni.

Decepticon
2012-01-25, 09:15
Egy link letöltő program jól jönne most. Sajnos most nincs pc-m és az azon használt mipony kliens remek volt. Megaupload és egy-két társa nem működött nálam. Köszöm előre is!

A Megaupload és pár társa nem is fog nálad működni semmiképpen. Nálunk sem :( Nézz utána a googliban, hogy mi történt velük.

Dec

jutika
2012-01-26, 17:39
Sziasztok!
Disaster áttudod küldeni E-mailon a Transzilla (beszélő fordító program) Cim: nagyzsolti28*freemail.hu
olyan program kellene amire rámondom és lefordítva meg kiírja,az egyik ismerösöm mutatta neki ilyen van.
Köszi előre is. Üdv.

jutika
2012-01-26, 17:44
szia. áttudnád küldeni nekem a Transzillat(Fordító program)
Előre is köszi. E-mail cím: nagyzsolti*freemail.hu

jutika
2012-01-26, 18:52
Sziasztok!
Segítségeteket szeretném kérni. Az egyik ismerősöm mondta hogy neki olyan fordítója van hogy belebeszél és lefordítva kiírja a kívánt nyelven.Én is ilyet szeretnék és már egy ideje keresgélem a neten,de sajnos nem akadtam még rá. Telefonom Samsung Galaxy Gio (GT-S5660) E-mail címem: nagyzsolti28*freemail.hu Nagyon megköszönném aki tud segíteni vagy esetleg tudna küldeni egyet. Előre is köszönöm a segítségeteket további szép estét mindenkinek.

Decepticon
2012-01-26, 19:28
Íme a kért program. Ugye nem gondoljátok, hogy levélben kell elküldeni nektek olyan dolgot, amit a Marketből közvetlenül lehet letölteni. Javaslom, használjátok kicsit azt a velőt ami a fejetekben van.

Íme a TransZilla Translator - App for android (https://market.android.com/details?id=com.kodexo.translator)

Enjoy!
Dec

szuladam
2012-01-26, 19:31
Sziasztok

Továbbra is a régi problémámmal jönnék. SD kártyára szeretném menteni a dolgokat a telefonomon. (mini pro régi). Ez a program (APP2SD (https://market.android.com/details?id=com.a0soft.gphone.app2sd&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5hM HNvZnQuZ3Bob25lLmFwcDJzZCJd)) sajna nem jó, nem bírja a telefonom vagy nem tudom. Van valakinek valami ötlete? Root-olva sincs a telefon.

Azért nem működik az APP2SD , mert ez csak root joggal megy, anélkül sajnos nem fog menni. Van egy nagyon jó nagyon nagy magyar Sony ericssonos xperiás fórum, ahol minden tökéleseten le van írva (és is anno onnan vettem az infókat az én minimhez) és olyan "régi" az a fórum hogy ott biztosan találsz minden x10 mini pro-s kérdésre választ. nem tudom itt szabad-e linkelnem más fórumot, nem akarok szabályt szegni :P

halasiasz
2012-01-26, 21:22
Ment e-mail! :) Remélem tudtam segíteni.

nanyon köszönöm a pontos leírást és magyarázatot!feltettem és atom jóóó!!!köszi szépen Sanyi!!!

pepeninho
2012-01-27, 00:41
Azért nem működik az APP2SD , mert ez csak root joggal megy, anélkül sajnos nem fog menni. Van egy nagyon jó nagyon nagy magyar Sony ericssonos xperiás fórum, ahol minden tökéleseten le van írva (és is anno onnan vettem az infókat az én minimhez) és olyan "régi" az a fórum hogy ott biztosan találsz minden x10 mini pro-s kérdésre választ. nem tudom itt szabad-e linkelnem más fórumot, nem akarok szabályt szegni :P

Megköszönném ha elküldenéd a linket a pepeninho*citromail.hu-ra. Köszönöm szépen előre is.

galilei
2012-01-27, 08:51
Üdv
Vki használja a Google Latitude ( Koordináták) programot ?
Elméletileg működnie kellene GSM cellák alapján is, de nem ezt tapasztaltam, csak akkor jó, ha a wifi vagy gps be van kapcsolva.
Ez pedig iszonyat energiaigényes, hamar lemeríti a telefont.
Nekem olyan progi kellene, ami GSM cellák alapján is megtalálja a telefont.
Pl. ha elhagyom a telefont jól jönne ez. De ha vhogy távolról, netről pl. be lehet kapcsolni a gps-t a telefonban az is segítene.
Több nyomkövető progit próbáltam : Lookout, Overvi3w, de ezekhez ha jól láttam, mindhez wifi vagy gps kell.
Köszönöm !

jutika
2012-01-27, 17:56
Íme a kért program. Ugye nem gondoljátok, hogy levélben kell elküldeni nektek olyan dolgot, amit a Marketből közvetlenül lehet letölteni. Javaslom, használjátok kicsit azt a velőt ami a fejetekben van.

Íme a TransZilla Translator - App for android (https://market.android.com/details?id=com.kodexo.translator)

Enjoy!
Dec

Köszi a segítséget csak az a problémám hogy nem tudom letölteni! Vagy az install gombra nyomok akkor meg kiírja hogy: Nincs Android telefonok tartozó.Kérjük jelentkezen be egy másik fiókon. ezt irja ki.
Ja és azt akarom még kérdezni hogy ez a program használ a fordításhoz internetet??? vagy nem használ??? mert nekem olyan kellene amelyik nem használ internetett! Köszönöm előre is a válaszod és segítségeteket!.

zsadnok
2012-01-27, 18:59
Szia! Én leszedtem símán, de ennek kell az internet, amúgy nagyon jó. Láttam magyar Mariska letölthető hangot hozzá, igaz kb 640,-Ft

jutika
2012-01-30, 12:09
Szia! Én leszedtem símán, de ennek kell az internet, amúgy nagyon jó. Láttam magyar Mariska letölthető hangot hozzá, igaz kb 640,-Ft

Szia. Keresgéltem és nem találtam olyat ami nem kér internetet. Szóval akkor kénytelen leszek internetest használni.Nekem nem engedi hogy letöltsem vagy lehet egy kicsit hülye vagyok hozzá :))! Szóval nagyon megköszöném ha átküldenéd nekem a fordítót e-mailon. Címem: nagyzsolti28*freemail.hu
Köszönöm előre is. Üdv.

Fleeer021
2012-01-30, 13:53
Sziasztok! Elég új vagyok még nem rég van egy x8-am, és szeretnék témát váltani a telik, ha valaki segitene benne hogy honnan tudok letölteni és cserèlni azt megköszönték. És ha estefelé jut még pár app bármit szívesen veszek :)

Fleeer021
2012-01-30, 13:58
Sziasztok! Elég új vagyok még nem rég van egy x8-am. Ha eszetekbe jut pár app bármit szívesen veszek :)

nemka
2012-01-31, 13:41
Fleeer021: Könnyebb úgy ajánlani, ha elárulod, hogy a szokásos funkciókon kívül használni szeretnéd a telefonodat?
Valamint érdemes nézelődnöd a Marketen (akár a telefonon, akár PC-n), és ha találsz valami kedvedre valót, akkor pl. megkérdezheted itt a fórumon, hogy ahhoz hasonló, esetleg jobb alkalmazást tud-e ajánlani valaki.

Témákat a használt launcher alkalmazáshoz kereshetsz. Ha a gyári alkalmazás vagy a hozzá talált témák nem tetszenek, akár másik launchert is telepíthetsz. https://market.android.com/search?q=launcher&c=apps

doongoo
2012-02-01, 14:18
Sziasztok,
találtam ezt a jó kis appot a marketen:

Android Lost
https://market.android.com/details?id=com.androidlost&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5hb mRyb2lkbG9zdCJd

A főbb jellemzői:
- ingyenes
- távolról le lehet zárni a telót (ha pl. elhagytad, ellopták)
- távolról törölheted a teló tartalmát (ha pl. ellopták)
- le tudod kérdezni a teló helyét, SMS-listáját, híváslistáját, státuszát
- alkalmazásfiókban elrejtheted az alkalmazást
- hangfelvételt tudsz készíteni távoli vezérléssel
- fényképet tudsz készíttetni a beépített kamerával/kamerákkal (pl. a tolvajról)
- stb.

Ugyanilyen, vagy kissebb tudású appok fizetősek szoktak lenni, de ez ingyenes

titoyo
2012-02-02, 11:01
http://87.197.159.16/TiToYoAndroidCone300.png
A fórum használói figyelmébe ajánlom a TiToYo alkalmazást.
www.titoyo.eu/hu (http://www.titoyo.eu/hu)

A TiToYo kőzlekedéssel kapcsolatos csatorna ,mobil telefon használók számára,amely aktuális információkat nyújt a sofőröknek reális időben az utazás során.
A Cseh és a Szlovák térfedés után Magyarországra is elérkezik.
Az Állami Autópálya Kezelő Zrt. (www.autopalya.hu (http://www.autopalya.hu)) jóváhagyásával a TiToYo
aktuális információkat nyújt a magyar autópályakról. Ha az információk elérhetőek akkor a TiToYo tájékoztat a :

radarokról
balesetekrôl
forgalmi korlátozásokról
ellenőrző pontokról
időjárásról

A TiToYo régebbi Nokia és Sony Ericsson telefonokon a JavaMe támogatásával ,míg az új Nokia telefonokon a Qt (Symbian Anna, Belle) támogatásával lehetséges. Az újjab smartfónokon pedig Android plattform alapján működik.

Még több információ a www.titoyo.eu/hu (http://www.titoyo.eu/hu) web-oldalon található.

Állítsa be az RSS csatornát: www.titoyo.eu/hu/rss.xml (http://www.titoyo.eu/hu/rss.xml)

discover5
2012-02-04, 14:04
Sziasztok!
Egy remek letöltő oldalról szedtem az SPB shell 3D alkalmazást...de az istennek se tudom telepíteni!!!:-(
Tudnátok ebben segíteni???
Természetesen nem rég vásárolt Huawei x3 telóm van és lúzer vagyok még mindenben :-P
Tehát aki segítségemre tud lenni...annak szájba rágósan kell fogalmaznia:-D
Tehát a lényeg...fel teszem a programot..majd a patchert...de semmi!!!:-(
Lehet, hogy Rootolt készülékre csinálták??? Az enyém még nincs Rootolva..és nem is mernék neki állni a rootolásnak..mert ...mint említettem LÁMA vagyok!!!:-) A másik a Swox Mariska ezt is letöltöttem de semmi!!!:-( Számomra ez a 2 progi lenne fontos.
Kérlek titeket, ha tudtok segítsetek nekem...előre is köszönöm szépen!!! :-)

discover5
2012-02-04, 14:05
Ha gondoljátok szívesen megosztom veletek ezeket a progikat!!! :-)

chubby2o6
2012-02-05, 15:45
Sziasztok!
Egy remek letöltő oldalról szedtem az SPB shell 3D alkalmazást...de az istennek se tudom telepíteni!!!:-(
Tudnátok ebben segíteni???
Természetesen nem rég vásárolt Huawei x3 telóm van és lúzer vagyok még mindenben :-P
Tehát aki segítségemre tud lenni...annak szájba rágósan kell fogalmaznia:-D
Tehát a lényeg...fel teszem a programot..majd a patchert...de semmi!!!:-(
Lehet, hogy Rootolt készülékre csinálták??? Az enyém még nincs Rootolva..és nem is mernék neki állni a rootolásnak..mert ...mint említettem LÁMA vagyok!!!:-) A másik a Swox Mariska ezt is letöltöttem de semmi!!!:-( Számomra ez a 2 progi lenne fontos.
Kérlek titeket, ha tudtok segítsetek nekem...előre is köszönöm szépen!!! :-)

Szia!Próbáld meg ezeket az appokat a Marketen megkeresni,lehet,hogy nem kompatibilisek a telóddal.
A SVOX Mariska sztem csak egy kiegészítő app,azt hiszem,hogy a "fő" progit is le kell szedned hozzá.

chubby2o6
2012-02-05, 15:53
Szia!Próbáld meg ezeket az appokat a Marketen megkeresni,lehet,hogy nem kompatibilisek a telóddal.
A SVOX Mariska sztem csak egy kiegészítő app,azt hiszem,hogy a "fő" progit is le kell szedned hozzá.

Egyébként az én telóm is csak 600 MHz-es,és nekem azt írja a Market a SPB Shell-re,hogy nem kompatibilis a telefonnal.

zsolt160
2012-02-05, 16:29
Egyébként az én telóm is csak 600 MHz-es,és nekem azt írja a Market a SPB Shell-re,hogy nem kompatibilis a telefonnal.Szerintem nem a proci sebességével van gond, mert nekem felajánlja, csak nem akarom megvenni. Én inkább abban gondolkodnék van e 3D chip a telóban, hardveresen tud e kezdeni vele valamit.

chubby2o6
2012-02-05, 20:06
Szerintem nem a proci sebességével van gond, mert nekem felajánlja, csak nem akarom megvenni. Én inkább abban gondolkodnék van e 3D chip a telóban, hardveresen tud e kezdeni vele valamit.

Nem ismerem a SPB Shell-t,nem tudom,valóban 3D-s,vagy csak 3D-s hatású.Én a Regina nevű launchert néztem,az is valami hasonló,és arra azt írták valahol,hogy a gyengébb telókon nem fut rendesen.Bár végül is mindegy,hogy miért,a lényeg,hogy nem kompatibilis a telefonnal.
Ja,és az SVOX Mariskához root kell,legalábbis ahhoz,amit a "nagyon jó letöltőoldalról" lehet leszedni,de ezt írták az oldalon is.

nemka
2012-02-06, 11:24
Ha gondoljátok szívesen megosztom veletek ezeket a progikat!!! :-)

Ne tedd! A warez nagyon ciki.

kovatta
2012-02-07, 16:24
140 millió okostelefonra telepítettek kémszoftvert - - maguk a gyártók Robbant a hír: számos Android, Nokia, Samsung, Blackberry és iPhone készüléken a szolgáltatók rootkit-et helyeztek el. A rootkit a felhasználó tudta nélkül a beírt szövegek, jelszók, bankkártya-adatok, e-mail-ek, SMS-ek tartalmát továbbítja harmadik félnek. Több szolgáltató kénytelen volt bevallani, hogy megfigyelés alá helyezte előfizetőinek okostelefonjait, naplózva róluk minden lehetséges adatot. Ők persze csak a mi érdekünkben cselekedtek, hogy az összegyűjtött adatokat elemezve javítsák szolgáltatásaikat, mondják. Körülbelül olyan ez, mintha a postánál felbontanák a leveleinket – kizárólag a mi érdekünkben, a jobb kiszolgálás végett. Valószínűleg kevésbé kell aggódnia annak, akinek úgynevezett „főzött” ROM van a rootolt okostelefonján. Aki nem tudja, hogy ez mit jelent, annak valószínűleg gyári ROM fut a mobilján. A rootkit-et mindenesetre le lehet leplezni az Android Marketről ingyenesen letölthető Voodoo Carrier IQ detector, vagy a CarrierIQ Spy app-ok segítségével. Az eltávolításához vagy magunk látunk neki például Root Explorer f&aa cute;jlmenedzser segítségével, vagy joggal kérjük meg szolgáltatónkat, hogy szíveskedjék eltávolítani a kémet. De rögtön! Tulajdonosuk tudta nélkül lehet fényképezni az iPhone-okkal, Blackberry-kkel Az iPhone, Blackberry és Windows Phone készülékek segítségével azok tulajdonosa tudta és jóváhagyása nélkül lehet fotókat készíteni, az azokon folytatott beszélgetéseket lehallgatni és a velük elküldött üzeneteket naplózni. Legalábbis ez derül ki egy a WikiLeaks által csütörtökön nyilvánosságra hozott, többszáz dokumentumot magában foglaló, kiszivárgott információhalmazból, amelyek többek között a különböző hírszerző ügynökségek praktikáit leplepezik le. "A jelenlévők közül kinek van iPhone-ja, Blackberry-je, vagy ki használja a Gmail-t?", vezette fel a fenti információk lelepezését is magában foglaló beszédét Julian Assange, a WikiLeaks alapítója azon a csütörtökön, Londonban megtartott tájékoztatón, ahol az új dokumentumokat bemutatták. "Maguk mind megszívták", folytatta, "a helyzet ugyanis az, hogy a hírszerző ügynökségek beszállítói ebben a pillanatban is árulnak [a felhasználók] tömeges megfigyelését lehetővé tevő rendszereket ezekhez a termékekhez". Assange szerint az iPhone-, a Blackberry- és a Gmail-felhasználók biztosan nincsenek biztonságban Az Assange és oknyomozó újságírók által a tájékoztatón megosztott információk szerint a szóban forgó megfigyelések akkor is elvégezhetők a készülékekkel, ha azok éppen készenléti állapotban vannak. Ez azt jelenti, hogy az érintett telefonokkal akkor is készíttethetők felvételek a környezetről beépített kamerájukkal, meghatározható a helyzetük beépített GPS berendezésükkel és lehallgathatók a közelükben folytatott beszélgetések, ha azokat tulajdonosuk úgymond kikapcsolta. Sőt, a kiszivárgott dokumentumokból kiderül az is, hogy a különböző kémszervezetek nem csak megfigyelni tudják a telefonok tulajdonosait, de manipulálni tudják a készülékeken megjelenő információkat is. A beérkezett üzenetek szövegét például átírhatják, vagy olyan emailt hamisíthatnak rájuk, amelyeket valójában azok látszólagos feladója soha nem is küldött el - ezzel nem csak dezinformálva a címzettet, de akár hamis bizonyítékot is hamisítva a készülékekre. Magyarország is szerepel a PC-s és mobilos lehallgatószoftvereket gyártó nemzetek térképén Assange elmondása szerint a világ 25 országában mintegy 160 cég gyárt olyan szoftvereket és berendezéseket, amelyek segítségével ezek a műveletek elvégezhetők. A szóban forgó cégek részletes listáján egyébként egy magyar vállakozás is szerepel, ami az oldal szerint az internet és a mobilok lehallgatására alkalmas megoldásokat is szállít, nyilvánvalóan akár kormányzati ügynökséges részére is. Utóbbiak pedig - állítják szakértők - egyre inkább válogatás nélkül be ezeket a megfigyelőrendszereket, gyakorlatilag a teljesen ártatlan polgárokkal szemben is. "Egyre inkább azt látjuk, hogy [a hírszerző ügynökségek] tömegesen figyelik meg az egész lakosságot, anélkül, hogy a bűncselekményeknek akár csak a gyanúja is felmerülne. Az adatokat lehallgatják és lementik, csak azért, mert úgy gondolják, hogy egy nap talán használni lehet majd azokat valamire", közölte Steven Murdoch, a londoni tájékoztatót megrendező Cambridge Security Group egyik tagja. Az új információk egyébként alig néhány nappal egy hasonló botrány kirobbanását követően érkeznek, amelyben kiderült, hogy világszerte akár több tíz- vagy százmillió mobilkészülék - köztük az Apple iOS-alapú termékei, illetve Androidot futtató telefonok - is egy olyan szoftverrel előtelepítve kerültek a felhasználókhoz, amely az utóbbiak által folytatott hívásokról, üzenetcserékről és egyéb tevékenységekről is rendszeresen küldött és küld jelenleg is adatokat a készülékek gyártói, valamint a mobilszolgáltatók számára. A szóban forgó, "Carrier IQ" nevű szoftver jelenlétéről ráadásul a gyártók a legtöbb esetben semmilyen módon sem tájékoztatták a felhasználókat, a kémprogram eltávolítására vagy kikapcsolására pedig számos esetben utóbbiaknak nem volt ill. jelenleg sincs lehetőségük.

zsolt160
2012-02-07, 16:59
Ezt talán a Hírek rovatba IDE (http://forum.androidhungary.com/threads/45-H%C3%ADrek-a-nagyvil%C3%A1gb%C3%B3l?p=52751#post52751) kellene betenni!

zsolt160
2012-02-07, 18:02
Na lefuttattam a Voodoo Carrier IQ detector-t, szerinte nincs fenn a kémprogi....

kovatta
2012-02-07, 18:09
Linux kernel drivers=c007c9d8Tlge_store_ciq_reset Nálam ezt találta.

2222-00
2012-02-07, 18:11
Néhány helyen nekem írt vmit...
Mindenhol azt írta, hogy nincs semmi, kivéve két helyen: ROM binaries and daemons
Itt 3 db /system/... fájl. És: Suspicious classes, itt egy com.blabla.bla. stb.. Ez valóban igaz lenne? Sima fájlkezelővel nem lehet törölni őket?

Decepticon
2012-02-07, 20:21
A kereső lefutott, a gépem tiszta, most akkor nyugodtan alszok... és áldom az eszem, hogy feltettem annak idején az AVG Antivírus szoftvert, amit párban használok a Samsung Mobile Security-vel :)

Dec

rtitusz
2012-02-07, 20:25
A kereső lefutott, a gépem tiszta, most akkor nyugodtan alszok... és áldom az eszem, hogy feltettem annak idején az AVG Antivírus szoftvert, amit párban használok a Samsung Mobile Security-vel :)

Dec

A kémszoftvert a gyártó tette a készülékbe a szolgáltató kérésére. Nem utólag települ. Az AVG ebben az esetben semmit sem tudna tenni. :)

Decepticon
2012-02-07, 20:26
A kémszoftvert a gyártó tette a készülékbe a szolgáltató kérésére. Nem utólag települ. Az AVG ebben az esetben semmit sem tudna tenni. :)

Pffff, tényleg... figyelmetlen voltam :)

Dec

mcwizard
2012-02-09, 18:26
Hali!
Eddig Battery Monitor Widget Pro v1.6.8-at használtam. Ez szépen kiírta a fogyasztást és grafikonon ábrázolta is ahogy az kell. Ha nem használtam a telefonomat (Defy) akkor 2mA fogyasztást írt ki. Nemrégiben frissítettem 2.0.4-re. Azóta 10mA-nál kevesebb fogyasztást nem mutatott, ha valami alkalmazást használtam akkor is többet írt ki mint a 1.6.8-as verzió és a telefon is érezhetően gyorsabban merül.
Kérdésem, hogy találkozott-e valaki már ezzel a problémával és ha igen hogyan orvosolta.
Előre is köszi a válaszokat!
Üdv, McWizard!

Decepticon
2012-02-10, 08:31
Az avast! Mobile Security (https://market.android.com/details?id=com.avast.android.mobilesecurity)-t használja valaki? Most telepítettem fel és a telepítéskor szeretne root-olni. Értem hogy miért, de érdemes? Érdekelne a régebbi felhasználók tapasztalata/véleménye.

Üdv, Dec

kisveni
2012-02-10, 14:33
Sziasztok!

Leírok nektek pár hasznos programot, játékot, nyugodtan kérdezzetek!

Akinek kell valamelyik szóljon és elküldöm.

-YxFlash 1.6.3 + KeyGen full version - DivX player - DivX, Xvid, Avi, MP4 stb...

-Need For Speed: Shift - Legjobb autós játék

-Angry Birds Full - Legnépszerűbb androidos játék - hasznos

-appUninstaller - Uninstaller, AppSaver, Installer - nagyon jó, hasznos - Market

-Árfolyamok - Market

-Astro File Manager - Market

-Astro SMB Module - Internet + No Ads

-Barcode Scanner - Market

-Bebbled - buborék eltüntető játék, nagyon jó, rengeteg pálya - Market

-BEST TIC TAC TOE - 3x3 (harmadoló), 6x6 (negyedölő) játék- nagyon jó, hasznos - Market

-Documents To Go 2.0 + Full version Key - Word, Power Point, Exel, stb... Wiewer

-eBuddy Messenger - MSN, Facebook, MySpace stb... - legjobb messenger mobilra

-Animated Weather Free - Legjobb Időjárás - Market

-LED Light - bekapcsolja a telefon vakuját ---> kiváló zseblámpa, hasznos - Market

-Lookout - Legjobb vírusírtó Android rendszerre ---> megbízható - Market

-Mabilo Wallpapers - háttérkép letöltés + magától váltogatja a telefon háttérképét--> hasznos

-Mini Info - Battery Charging, CPU, RAM, WiFi, Bluetooth, Volume, stb... kijelzés - hasznos - Market

-Missed Call - SMS Service, BT Service stb... - Hangok, rezgés, LED beállítása stb... - Market - hasznos

-Mobile Andrio - Legjobb Super Mario játék Android rendszerre - hasznos - Market

-iGO My way 2008 240x320 - Navigációs szoftver - teljes (full), legújabb, teljesen kibővítve --> NAGYON HASZNOS

-Adobe Photoshop Express - ingyenes photoshop - hasznos - Market

-Silent Mode OnOff (Widget) - Market - hasznos

-Skype(BETA) - Igazi Skype Androidra - még nem tökéletes, de alakulgat...

-Super Compass - Legjobb digitűlis iránytű + helyazonosítáa - hasznos - Market

-TransZilla - Legjobb fordító program - rengeteg nyelv - Marketen megszűnt :(

-TweetCaster - Twitter messenger - hasznos - Market

-WiFi OnOff (Widget) - Market - hasznos

-Zedge - Wallpapers + Ringtones for your phone - Market - hasznos

Hát ennyi volna az én kis gyűjteményem, ez bővülni fog még, remélem segítettem, ha

valamire szükséged lenne, csak írj, szólj :D

Előfordul, hogy valamelyik program vagy játék nincs fent neked a Marketen, ez esetben

vagyok itt én! :D

martin10*t-email.hu

Disaster

-

szia az email címedre nemtok küldeni de nekem a need for speed shift kéne krisztian994*freemail.hu

hcsaba
2012-02-10, 16:55
Hali! Egy olyan call blocker programot keresek, ami hasonlít a mobile managerre. Igazából azt szeretném csinálni, hogy a kontaktlistában található számokat kivéve mindenki blokkolva legyen. A mobile manager is megcsinálja, de az a baj, hogy egyszer mindenképp becsörög a telefon, ha blokkolt fél hív. Én tudomást sem akarok venni arról, hogy nem kívánatos személyek hívnak (sem notification ikonnal, sem rezgéssel) Az már csak hab lenne a tortán, ha a másik fél nem foglalt jelzést kapna, hanem a "a hívott szám nem kapcsolható" vagy hasonló. Mintha nem is létezne a telefonszám. Előre is köszönöm!

nemka
2012-02-10, 17:28
hcsaba: A mobilkészüléken futó alkalmazás már csak a beérkező hívásokkal tud foglalkozni, tehát a számot már kapcsolta a központ. Az elutasított hívás a másik félnél mindenképpen foglalt jelzésként látszik.

A szolgáltatók az üzleti csomagokhoz kínálnak hívásszűrést. Ekkor a készülékedre meg sem érkezik a hívás, a másik félnél pedig az általad áhított "a hívott szám nem kapcsolható" üzenet hallható. Persze ez nem a készüléked névlistája alapján szűr, hanem a beállított számok alapján.

ware2
2012-02-10, 18:47
Sziasztok !
Nekem sos-be kellene SVOX magyar nyelvű file.
Ha el tudná valaki küldeni a ware2*freemail.hu ra örök hála!!!

chubby2o6
2012-02-10, 19:42
Hali! Egy olyan call blocker programot keresek, ami hasonlít a mobile managerre. Igazából azt szeretném csinálni, hogy a kontaktlistában található számokat kivéve mindenki blokkolva legyen. A mobile manager is megcsinálja, de az a baj, hogy egyszer mindenképp becsörög a telefon, ha blokkolt fél hív. Én tudomást sem akarok venni arról, hogy nem kívánatos személyek hívnak (sem notification ikonnal, sem rezgéssel) Az már csak hab lenne a tortán, ha a másik fél nem foglalt jelzést kapna, hanem a "a hívott szám nem kapcsolható" vagy hasonló. Mintha nem is létezne a telefonszám. Előre is köszönöm!

Aha.És mondjuk,ha anyád/apád/feleséged/gyereked k...va nagy bajban van,és csak egy kölcsönkapott telefonról tud felhívni téged,hogy rohanj,mert baj van?Akkor vajon mit fogsz csinálni?Persze csak utólag,hiszen a hívásukról nem akarsz tudomást venni,lévén idegen számról jött.
Egyébként csak írd be a Market keresőjébe,hogy call blocker,és rögtön csemegézhetsz a felkínált appokból.

BigL
2012-02-18, 12:03
Olyan alkalmazasrol tudtok , hogy mikor befejeztem a beszelgetest akkor automatikusan zarolja le a telefont?!
( en nem talaltam ilyen utalast a telefon menuben. )

rtitusz
2012-02-18, 12:09
Olyan alkalmazasrol tudtok , hogy mikor befejeztem a beszelgetest akkor automatikusan zarolja le a telefont?!
( en nem talaltam ilyen utalast a telefon menuben. )

Menüben biztos nincs, alkalmazásról nem tudok, de lehet van. Viszont nem az a legegyszerűbb megoldás, hogy miközben zsebre vágod megnyomod a kikpacs gombot, hogy lezárjon a képernyő?

BigL
2012-02-18, 12:13
Menüben biztos nincs, alkalmazásról nem tudok, de lehet van. Viszont nem az a legegyszerűbb megoldás, hogy miközben zsebre vágod megnyomod a kikpacs gombot, hogy lezárjon a képernyő?

De igy szoktam , csak erdekelt volna , hogy van-e , hogy kiprobaljam! :D

2222-00
2012-02-19, 08:22
Hello! Valahogy a Samsungok zárképernyőjét rá tudom varázsolni az én androidomra is? Pl egy locker appal.

rtitusz
2012-02-19, 08:39
Hello! Valahogy a Samsungok zárképernyőjét rá tudom varázsolni az én androidomra is? Pl egy locker appal.

GoLocker, MagicLocker, LockBot, etc. válassz. :)

2222-00
2012-02-19, 14:37
A GoLocker nem kompatibilis a telefonommal, a többit is próbáltam, nem jó. :S Azért köszi!
(Widget Lockert használok, deott olyan téma nincs)

bd1981
2012-02-23, 09:23
Sziasztok.
Egy olyan programot keresek, amelyben be lehet állítani, hogy egy bizonyos időben kikapcsolja a wifi-t és az adatkapcsolatot, majd egy másik időpontban bekapcsolja azokat (éjszaka nem szeretném, hogy szinkronizáljon, és e-mail-t sem akarok kapni).
Amiket találtam:
- Auto Wifi on/off
- Smart Data Switch
Ezek jó kis programok, de vagy csak a wifi-t kapcsolja, vagy csak az adatkapcsolatot (ráadásul a második nem is ingyenes)
A segítséget előre is köszönöm!

Paca
2012-02-23, 11:11
llama (https://market.android.com/details?id=com.kebab.Llama&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5rZ WJhYi5MbGFtYSJd)
:). .

bd1981
2012-02-23, 11:52
Jó kis progi, csak kicsit olyan érzésem van, mintha ágyúval lőnék verébre. :)

Paca
2012-02-23, 11:56
igaz,arra sok. de a többi funkciója is hasznossá válik idővel. eleinte én is beértem egy kibekapcsolgatóval aminek a némító funkcióját használtam. de ha mást nem nézel,hogy pl. akkutakarékosságban sokat segíthet. szerintem próbáld ki,meglásd jó.

amúgy,ha lejjebb tekersz az llmama oldalán alul tesz még javaslatot hasonló appokra

bd1981
2012-02-23, 12:05
Mindenképp kipróbálom, köszi a tippet!

Decepticon
2012-02-24, 10:37
Tesco gazdaságos app Androidra is (https://market.android.com/details?id=hu.butterflytech.tesco). Miután jól kiröhögtem magam, megosztom veletek is.

Enjoy! :)

Üdv, Dec

envagyok
2012-02-24, 19:21
Sziasztok !

Ismer vki olyan szoftvert androidra, amit nem lehet kilőni, mindig fut, újraindítás után is, és elnaplózza a kimenő bejövő hívásokat, és a kimenő bejövő sms-eket?
Az sem ártana, ha csak jelszóval lehetne belépni...

Előre is köszönöm.

BigL
2012-02-29, 11:26
Hello all!

Bongeszo teren Ti melyik alkalmazast ajanlanatok?! Neztem a market-en , hogy van Opera , Dolphin Browser HD , Skyfire , stb...
Operat hasznaltam eddig , de ha lenne jobb akkor szivesen valtok! :)

Koszi , Udv.

nemka
2012-02-29, 13:21
BigL: Mivel az, hogy kinek melyik böngésző a jobb, teljesen szubjektív, ezért a legjobban új jársz, ha kipróbálod mindegyiket, amit a leírása alapján tetszetősnek találsz és közülük választod ki a neked legjobbat.

BigL
2012-02-29, 13:56
BigL: Mivel az, hogy kinek melyik böngésző a jobb, teljesen szubjektív, ezért a legjobban új jársz, ha kipróbálod mindegyiket, amit a leírása alapján tetszetősnek találsz és közülük választod ki a neked legjobbat.

Mivel nekem nemreg van androidos telefonom , azert gondoltam , hogy aki regebbi motoros az tud pro/kontra erveket irni!

zsolt160
2012-02-29, 14:10
Igazából rtitusz másik topikba leírta, Opera ha be van kattintva a Turbó, képek levéve, akkor a legkevesebb adattal dolgozó, gyors böngésző. Az alap böngészővel viszont szinte nincs olyan oldal ami be ne jönne.

BigL
2012-02-29, 14:22
Igazából rtitusz másik topikba leírta, Opera ha be van kattintva a Turbó, képek levéve, akkor a legkevesebb adattal dolgozó, gyors böngésző. Az alap böngészővel viszont szinte nincs olyan oldal ami be ne jönne.

Nekem kellenek a kepek mikor bongeszek! :)
Most a Dolphin-t probalgatom!

Azert koszi :)

rival
2012-03-10, 20:48
Sziasztok!

Először írok itt a fórumban, lehet hogy nem a legmegfelelőbb helyen, de azért bízom benne hogy tudtok segíteni! A levelezést szeretném beállítani a "Mail" program segítségével és nem tölti le a leveleimet a szerverről! Ugyan azokat a beállításokat alkalmazom miat a PC-m Outlook-ján de nem működik. Tud valaki valamilyen tippet adni mi lehet a baj?

Üdv:

Rival

darkside
2012-03-11, 15:14
Sziasztok!

Először írok itt a fórumban, lehet hogy nem a legmegfelelőbb helyen, de azért bízom benne hogy tudtok segíteni! A levelezést szeretném beállítani a "Mail" program segítségével és nem tölti le a leveleimet a szerverről! Ugyan azokat a beállításokat alkalmazom miat a PC-m Outlook-ján de nem működik. Tud valaki valamilyen tippet adni mi lehet a baj?

Üdv:

Rival

Wi-fi, vagy adatkapcsolat engedélyezve van? Mappalistákat le tudod kérni? Postafiók fő mappájában kézzel indítva a frissítést sem csinál semmit? Milyen hibaüzenetet dob? Imap, vagy pop3 hozzáférés?

DS

antimatter
2012-03-12, 08:23
próbld meg ezt.

https://play.google.com/store/apps/details?id=net.rgruet.android.g3watchdog#?t=W251bG wsMSwxLDUwMSwibmV0LnJncnVldC5hbmRyb2lkLmczd2F0Y2hk b2ciXQ..

antimatter
2012-03-12, 09:01
Gun Bros -hoz hasonló játékot, játékokat keresek, amik működnek is SGA-n. :)

b4zs1
2012-03-12, 21:55
hellosztok! én arra lennék kiváncsi, hogy ha csatlakozok a telefonnal adatkábellel a géphez, akkor lehetséges hogy a telefonrol netezzek, arrol a netről ami a gépbe van kötve?

zsolt160
2012-03-12, 22:47
Nem, csak fordítva megy. Ezért célszerű beruházni egy Wi-Fi-s router-re, ha jól tudom már van 4-5000.-ért!

rtitusz
2012-03-12, 22:52
hellosztok! én arra lennék kiváncsi, hogy ha csatlakozok a telefonnal adatkábellel a géphez, akkor lehetséges hogy a telefonrol netezzek, arrol a netről ami a gépbe van kötve?

Nem lehetséges, csak fordítva.

BPapa
2012-03-13, 11:10
Szia Mindenkinek! Keresek olyan lehetőséget, amivel a gyárilag telepitett Android 4.0.0 verziót frissiteni lehet a 4.0.3 -as verzióra. Persze csak minimális android-ismereteim vannak, igy aztán nem szeretném a kütyüt agyonvágni, vagyis csak egyszerü megoldás érdekelne, ha van ilyen. Kösz. BPapa

bigi
2012-03-13, 16:24
sziasztok, segítsetek! Farmeramat játszanék a telon is, de az adobe readert nem támogatja van más progi amit leszedhetnék?

rtitusz
2012-03-14, 10:17
sziasztok, segítsetek! Farmeramat játszanék a telon is, de az adobe readert nem támogatja van más progi amit leszedhetnék?

Nem Adobe Flash-t véletlenül? AZ Adobe Reader PDF olvasó. A Flash-hez meg lehet, hogy gyenge a készülék.

zsolt160
2012-03-14, 18:56
Visszakaptam a telefonomat. Astro backup-al pár program nem akar visszatelepülni. Hibaüzenet nincs, lefut a telepítés és a végén zöld pipával (mint ha rendben ment volna minden) nem azt írja, hogy kész, nincs telepítve (ha jól emléxem). Na most akkor sérülhetett a file?

hutoczky
2012-04-11, 20:58
A need forspeed shift jőhetne.

Sziasztok!

-YxFlash 1.6.3 + KeyGen full version - DivX player - DivX, Xvid, Avi, MP4 stb...

-appUninstaller - Uninstaller, AppSaver, Installer - nagyon jó, hasznos - Market

-Árfolyamok - Market

-BEST TIC TAC TOE - 3x3 (harmadoló), 6x6 (negyedölő) játék- nagyon jó, hasznos - Market

-Documents To Go 2.0 + Full version Key - Word, Power Point, Exel, stb... Wiewer

-LED Light - bekapcsolja a telefon vakuját ---> kiváló zseblámpa, hasznos - Market

-Mabilo Wallpapers - háttérkép letöltés + magától váltogatja a telefon háttérképét--> hasznos

-Mini Info - Battery Charging, CPU, RAM, WiFi, Bluetooth, Volume, stb... kijelzés - hasznos - Market

-Missed Call - SMS Service, BT Service stb... - Hangok, rezgés, LED beállítása stb... - Market - hasznos

-Mobile Andrio - Legjobb Super Mario játék Android rendszerre - hasznos - Market

-iGO My way 2008 240x320 - Navigációs szoftver - teljes (full), legújabb, teljesen kibővítve --> NAGYON HASZNOS

Hát ennyi volna az én kis gyűjteményem, ez bővülni fog még, remélem segítettem, ha

Előfordul, hogy valamelyik program vagy játék nincs fent neked a Marketen, ez esetben

martin10*t-email.hu

Disaster

-

hutoczky
2012-04-11, 21:44
Johetne mind. Nfs, igo stb. nemkunyozok*gmail. Com

zsolt160
2012-04-12, 06:08
Talán elkerülte figyelmedet, illegális programokat NEM kérünk a fórumon, azt privátba, mail-ban kérheted a megfelelő embertől!

Szafi
2012-04-12, 10:24
https://play.google.com/store/search?q=kresz&c=apps

A WebKRESZ.hu-val közösen létrehoztuk Magyarország első, mobiltelefonon is használható KRESZ vizsgára felkészítő applikációját. A fizetős verzióban a felkészülésben segítő tananyagok találhatóak. Ez az extra amiért 757 Ft-ot kérünk, ennyibe kerül a fizetős változat.

Ha valaki tud olyan embert vagy közösséget akik a KRESZ vizsgára készül/készülnek, kérjük ossza meg számukra, ezzel is támogatva minket és a további fejlesztéseket!

Köszi a figyelmet! Bocs a marketingért!

hutoczky
2012-04-12, 11:21
Egy nagy baj van vele, hogy a képek tul kicsik benne.
Igy néhány kérdésnél nem lehet jó választ megadni mivel fontos informáciok nem jól láthatok.
Nagyicsatok rajta.
Illetve álló és fekvő be lehessen rakni.
Használja ki teljes kijelzőtt.

A WebKRESZ.hu-val közösen létrehoztuk Magyarország első, mobiltelefonon is használható KRESZ vizsgára felkészítő applikációját. A fizetős verzióban a felkészülésben segítő tananyagok találhatóak. Ez az extra amiért 757 Ft-ot kérünk, ennyibe kerül a fizetős változat.

Ha valaki tud olyan embert vagy közösséget akik a KRESZ vizsgára készül/készülnek, kérjük ossza meg számukra, ezzel is támogatva minket és a további fejlesztéseket!

Olivér
2012-04-12, 11:35

Ez hasznos alkalmazás! De az előttem szólóhoz csatlakozva tényleg jól jönne ez a kis ráncfelvarrás!

saszelló
2012-04-17, 16:17
Sziasztok!Tud valaki olyan billentyűzetet ajánlani,amelyiken a normál asztali billentyűzet gombjaiból is megvan néhány?Pl:shift,ctrl,stb,és ami működik is?Tudom,szét lehetne nézni a playen,de billentyűzetekből dunát lehetne rekeszteni,ami nagyon hosszadalmas és nehézkes,ugye letöltögetni és kipróbáln mindet,azért kérdezem itt,hátha már összeakadt valaki ilyennel!Az sem lenne baj,ha ingyenes volna és nem írásjeles,hanem normál emoticonokat tartalmazna!Ha gáz a kérdés,bocsi,és előre is köszi a fáradságot!!!

rtitusz
2012-04-17, 16:28
Sziasztok!Tud valaki olyan billentyűzetet ajánlani,amelyiken a normál asztali billentyűzet gombjaiból is megvan néhány?Pl:shift,ctrl,stb,és ami működik is?Tudom,szét lehetne nézni a playen,de billentyűzetekből dunát lehetne rekeszteni,ami nagyon hosszadalmas és nehézkes,ugye letöltögetni és kipróbáln mindet,azért kérdezem itt,hátha már összeakadt valaki ilyennel!Az sem lenne baj,ha ingyenes volna és nem írásjeles,hanem normál emoticonokat tartalmazna!Ha gáz a kérdés,bocsi,és előre is köszi a fáradságot!!!

Talán az anysoftkeyboard lehet a legközelebbi hasonló, magyar language pack-el.

saszelló
2012-04-17, 19:14
Talán az anysoftkeyboard lehet a legközelebbi hasonló, magyar language pack-el.

Köszi szépen,szemügyre veszem!

saszelló
2012-04-17, 20:04
Szia Mindenkinek! Keresek olyan lehetőséget, amivel a gyárilag telepitett Android 4.0.0 verziót frissiteni lehet a 4.0.3 -as verzióra. Persze csak minimális android-ismereteim vannak, igy aztán nem szeretném a kütyüt agyonvágni, vagyis csak egyszerü megoldás érdekelne, ha van ilyen. Kösz. BPapa

Szia!Ugyan ilyen teló még nem volt a kezemben,de legegyszerűbb/már,ha van ilyen opció benne/ Menügomb/a telefonról/hálózati frissítés/frissítés keresése.Ha van rá frissítés,csak rá kell bökni és követni az utasításokat.Én már kétszer is frissítettem ilyen módon,abszolut hivatalos és veszélymentes.

saszelló
2012-04-18, 11:44
Köszi szépen,szemügyre veszem!

Megnéztem,egész jó,közben puszta véletlenségből ráakadtam egy billentyűzetre,ami majdnem olyan,mint egy asztali pc-jé,szinte minden rajta van,persze virtuális kiadásban.Még ki kell tapasztalnom a beállításait is,ehhez idő kellhA neve: Hacker's keyboard,a playen megtalálható.Nagyon köszönöm azért a segítségedet!

rtitusz
2012-04-18, 13:29
Megnéztem,egész jó,közben puszta véletlenségből ráakadtam egy billentyűzetre,ami majdnem olyan,mint egy asztali pc-jé,szinte minden rajta van,persze virtuális kiadásban.Még ki kell tapasztalnom a beállításait is,ehhez idő kellhA neve: Hacker's keyboard,a playen megtalálható.Nagyon köszönöm azért a segítségedet!

Ezért a billentyűzetért már megérte felkelni. :)

Axelff
2012-04-26, 17:46
Viber.

Erről a programról szeretnék minél többet megtudni!:) Mennyi adatforgalmat generál? A telefonkönyvből tudok hívni?Mármint ha a másik félnek nincs viber fent,vagy nem is okostelefonja van a másik félnek? + Egyebek amiket tudni illik erről a programról!

Paca
2012-04-26, 19:07
telefonkönyvből tudsz hívni, sms-t is tudsz vele küldeni,de akkor az igazi,ha a másik félnek is fönt van és wifin vagytok mind a ketten. na ekkor ingyenes. adatforgalomra nincs tapasztalatom.

Axelff
2012-04-26, 19:17
És ha csak én vagyok Wifin,és úgy hívok a telefonkönyvből valakit,akkor az nekem ingyenes?

Paca
2012-04-26, 19:39
nem olyankor átadja az alapértelmezett tárcsázónak. de figyelmeztet!

wEEn
2012-04-29, 15:39
Sziasztok! Valaki tudna segíteni Tasker konfigurálásban? A következőket szeretném megvalósítani:
1./ éjszaka néma (ezzel még megbirkózom)
2./ alapértelmezésben wifi OFF, kivételként 3-4 beállított helyszín, amikor automatikusan ON
3./ 1 vagy 2 telefonszám, amiről ha hívnak, akkor MINDEN esetben maximális hangerővel csörögjön. Nyilván az éjszaki néma profil-t is felülbírálva
Ha valaki hozzáértő szánna rám néhány percet igazán hálás lennék. Köszönöm!

Paca
2012-04-29, 16:36
Sziasztok! Valaki tudna segíteni Tasker konfigurálásban? A következőket szeretném megvalósítani:
1./ éjszaka néma (ezzel még megbirkózom)
2./ alapértelmezésben wifi OFF, kivételként 3-4 beállított helyszín, amikor automatikusan ON
3./ 1 vagy 2 telefonszám, amiről ha hívnak, akkor MINDEN esetben maximális hangerővel csörögjön. Nyilván az éjszaki néma profil-t is felülbírálva
Ha valaki hozzáértő szánna rám néhány percet igazán hálás lennék. Köszönöm!

tedd föl az llama-t. mindezt tudja,meg sok mást is és magyar-is. nagyon jó app

wEEn
2012-04-29, 19:55
tedd föl az llama-t. mindezt tudja,meg sok mást is és magyar-is. nagyon jó appKöszönöm. Elsőre jónak ígérkezik, de nem látok benne olyan lehetőséget, hogy kontaktot vagy telefonszámot adjak meg feltételként és ahhoz rendeljek profilt. Csak "általános" hívás indítás/befejezés műveletet leltem. Igy nem tudom megoldani, hogy bizonyos számokra mindig csörögjön. Vagy csak én vagyok béna?

Paca
2012-04-29, 20:46
Köszönöm. Elsőre jónak ígérkezik, de nem látok benne olyan lehetőséget, hogy kontaktot vagy telefonszámot adjak meg feltételként és ahhoz rendeljek profilt. Csak "általános" hívás indítás/befejezés műveletet leltem. Igy nem tudom megoldani, hogy bizonyos számokra mindig csörögjön. Vagy csak én vagyok béna?

nem,dehogy,csak roppant összetett. nézegetni kell egy darabig mire az ember kisilabizálja. és azt csináltam készítettem egy profilt,aminek az a neve "kussoló". ezt aktiválom az otthoni mobilcellában (de lehet wifi is) este (hétköznap-hétvége más időpontban) és lenémítok minden bejövő hívást. viszont vannak un. "zajos" kontaktok,amiket beenged (felülbírálhatják a profil beállításait saját hangerővel-ezt keresed sztem). ilyesmire gondolsz?

aztán emelett leveszem a fényerőt,kikapcsolom a blútuszt,az APN-t, szinkronizálást,gps-t, mittomén. aztán reggel másik profeil és vissza ami szükséges. szal lehet mindent. meg persze akárhány profilt, millióegy feltételhez kötve,rakás műveletet,appot indítani,földrajzi ponthoz rendelve,annak elhagyásához,időponthoz,napokhoz,stb,stb.

wEEn
2012-04-29, 21:30
nem,dehogy,csak roppant összetett. nézegetni kell egy darabig mire az ember kisilabizálja. és azt csináltam készítettem egy profilt,aminek az a neve "kussoló". ezt aktiválom az otthoni mobilcellában (de lehet wifi is) este (hétköznap-hétvége más időpontban) és lenémítok minden bejövő hívást. viszont vannak un. "zajos" kontaktok,amiket beenged (felülbírálhatják a profil beállításait saját hangerővel-ezt keresed sztem). ilyesmire gondolsz?

aztán emelett leveszem a fényerőt,kikapcsolom a blútuszt,az APN-t, szinkronizálást,gps-t, mittomén. aztán reggel másik profeil és vissza ami szükséges. szal lehet mindent. meg persze akárhány profilt, millióegy feltételhez kötve,rakás műveletet,appot indítani,földrajzi ponthoz rendelve,annak elhagyásához,időponthoz,napokhoz,stb,stb.
Igy már oké. Megtaláltam a "zajos kontaktokat", úgy tűnik összeraktam amit szerettem volna. Köszönöm!

Paca
2012-04-29, 21:38
Igy már oké. Megtaláltam a "zajos kontaktokat", úgy tűnik összeraktam amit szerettem volna. Köszönöm!

nincsmit :). örülök,hogy siekrült

Hassintos
2012-04-30, 08:24
Helló!
Én igényt tartanék a TransZilla-nevű programra!
Köszönöm!
foreverage*citromail.hu

Paca
2012-04-30, 08:54
Oly ha! itt kérni szoktunk egymástól :)

kovacslaszlo13
2012-04-30, 15:01
Az NFS Shift-et vagy más Wifi-vel tölthető játékot nem lehetne Wifi használata nélkül letölteni?

rtitusz
2012-04-30, 15:05
Az NFS Shift-et vagy más Wifi-vel tölthető játékot nem lehetne Wifi használata nélkül letölteni?

Használhatsz mobilnetet is.:D Hivatalosan más megoldás nincs. Google-ben kereshetsz data mappát, amit az sd-re felmásolva megoldódik a problémád, de a különböző verziókhoz más-más tartalmú (ha nem is sokban különböznek) adatcsomag jár.

rtitusz
2012-04-30, 15:06
Helló!
Én igényt tartanék a TransZilla-nevű programra!
Köszönöm!
foreverage*citromail.hu

Tessék: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kodexo.translator&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5rb 2RleG8udHJhbnNsYXRvciJd
Lépj be, és nyomj az install-ra.

Hassintos
2012-05-01, 06:42
Oly ha! itt kérni szoktunk egymástól :)
Haha, azt hittem hogy ez az üzenet csak a kedves androidos kollegának megy el!!!! :D

Paca
2012-05-01, 07:59
Haha, azt hittem hogy ez az üzenet csak a kedves androidos kollegának megy el!!!! :D

a kedvetlenek is megkapták :D

Olivér
2012-05-06, 16:49
Gondolom a Rom Manager-t mindenki ismeri.
Ma felfedeztem h van benne egy Easter Egg. Lehet csak nekem újdonság, de azér leírom h hívható elő :)
Nyomd hosszan az Install zip from SD card gombot majd kiírja a program h "toggle burrito mod". Ezután a menübe megjelenik egy Burrito Manager nevű ikon. :D
Eltüntetni ugyanúgy lehet ahogy előhívtuk :)

Tapatalk 2-vel küldve az én Nexus S-ről

doongoo
2012-05-07, 11:26
Ma felfedeztem h van benne egy Easter Egg. Lehet csak nekem újdonság, de azér leírom h hívható elő :)
Nyomd hosszan az Install zip from SD card gombot majd kiírja a program h "toggle burrito mod". Ezután a menübe megjelenik egy Burrito Manager nevű ikon. :D

A programot ismerem, és kerülöm is, mint a tüzet, amióta megszívatott és ugyanezt ajánlom másoknak is

bbeni
2012-05-07, 11:28

És ez az mire valo???

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9000-ről

Olivér
2012-05-07, 12:16
Nekem még nem volt vele gondom!
Hát az Easter Egg az ilyen rejtett meglepetés hülyeségek. Nincs haszna csak vicces :)

fakta
2012-05-15, 08:31
Sziasztok!

Valaki tudna nekem ajánlani egy olyan appot amivel tudom vezeteni a havi kiadásokat és összegzi azokat?

doongoo
2012-05-15, 09:23
Sziasztok!

Valaki tudna nekem ajánlani egy olyan appot amivel tudom vezeteni a havi kiadásokat és összegzi azokat?

keress a playen budget címszóra és fog kiadni jópár találatot

saszelló
2012-06-03, 21:15
Azt mondják 2011 a vírusok éve lesz az okostelefonokon...
Nagy port kavart az a hír, hogy vírusos alkalmazások jelentek meg a hivatalos market oldalon, úgy gondolom ezzel el is kezdődött a okostelefonok vírus korszaka.
Ennek ellenére egyenlőre nem gondolnám, hogy irtót kellene tartani a telefonon, persze az ördög nem alszik sosem.
Van pár vírusírtó alkalmazás a marketen csak rá kell keresni mondjuk a virus szóra.

Az egyik ilyen legismertebb a Lookout, mely képes az ellopott telefon lokalizálására is és távolról szirénázó hangot is küldhetünk rá..
Emellett persze vírus kereső, írtó is.

Nem nevetséges ez egy cseppet???Vírusos progik a hivatalos oldalon,miközben virusirtókat is le lehet tölteni!Nem lenne egyszerűbb nekik alkalmazni virusirtótg?

Tapatalk 2-vel küldve az én Telenor_OneTouch-ről

PDAfanos
2012-06-21, 21:33
Hali, mikor regiztem, megígértem hogy bepakolok a közösbe olyan appokat és progikat melyeket jelenleg már használok, ezeket már teszteltem, a Samu ACE-ben úgy tűnik stabilan futnak, nekem bejönnek (amíg nem találok jobbakat náluk). Talán valakinek jól jön, tehát ezek az alábbiak (GPlyaról):

Task Killer, Astro file manager, Air droid (sztem szép áttekinthető); Laborlelet kisokos; Barcode scenner, Compass; Translate free; Névnap widget; HIR olvasó; Juice defender, Angle meter, Alarm Klokk; Office Calc.; Tune in Radio(Világrádió!); Szótár füzet; Angol szótár; Learn English; World Weather Clock Widget, PowerAmp, Equalizeres, (beállíthatod a zenei hangzást tettszés szerint); Zseblámpa (eléggé erős, használható de az akksit szívja); Note everythink; JORTE Naptár; Think free-ez nekem gyárilag fenn volt-, "mit főzzek ma" SPB TV-kevés magyar adó, de jól megy (nálam); Smart Measure; mVideoPlayer és / vagy RockPlayer( mindent lejátszik -majdnem); Easy reminder; SepApp; KeepScreen( azért szeretem, mert beállíthatod hogy mely képernyődet ne zárja be az orrod előtt mikor nézed); Where's my droid és Shake2MuteCall.... magáért beszél, nálam nem árt ha ez is fenn van
Valamint biztonsági védelemre újabban az AVAST! -ot használom, sztem elég jól műxik, megbízható, de jól futott korábban a háttérben az 'Antivirus' -app is. Bár az előbbi az utóbbi után talált vírust, ezért az utóbbinak uninstall volt a sorsa...

Bocs ha esetleg már valakinek nem mondanak újat, csak azért soroltam fel mert ezek az én gépemen már kompakt módon űzik az ipart

PDAfanos
2012-06-21, 22:02
ja és ez még csak egy része, mert nem akartam az oldalt listával eltolni :) de amit még elfogad a telóm, a Mybackup, ConvertPAd, Handy scenner (pdf-be konvertál és más küldheted is), de amitől padlót fogtam és működik is, egyfelöl az CardioGraf(EKG-szerűség) , valamint Shake2MuteCall (rázásra megszünteted a hangos csengetést), vagy a Where's MyDroid- ez utóbbi azt tudja, hogy ha netán a lakásba elhagyod (fotel mellé csúszik vagy buliban vki az ágy alá rugja véletlenül XD és másnaposan nem találod és másik telóval (pl. kölcsönkérsz) küldesz rá sms-t , akkor jelez hol van, megszólal akkor is ha némára állítottad) :)
...de sorolhatnám még amelyek nálam beváltak :)

picskusz95
2012-06-22, 04:41
Használ valaki avast-ot? Vagt eset-et? :D

pscyhoka
2012-06-22, 06:09
Nekem most az avast van fent!
Avg helyett.

Küldve az én GT-S5660-emről Tapatalk használatával.

doongoo
2012-06-22, 08:55
Használ valaki avast-ot? Vagt eset-et? :D

avast fent van (25 karakter)

PDAfanos
2012-06-22, 09:22
Hali, a 935-ös hsz-emben említettem hogy jelenleg az AVAST!-ot használom, mely pl.az 'Antivirus' után azt jelezte hogy talált takarítandó cuccokat. Most nekem ez van fenn (SGalaxy Ace), eléggé sok mindent tud. Próbálj rajta 1-et, 2-t, ha gondolod, egy próbát megér.

PDAfanos
2012-06-22, 16:34
Gyerekek a TV Remote-t (pontos neve az appnak: SamyGo Remote) csak úgy lehet használni ha a Samsung TV-t összekötöm a routerrel? Mert nekem pl. az én szobámban van egy Samsung TV (usb-ról is játszik, nem rég vette fater), de a router meg a tesóm szobájában van és a faterom szobájában is van egy másik hasonló Samsung TV. De mint említettem a 1 router van és csak 1 helyiségben. Tesómnak meg éppen hogy nem Samsung TV-je van, szal ott nem is tudnám tesztelni ezt az appot. Mit javasoltok? Én amúgy azt hittem ha távirányító (-s app) akkor nem ilyen körülményes hogy kábeleznem kell meg csatini meg portot keresni meg mittom én. Így már elég gáz.... vagyis nekem ez így macerás.
Ha tud valaki leírást hogy oldjam meg egysszerűen, megköszönném

rtitusz
2012-06-27, 13:52
Magyar Swipe, és nem csak SGS-en működik. Elvileg. :) Jaffika kipróbáltad már DHD-n?

Letöltés (http://data.hu/get/5267499/5809.apk)

Decepticon
2012-06-27, 17:21
Magyar Swipe, és nem csak SGS-en működik. Elvileg. :) Jaffika kipróbáltad már DHD-n?

Letöltés (http://data.hu/get/5267499/5809.apk)

A telefonomon már fent van jó pár hónapja a 3.26.92.38235-ös verzió. Tényleg használható, ha két kézzel akarsz írni. Ha egy kézzel akartam írni, mindig abba az akadályba ütköztem, hogy 1: túl kicsi a billentyűzet, 2: nem látom hova húzom az ujjam. Két kézzel tényleg elég ügyes egyébként, de úgy ritkán gépelek. Persze, ez csak az én véleményem.

Üdv, Dec

steven89xx
2012-07-01, 11:09
Sziasztok!

Egy olyan email kliens-t keresek ami kezeli a roundcube levelező rendszert mert eddig
nem találtam. Ha neten keresztül nyitom meg akkor csak írni tudok email-t de megnézi hogy nekem mit küldtek azt valamiért
nem engedi. Ebben tudna valaki segíteni hogy hogyan tudnám beállítani mert ilyen a munkahelyi levelező rendszerünk és így
melóra is tudnám használni a telefonomat.

Köszi előre is.

Üdv,
steven89xx

ronin79
2012-07-02, 14:40
ES File Explorer (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.estrongs.android.pop&feature=search_result)

Ha már szerepel a témában bocsi, rányomtam a keresőre de nem adott találatokat.
Lényegében csak fájkezelőt kerestem de ez tuti cucc Szinte all-in-one :D
Korábban ha nem akartam usb kábelt használni fájlok fel ill. letöltésére Wifi File Transfer (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.smarterdroid.wififiletransfer&feature=search_result) vagy Airdroid (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sand.airdroid&feature=search_result)-ot használtam, de ez sokkal jobb. Megnyitás után menü/settings/remote settings-ben engedélyezzük a remote manage-t és ezután FTP kapcsolaton keresztül elérhetjük telefonunk tartalmát bögészőben
http://kepfeltoltes.hu/120702/39989058R_gz_t_s-1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

vagy total commanderben is ha beállítjuk az ftp kapcsolatot (jelszót nem feltétlenül szükséges megadni)
http://kepfeltoltes.hu/120702/R_gz_t_s-3_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

folyt.köv.

ronin79
2012-07-02, 14:41
ES FTP - gyors kapcsolódásra parancsikont is elhelyezhetünk a kezdőképernyőn így nem kell a file manager menüjén keresztül engedéyezni.

http://kepfeltoltes.hu/120702/screenshot-1341228448033_www.kepfeltoltes.hu_.png

Sőt ha megosztunk egy mappát számítógépünkön akkor egyszerűen tudunk fájlokat másolni telefonunkból pc-re vagy akár fordítva anélkül hogy pc közelében kéne lennünk vagy esetleg még letöltött filmjeinket is megtudjuk nézni.
http://kepfeltoltes.hu/120702/screenshot-1341227343914_www.kepfeltoltes.hu_.pnghttp://kepfeltoltes.hu/120702/screenshot-1341227362586_www.kepfeltoltes.hu_.pnghttp://kepfeltoltes.hu/120702/screenshot-1341227301690_www.kepfeltoltes.hu_.png

ronin79
2012-07-03, 12:31
A magyarított változat innen (http://logout.hu/bejegyzes/rootrulez/es_file_explorer_magyarul_android_honositas/hsz_1-200.html) tölthető le, leírással használathoz. Idáig otthoni hálózatban próbáltam, viszont a router beállítás után bárhonnan elérhető az otthoni gépem tartalma, feltéve ha be van kapcsolva :D

cunci87
2012-07-09, 17:40
hello
a megosztott mappákat látom de a tartalmát nem s ezt az üzenetet adja ki...
login failure

the account has not permissions

mi a teendő?

zsolt160
2012-07-09, 18:02
Azért írhatnád mire gondolsz? Hol nem látod? A win-en? Hetes, Xp? A telefonon nem látod?

ronin79
2012-07-09, 18:50
Azért írhatnád mire gondolsz? Hol nem látod? A win-en? Hetes, Xp? A telefonon nem látod?
ESF Lan kapcsolat, ha felnézel láthatod miről van szó :D

hello
a megosztott mappákat látom de a tartalmát nem s ezt az üzenetet adja ki...
login failure

the account has not permissions

mi a teendő?

Fájl és nyomtatómegosztás engedélyezve van? Esetleg a tűzfalad blokkolhatja. Ha pedig módosítani is akarod telefonról a szamítógépen lévő mappák tartalmát a megosztás fülön engedélyezni kell.

PDAfanos
2012-07-15, 16:27
Hasznos programok...stb.... akkor ide hadd írjam amin padlót fogtam; Marketon találtam; Ghost radar :))) meg Thermo kamera, meg fémdetektor! Állati! De ez a Ghost érzékelő mekkora!!! :)))) hát nem töltöttem le...éjjel magátol besípol én meg bef***sok :))))

bbeni
2012-07-21, 12:17
Hello asphalt 7el mi a helyzet h nincs még playen????:(

Olivér
2012-07-21, 12:23
Fene tudja. Én is jobban várom mindennél, de csak nem jön :(

Sent from my Nexus S i9023

bbeni
2012-07-21, 23:49
Fene tudja. Én is jobban várom mindennél, de csak nem jön :(

Sent from my Nexus S i9023

Vhol nincs fent???:|| már kiakarom probálni:D

ronin79
2012-07-22, 00:07
Dehogynincs, már jóideje fel van töltve csak az itt nem téma :D

bbeni
2012-07-22, 17:19
Dehogynincs, már jóideje fel van töltve csak az itt nem téma :D

Privátba tudnál küldeni linket??:$:D

ronin79
2012-07-23, 00:54
Mihelyst rájövök hogy kell privit küldeni :D

saszelló
2012-07-30, 16:00
Hali!
Ha valakit esetleg érdekel,minap találtam egy nagyon profi email klienst,a neve:maildroid.A kinézete minimalista,de minden elképzelhető opció megvan benne,kivéve a pushmailt,és főképpen magyar nyelvű.Ahhoz képest,hogy milyen rengeteg beállítási lehetőség van benne,nagyon könnyű boldogulni vele,mert a menüpontok világosak és egyértelműek.Nemcsak a beállításait és az esetleges csatolmányokat lehet sd karira menteni,hanem magukat az emaileket is,így nem terheli a belső memóriát,és nincs szükség külön backup progira hozzá,ha valaki meg akarna őrizni némely levelet.Be lehet állítani,hogy ha telón pucolsz,akkor a webes fiókot is pucolja,vagy ha webes felületen takarítod a fiókodat,akkor a telón is töröl,kivéve,amit a karira mentettél.Ezt a K9 nem tudja,és nagyon idegesítő volt,hogy nlha hónapos maileket is letöltött.Nekem van pushmail előfizetésem /telenor contact/,de a hozzá tartozó kliens egy percig sem hagyta aludni a telót,hiába tettem repülőbe,volt,hogy egy éjszaka 20%-ot is merült az akksi emiatt.Ezt untam meg és váltottam a maildroidra-pro változat-,úgy állítottam be,hogy óránként kéri le a leveleket,igaz,így nem kapom meg azonnal,na bumm!De jóval tovább tart az akksi.A pro változat nem olcsó,dehát magyarok vagyunk,vagy mi?!:D:D:D

birkocs
2012-07-31, 14:50
Lehet hogy nem egy Angry Birds, de én teljesen rákattantam erre az ingyenes, autós játékra: https://play.google.com/store/apps/details?id=air.hu.erste.cargame2&feature
Haverom mutatta,aki nemrég csinálta meg a jogsiját és azóta virtuálisan sem tud leállni a vezetéssel :D Próbáljátok ki! :)

oroszka
2012-07-31, 15:32
Pont autós játékokat keresgélek már egy ideje, kicsit frissíteném a játéklistám a telómban! köszi birkocs! :D egy próbát megér!

darkside
2012-07-31, 21:45
Hali!
Ha valakit esetleg érdekel,minap találtam egy nagyon profi email klienst,a neve:maildroid.A kinézete minimalista,de minden elképzelhető opció megvan benne,kivéve a pushmailt,és főképpen magyar nyelvű.Ahhoz képest,hogy milyen rengeteg beállítási lehetőség van benne,nagyon könnyű boldogulni vele,mert a menüpontok világosak és egyértelműek.Nemcsak a beállításait és az esetleges csatolmányokat lehet sd karira menteni,hanem magukat az emaileket is,így nem terheli a belső memóriát,és nincs szükség külön backup progira hozzá,ha valaki meg akarna őrizni némely levelet.Be lehet állítani,hogy ha telón pucolsz,akkor a webes fiókot is pucolja,vagy ha webes felületen takarítod a fiókodat,akkor a telón is töröl,kivéve,amit a karira mentettél.Ezt a K9 nem tudja,és nagyon idegesítő volt,hogy nlha hónapos maileket is letöltött.Nekem van pushmail előfizetésem /telenor contact/,de a hozzá tartozó kliens egy percig sem hagyta aludni a telót,hiába tettem repülőbe,volt,hogy egy éjszaka 20%-ot is merült az akksi emiatt.Ezt untam meg és váltottam a maildroidra-pro változat-,úgy állítottam be,hogy óránként kéri le a leveleket,igaz,így nem kapom meg azonnal,na bumm!De jóval tovább tart az akksi.A pro változat nem olcsó,dehát magyarok vagyunk,vagy mi?!:D:D:D

Mai világban push nélkül semmit sem ér egy mail kliens. Sokat átnéztem mire találtam olyat, amelyik viszonylag jól kielégíti a támasztott feltételeim egy levelezőrendszerrel szemben. A K9 mail nem szép, de jól paraméterezhető és eléggé okos is..

DS

zsolt160
2012-07-31, 22:26
Úgy szeretem a Floodolókat. Persze ezt a játékot több helyre be kell tenni, nem elég ide. Persze most én vagyok a bunkó!
Kicsit módosítom a hozzászólásomat! birkocs és barnabas_b ugyan azokat írták, valószínű egy személyről van szó, és nagyon reklámozónak néz ki a dolog!

bbeni
2012-08-13, 00:15
Hello lehet nem mondok nektek ujat de engem lenyügözött ! Fasterfix nevü progi GPS.t hamarabb talál a telo! Én elösször nem hittem de feltettem megcsináltam h europa és tényleg másidpercek alatt talált jelet!! Ajánlom mindenkinek akinek lassabban talál jelet!!:)

rtitusz
2012-08-13, 00:44
Hello lehet nem mondok nektek ujat de engem lenyügözött ! Fasterfix nevü progi GPS.t hamarabb talál a telo! Én elösször nem hittem de feltettem megcsináltam h europa és tényleg másidpercek alatt talált jelet!! Ajánlom mindenkinek akinek lassabban talál jelet!!:)

Ugyan azt csinálja a progi, mint amit a FAQ-ban leírtam manuálisan; átírja a gps.config fájlt. :)

Tapatalk 2-vel küldve az én HTC One X-ről

Galaxy mini
2012-08-17, 16:16
Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy a police radar app az tényleg működik? Egyszer bekapcsoltam 3 percre, és egyből 3-4et kijelzett ,de mégsem láttam "radarozókat". :P

És a solar charger? Ami elvileg feltölti az akksit? az okos telefonoknál működik? vagy valami különleges képesség kell hozzá ,ami nem minden telóban van?

Valamint érdeklődnék olyan programról, ami felhangosítja még hangosabbra a hangerőt, mint amit a teló alapból tud maxon (a volume + free lefagy, be se kapcsol :\)

nemka
2012-08-17, 16:41
A Police radar azokat a helyeket jelzi, ahol közösségi infók alapján traffipax szokott lenni.

A Solar charger leírását olvasd el! Minden infó benne van.

Tapatalk 2-vel küldve Samsung Galaxy S Plusról

masterhack
2012-08-25, 19:21
Valaki eltudná nekem küldeni a Chainfire 3d prot ?
Meg minden féle jó alkalmazás érdekel !
!nincs warez!
Előre is köszönöm

rtitusz
2012-08-25, 19:35
Valaki eltudná nekem küldeni a Chainfire 3d prot ?
Meg minden féle jó alkalmazás érdekel !
!nincs warez!
Előre is köszönöm

Tessék megvenni, warez nincs a fórumon!

Chainfire 3D Pro - Letöltés (https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.chainfire.cf3d.pro&hl=en)

Decepticon
2012-08-25, 20:47
Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy a police radar app az tényleg működik? Egyszer bekapcsoltam 3 percre, és egyből 3-4et kijelzett ,de mégsem láttam "radarozókat". :P

És a solar charger? Ami elvileg feltölti az akksit? az okos telefonoknál működik? vagy valami különleges képesség kell hozzá ,ami nem minden telóban van?

Valamint érdeklődnék olyan programról, ami felhangosítja még hangosabbra a hangerőt, mint amit a teló alapból tud maxon (a volume + free lefagy, be se kapcsol :\)

Szia!

Az okostelefonoknál sajnos nem működik, mert azok sajnos okosabbak mint a gazdájuk. Ennél fogva a készülék tudja, hogy a napfény energiává történő átalakításához a napfényen kívül egy fontos hardverelemre is szükség van, ezt napelemnek hívják. Tehát a szoftver csak a hagyományos (buta) készüléken működik, ha fel tudod rájuk telepíteni. ;-)

Üdv, Dec

san79sung
2012-08-27, 05:11
Hysztok!
Kicsit meguntam a go launcher ex-t és szeretnék mást használni,van egy két ötletem(apex,nova,ss)Volna egy olyan kérdésem,hogy tudtok e ezek közül bármelyikre olyan kiegészítőt mint a go launchernél a go switch widget, a lényege ott betudtam állítani hogy egy gomb nyomásra pillanatok alatt tudjam ki és bekapcsolni a saját mobilhálózatom csomagkapcsolat használatát .Előre is köszi

BigL
2012-08-27, 12:35
Hali!

Valaki hasznalja ezt a programot?!
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mseven.msecure
Ha igen mi a velemenye , vagy esetleg van ennel jobb?

Koszi , Udv.

CoDMW3
2012-09-09, 16:25
Sziasztok!

-Árfolyamok - Market

martin10*t-email.hu

Disaster

-

Szia Disaster!

Ha nem gond szeretném elkérni tőled:

YxFlash 1.6.3 + KeyGen full version

Need For Speed: Shift

iGO My way 2008 240x320 - Navigációs szoftver (Ha teljes Európa)

Adobe Photoshop Express Én nem találtam "Marketen"

TransZilla

E-mail címem: nemkunyizok*gmail.com
Köszönöm szépen előre is! :)
További szép napot!

Decepticon
2012-09-13, 21:39
GMD GestureControl ★ root

Ez az alkalmazás nálam a hónap applikációja címet nyerte, igaz, inkább tabletekre való. A sok beszéd helyett íme egy kis média:

https://lh3.ggpht.com/gCNHHvbfXUkceQmwIXR4SGeCpezyvJIPGISGor1sFUJcBSk4Y2 SgrOH-3PnaZ79s4ZhM=h230https://lh3.ggpht.com/AtCHrO7kl3fAP5SIv5xpDjoeNKf9nYhvjr2P_Lp9WGcTI0n9EX iWv-QO_i6O5hsFGjs=h230https://lh5.ggpht.com/D_zBik-FJfsrJlSwXxoaBFqO2fFA1fikEoPwxkm_7MKL4tXjSB2U7uY83 J5Xs5FT-bwZ=h230

http://youtu.be/8U1jtGbe9jA

Üdv, Dec

rtitusz
2012-09-14, 01:26
GMD GestureControl ★ root

Ez az alkalmazás nálam a hónap applikációja címet nyerte, igaz, inkább tabletekre való. A sok beszéd helyett íme egy kis média:

https://lh3.ggpht.com/gCNHHvbfXUkceQmwIXR4SGeCpezyvJIPGISGor1sFUJcBSk4Y2 SgrOH-3PnaZ79s4ZhM=h230https://lh3.ggpht.com/AtCHrO7kl3fAP5SIv5xpDjoeNKf9nYhvjr2P_Lp9WGcTI0n9EX iWv-QO_i6O5hsFGjs=h230https://lh5.ggpht.com/D_zBik-FJfsrJlSwXxoaBFqO2fFA1fikEoPwxkm_7MKL4tXjSB2U7uY83 J5Xs5FT-bwZ=h230

http://youtu.be/8U1jtGbe9jA

Üdv, Dec

Ismerem, de valahogy telefonon nem állt rá a kezem, így nem is használom.

dfcbt
2012-10-04, 16:45
Készült egy dropbox plugin a total commander-hez:
https://play.google.com/store/apps/details?id=sk.onkokubo.tc.dropbox

Csimuta
2012-10-05, 17:07
Sziasztok!

Kérdésem, hogy van-e olyan program Sony Ericsson Xperia Mini Pro-ra amivel tudok gyors tárcsázni, vagy hanghívást kezdeményezni. Átböngésztem itt minden hozzászólást, de nem találtam, vagy elkerülte a figyelmemet a válasz.

Üdv Csimuta.

rtitusz
2012-10-05, 18:06
Sziasztok!

Kérdésem, hogy van-e olyan program Sony Ericsson Xperia Mini Pro-ra amivel tudok gyors tárcsázni, vagy hanghívást kezdeményezni. Átböngésztem itt minden hozzászólást, de nem találtam, vagy elkerülte a figyelmemet a válasz.

Üdv Csimuta.

Ki tudsz rakni a kezdőoldalakra névjegyejet közvetlen tárcsázással. Vagy használhatsz valamilyen people widgetet.

Attika79
2012-10-07, 18:47
Sziasztok!

Üdv Csimuta.

Program? Alkalmazásfelület-Kedvencek és hívásnapló. Alap a mini-ben is, pro-ban is...

rtitusz
2012-10-09, 13:43
November 8. JÖN!

http://kep.index.hu/1/0/340/3405/34059/3405966_a41ebebf823c0ca7ba5d8b6fa4a96650_wm.jpg

csakszólok
2012-10-09, 23:30
Sziasztok! A minap az almás telefonban láttam egy olyan alkalmazást, amellyel az exponálás után az előre beállított FTP-n keresztül, automatikusan továbbítódnak a képek. (Nem a telefon kamerájáról, hanem különálló fényképezőgépről). Ugye létezik ilyen androidos változatban is?

nemka
2012-10-10, 06:59
csakszólok: kamerafüggő. A Samsung adott ki a kameráihoz alkalmazást, talán a többi gyártó termékeihez is találsz.

rtitusz
2012-10-12, 14:49
Beautiful Widgets leárazás! Most csak 99 cent!

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.levelup.beautifulwidgets

darkside
2012-10-13, 10:01
Sziasztok! A minap az almás telefonban láttam egy olyan alkalmazást, amellyel az exponálás után az előre beállított FTP-n keresztül, automatikusan továbbítódnak a képek. (Nem a telefon kamerájáról, hanem különálló fényképezőgépről). Ugye létezik ilyen androidos változatban is?

iPhone és ftp, ráadásul automatikusan? :)
Dropboxban van rá lehetőség, hogy bekapcsold a turn on camera upload-ot.

DS

mtbmirror
2012-10-14, 22:46
Szia, azt szeretném kérdezni, nem tudsz-e olyan asztrológiai programot, amely nem a jegyekkel kapcsolatban ad napi vagy heti próféciákat, hanem a bevitt születési adatok alapján kirajzolja a születési képletet? Tehát alkalmas konkrét személyi horoszkópok elkészítésére.
Köszi!

darkside
2012-10-14, 23:17
Szia, azt szeretném kérdezni, nem tudsz-e olyan asztrológiai programot, amely nem a jegyekkel kapcsolatban ad napi vagy heti próféciákat, hanem a bevitt születési adatok alapján kirajzolja a születési képletet? Tehát alkalmas konkrét személyi horoszkópok elkészítésére.
Köszi!

Ne már, nagyjából tíz másodpercbe telt megtalálni őket a marketen!
Ez (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mysticastro.pro&feature=related_apps#?t=W251bGwsMSwxLDEwOSwiY29tLm 15c3RpY2FzdHJvLnBybyJd), ez (https://play.google.com/store/apps/details?id=fr.telemaque.horoscope&hl=hu), ez (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.idmobile.horoscopepro&feature=related_apps#?t=W251bGwsMSwxLDEwOSwiY29tLm lkbW9iaWxlLmhvcm9zY29wZXBybyJd) vagy ez (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.BirthChart&feature=also_installed#?t=W251bGwsMSwxLDEwNCwiY29t LkJpcnRoQ2hhcnQiXQ..) és a többi, és a többi (https://play.google.com/store/search?q=horoscope&c=apps).

DS

szokolof
2012-10-16, 22:38
Segítséget szeretnék kérni. Olyan programot keresek, amivel ki tudnám lőni, hogy a háttérben melyik program generál adatforgalmat.

darkside
2012-10-16, 22:48
Segítséget szeretnék kérni. Olyan programot keresek, amivel ki tudnám lőni, hogy a háttérben melyik program generál adatforgalmat.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.radioopt.widget&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5yY WRpb29wdC53aWRnZXQiXQ..
És még nagyjából az össze többi ismertebb forgalomszámláló is tudja.

DS

szokolof
2012-10-17, 08:20
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.radioopt.widget&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5yY WRpb29wdC53aWRnZXQiXQ..
És még nagyjából az össze többi ismertebb forgalomszámláló is tudja.

DS
Letöltöttem az ajánlott programot, de ez nem alkalmas arra, hogy valós időben mutassa, melyik program generálja a forgalmat. Azt mutatja, hogy mennyi a tényleges adatforgalom valós időben, de azt nem találom a programban, hogy ezt a forgalmat mi is generálja.
Ez a forgalom minimális és nem is a forgalom mennyiségével van a problémám, hanem azzal, hogy ilyenkor bekapcsol a kijelző és az zabálja az energiát.

zotja
2012-10-26, 19:26
hali.

létezik olyan program ami fm transmitterként látja a telómat? Autóba kéne..autós töltőre dugom..csak létezik ilyen progi nem ? :D

nemka
2012-10-26, 19:49
zotja: egy kérdés egy topik
Olvasd el a fórum szabályzatot és a fórum működésével kapcsolatos topikokat!

DoctorJekyl
2012-10-27, 13:36
Sziasztok!
Friss vagyok a fórumon, és azért írok ide mert az Alcatel OT 995-nek nincs még fóruma! Szóval az a kérdésem, hogy hanghívást hogyan lehet finomhangolni, vagy magyar nyelvre állítani, mert egyáltalán nem találja a bemondott nevet, ill. teljesen mást akar hívni vagy alkalmazást indítani? Van e ezzel a készülékkel kapcsolatosan valami tapasztalat, pár napja vettem, szeretnék róla tájékozódni pro és kontra!
Válaszotokat is előre köszönöm!

zsolt160
2012-10-27, 19:05
Nos ha egyre gondolunk, a kereső a neten keresztül egy szerverhez kapcsolódik, így azonosítja a szöveget. Ezt te külön "finomítani" nem tudod. A beállításoknál a keresés alatt kell lenni a nyelvbeállításnak.

darkside
2012-10-28, 10:42
Letöltöttem az ajánlott programot, de ez nem alkalmas arra, hogy valós időben mutassa, melyik program generálja a forgalmat. Azt mutatja, hogy mennyi a tényleges adatforgalom valós időben, de azt nem találom a programban, hogy ezt a forgalmat mi is generálja.
Ez a forgalom minimális és nem is a forgalom mennyiségével van a problémám, hanem azzal, hogy ilyenkor bekapcsol a kijelző és az zabálja az energiát.

Pedig ahogy a képek is mutatják, írja tételesen, programokra bontva, hogy mi mennyit, merre. Akkor lényegtelen. Szedd le a programot, ami ezt csinálja.

DS

darkside
2012-10-28, 11:42
hali.

létezik olyan program ami fm transmitterként látja a telómat? Autóba kéne..autós töltőre dugom..csak létezik ilyen progi nem ? :D

Magában nem tudja a készülék, de egy kiegészítővel és ezzel (https://play.google.com/store/apps/details?id=newpotato.tunelink&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsIm5ld3Bvd GF0by50dW5lbGluayJd) a programmal tudni fogja.
Persze akkor már egyszerűbb, ha veszel egy sima transzmittert és arra küldöd a zenét a telefonodról aux-on keresztül.

DS

eperlevél
2012-10-28, 11:54
Sziasztok! Előre is elnézést, ha rossz helyre írom a kérdésemet... A ZTE Blade telefonom (eredetileg 2.1-es, most már 2.2-es Androiddal) másfél éve van meg, és eddig teljesen jól működött. Böngészőnek az Opera Minit használtam, ami 4-5 nappal ezelőttig kifogástalanul működött, azonban egyik pillanatról a másikra leállt. Nem töltött be semmit, és a telefonom sokadik újraindítása sem vezetett eredményre, így végül töröltem azzal, hogy letöltöm újra. A Play áruházban a letöltés még látszólag sikerült, azonban a telepítést nem hajtja végre. Kiírja, hogy "Telepítés", de úgy is marad, nagy fehérség, nem történik semmi. Az Opera Mobile-t sikerült végül letöltenem, ami úgy-ahogy működik ugyan, de nagyon sokat eszik a telefonban a szabad helyből (kb. 10x annyit, mint a Mini), több más programot törölnöm kellett emiatt, és még így is akadozva megy. Nem beszélve arról, hogy számos oldalt meg sem nyit. Többek között a facebook-ot sem. Kipróbáltam egyébként, a gyári Böngésző ugyanúgy képtelen megnyitni. Sajnos ugyanez volt érvényes az Opera Súgóra is. Van 2-3 oldal, amit betölt, de a többit nem tudja. A gmail és a gtalk viszont működik rendesen, bár volt pár nappal ezelőtt többször is néhány óra, amikor a teljes mobilnetem leállt (Egyébként úgy egy éve történt olyan, hogy a teljes mobilnetem felszívódott a telefonomról, a telenor ügyfélszolgálata sem tudott segíteni, végül csak a gyári visszaállítás oldotta meg a problémát.). Bocsánat, ha a kérdésre már érkezett válasz vagy túl bugyuta, sajna nem értek hozzá különösebben, egyszerű kis felhasználó vagyok. Viszont mivel hamarosan kórházba megyek, szeretném, ha addigra megjavulna. Kérlek ezért Titeket, ha tudjátok a megoldást a problémámra, azt konyhanyelven magyarázzátok el :) Köszönöm szépen előre is!

Paca
2012-10-28, 13:29
ha gyors megoldást akarsz akkor factory reset. sajnos telepítened kell mindent újra.

előtte még megpróbálnám az említett appok cache- jét törölni, volt nekem is hasonló,akkor az segített.

amúgymeg jobbulást! :)

eperlevél
2012-10-28, 15:35
Köszönöm szépen, a teljes reset annyira nem csábító :( Ezt a cachét megpróbálom, csak előtte mondd el légyszi, hogy az mi is meg hol/hogyan kell, tényleg teljesen sötét vagyok az ilyen dolgokhoz :)
(Amúgy nem beteg vagyok, csak a gólya érkezik pár héten belül, és mivel sok rokonnal, baráttal csak így tudom tartani a kapcsolatot, ezért lenne nagyon jó, ha rendeződne a dolog.)
Köszi!

nemka
2012-10-28, 16:41
eperlevél: Beállítások -> Alkalmazások -> Alkalmazások kezelése (vagy valami hasonló)
Minden egyes alkalmazáson tap, majd Gyorsítótár ürítése (vagy valami hasonló) gomb.

eperlevél
2012-10-28, 18:19
Nemka: Köszönöm, megcsináltam (már ahol engedte), de nem használt semmit :( Megint újraindítottam, megint megpróbáltam letölteni az Opera Minit, kiírta, hogy sikeresen letöltve és telepítve (az alkalmazásokban meg is jelent), majd a megnyitásra kattintva ismét előjött a "telepítés..." és a fehér képernyő. A gyári beállítások visszaállítását amíg lehet, mellőzném, mert az eredetileg egy 2.1-es oprendszer volt, most meg már 2.2-esem van, és senki nem tudna segíteni visszatenni. Ráadásul nem a sim kártyára menti az sms-eimet, amik között vannak nagyon fontosak, és nem tudom, hogy menthetném meg őket így az enyészettől. Mondjuk ha tudom, hogy egyszerűen nem telepíti vissza, miután letöröltem, le se szedem, de a Mini a Mobile-lal szemben abszolút használhatatlan volt. A Mobile legalább néhány oldalt megnyit... (csak míg előbbi másfél, utóbbi 25 MB, nem mindegy).
Nagyon köszi az eddigi segítségeket, bocsánat, hogy ilyen problémás vagyok :(

nemka
2012-10-28, 18:49
eperlevél: SMS backup & restore programot keresd a Play Store-ban.