PDA

Teljes verzió megtekintése : IGO Navigációval kapcsolatos technikai kérdések. LINKELÉS TILOS!

oldal : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13

darkside
2011-07-30, 13:29
Darkside nekem is küldenél Igo-t?
A felbontás 240x400 Samsung Galaxy 3

Előre is köszi

Levél ment!

DS
...............

darkside
2011-07-30, 13:32
Üdvözöllek Darkside
Szeretnék kérni Galaxy Tab 7-re (gingerbread) full EU verziót
Segítséged köszönöm

szojo0442*gmail.com

Levél ment!

DS
................

darkside
2011-07-30, 13:34
Darkside Jónapot!
Én is szeretnék kérni egy iGO letöltési linket az e-mailemre. Köszönöm!! További szép napot!

mantaniro*gmail.com

Levél ment!

DS
...............

darkside
2011-07-30, 13:38
Sziasztok!
Kedves Darkside,

Nem tinédzserkorúként, első androidos telefonomhoz keresnék IGO-t, Magyarország illetve Ausztria térképpel.
Múlt hónapban vásároltam SE X8-at, most ismerkedem, kérlek, segíts. 7zsuzsa kukaac gmail pont com
Köszönöm!

Levél ment!

DS
...............

sz.addam
2011-07-31, 06:55
Sziasztok!

Tudna nekem valaki e-mailben galaxy gt i5800 ra (240x400) igo my way-t küldeni

Badu
2011-07-31, 07:46
Kedves Darkside!

Nagyon köszönöm a segítségedet!

Nyugat-európai térképet nem tudnál küldeni?

Köszönöm!

Badu

Pruntyoke
2011-07-31, 14:15
Szia darkside!

Én is nagyon szépen megköszönném, ha tudnál nekem full Európa IGO-t egy Galaxy Spica-ra (2.1.1) és egy HTC Incredible S-re (2.3.3.).
Előre is köszi! zsanett88*freemail.hu

darkside
2011-07-31, 22:25
Sziasztok!

Tudna nekem valaki e-mailben galaxy gt i5800 ra (240x400) igo my way-t küldeni

Levél ment!

DS
...............

darkside
2011-07-31, 22:26
Kedves Darkside!

Nagyon köszönöm a segítségedet!

Nyugat-európai térképet nem tudnál küldeni?

Köszönöm!

Badu

Levél ment!

DS
...............

darkside
2011-07-31, 22:29
Szia darkside!

Én is nagyon szépen megköszönném, ha tudnál nekem full Európa IGO-t egy Galaxy Spica-ra (2.1.1) és egy HTC Incredible S-re (2.3.3.).
Előre is köszi! zsanett88*freemail.hu

A mohóság bűn! :)
Levél ment!

DS

Optipista
2011-07-31, 22:34
T. Darkside!

Nagyon megtisztelnél egy full Európa IGO-val Optimus 2x-re.

Segítségedet megköszönve

ke3161 gmail com

darkside
2011-07-31, 23:00
T. Darkside!

Nagyon megtisztelnél egy full Európa IGO-val Optimus 2x-re.

Segítségedet megköszönve

ke3161 gmail com

Levél ment!

DS
...............

Badu
2011-08-01, 08:48
Levél ment!

DS
...............

Köszönöm szépen, Darkside! :cool: (Bocs, azt hittem, hogy az európai nagy csomagból nem lehet egyenként leválasztani az egyes országokat.)

A Samsung Galaxy Ace, kb. 2 órás GPS üzemben lemerül; van-e olyan beállítás a szoftveren vagy a készüléken, amellyel a gyors energia-veszteség csökkenthető? :confused:

A használat közben néha úgy tűnik, minha az iGO fagyna, de 10-12 másodperc után aztán megadja magát és "normálisan" megy tovább. (A jelenség a gép leterheltsége miatt van, vagy újra kéne installálnom az iGO-t?)

Üdvözlettel:
Badu

van_nevem
2011-08-01, 12:37
szia darkside! ha lehet, akkor szeretnék kérni egy 240x320 IGO-t :-) ezigenaz*gmail.com
előre is köszi! -zs.

Decepticon
2011-08-01, 13:25
Sziasztok! Én a hetekben váltottam HTC Touch-ról Samsung Galaxy S II-re. Picit elszaladt mellettem a technika, de lassan már az Androidhoz is hozzászokom. Nagyon hiányzik az iGO (részben ezért is ezt a készüléket választottam, remélem nem volt rossz ötlet). Szóval nagyon hálás lennék egy full Európa iGO-ért. Jah, és mivel az android még elég új, külön megköszönném ha valaki megadná a telepítés módját. Előre is köszönöm a segítséget!

Fentebb olvastam az éjszakai lemerülésről. Ebbe én is beleszaladtam és majdnem elalvás lett a vége :) Érdekes, hogy továbbra sem teszem éjszaka töltőre, de az aksi szinte semmit nem merül reggelre. Elsőre kilőttem az "Adatkapcsolat a háttérben" opciót, de most vettem észre, hogy azóta újra bekapcsoltam. Még az "Energiatakarékos mód" sem aktív. Akkor viszont nem tudom mire vélni a merülést. A biztonság végett innentől kezdve töltőre teszem...

Decepticon
2011-08-01, 13:26
ooops, ez lemaradt.: gyszokol kukac hdsnet pont com

darkside
2011-08-01, 16:35
Köszönöm szépen, Darkside! :cool: (Bocs, azt hittem, hogy az európai nagy csomagból nem lehet egyenként leválasztani az egyes országokat.)

A Samsung Galaxy Ace, kb. 2 órás GPS üzemben lemerül; van-e olyan beállítás a szoftveren vagy a készüléken, amellyel a gyors energia-veszteség csökkenthető? :confused:

A használat közben néha úgy tűnik, minha az iGO fagyna, de 10-12 másodperc után aztán megadja magát és "normálisan" megy tovább. (A jelenség a gép leterheltsége miatt van, vagy újra kéne installálnom az iGO-t?)

Üdvözlettel:
Badu

Nincsen, képernyő beállításoknál a fényerővel játszhatsz csak. Vagy állítsd éjszakaira. :)

Valószínűleg kevés neki a processzor és a memória. Indítás előtt lőj ki minden mást egy task managerrel.

DS

darkside
2011-08-01, 16:38
szia darkside! ha lehet, akkor szeretnék kérni egy 240x320 IGO-t :-) ezigenaz*gmail.com
előre is köszi! -zs.

Levél ment!

DS
...............

darkside
2011-08-01, 16:41
Sziasztok! Én a hetekben váltottam HTC Touch-ról Samsung Galaxy S II-re. Picit elszaladt mellettem a technika, de lassan már az Androidhoz is hozzászokom. Nagyon hiányzik az iGO (részben ezért is ezt a készüléket választottam, remélem nem volt rossz ötlet). Szóval nagyon hálás lennék egy full Európa iGO-ért. Jah, és mivel az android még elég új, külön megköszönném ha valaki megadná a telepítés módját. Előre is köszönöm a segítséget!

Fentebb olvastam az éjszakai lemerülésről. Ebbe én is beleszaladtam és majdnem elalvás lett a vége :) Érdekes, hogy továbbra sem teszem éjszaka töltőre, de az aksi szinte semmit nem merül reggelre. Elsőre kilőttem az "Adatkapcsolat a háttérben" opciót, de most vettem észre, hogy azóta újra bekapcsoltam. Még az "Energiatakarékos mód" sem aktív. Akkor viszont nem tudom mire vélni a merülést. A biztonság végett innentől kezdve töltőre teszem...

Levél ment!
htc után samsung? Nem volt jó húzás. Navigáció szempontjából pedig végképp nem.

DS

akso99
2011-08-01, 19:30
Kedves darkside!
Kérlek küldj egy iGO-t teljes Európával a címemre! Köszönöm előre is!
akso99 kukac freemail pont hu
(Galaxy Gio S5660, 320x480, Android 2.2 (Froyo))
Üdv.: Akso

Decepticon
2011-08-01, 19:30
Levél ment!
htc után samsung? Nem volt jó húzás. Navigáció szempontjából pedig végképp nem.

DS

Bocsi, rossz email címet adtam meg: gyszokol * hdsnet . hu Elnézést a bénaságomért!

Kopy
2011-08-01, 22:48
Fentvan a iGO 8.4.2.139242 és egyszerűen a telóm(LG GT540) nem talál műholdat sok idő után sem... vki tud segíteni?

setamen
2011-08-02, 01:19
Kedves Darkside! Az öcsém a napokban kapott egy Samsung Galaxy S II-t. Szeretnénk rá egy működő, FULL Európa iGO-t tenni (800x480). Ha tudnál segíteni, megköszönnénk :). Előre is kösz!

E-mail: karatt*freemail.hu

leotaxi
2011-08-02, 06:01
Kedves Darkside!

Üdvözöllek, mint új tag, és mivel az előzményekből úgy látom te vagy itt a Fő-Fő minentudó, engedd meg hogy direkte hozzád forduljak.
Régóta használok Igo navigációt, gyakorlatilag az elsők között voltam, aki még anno 27500 ft-ért megvette a magyarország térképes kártyát.
Azóta végigjártam az összes létező variációját, mígnem eljutottam oda, hogy ideje lenne egy szép új Samsung galaxy tab-on is használni.
Ámde bármerre olvasgatok, mindenhol csak az jön le, hogy erre a felbontásra NINCS.
Kérnélek, ha tudsz erre biztos választ, esetleg megoldást, segíts, mert most venném meg a Tab-ot, de addíg men merek beinvesztálni. Segítségedet előre is köszönöm. LEOTAXI
Email: leotaxi*citromail.hu

hp16
2011-08-03, 00:18
Kedves Darkside!
Szeretnék kérni egy Igo linket magyar térképpel,magyar nyelvvel,a neten mindenhol törölt linkekbe botlottam.
X10 mini pro-ra kellene 320x240.2.1-es androiddal.
köszi
hp16*citromail.hu

karesz94
2011-08-03, 11:15
Sziasztok!!!

SegÍtségre lenne szükségem. Kaptam egy Samsung Galaxy 3-at. Letöltöttem hozzá az IGO My way 8.4-es verziót. Kimentem a szabadba és nem taalált műholdat. Kipróbáltam a GPS status&toolboxot és mélg akkor is semmi. Van valami ötletettek hogy mit csinálhatnék vele?

amateur
2011-08-03, 11:54
Azóta végigjártam az összes létező variációját, mígnem eljutottam oda, hogy ideje lenne egy szép új Samsung galaxy tab-on is használni.
Ámde bármerre olvasgatok, mindenhol csak az jön le, hogy erre a felbontásra NINCS.
Kérnélek, ha tudsz erre biztos választ, esetleg megoldást, segíts, mert most venném meg a Tab-ot, de addíg men merek beinvesztálni.

Én is úgy tudom hogy nincs erre a felbontásra (1024x600?), esetleg 480x800 felbontást kéne vétel elött tesztelni egy hasonló kütyün mit csinál, de sanszos hogy fekete keret lesz körülötte.
Ha mégis sikerül megoldani engem is érdekelne a megoldás.

Bitmuki
2011-08-03, 21:05
Én is úgy tudom hogy nincs erre a felbontásra (1024x600?), esetleg 480x800 felbontást kéne vétel elött tesztelni egy hasonló kütyün mit csinál, de sanszos hogy fekete keret lesz körülötte.

A most megjelent 3.2 Honeycomb -el elvileg full screenre lehet tenni. Nálam sajnos még nagyobbra nagyítja :(

Soos95
2011-08-03, 21:06
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy nemrég feltelepítettem az iGO-t egy samsung galaxy s II-re, és azt vettem, hogy nagyon melegedik a telefon miközben használom a navigációt. A gép hátulja és a képernyője is nagyon meleg lesz. Ez normális (gondolom nem), és lehet tenni valamit ellene?
Előre is köszönöm!

Bitmuki
2011-08-03, 21:12
Teljesen normális. Nincs tennivalód. A GPS sokat fogyaszt, ezért melegszik.

hp16
2011-08-04, 01:45
sziasztok
felraktam x10 mini pro-ra az igot megy is jól,csak az állapotsor fenn marad közben(idöt akksit,téreröt ahol mutatja)ezt hogy lehet eltüntetni,mert a videokon ugy láttam annak nem kéne ott lennie
köszi

Badu
2011-08-04, 07:08
Nincsen, képernyő beállításoknál a fényerővel játszhatsz csak. Vagy állítsd éjszakaira. :)

Valószínűleg kevés neki a processzor és a memória. Indítás előtt lőj ki minden mást egy task managerrel.

DS

Nagyon szépen köszönöm az információkat!

A Garmin-t nagyon sokan szidják az iGO-val szemben, pedig van a programban egy olyan funkció, ami akkor ébreszti a vezetés közben a telefont, ha navigálni kell! Egyébként az iGO szebb és könnyebben kezelhető!

Lehetséges megoldás, - a javaslataid mellett - hogy vezetés közben a telefont autós töltőre teszem?

Garmin navigációs program nem készült Samsung Galaxy Ace-re?

Üdv.: Badu

buryat
2011-08-04, 12:42
Kedves Darkside!

Üdvözöllek, mint új tag és segítséged kérném navigáció, task manager téren. Újonnan vásárolt Motorola Defy-re még gyári Android 2.1 op. rendszerrel szeretnék IGO navigació-t Europa térképekkel telepítési útmutatóval és egy álltalad jónak tartott taskmanager soft-ot. Előre is nagyon szépen köszönöm fáradozásod.

Tisztelettel: Buryat buryatlaci*gmail.com

Decepticon
2011-08-04, 13:38
Én ezt használom: Advanced Task MAnager

Cariddi
2011-08-04, 16:09
Kedves Darkside és mindenki! Olvastam pár helyen, hogy a Bluepanther Thunder és a Concorde 7020-aknál nem indul az Igo, ismeretlen a hiba. Történt ezzel kapcsolatban előrelépés? Ugyanaz a tapasztalat, mint amit korábban írtak, de ide is leírom, hogy ne kelljen visszakeresni. A telepítés sikerül, el is indítja a programot (Loading Igo...), de pár másodperc fekete képernyő után kilép, majd jó fél perc múlva feljön egy üzenet: "Application is unable to start, please check other applications." Itt két dologra tudok gondolni. Vagy egy másik application-nel akad össze, vagy éppen hiányol egy (vagy több) application-t. Nem ismerem annyra az Android-ot, de Java terén mi újság? Nem lehet, hogy ott van vmi összeférhetetlenség? Amúgy nekem Concorde 7020-am van és 2.3.3 van rajta, és mindent leírás szerint csináltam (elvileg). Valakinek van tippje, vagy ötlete, vagy akár megoldása? Üdv!

Decepticon
2011-08-05, 14:25
Mai hír: http://www.hwsw.hu/hirek/47150/google-maps-navigation-android-okostelefon-magyarorszag.html

janvarik
2011-08-05, 18:41
Üdv Darkside!

Samsung Galaxy Spica-hoz kérnék iGO-t Magyarország térképpel. Email: janvarik*gmail.com

Előre is köszi

János
2011-08-05, 22:18
Kedves Darkside! Új tag vagyok,és szeretném segítségedet kérni Motorola Defyre Igo navigáció Európa térképpel.Előre is köszönöm,üdv János bencsik77*gmail.com

Badu
2011-08-05, 23:07
Én ezt használom: Advanced Task MAnager

:cool:

Köszönöm az ajánlatot! Kipróbáltam az Advanced Task Managgert, tuti jó killer!

darkside
2011-08-07, 22:47
Kedves darkside!
Kérlek küldj egy iGO-t teljes Európával a címemre! Köszönöm előre is!
akso99 kukac freemail pont hu
(Galaxy Gio S5660, 320x480, Android 2.2 (Froyo))
Üdv.: Akso

Levél ment!

DS
...............

darkside
2011-08-07, 22:49
Bocsi, rossz email címet adtam meg: gyszokol * hdsnet . hu Elnézést a bénaságomért!

Levél ment!

DS
...............

darkside
2011-08-07, 22:52
Fentvan a iGO 8.4.2.139242 és egyszerűen a telóm(LG GT540) nem talál műholdat sok idő után sem... vki tud segíteni?

Bekapcsoltad a gps rádiót? :)
Engedélyezd az adatkapcsolatot, használj igo indítása előtt egy gps progit, mondjuk a gps status-t. Ebben le tudod tölteni a friss műhold adatokat.
Amennyiben root-olva van, nézd meg a gps.conf file-t, és írd át, ha kell a server címét hu-val kezdődőre.

DS

Decepticon
2011-08-07, 22:54
Levél ment!

DS
...............

Ezer hála! ..................

darkside
2011-08-07, 22:55
Kedves Darkside! Az öcsém a napokban kapott egy Samsung Galaxy S II-t. Szeretnénk rá egy működő, FULL Európa iGO-t tenni (800x480). Ha tudnál segíteni, megköszönnénk :). Előre is kösz!

E-mail: karatt*freemail.hu

Levél ment!

DS
...............

darkside
2011-08-07, 22:57
Kedves Darkside!

Üdvözöllek, mint új tag, és mivel az előzményekből úgy látom te vagy itt a Fő-Fő minentudó, engedd meg hogy direkte hozzád forduljak.
Régóta használok Igo navigációt, gyakorlatilag az elsők között voltam, aki még anno 27500 ft-ért megvette a magyarország térképes kártyát.
Kérnélek, ha tudsz erre biztos választ, esetleg megoldást, segíts, mert most venném meg a Tab-ot, de addíg men merek beinvesztálni. Segítségedet előre is köszönöm. LEOTAXI
Email: leotaxi*citromail.hu

Nem is vagyok új tag! :) Természetesen, azért köszi és viszont!
Így van, nincsen rá való, csak 480x800-as. Vékony keret lesz oldalt és alul.
Fogod ezt az apk-t és átírod a data.gro-ban a felbontást, visszacsomagolod és már lesz is erre a felbontásra való! :)
Természetesen ez nem ennyire egyszerű, de megoldható.

DS

darkside
2011-08-07, 22:59
Kedves Darkside!
Szeretnék kérni egy Igo linket magyar térképpel,magyar nyelvvel,a neten mindenhol törölt linkekbe botlottam.
X10 mini pro-ra kellene 320x240.2.1-es androiddal.
köszi
hp16*citromail.hu

Levél ment!

DS
...............

darkside
2011-08-07, 23:03
Sziasztok!!!

SegÍtségre lenne szükségem. Kaptam egy Samsung Galaxy 3-at. Letöltöttem hozzá az IGO My way 8.4-es verziót. Kimentem a szabadba és nem taalált műholdat. Kipróbáltam a GPS status&toolboxot és mélg akkor is semmi. Van valami ötletettek hogy mit csinálhatnék vele?

És lekérted a friss műholdak adatait is? Menü->tools->manage a-gps state->reset, majd utána ugyanitt download.
Adatkapcsolat szükséges!

DS

darkside
2011-08-07, 23:04

Nem fekete, az alapképernyő(amiről indította) szélei lesznek láthatóak, ha jól emlékszem jobb oldalon és alul.

DS

darkside
2011-08-07, 23:06
A most megjelent 3.2 Honeycomb -el elvileg full screenre lehet tenni. Nálam sajnos még nagyobbra nagyítja :(

Ez azért van, mert a nagyítást eredetileg a widget-ekhez találták ki, valamint az oldalak aránya is más a két felbontáson. Ezért húzza szét jobban, mint kellene.

DS

darkside
2011-08-07, 23:08
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy nemrég feltelepítettem az iGO-t egy samsung galaxy s II-re, és azt vettem, hogy nagyon melegedik a telefon miközben használom a navigációt. A gép hátulja és a képernyője is nagyon meleg lesz. Ez normális (gondolom nem), és lehet tenni valamit ellene?
Előre is köszönöm!

Hagyd szabadon, autóban tedd a szellőző környékére (de csak, ha hideget fúj! :) ), vagy fújd! :)
Esetleg hagyhatod, ahogy van. :)

DS

darkside
2011-08-07, 23:10
sziasztok
felraktam x10 mini pro-ra az igot megy is jól,csak az állapotsor fenn marad közben(idöt akksit,téreröt ahol mutatja)ezt hogy lehet eltüntetni,mert a videokon ugy láttam annak nem kéne ott lennie
köszi

Annak ott a helye!

DS
........................

darkside
2011-08-07, 23:11
Nagyon szépen köszönöm az információkat!

A Garmin-t nagyon sokan szidják az iGO-val szemben, pedig van a programban egy olyan funkció, ami akkor ébreszti a vezetés közben a telefont, ha navigálni kell! Egyébként az iGO szebb és könnyebben kezelhető!

Lehetséges megoldás, - a javaslataid mellett - hogy vezetés közben a telefont autós töltőre teszem?

Garmin navigációs program nem készült Samsung Galaxy Ace-re?

Megoldás lehet, de ez készülékfüggő is.
Garmin-t nézd meg a garmin oldalán, van-e androidra egyáltalán. :)

DS

darkside
2011-08-07, 23:14
Kedves Darkside!

Üdvözöllek, mint új tag és segítséged kérném navigáció, task manager téren. Újonnan vásárolt Motorola Defy-re még gyári Android 2.1 op. rendszerrel szeretnék IGO navigació-t Europa térképekkel telepítési útmutatóval és egy álltalad jónak tartott taskmanager soft-ot. Előre is nagyon szépen köszönöm fáradozásod.

Tisztelettel: Buryat buryatlaci*gmail.com

Levél ment!
Amit Decepticon javasolt, tökéletesen megteszi!

DS

darkside
2011-08-07, 23:17
Kedves Darkside és mindenki! Olvastam pár helyen, hogy a Bluepanther Thunder és a Concorde 7020-aknál nem indul az Igo, ismeretlen a hiba. Történt ezzel kapcsolatban előrelépés? Ugyanaz a tapasztalat, mint amit korábban írtak, de ide is leírom, hogy ne kelljen visszakeresni. A telepítés sikerül, el is indítja a programot (Loading Igo...), de pár másodperc fekete képernyő után kilép, majd jó fél perc múlva feljön egy üzenet: "Application is unable to start, please check other applications." Itt két dologra tudok gondolni. Vagy egy másik application-nel akad össze, vagy éppen hiányol egy (vagy több) application-t. Nem ismerem annyra az Android-ot, de Java terén mi újság? Nem lehet, hogy ott van vmi összeférhetetlenség? Amúgy nekem Concorde 7020-am van és 2.3.3 van rajta, és mindent leírás szerint csináltam (elvileg). Valakinek van tippje, vagy ötlete, vagy akár megoldása? Üdv!

Tyű, ezt marha nehéz volt elolvasni, ilyen méretben! :)
Ezek a gyártók a pereket elkerülendően nem támogatják az igo-t egyik platformon sem, ezért minden elképzelhető módon védekeznek felrakásuk ellen.
Sok mókolás árán elérhető elméletileg, hogy elfogadja és elinduljon, de tapasztalati segítség inkább csak winmo-ra van.

DS

darkside
2011-08-07, 23:18
Mai hír: http://www.hwsw.hu/hirek/47150/google-maps-navigation-android-okostelefon-magyarorszag.html

Ez idáig is működött egy kiegészítő letöltésével.
Ingyen nem navigál, elég rendes adatforgalmat generál.
Természetesen működ(ni)ik fog.

DS

darkside
2011-08-07, 23:21
Üdv Darkside!

Samsung Galaxy Spica-hoz kérnék iGO-t Magyarország térképpel. Email: janvarik*gmail.com

Előre is köszi

Levél ment!

DS
...............

darkside
2011-08-07, 23:23
Kedves Darkside! Új tag vagyok,és szeretném segítségedet kérni Motorola Defyre Igo navigáció Európa térképpel.Előre is köszönöm,üdv János bencsik77*gmail.com

Levél ment!

DS
...............

darkside
2011-08-07, 23:23
Ezer hála! ..................

Nincsen mit!

DS
................

cirkalo
2011-08-08, 09:18
Sziasztok! darkside kérnék tőlled egy linket a 480x800-as igo-hoz. Galaxy s

d14z2*citromail.hu

köszi üdv

Szevasz... Rég hallottam már rólad. Boscht-tudnék a figyelmedbe ajánlani... Remélem vágod...

János
2011-08-08, 12:08
köszönöm!..................

mara690
2011-08-08, 12:46
Kedves Darkside!
A többiekhez hasonlóan kezdőként, én is a Te segítségedet kérném:
Galaxy i5700 Spica IGo Magyarország van rajta, és szeretném a teljes EU-t rátölteni helyette.
Előre is köszönöm a segítséget:
marand*freemail.hu

buryat
2011-08-08, 12:58
Hálásan köszönöm segítséged Darkside!

nagyrobi
2011-08-08, 13:19
Sziasztok!
Tudtok valami cpu overclock progit Galaxy minire? Lehetőleg olyat ami működik is...
Mert többek között a SetCPU-t is próbáltam, de valójában csak 600 MHz-et ír ki, hiába állítom át magasabb órajelre...

Bocsi, most látom rossz helyre írtam...

phineas003
2011-08-08, 16:39
Hali!

Nekem Samsung Galaxy Ace-ra kellene igo8. A neten hiába kerestem csak törölt linkeket találtam.... :) elég magyar térképpel :)
E-mail címem: csakegypitor*gmail.com
Köszi előre
2.2 android van rajta Samsung galaxy Ace de a méretet nem tudom :/

phineas003
2011-08-08, 16:41
Jah és lehetőleg magyar nyelven :)

phineas003
2011-08-08, 17:12
Jah és lehetőleg magyar nyelvvel :)

darkside
2011-08-08, 20:52
köszönöm!..................

Nincsen mit!

DS
................

darkside
2011-08-08, 20:56
Kedves Darkside!
A többiekhez hasonlóan kezdőként, én is a Te segítségedet kérném:
Galaxy i5700 Spica IGo Magyarország van rajta, és szeretném a teljes EU-t rátölteni helyette.
Előre is köszönöm a segítséget:
marand*freemail.hu

Levél ment!

DS
...............

darkside
2011-08-08, 20:57
Hálásan köszönöm segítséged Darkside!

Nincsen mit!

DS
................

darkside
2011-08-08, 20:59
Sziasztok!
Tudtok valami cpu overclock progit Galaxy minire? Lehetőleg olyat ami működik is...
Mert többek között a SetCPU-t is próbáltam, de valójában csak 600 MHz-et ír ki, hiába állítom át magasabb órajelre...

Bocsi, most látom rossz helyre írtam...

Semmi gond!
Keretfeltételek teljesültek? Root-olt a telefon?

DS

darkside
2011-08-08, 21:01
Hali!

Nekem Samsung Galaxy Ace-ra kellene igo8. A neten hiába kerestem csak törölt linkeket találtam.... :) elég magyar térképpel :)
E-mail címem: csakegypitor*gmail.com
Köszi előre
2.2 android van rajta Samsung galaxy Ace de a méretet nem tudom :/

Levél ment!
Azért egy magyar programnál külön kérni, hogy magyarul is tudjon, hát ...

DS

Decepticon
2011-08-08, 21:12
Egy kis segítség kellene. Nem volt számomra világos: a programot a telefonra másoljam föl, vagy a külső SD kártyára?

darkside
2011-08-08, 21:24
Egy kis segítség kellene. Nem volt számomra világos: a programot a telefonra másoljam föl, vagy a külső SD kártyára?

Akkor meg is válaszoltad!
Azt írtam, hogy a belső sd-re. Akkor ha ez nem a külső, melyik is lehet? :) Természetesen a telefonban lévő nagy tárhely! :)

DS

Decepticon
2011-08-08, 21:24
:) köszi.................

darkside
2011-08-08, 21:25
:) köszi.................

Nincsen mit!

DS
................

Gyuszi
2011-08-09, 10:47
Kedves darkside! Nem rég tettem szert egy LG GT 540-es mobilra és erre szeretnék kérni tőled használható navigációt.
Előre is köszönöm! gyuszi67*gmail.com

nagyrobi
2011-08-09, 19:42
Természetesen rootolt. És Android 2.3.4 fut rajta. Tudsz javasolni valamit? És köszi a segítséget!

darkside
2011-08-09, 23:06
Kedves darkside! Nem rég tettem szert egy LG GT 540-es mobilra és erre szeretnék kérni tőled használható navigációt.
Előre is köszönöm! gyuszi67*gmail.com

Levél ment!

DS
...............

darkside
2011-08-09, 23:08
Természetesen rootolt. És Android 2.3.4 fut rajta. Tudsz javasolni valamit? És köszi a segítséget!

Nincsen mit, de sajnos ebben nem tudok segíteni, nem élek ilyen drogokkal! :)
Inkább az xda oldalán nézelődnék, mint a marketen.

DS

Gyuszi
2011-08-10, 07:58
Levél ment!

DS
...............

Hálás köszönet érte! Tökéletes!!! :)

fumi
2011-08-10, 21:51
Üdv, Mindenkinek!

Most kaptam 1 Zte Blade-t és teljessen kezdő droidos vagyok. Azt szeretném megtudni hogy, alkalmazható e rajta igo és ha igen hol tölthetem le?

Előre is köszönöm. Fumi.

darkside
2011-08-11, 00:22
Hálás köszönet érte! Tökéletes!!! :)

Nincsen mit!

DS
................

darkside
2011-08-11, 00:25
Üdv, Mindenkinek!

Most kaptam 1 Zte Blade-t és teljessen kezdő droidos vagyok. Azt szeretném megtudni hogy, alkalmazható e rajta igo és ha igen hol tölthetem le?

Előre is köszönöm. Fumi.

Levél ment!

DS
...............

fumi
2011-08-11, 16:47
Levél ment!

DS
...............

Nagyon szépen köszönöm!!!

Ha valami nem lenne OK. akkor kereslek.
Addig is még egyszer köszönöm!

Üdv: fumi

karesz94
2011-08-11, 17:10
Köszönöm próbáltam már néhányszor de eddig csak wifivel és nem volt reset

Szepii
2011-08-11, 20:51
Kedves DS!

Légy oly kedves és nekem is küld egy Full EU Igo Térképet!

Segítséged ismét nagyon köszönöm!

szepesibal kukac gmail.com

darkside
2011-08-11, 21:50
Köszönöm próbáltam már néhányszor de eddig csak wifivel és nem volt reset

Szerintem a mobilnet jobb, mint a wi-fi, pontosabb a helyzetmeghatározása.
Gps status-ban lekérted az új listát? Az sem lát semmit? Tuti bekapcsoltad a gps rádiót? :)
Root-olt a készüléked? Mert akkor átírhatnád a gps.conf-ot, hogy a magyar szerveren keressen először.
Itt (**************************2010/11/27/galaxy_3_es_a_gps_esete) is körülnézhetsz, van pár okos dolog összegyűjtve.
Ha semmi sem megy, akkor szerviz.

DS

darkside
2011-08-11, 21:51
Kedves DS!

Légy oly kedves és nekem is küld egy Full EU Igo Térképet!

Segítséged ismét nagyon köszönöm!

szepesibal kukac gmail.com

Levél ment!

DS
...............

schmidtszab
2011-08-11, 23:06
Sziasztok!

Egy hozzáértő segítségére lenne szükségem!

1.) Motorola Defy-n szeretném használni, viszont annak a felbontása 480x854, az iGO androidos felbontásai között pedig csak 480X800 van, milyen következményekkel jár ez, próbálta már valaki Defy-n? Esetleg marad a Motonav?

2.) Továbbá ugyanazokat a térkép adatbázis és poi fájlokat használja mint a Win CE-s iGO Primo? Tehát a content file-ok az oprendszertől és felbontástól függetlenek, ugye?

3.) Hogyan tudom tudom frissíteni a gyári 2.1 Eclair oprendszert 2.2 Froyo-ra?

Előre is köszönöm a segítséget!

setamen
2011-08-11, 23:40
Levél ment!

DS
...............

Szia darkside! :)

Nagyon köszönjük a linket! Töltöm. :)
Sok sikert és kitartást a "fórumos munkádhoz" !!! :)

darkside
2011-08-12, 08:34
Szia darkside! :)

Nagyon köszönjük a linket! Töltöm. :)
Sok sikert és kitartást a "fórumos munkádhoz" !!! :)

Nincsen mit!
Köszi! :)

DS
.................

darkside
2011-08-12, 08:41
Sziasztok!

Egy hozzáértő segítségére lenne szükségem!

1.) Motorola Defy-n szeretném használni, viszont annak a felbontása 480x854, az iGO androidos felbontásai között pedig csak 480X800 van, milyen következményekkel jár ez, próbálta már valaki Defy-n? Esetleg marad a Motonav?

2.) Továbbá ugyanazokat a térkép adatbázis és poi fájlokat használja mint a Win CE-s iGO Primo? Tehát a content file-ok az oprendszertől és felbontástól függetlenek, ugye?

3.) Hogyan tudom tudom frissíteni a gyári 2.1 Eclair oprendszert 2.2 Froyo-ra?

Előre is köszönöm a segítséget!

1, a gyári motonav egy motorola által kosztumizált igo amigo. Amennyiben csak próbaverzió, akkor a lejárta után is vissza tudod tenni(előtte a gyárit le kell szedni egy stock programokra szakosodott uninstall progival, ehhez általában root-olni kell) , de az tényleg csak 480x800-as, így egy keret lesz körülötte. Sokan használják, nem befolyásol semmit, pár alkalom után megszokja az ember szeme, hogy nem teljes képernyőn futtatja az alkalmazást.

2, alapból minden poi és fbl kiterjesztésű file-t megeszik. A primo tervezett útvonalaival nem tud mit kezdeni. igen, függetlenek a felbontástól. A többi poi-t is megeszi, de kell hozzá egy userdata/poi könyvtár, ide lehet tenni például a poiplázáról leszedetteket is.

3, motorola oldalán kell lennie leírásnak, hogy kit, hogyan, miért. A defy topikban biztosan több segítséggel tudnak ebben szolgálni.
Amennyiben nem mernél belevágni, akkor keress fel egy motorola szervizt.

DS

schmidtszab
2011-08-12, 14:07
Köszönöm szépen a segítséget!

darkside
2011-08-12, 14:11
Köszönöm szépen a segítséget!

Nincsen mit!

DS
................

lukacsp76
2011-08-12, 20:12
Szia Darkside! Újra megjelentem a fórumon, és újra kérésem van. Tudnál nekem küldeni egy iGO full Európa térkép-készletet? Ha van akkor olyat, amiben benne vannak 3D objektumok, hangok, stb. is. Esetleg egy legújabb iGO Galaxy3-hoz? Előre is köszi a segítséget. lukacsp76 (kukac) freemail (pont) hu

kulerr
2011-08-12, 20:19
Kedves darkside!

Nagyon nagyon megköszönném ha tudnál segíteni abban, hogy a telefonomon ( Samsung Spica GT-I5700 ) ne csak magyar térkép lenne.Esetleg egy Európa igo erre a készülékre ha lenne :)
kuller*freemail.hu

Köszönöm előre is . Üdv: Bea.

andris811
2011-08-12, 20:31
Szia darkside!

Vettem egy galaxy ace-t, és szeretnék hozzá igo-t, Magyarország és a környező országok térképével. Tudnál segíteni? vargan89 kukac gmail.com

Köszönöm előre is!

tatita
2011-08-12, 20:40
Szia DS!

Tudom, 100X kérték már, de én is kaphatnék full EU térkép linket? 800x480 felbontás. Előre is köszi!

darkside
2011-08-13, 13:11
Szia Darkside! Újra megjelentem a fórumon, és újra kérésem van. Tudnál nekem küldeni egy iGO full Európa térkép-készletet? Ha van akkor olyat, amiben benne vannak 3D objektumok, hangok, stb. is. Esetleg egy legújabb iGO Galaxy3-hoz? Előre is köszi a segítséget. lukacsp76 (kukac) freemail (pont) hu

Levél ment!
Nem tanácsolnám egy kicsi samsungon bekapcsolni a 3D+-t, amúgy sem túl jók a gps rádióik, hát még, ha az egész gépet készakarva belassítod hozzá!

DS

darkside
2011-08-13, 13:14
Kedves darkside!

Nagyon nagyon megköszönném ha tudnál segíteni abban, hogy a telefonomon ( Samsung Spica GT-I5700 ) ne csak magyar térkép lenne.Esetleg egy Európa igo erre a készülékre ha lenne :)
kuller*freemail.hu

Köszönöm előre is . Üdv: Bea.

Levél ment!

DS
...............

darkside
2011-08-13, 13:16
Szia darkside!

Vettem egy galaxy ace-t, és szeretnék hozzá igo-t, Magyarország és a környező országok térképével. Tudnál segíteni? vargan89 kukac gmail.com

Köszönöm előre is!

Levél ment!

DS
...............

darkside
2011-08-13, 13:18
Szia DS!

Tudom, 100X kérték már, de én is kaphatnék full EU térkép linket? 800x480 felbontás. Előre is köszi!

Szerintem 100x400 körüli nagyságrendet szerettél volna írni! :)
Privi ment!

DS

Laca 72
2011-08-13, 14:17
Sziasztok!

Én egy kezdő Androidos vagyok, egy RBM2 -el. Szertnék hozzá egy használható navigációt ha tudnátok ebben segíteni előre is köszönöm!

darkside
2011-08-13, 14:35
Sziasztok!

Én egy kezdő Androidos vagyok, egy RBM2 -el. Szertnék hozzá egy használható navigációt ha tudnátok ebben segíteni előre is köszönöm!

Egy ilyened van?

http://images3.wikia.nocookie.net/__cb20100516201347/ibanez/images/d/da/RBM2NT.jpg

Gratulálok! Itthon nem is árulták! :)
Én egy costum(saját verzió) RG-t használok immár 16 éve!: )

Levél ment!

DS

tatita
2011-08-13, 18:57
Szerintem 100x400 körüli nagyságrendet szerettél volna írni! :)
Privi ment!

DS

Elhiszem, de érthető, nagy kincs birtokosa vagy :) Ezer köszönet!

darkside
2011-08-13, 20:24
Elhiszem, de érthető, nagy kincs birtokosa vagy :) Ezer köszönet!

Vazze, én meg osztogatom itt ingyen, amikor kérdés nélkül felteszik másik oldalakra a linkeket, akkor is csak szólni szoktam, hogy legalább egy köszit dobjanak! :)
Nincsen mit!

DS
................

sztiv
2011-08-13, 22:50
Sziasztok!

Én is nagyon örülnék egy jó navi programnak! Igo jó lenne.... :)
Azt tudjátok, hogy meg lehet e úgy okosítani mint az N95-ösönöm, hogy ne kelljen neki se wifi, se 3g?
ZTE Blade-em van kemény egy hete, 2.2-es rendszerrel, semmit nem változtattam rajta (nem is tudok, naon kezdő vagyok:D )
Előre is köszönöm

darkside
2011-08-14, 01:05
Sziasztok!

Én is nagyon örülnék egy jó navi programnak! Igo jó lenne.... :)
Azt tudjátok, hogy meg lehet e úgy okosítani mint az N95-ösönöm, hogy ne kelljen neki se wifi, se 3g?
ZTE Blade-em van kemény egy hete, 2.2-es rendszerrel, semmit nem változtattam rajta (nem is tudok, naon kezdő vagyok:D )
Előre is köszönöm

Egy alapvetően gps alapú szoftvert nem kell okosítani azért, hogy gps segítségével fusson. :)
Levél ment!

DS

sztiv
2011-08-14, 01:22
Egy alapvetően gps alapú szoftvert nem kell okosítani azért, hogy gps segítségével fusson. :)
Levél ment!

DS

Köszönöm megjött.
Ebből látszik, mennyire gyökér vagyok. Nokián nokia maps, használt netet.
Androidon gmaps, az is.
Nokián is szenvedtem egy fél napot leírás ellenére, mire mindent úgy csináltam, hogy működjön :)

Laca 72
2011-08-14, 16:41
Szia DS!

Nagyon szépen köszönöm a segítséget, de én nem tudtam feltelepíteni, biztos azért mert kezdő vagyok....
Sajnos gitárom az nincsen de egy Red Bull Mobilom az van, ami Huawei U8230 névre hallgat.
Mégegyszer köszi!

Laci

darkside
2011-08-14, 20:33
Köszönöm megjött.
Ebből látszik, mennyire gyökér vagyok. Nokián nokia maps, használt netet.
Androidon gmaps, az is.
Nokián is szenvedtem egy fél napot leírás ellenére, mire mindent úgy csináltam, hogy működjön :)

De csak azért, mert van offline(a térkép is a telefonon van, nem kell neki leszedni az interneten keresztül) és online(a térkép a szerveren van, onnan szedi le interneten keresztül) navigáció.
Gmaps online, igo offline.

DS

darkside
2011-08-14, 20:35
Szia DS!

Nagyon szépen köszönöm a segítséget, de én nem tudtam feltelepíteni, biztos azért mert kezdő vagyok....
Sajnos gitárom az nincsen de egy Red Bull Mobilom az van, ami Huawei U8230 névre hallgat.
Mégegyszer köszi!

Laci

Hol akadtál el? Azt hiszem a teljes leírást küldtem neked a telepíts egy file kezelőt kezdetűt.

DS

gyorgy
2011-08-15, 10:57
Szia Darkside,

Tudnál küldeni egy linket egy friss iGO teljes Európa térképhez?

Címem: gyorgy000 * freemail.hu

Köszönettel:

Gyuri

tatita
2011-08-15, 12:52
Vazze, én meg osztogatom itt ingyen, amikor kérdés nélkül felteszik másik oldalakra a linkeket, akkor is csak szólni szoktam, hogy legalább egy köszit dobjanak! :)
Nincsen mit!

DS
................

Talán a Mikulás név megfelelőbb lenne, mindenki cipőjében van valami és nem csak szaloncukor :) Még egyszer köszönet az áldásos, önzetlen tevékenységedért! Tatita

darkside
2011-08-15, 21:27
Szia Darkside,

Tudnál küldeni egy linket egy friss iGO teljes Európa térképhez?

Címem: gyorgy000 * freemail.hu

Köszönettel:

Gyuri

Levél ment!

DS
...............

darkside
2011-08-15, 21:27
Talán a Mikulás név megfelelőbb lenne, mindenki cipőjében van valami és nem csak szaloncukor :) Még egyszer köszönet az áldásos, önzetlen tevékenységedért! Tatita

Köszi, nincsen mint!

DS
..........................

Extenzion
2011-08-16, 12:02
HELLO.
DS tudnál küldeni üzenetben linket egy használható iGO-rol?
Előre köszönöm, Extenzion.

zzzzoli
2011-08-16, 12:40
Szia darkside!

Szeretném segítségedet kérni.
Samsung Galaxy 3 telefonomra IGO-t szeretnék telepíteni. Örülnék, ha nekem is küldenél egyet, telepítési útmutatóval és Magyarország, Horvátország, Bosznia-Hercegovina térképpel.
Címem: zzzzoli*freemail.hu

Köszönettel
zzzzoli

Bozz
2011-08-16, 13:13
Sziasztok!

Van egy ZTE-m, és raktam rá igo 8-at. Az a gondom, hogy nagyon melegszik a készülék, ha folyamatosan megy már töltő nélkül is. Töltővel valószínűleg még jobban melegedne. Mennyire normális ez így? Mennyire tesz ez rosszat a telónak? Ismerősömnek ugyan ez a konfig olyannyira ütötte egymást, hogy igo-t használva gyorsabban merült a készüléke, mint ahogy a töltő tölteni tudta. Az enyém elvileg ennél "jobban fogyasztott", de a melegedés miatt félek, hogy baja lesz.

A kérdés tehát, hogy van-e valakinek tapasztalata IGO vs ZTE ügyben, és tud-e valaki megoldást erre, pl más IGO verzió.

Ezen felül még kellene nekem egy EU térkép is. Nem tudom van-e annak jelentősége, hogy most TM van rajta? ( Magyarország )

Előre is köszönöm!

bozz * citromail.hu

tatita
2011-08-16, 20:07
Sziasztok!

Van egy ZTE-m, és raktam rá igo 8-at. Az a gondom, hogy nagyon melegszik a készülék, ha folyamatosan megy már töltő nélkül is. Töltővel valószínűleg még jobban melegedne. Mennyire normális ez így? Mennyire tesz ez rosszat a telónak? Ismerősömnek ugyan ez a konfig olyannyira ütötte egymást, hogy igo-t használva gyorsabban merült a készüléke, mint ahogy a töltő tölteni tudta. Az enyém elvileg ennél "jobban fogyasztott", de a melegedés miatt félek, hogy baja lesz.

A kérdés tehát, hogy van-e valakinek tapasztalata IGO vs ZTE ügyben, és tud-e valaki megoldást erre, pl más IGO verzió.

Ezen felül még kellene nekem egy EU térkép is. Nem tudom van-e annak jelentősége, hogy most TM van rajta? ( Magyarország )

Előre is köszönöm!

bozz * citromail.hu

Ne aggódj, minden ZTE Blade-en tojást lehet sütni navigálás közben, nem lesz semmi baja, nyugi!

Bozz
2011-08-16, 20:26
Köszönöm tatita, így már nyugodt vagyok :)

tatita
2011-08-16, 20:31
Köszönöm tatita, így már nyugodt vagyok :)

Nagyon Szívesen! :)...........................

darkside
2011-08-16, 20:58
HELLO.
DS tudnál küldeni üzenetben linket egy használható iGO-rol?
Előre köszönöm, Extenzion.

Üzenet ment!

DS
..................

darkside
2011-08-16, 21:07
Szia darkside!

Szeretném segítségedet kérni.
Samsung Galaxy 3 telefonomra IGO-t szeretnék telepíteni. Örülnék, ha nekem is küldenél egyet, telepítési útmutatóval és Magyarország, Horvátország, Bosznia-Hercegovina térképpel.
Címem: zzzzoli*freemail.hu

Köszönettel
zzzzoli

Levél ment!

DS

...............

darkside
2011-08-16, 21:09
Sziasztok!

Előre is köszönöm!

bozz * citromail.hu

Levél ment!

DS
...............

Bozz
2011-08-16, 21:55
Köszönöm a segítséget! Remélem majd egyszer viszonozhatom :)

darkside
2011-08-16, 23:16
Köszönöm a segítséget! Remélem majd egyszer viszonozhatom :)

Már leírtam párszor, mit várok én cserébe! Még senki sem teljesítette! :)
Nincsen mit!

DS

Tolnai Patrik
2011-08-17, 11:27
iGo myway 8.4.2 van a telefonomon,és ha kiszedem a térképet,a poikat és a többi ilyet egy iPhone-os iGo-ból,az működni fog?
Nekem ausztria térkép kellene,akinek van dobhatna egy üzit! Köszi!

Bozz
2011-08-17, 14:17
Már leírtam párszor, mit várok én cserébe! Még senki sem teljesítette! :)
Nincsen mit!

DS
hmm... pedig a dühöngődet is elolvastam, és csak annyira emlékszem, hogy köszönjék meg, de akkor ezek szerint van más is. Na majd utána nézek még :) Ha ott nem volt leírva, akkor lehet még nem futottam bele, még nem volt időm túl sokat olvasgatni a fórumot.
ergh... mire elküldtem volna kidobott a renccer, mert közben azért dolgozni is kell. szóval most bosszúbol még van 2 smájli lehetőségem:
:cool::p

gyorgy
2011-08-17, 14:56
Szia Darkside,

Sikerült leszednem őket.

Köszi szépen!

Üdv, Gyuri

darkside
2011-08-17, 22:51
iGo myway 8.4.2 van a telefonomon,és ha kiszedem a térképet,a poikat és a többi ilyet egy iPhone-os iGo-ból,az működni fog?
Nekem ausztria térkép kellene,akinek van dobhatna egy üzit! Köszi!

Amíg azonos formátumban vannak, addig igen.
Nekem pedig egy Lexus LS430, vagy egy Prius II kellene!

DS

darkside
2011-08-17, 22:55
hmm... pedig a dühöngődet is elolvastam, és csak annyira emlékszem, hogy köszönjék meg, de akkor ezek szerint van más is. Na majd utána nézek még :) Ha ott nem volt leírva, akkor lehet még nem futottam bele, még nem volt időm túl sokat olvasgatni a fórumot.
ergh... mire elküldtem volna kidobott a renccer, mert közben azért dolgozni is kell. szóval most bosszúbol még van 2 smájli lehetőségem

Akkor kicsit figyelmesebben kellene olvasni! :)
A köszönet alap, azt hiszem, legalábbis a szüleim nekem ezt tanították.
Olvass kicsit vissza, bár már ezen az oldalon is megtalálod:
Lexus LS430 (mindegy, hogy első, vagy második széria, de legalább president felszereltség), vagy egy Prius II Navi. :)
Én szeretem az egy perceig nem szólhatsz hozzá, a min 25 karakter, a túl sok link, üzeneteket is a szmájli embargón kívül.

DS

darkside
2011-08-17, 22:55
Szia Darkside,

Sikerült leszednem őket.

Köszi szépen!

Üdv, Gyuri

Nincsen mit!

DS
................

Paca
2011-08-17, 23:45
nekem meg egy Chysler 300C kombi az álmom. lehetőleg az 5.7es motorral :P

darkside
2011-08-18, 00:21
nekem meg egy Chysler 300C kombi az álmom. lehetőleg az 5.7es motorral :P

Persze, van akinek még nem fejlődött ki az ízlése, és fogalma sincsen a kifinomultságról! :)
Eu-ban használhatatlan, itt elég sok a kanyar! :)
Tudod a dolog lényege az, hogy ha mindenkitől kérek egy százast, akkor már megvehettem volna bármelyiket, az első példányaikból pedig akár egyet-egyet is. :)
Természetesen nem így kell nézni a dolgokat, de azért valljuk be, nem ki kiadás lenne legálisan beszerezni, mondjuk csak a térképeket.
Ráadásul mindenki csak leírja, mit szeretne, én segítek nekik, hogy megkapják, de nekem ki segít? :)

DS

Paca
2011-08-18, 09:15
"Persze, van akinek még nem fejlődött ki az ízlése, és fogalma sincsen a kifinomultságról! :)"

oké, ne szabadkozz, elnézzük ezt neked :P :D

Paca
2011-08-18, 09:17
"Eu-ban használhatatlan, itt elég sok a kanyar! :)"

a mostani sem sokkal kisebb, mégsem volt még bevehetetlen kanyar. csak ügyesnek kell lenni :P :D. csak tudod ebben el is lehet férni. nem annyira én,hanem inkább a cuccaim a munkámhoz. nem olyan a csomagtere,hogy egy nagyobb szellentéstől megtelik :D

Paca
2011-08-18, 09:17
"Tudod a dolog lényege az, hogy ha mindenkitől kérek egy százast, akkor már megvehettem volna bármelyiket, az első példányaikból pedig akár egyet-egyet is. :)
Természetesen nem így kell nézni a dolgokat, de azért valljuk be, nem ki kiadás lenne legálisan beszerezni, mondjuk csak a térképeket.
Ráadásul mindenki csak leírja, mit szeretne, én segítek nekik, hogy megkapják, de nekem ki segít? :)"

az biztos nem olcsó az ilyesmi beszerzése,dehát nemvéletlen,hogy ide járunk az ilyesmiért :(. egyszer majd remélhetőleg Te is megkapod amit szeretnél. mi viszont tényleg hálásak vagyunk. :) köszönjük.

juteszmbe Dark! Mygude navira nem tudsz véletlen MO frissitést?

Paca
2011-08-18, 09:19
bocs,hogy ilyen darabosan válaszoltam, de ez a fórum valamiért nem engedte az idézések tördelését, nem működik a
parancs. ráadásul arra hivatkozott,hogy túl sok képet illesztettem be, holott egyet sem :S

Milán Gergály
2011-08-18, 18:17
Kedves Darkside vagy más ráérő és hozzáértő fórumozók!
Szükségem lenne egy amigo-ra a Defy-mhez. Tudnátok nekem küldeni egy csomagot?Felbontás 800*480
cím:gemilankukacfreemail.hu
Előre is köszönöm

Milán Gergály
2011-08-18, 18:19
Ja bocs, kellene egy magyarország térkép is.
Köszi

tozo
2011-08-18, 18:34
Sziasztok
Nekem az a problémám hogy android alá szeretnék kifejezetten IGO 8.3 at felrakni. Lehetséges. Most Amigo van fent ami nagyon szépen fut full európa, de a POI kezelés miatt a 8.3 APK t hajtom. Valaki?

okor
2011-08-18, 20:07
Darkside!

Küldnél nekem is egy Defy-s IGo linket.
Telefont váltottam.
okor kukac tvn.hu

Köszi:

Niniel

darkside
2011-08-18, 23:01
"Persze, van akinek még nem fejlődött ki az ízlése, és fogalma sincsen a kifinomultságról! :)"

oké, ne szabadkozz, elnézzük ezt neked :P :D

Írja ezt az, aki egy ipari formatervezési izével példálózik! Láttad már a kormánykerekét? Nem a harmincas évekből maradt itt véletlenül? :)

DS

darkside
2011-08-18, 23:04
"Eu-ban használhatatlan, itt elég sok a kanyar! :)"

a mostani sem sokkal kisebb, mégsem volt még bevehetetlen kanyar. csak ügyesnek kell lenni . csak tudod ebben el is lehet férni. nem annyira én,hanem inkább a cuccaim a munkámhoz. nem olyan a csomagtere,hogy egy nagyobb szellentéstől megtelik.

Nem méretfüggő a kanyarodási képesség az ő esetükben.
Amerikai autó nem kanyarra termett, ezt a motorsportjaik is világosan mutatják! :)
Én direkt vettem utoljára kis autót. Tele volt a búrám, hogy mindig mindenki velem cipelteti a vackait. Igaz ez most sincsen másként, de legalább egy side by side hűtőre nyugodtan mondhatok nemet. :)

DS

darkside
2011-08-18, 23:06
"Tudod a dolog lényege az, hogy ha mindenkitől kérek egy százast, akkor már megvehettem volna bármelyiket, az első példányaikból pedig akár egyet-egyet is.
Ráadásul mindenki csak leírja, mit szeretne, én segítek nekik, hogy megkapják, de nekem ki segít? :)"

az biztos nem olcsó az ilyesmi beszerzése,dehát nemvéletlen,hogy ide járunk az ilyesmiért :(. egyszer majd remélhetőleg Te is megkapod amit szeretnél. mi viszont tényleg hálásak vagyunk. :) köszönjük.

juteszmbe Dark! Mygude navira nem tudsz véletlen MO frissitést?

Nem, mindennel én sem foglalkozhatom.
Csak navigációkkal megtölthet az ember egy jó nagy vinyót, ha mindent beszerezne hozzájuk az össze elérhető verzióban.
Aztán jól összefolynának a dolgok. Nem is beszélve az igen magas kockázati besorolásról! :)

DS

darkside
2011-08-18, 23:12
bocs,hogy ilyen darabosan válaszoltam, de ez a fórum valamiért nem engedte az idézések tördelését, nem működik a parancs. ráadásul arra hivatkozott,hogy túl sok képet illesztettem be, holott egyet sem :S

Semmi gond, bár kicsit figyelmetlen vagy! :)
Az emotikonok is képeknek számítanak! :)

DS

darkside
2011-08-18, 23:17
Kedves Darkside vagy más ráérő és hozzáértő fórumozók!
Szükségem lenne egy amigo-ra a Defy-mhez. Tudnátok nekem küldeni egy csomagot?Felbontás 800*480
cím:gemilankukacfreemail.hu
Előre is köszönöm

Levél ment!

DS
...............

darkside
2011-08-18, 23:18
Ja bocs, kellene egy magyarország térkép is.
Köszi

Ez szolgáltatás, nem holmi elcseszett torrent! :)
Természetesen alapból van benne, de ott van mellette az új is.

DS

darkside
2011-08-18, 23:20
Sziasztok
Nekem az a problémám hogy android alá szeretnék kifejezetten IGO 8.3 at felrakni. Lehetséges. Most Amigo van fent ami nagyon szépen fut full európa, de a POI kezelés miatt a 8.3 APK t hajtom. Valaki?

Őőő, mindenki a 8.4.2.139242-őt használja, mert ez az utolsó hivatalos apk. :)
Nincsen más androidra, csak amigo.

DS

darkside
2011-08-18, 23:22
Darkside!

Küldnél nekem is egy Defy-s IGo linket.
Telefont váltottam.
okor kukac tvn.hu

Köszi:

Niniel

Levél ment!

DS
...............

Paca
2011-08-18, 23:37
Semmi gond, bár kicsit figyelmetlen vagy! :)
Az emotikonok is képeknek számítanak! :)

DS

ok,ezt nem tudtam. ki gondolta volna :P. eléggé le van szabályozva a fórum...

darkside
2011-08-18, 23:46
ok,ezt nem tudtam. ki gondolta volna :P. eléggé le van szabályozva a fórum...

Mindig tanul az ember! :)
Igen, egy kicsit kényelmetlen néha a használata, de nem panaszkodom(sokat).

DS

koko84
2011-08-22, 14:12
Sziasztok!

Telefont váltottam és a Neo-n csak forgalmi díjas avi van, de hallottam h van iGO Androidra és látom h ez tényleg így van! Nem naon vok járatos ebben a témában uh aki tud legyen kedves segíteni! Első körben honnan tudnék szerezni ilyen programot és aztán h kell azt telepítenem, térképet beállítanom stb...

Előre is Köszönöm a segítséget!

KOKO

smileee
2011-08-24, 18:48
Sziasztok! Bocsi, ha már unalmas a téma, meg esetleg hülyeséget kérek!:D
Szeretnék segítséget kérni, kellene egy igo vagy valamilyen navigációs szoftware a motorola defymhez. Most vettem a telefont, és az android dolog is új egy kicsit:D
Előre is köszi!

e-mail címem: peti.sopron*freemail.hu

stromokocuur
2011-08-24, 22:40
Sziasztok!

Most vettem egy Galaxy GIO-t, ehhez kellene egy megfelelő IGO. Tudna nekem valaki segíteni?
Köszi!
stromokocuur at gmail dot com

lukacsp76
2011-08-25, 13:36
Kedves Darkside!

Először is megköszönném a nemrég küldött e-mail-edet. Az abban küldötteken kívül szükségem lenne még Nyugat Európa térképekre is. Tudnál nekem küldeni? előre is köszi a kedvességed. lukacsp76 (kukac) freemail.hu

wurci
2011-08-27, 15:54
Sziasztok!

Defyre próbálom igo-t tenni, de azt írja ki a gonosz, hogy "Parse Error: There is a problem parsing the package". Valakinek valami ötlet? CM7 RC1 a rendszerem, iGO My Way 8.4.3.179971 480x800-zal próbálkozom. Ha esetleg tudtok linket küldeni egy működő friss verzióhoz azt megköszönném. wurci(kukac)hotmail(pont)com

wurci

smileee
2011-08-29, 13:52
Sziasztok! Még mindig ugyan az a problémám. Valaki tudna segíteni? Köszönöm!

smileee
2011-08-29, 14:13
Kedves darkside! Tudnál nekem segíteni az igo ügyében? Örülnék én is egy magyar változatnak. Nagyon köszi! Üdv!

dragos
2011-08-30, 12:15
Sziasztok!

Motorola DEFY-hez keresnék működő navigációt, tudnátok segíteni?
e-mail címem: fujitsudragos_kukac_citromail_pont_hu

thx

hp16
2011-08-31, 00:44
sziasztok
x10 mini pro-ra felraktam az igot ment is tökéletesen 3hétig és egyik naprol a másikra belassult,sokkal többet tölt az elején,szaggat,lassan reagál,ez mitöl lehet?nem fut semmi a háttérben advenced task managagerrel bezártam mindent,ujra raktam az sem segitett.

Paca
2011-08-31, 06:25
sziasztok
x10 mini pro-ra felraktam az igot ment is tökéletesen 3hétig és egyik naprol a másikra belassult,sokkal többet tölt az elején,szaggat,lassan reagál,ez mitöl lehet?nem fut semmi a háttérben advenced task managagerrel bezártam mindent,ujra raktam az sem segitett.

3G megy közben? az sokat dob az indulás sebességén, főleg az aktuális pozíciód meghatározásában.

Zazuka
2011-08-31, 20:01
Sziasztok,
hamarosan indulnánk egy pár napos Montenegró kirándulásra. IGO fönt van a telón, Szerbia és Montenegró térkép kéne hozzá. Tudna valaki küldeni linket ide: zadoka02kukacfreemail.hu

Paca
2011-08-31, 20:10
a varázsige kimaradt ..........

hp16
2011-08-31, 23:23
3G megy közben? az sokat dob az indulás sebességén, főleg az aktuális pozíciód meghatározásában.
nem megy,soha nem is ment igo közben

Paca
2011-09-01, 06:46
nem megy,soha nem is ment igo közben

hát el kell inditani. .

Zazuka
2011-09-01, 11:27
Légyszi-légyszi-légysziii! :o

Zazuka
2011-09-01, 14:39

Légyszi-légyszi-légyszi?

v.

thx? :)

Paca
2011-09-01, 16:06
előbb az első, utóbb a másik :) szerintem ...

Zazuka
2011-09-01, 21:39
előbb az első, utóbb a másik :) szerintem ...

Oké, akkor:

Légyszi-légyszi-légyszi, valaki küldjön nekem egy Montenegró és Szerbia térképet az IGOmhoz!

Bah, már tiszta szőkének érzem magam... :p

aate
2011-09-01, 22:18
Oké, akkor:

Légyszi-légyszi-légyszi, valaki küldjön nekem egy Montenegró és Szerbia térképet az IGOmhoz!

Bah, már tiszta szőkének érzem magam... :p
Levél ment.......... :D Üdv : aate

4trASS
2011-09-02, 00:44
Levél ment!

DS
...............

Szia Darkside!

Kaphatnék én is egy IGO.s linket szintén Defy-hoz?

Előre is köszi!

Cvöfis
2011-09-02, 09:48
Kedves fórumozók, kedves darkside!

Napokban birtokomba került egy Galaxy Gio készülék. A neten böngészve találtam erre az oldalra. Néhány bejegyzést átolvasva úgy gondolom itt sokan képben vannak, hogy milyen formában tudnék Igo navigációt a telefonra tenni. Amennyiben lehetséges én is szeretnék egy privát üzenetet kérni ennek módjáról a torpfiu_kukac_gmail_pont_com e-mail címre.

Korábban nekem nokia e52-es készülékem volt ahol az ovi maps nem igényelt hálózati adatforgalmat, alkalmas volt kizárólag csak a beépített gps-el navigálni. Ez a Gio esetében az Igo segítségével is lehetséges? Bonyolít hálózati adatforgalmat navigáláskor vagy tervezéskor?

Válaszokat nagyon köszönöm.

Üdvözlettel,

Cvöfis

Decepticon
2011-09-02, 21:42

Napokban birtokomba került egy Galaxy Gio készülék. A neten böngészve találtam erre az oldalra. Néhány bejegyzést átolvasva úgy gondolom itt sokan képben vannak, hogy milyen formában tudnék Igo navigációt a telefonra tenni. Amennyiben lehetséges én is szeretnék egy privát üzenetet kérni ennek módjáról a torpfiu_kukac_gmail_pont_com e-mail címre.

Korábban nekem nokia e52-es készülékem volt ahol az ovi maps nem igényelt hálózati adatforgalmat, alkalmas volt kizárólag csak a beépített gps-el navigálni. Ez a Gio esetében az Igo segítségével is lehetséges? Bonyolít hálózati adatforgalmat navigáláskor vagy tervezéskor?

Üdvözlettel,

Cvöfis

Szia! Kipróbáltam a biztonság kedvéért: nem szükséges, hogy az adathálózat mód aktív legyen. Egyébként csak minimális adatforgalmat bonyolítana, a műholdak pozíciót tölti le ilyenkor és ezáltal gyorsabb a jelfogás. Íme egy kis okoskodás a dologról: http://hu.wikipedia.org/wiki/AGPS

darkside
2011-09-03, 13:32
Sziasztok!

Telefont váltottam és a Neo-n csak forgalmi díjas avi van, de hallottam h van iGO Androidra és látom h ez tényleg így van! Nem naon vok járatos ebben a témában uh aki tud legyen kedves segíteni! Első körben honnan tudnék szerezni ilyen programot és aztán h kell azt telepítenem, térképet beállítanom stb...

Előre is Köszönöm a segítséget!

KOKO

Levél ment!

DS
...............

darkside
2011-09-03, 13:35
Sziasztok! Bocsi, ha már unalmas a téma, meg esetleg hülyeséget kérek!:D
Szeretnék segítséget kérni, kellene egy igo vagy valamilyen navigációs szoftware a motorola defymhez. Most vettem a telefont, és az android dolog is új egy kicsit:D
Előre is köszi!

e-mail címem: peti.sopron*freemail.hu

Levél ment!

DS
...............

darkside
2011-09-03, 13:37
Sziasztok!

Most vettem egy Galaxy GIO-t, ehhez kellene egy megfelelő IGO. Tudna nekem valaki segíteni?
Köszi!
stromokocuur at gmail dot com

Levél ment!

DS
...............

darkside
2011-09-03, 13:42
Kedves Darkside!

Először is megköszönném a nemrég küldött e-mail-edet. Az abban küldötteken kívül szükségem lenne még Nyugat Európa térképekre is. Tudnál nekem küldeni? előre is köszi a kedvességed. lukacsp76 (kukac) freemail.hu

Levél ment!

DS
...............

darkside
2011-09-03, 13:45
Sziasztok!

Defyre próbálom igo-t tenni, de azt írja ki a gonosz, hogy "Parse Error: There is a problem parsing the package". Valakinek valami ötlet? CM7 RC1 a rendszerem, iGO My Way 8.4.3.179971 480x800-zal próbálkozom. Ha esetleg tudtok linket küldeni egy működő friss verzióhoz azt megköszönném. wurci(kukac)hotmail(pont)com

wurci

Levél ment!

DS
...............

darkside
2011-09-03, 13:49
Kedves darkside! Tudnál nekem segíteni az igo ügyében? Örülnék én is egy magyar változatnak. Nagyon köszi! Üdv!

Ne mondjátok, hogy ennyire nem vagytok tisztában az igo mibenlétével!
Magyar példány! Egy magyar programból! Nem hiszek a szememnek, és ez már nem az első eset, hogy ezt valaki le meri írni!
A türelem pedig egy igen nagy erény!
(természetesen mondhatnám, hogy amennyiben olvastad volna a topikot, vagy legalább az első két oldalát, akkor lett volna lehetőséged fellelni az e-mail címemet és írni egy levelet. arról nem beszélek, hogy a profilom alatt is ott a levél írásának a lehetősége. igen, meglehetősen arrogáns vagyok, ráadásul mostanában még a kedvem is rossz. aki ingyen ebédre vágyik, az ne fanyalogjon, hogy nincsen csipke terítő az asztalon!)

DS

Paca
2011-09-03, 13:51
hi DS! rég voltál! aszittem már valami baj van. minden ok?
összegyűltek időközben szépen a kérőid :). ne tűnj el ennyire mert ki okosit ki minket? tudatlanok maradunk...

darkside
2011-09-03, 13:59
Sziasztok!

Motorola DEFY-hez keresnék működő navigációt, tudnátok segíteni?
e-mail címem: fujitsudragos_kukac_citromail_pont_hu

thx

Levél ment!

DS
...............

darkside
2011-09-03, 14:01
sziasztok

Semmi köze a programhoz.
Egyszerűen tele van a telefonod cache-e minden szír-szarral, ezt üríteni kell, igo indítása előtt amúgy is javasolt az alsó kategóriás gépeken kilőni minden más futó programot. Esetleg olyan kevés hely van a telefon memóriájában már, hogy nem tudja teljesen beolvasni a szükséges állományokat, ezért "cachel" a gép.

DS

darkside
2011-09-03, 14:03

Igen, én is hiányolom, hogy megkérdezzék, hová hozhatják az LS430/Prius II-t. :)

DS

darkside
2011-09-03, 14:16
Szia Darkside!

Kaphatnék én is egy IGO.s linket szintén Defy-hoz?

Előre is köszi!

Levél ment!

DS
...............

darkside
2011-09-03, 14:21

Üdvözlettel,

Cvöfis

Levél ment!
Azért néha nem ártana, ha kicsit utánanéznének az emberek, hogy hogyan is működik az, amit szeretnének.
Vagy csak úgy gondolkodnának egy kicsit!
PNA-kban van sim kártya? Van internet hozzáférésük (leszámítva két-három új felső kategóriás készüléket)?
Akkor? Na? Ugye, hogy mennyire egyszerű, ha használja az ember egy kicsit az eszét is?
Abban is van igazság, amit Deception írt. Amennyiben az ember engedélyezni neki, akkor használ mobilnetet bizonyos dolgokhoz, de navigálni csak annak segítségével nem tud.

DS

darkside
2011-09-03, 14:24
hi DS! rég voltál! aszittem már valami baj van. minden ok?
összegyűltek időközben szépen a kérőid :). ne tűnj el ennyire mert ki okosit ki minket? tudatlanok maradunk...

Csak nem hiányoztam? :)
Semmi különös, csak kedvem nem volt megválaszolni ugyanazokat a kérdéseket újra és újra.
Én sem születésemtől fogva vagyok ám tájékozott sok témában, utána kell olvasni. Szerintem másnak is menne, nem csak nekem! :)

DS

Paca
2011-09-03, 15:40
olyasmi.
dehát sokkal egyszerűbb kérdezni egy tapasztaltabbtól mint végigbogarászni sok oldalt. abból ki kell szűrni a felesleges infót,meg a rossz infót. éshát tod az ember lusta. de megértem unod sokadszorra leírni ugyanazt. csinálnék a helyedben egykét linket amit ha szükség van rá csak be kell másolni.

darkside
2011-09-03, 15:50
olyasmi.
dehát sokkal egyszerűbb kérdezni egy tapasztaltabbtól mint végigbogarászni sok oldalt. abból ki kell szűrni a felesleges infót,meg a rossz infót. éshát tod az ember lusta. de megértem unod sokadszorra leírni ugyanazt. csinálnék a helyedben egykét linket amit ha szükség van rá csak be kell másolni.

Van már pár, a dühöngőt használom erre is. :)
Vannak még tervek a kicsi fejemben, majd meglátom, mihez kezdek velük.

DS

Braien
2011-09-04, 13:37
Sziasztok!

A napokban vettem egy LG Optimus Black-et. Szeretnék rá iGp-t rakni.
Tud valaki segíteni pár lépéses instrukcióval. Letöltési lehetőséggel.
Előre is köszi : Braien
braien724_kukac_gmail_pont_com

darkside
2011-09-04, 20:48
Sziasztok!

A napokban vettem egy LG Optimus Black-et. Szeretnék rá iGp-t rakni.
Tud valaki segíteni pár lépéses instrukcióval. Letöltési lehetőséggel.
Előre is köszi : Braien
braien724_kukac_gmail_pont_com

Levél ment!

DS
...............

pipikutya
2011-09-05, 09:56
Sziasztok!
Full kezdő vagyok most kaptam egy samsung galaxy gio-t. Segítséget kérnék, hogy hogyan tudok rá navigációt telepíteni, és hogyan tudom használni?

Előre is köszönöm.
korbely.panni*freemail.hu

Braien
2011-09-05, 13:13
Levél ment!

DS
...............

Nagyon Köszönöm DS!

Töltöm :-)

randomhaver
2011-09-05, 19:33
Ha valaki tudna igo 8- at küldeni samsung galaxy s 2-re, azt nagyon megköszönném.

Birinyikrisztian*freemail.hu

PitBull1986
2011-09-05, 19:38
Sziasztok!

Valaki tudna nekem egy GPS-t küldeni vagy linket?
Samsung Galaxy S II -re kellene.
e-mail: paczizsigmond*gmail.com

PitBull1986
2011-09-05, 20:04
iGO-t akartam írni :)

Na szóval, valaki tudna egy iGO linket vagy bármi segítséget küldeni?

MolnarMarton
2011-09-05, 22:30
Üdvözlök mindenkit!

Bár látom, én vagyok az xx.xxx-edik, de én is ma kaptam egy androidos telefont (HTC Wildfire S) és tisztelettel kérnék segítséget, hogy egy IGO-hoz hozzájuthassak.
Nagyon köszönöm!
e-mail: hupecsmm/kukac/gmail.com

PitBull1986
2011-09-05, 22:59
Probléma elhárítva.
Megcsinálta egy barátom. Nem tudom hogy de működik az a lényeg.

pipikutya
2011-09-06, 08:52
Probléma megoldva, igo megvan:)!

zsebike
2011-09-06, 12:36
Kedves Darkside ,az összes droidos kedves édesanyja :-)

szeretnélek megkérni ,hogy nekem is küldjél ha tudsz IGO 8-at Galaxy S plus-hoz , előre is nagyon megköszönném

slash_kukac_zelkanet_pont_hu

darkside
2011-09-06, 20:17
Sziasztok!
Full kezdő vagyok most kaptam egy samsung galaxy gio-t. Segítséget kérnék, hogy hogyan tudok rá navigációt telepíteni, és hogyan tudom használni?

Előre is köszönöm.
korbely.panni*freemail.hu

Levél ment!

DS
...............

darkside
2011-09-06, 20:20
Ha valaki tudna igo 8- at küldeni samsung galaxy s 2-re, azt nagyon megköszönném.

Birinyikrisztian*freemail.hu

Levél ment!

DS
...............

darkside
2011-09-06, 20:22
Sziasztok!

Valaki tudna nekem egy GPS-t küldeni vagy linket?
Samsung Galaxy S II -re kellene.
e-mail: paczizsigmond*gmail.com

Magas volt a labda, de látom korrigáltad! :)
Levél ment!

DS

darkside
2011-09-06, 20:24
Üdvözlök mindenkit!

Bár látom, én vagyok az xx.xxx-edik, de én is ma kaptam egy androidos telefont (HTC Wildfire S) és tisztelettel kérnék segítséget, hogy egy IGO-hoz hozzájuthassak.
Nagyon köszönöm!
e-mail: hupecsmm/kukac/gmail.com

Levél ment!

DS
...............

darkside
2011-09-06, 20:27
Kedves Darkside ,az összes droidos kedves édesanyja :-)

szeretnélek megkérni ,hogy nekem is küldjél ha tudsz IGO 8-at Galaxy S plus-hoz , előre is nagyon megköszönném

slash_kukac_zelkanet_pont_hu

Elég ronda anyákat ismerhetsz, ráadásul pasik is! :)
Levél ment!

DS

darkside
2011-09-06, 20:27
Probléma megoldva, igo megvan:)!

Igen, ismét felrakták a tőlem kért linkekről származó verziókat kicsit lecsupaszítva egy-két oldalra.
Megköszönni ismét elfelejtették!

DS

zlatan
2011-09-06, 20:43
Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem,mert már megőrülök.
Samsung Galaxy 9000-re tettem fel IGO-t.
Tökéletesen fel i telepítette,de az istenért nem talál GPS jelet.Már vagy fél órát sétáltam vele a kertbe.
Van valami megoldás rá?

darkside
2011-09-06, 21:28
Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem,mert már megőrülök.
Samsung Galaxy 9000-re tettem fel IGO-t.
Tökéletesen fel i telepítette,de az istenért nem talál GPS jelet.Már vagy fél órát sétáltam vele a kertbe.
Van valami megoldás rá?

Igen, vegyél olyan telefont, ami nem küzd kihívásokkal gps rádió terén, mondjuk egy htc-t! :)
Persze akinek csak a quadrant eredmények számítanak, annak a samsung és az lg csak az opció! :)
Szóval, mint azt már sokszor leírtuk (én magam ma is már egyszer itt (http://forum.androidhungary.com/threads/218-LG-Optimus-GT540?p=39435&viewfull=1#post39435)).

DS

zlatan
2011-09-06, 23:18
Igen, vegyél olyan telefont, ami nem küzd kihívásokkal gps rádió terén, mondjuk egy htc-t! :)
Persze akinek csak a quadrant eredmények számítanak, annak a samsung és az lg csak az opció! :)
Szóval, mint azt már sokszor leírtuk (én magam ma is már egyszer itt (http://forum.androidhungary.com/threads/218-LG-Optimus-GT540?p=39435&viewfull=1#post39435)).

DS

Úha.Nekem az nagyon kínainak hangzik amit ott leírtál.
Igazából az sem tudom mi az a ROOT-olás.:)
Nem tudnád leírni nekem óvodás szinten.
Sorry,de tényleg kezdő vagyok.
Egyébként az említett net kapcsolathoz jó a WI-Fi is?

darkside
2011-09-06, 23:37

Az nagyon sok idő, sokkal több, mint az egészet végigcsinálni! :)
gps status letölt a marketről, task killerrel (ha nincsen ezt is letölt a marketről, mondjuk advancad task killer(ébresztőt ignore listára tesz)) mindent lelő, majd gps statusz elindít. Természetesen műholdak legyenek bekapcsolva4 Menü, tools, managa a-gp state, reset, aztán download.
Azért jobb a mobilnet kapcsolat, mert akkor egyből a feletted lévő holdak listáját szedi le, nem csak az általános listát(ezért kellene átírni a gps.conf-ot is). Megvárod, míg talál jelet, fixál pár műholdat, kilépsz belőle.
Utána igo elindít.
Aztán már ki lehet lőni a mobilnetet.

DS

zlatan
2011-09-07, 00:12
Letöltöttem a programokat.A Task killerben a lelőt úgy érted,hogy minden elől vegyem ki a pipát?

Illetve ezt a részt nem értem: Menü, tools, managa a-gp state, reset, aztán download.

Paca
2011-09-07, 06:35

bocs,hogy beleszólok,de én is igy kezdtem kb 3 hónapja. root-olás, rom frissités, agps, meg ilyen kifejezések nekem is ugyancsak újak voltak. aztán elkezdtem a fórumot -persze célirányosan- az elejétől olvasgatni. sok az én tudom,nem is marad meg minden,de a lényeg leszűrődik. legalább az alapok. ezt nem úszod meg,vagy csak tapogatsz igen soká,úgyhogy neked is ezt javaslom. olvass és olvass a témában minél többet. meglásd megéri. 2 hét alatt eljutsz odáig,tudd a lényeget megkérdezni. :)
ahhoz meg nem lesz itt türelme senkinek,hogy mindenkit egyenként kiokositson az alapoktól kezdve.
kérlek ne vedd kioktatásnak,tényleg csak a segitő szándék vezérelt :)

darkside
2011-09-07, 08:58
Letöltöttem a programokat.A Task killerben a lelőt úgy érted,hogy minden elől vegyem ki a pipát?

Illetve ezt a részt nem értem: Menü, tools, managa a-gp state, reset, aztán download.

Ajjaj!
Nem, ha kiveszed a pipákat, akkor nem kapcsolja ki őket. Legfölül van egy gomb, hogy kill selected apps. Ezt kell nyomogatni!

Pedig ennél egyszerűbben nem lehet leírni!
Elindítod a gps status progit:

http://kepfeltoltes.hu/110907/snap20110907_084921_www.kepfeltoltes.hu_.png

Megnyomod a menu gombot:

http://kepfeltoltes.hu/110907/snap20110907_085442_www.kepfeltoltes.hu_.png

Itt ráböksz a tools-ra:

http://kepfeltoltes.hu/110907/snap20110907_084932_www.kepfeltoltes.hu_.png

Legalsó menüpont (manage....):

http://kepfeltoltes.hu/110907/snap20110907_084936_www.kepfeltoltes.hu_.png

Itt reset. Visszalép magától, újra belépsz, download.

DS

malacpapa
2011-09-07, 12:46
Sziasztok. X10 Mini Pro-hoz kellene EU térkép iGO-hoz (8.4.3.179971). Már szét gugliztam magam, de minden fájlmegosztón előbb bankkártyaadatokat szeretnének, azt meg nem adok az INGYEN reghez ahogy ők állítják :). Szóval nagyon megköszönném, ha valaki tudna küldeni egy linket vagy térképet.

Üdv.

D.

zlatan
2011-09-07, 16:46
Nagyon szépen köszönöm a segítséget és a türelmet.
Sikerült elindítanom a Navit! :)

Jakypapa
2011-09-07, 19:19
Szia Darkside!
Tudnál egy Igo apk küldeni LG P500-hoz? Gondolom a térképek jók hozzá amit már küldtél a Desire-hez?
Jakyka105*gmail.com
Köszi.

zlatan
2011-09-07, 19:55
Már csak egy utolsó kérdést szeretnék feltenni.
Az Advanced Task Cleaner Pro-nak mi a legoptimálisabb beállítása.
Én mindent auto killre nyomtam.Egyedül maga a program került ignore list-re.
Illetve az auto kill settingbe,melyik elé kell pipa?
Előre is köszönöm a segítséget.

Orsilany
2011-09-07, 20:12
Sziasztok,

most vettem egy xperia mini pro-t (NEM x10). Prónáltam feltenni az IGO-t rá, de nem látom a telefonon az apk fájlt, és egyszerűen így ugye nem tudom feltelepíteni. Van valami ötletetek, hogy miért nem látom a telefonon? 2.3.3 van a telefonon.

Nagyon köszönöm a segítséget!

darkside
2011-09-07, 20:23
Már csak egy utolsó kérdést szeretnék feltenni.
Az Advanced Task Cleaner Pro-nak mi a legoptimálisabb beállítása.
Én mindent auto killre nyomtam.Egyedül maga a program került ignore list-re.
Illetve az auto kill settingbe,melyik elé kell pipa?
Előre is köszönöm a segítséget.

Auto kill nem kell(disable), az alap rendszer 30 mega alá nem engedi menni, akkor bezár valamit.
Saját magát sem kell ignore listára tenni, minek fusson a háttérben?
Az ignore listára olyat érdemes tenni, amit nem szeretnél kikapcsolni, mint az ébresztő, rendszerszintű külső appok(nálam keepscreen, missed reminder, names).
Az ignore listán kívül minden alap beállítással fut nálam.

DS

darkside
2011-09-07, 20:26
Sziasztok. X10 Mini Pro-hoz kellene EU térkép iGO-hoz (8.4.3.179971). Már szét gugliztam magam, de minden fájlmegosztón előbb bankkártyaadatokat szeretnének, azt meg nem adok az INGYEN reghez ahogy ők állítják :). Szóval nagyon megköszönném, ha valaki tudna küldeni egy linket vagy térképet.

Üdv.

D.

Látogatói üzenet ment!
Úgy látszik nem mindenkinél működnek ugyanúgy a keresők! :)

DS

darkside
2011-09-07, 20:30
Szia Darkside!
Tudnál egy Igo apk küldeni LG P500-hoz? Gondolom a térképek jók hozzá amit már küldtél a Desire-hez?
Jakyka105*gmail.com
Köszi.

Levél ment!
Igen, jók hozzá.

DS

darkside
2011-09-07, 20:31
Sziasztok,

most vettem egy xperia mini pro-t (NEM x10). Prónáltam feltenni az IGO-t rá, de nem látom a telefonon az apk fájlt, és egyszerűen így ugye nem tudom feltelepíteni. Van valami ötletetek, hogy miért nem látom a telefonon? 2.3.3 van a telefonon.

Nagyon köszönöm a segítséget!

Marketről töltsél le egy file kezelőt, mint például az astro, vagy az estrongs file explorer.

DS

zlatan
2011-09-07, 20:48
Auto kill nem kell(disable), az alap rendszer 30 mega alá nem engedi menni, akkor bezár valamit.
Saját magát sem kell ignore listára tenni, minek fusson a háttérben?
Az ignore listára olyat érdemes tenni, amit nem szeretnél kikapcsolni, mint az ébresztő, rendszerszintű külső appok(nálam keepscreen, missed reminder, names).
Az ignore listán kívül minden alap beállítással fut nálam.

DS

Na bakker.
Egy másik fórumon ajánlották a progit.
Ott kiemelték,hogy ignore listára mindenképpen kell a task cleaner.
Szóval azt mondod,hogy hagyjam az alapbeállításokat,csak az ébresztőt hagyjam,meg a telefonkönyvet?

darkside
2011-09-07, 20:52
Na bakker.
Egy másik fórumon ajánlották a progit.
Ott kiemelték,hogy ignore listára mindenképpen kell a task cleaner.
Szóval azt mondod,hogy hagyjam az alapbeállításokat,csak az ébresztőt hagyjam,meg a telefonkönyvet?

Persze, nagyon jól működik az alapból is.
Telefonkönyvet nem kell, azt nem használod folyamatosan, legfeljebb pár másodperccel lassabban jelennek meg a kontaktok.

DS

Orsilany
2011-09-07, 21:29
Marketről töltsél le egy file kezelőt, mint például az astro, vagy az estrongs file explorer.

DS

Nagyon köszönöm a segítséget. Előtte galaxy 3-om volt és azon simán ment :) meg egy amatőr kérdésem lehetne? Én ezelőtt feltoltokartyas voltam és simán használtam az igo-t ws ugye nem került semmilyen költségbe, tuti mert sise volt pénz a kártyámra. De most megijesztetek, h a fős használata pénzbe kerül, és a telefon is figyelmeztet erre, hogy felnerulhatnek költségek. Mivel előfizetéssel lettem eléggé fontos lenne, h akkor ha bekapcsolom a gps-t és igo, az ingyenes ugye?

zlatan
2011-09-07, 22:41
Persze, nagyon jól működik az alapból is.
Telefonkönyvet nem kell, azt nem használod folyamatosan, legfeljebb pár másodperccel lassabban jelennek meg a kontaktok.

DS

Köszönöm.
Akkor alapbeállításta tettem.Egyedül az ébresztőt tettem ignore list-re.
Egyébként,én a képernyőlezárást maxra tettem,így tuti nem zár be valamit,ha félre kell tennem kicsit a telefont.
Inkább,majd én magam lezárom.

veivei
2011-09-07, 22:43
Szia Darkside!

amatőr vagyok a témában
Navigációt telepítenék telomra
SAmsung Galaxy 3 I 5800

Ma vettem egy 4 gigás kártyát.
Segítségedet kérném,hogy melyik programot töltsem le a Marketről.
Ha egy leírást,hogy mit kell még csinálnom,hogy működjön.
jó lenne magyar nyelven.

veroistvan(kukac)gmail.com

segítségedet előre is köszönöm!

Üdv:veivei

Paca
2011-09-08, 06:07
Szia Darkside!

amatőr vagyok a témában
SAmsung Galaxy 3 I 5800

jó lenne magyar nyelven.

az,hogy mit kell letöltened a Marketről nagyban függ attól,hogy mit szeretnél csinálni,mit szeretnél,hogy mi működjön. de,ha ezt nem árulod el akkor nem tudunk segiteni. :)

Jakypapa
2011-09-08, 07:36
Köszönöm a segítséget!
Üdv: Jakypapa

zlatan
2011-09-08, 08:21
Csak nem szabadultok tőlem.:)
Tegnap egész nap szuperül működött az IGO,de ma megint nem talált jelet.
Darkside által leírt technikát többször is meg kell csinálni,nem csak először?
Azért az elég gáz lenne,ha éppen külföldön vagyok,mert a kinti 3g árak elég húzósak.:(

darkside
2011-09-08, 10:35
Nagyon köszönöm a segítséget. Előtte galaxy 3-om volt és azon simán ment :) meg egy amatőr kérdésem lehetne? Én ezelőtt feltoltokartyas voltam és simán használtam az igo-t ws ugye nem került semmilyen költségbe, tuti mert sise volt pénz a kártyámra. De most megijesztetek, h a fős használata pénzbe kerül, és a telefon is figyelmeztet erre, hogy felnerulhatnek költségek. Mivel előfizetéssel lettem eléggé fontos lenne, h akkor ha bekapcsolom a gps-t és igo, az ingyenes ugye?

Amennyiben nincsen engedélyezve a mobilnet nálad, akkor nem megy fel rá. Indításkor használhatja, ha aktív a kapcsolat.

DS

darkside
2011-09-08, 10:37
Köszönöm.
Akkor alapbeállításta tettem.Egyedül az ébresztőt tettem ignore list-re.
Egyébként,én a képernyőlezárást maxra tettem,így tuti nem zár be valamit,ha félre kell tennem kicsit a telefont.
Inkább,majd én magam lezárom.

Képernyőlezárás maximum a wi-fit tudja bezárni(esetleg még a youtube-ot).
Vannak programok, amiknél nem árt, ha képernyő aktív marad, de a fényereje csökken, pl. olvasáskor.

DS

darkside
2011-09-08, 10:44
Szia Darkside!

amatőr vagyok a témában
SAmsung Galaxy 3 I 5800

jó lenne magyar nyelven.

Levél ment!

DS
...............

darkside
2011-09-08, 10:45
az,hogy mit kell letöltened a Marketről nagyban függ attól,hogy mit szeretnél csinálni,mit szeretnél,hogy mi működjön. de,ha ezt nem árulod el akkor nem tudunk segiteni. :)

Dehogynem tudjuk! Az évek, meg a rutin, majd meghozza neked is, hogy tudd ki, mire gondolhatott.
Speciel ő arra, hogy milyen programmal tudja majd telepíteni a navigációt! :)

DS

zlatan
2011-09-08, 10:45
Képernyőlezárás maximum a wi-fit tudja bezárni(esetleg még a youtube-ot).
Vannak programok, amiknél nem árt, ha képernyő aktív marad, de a fényereje csökken, pl. olvasáskor.

DS

Azt értem,de mivel megy a háttérben a Task Cleaner így képernyőbezárásnál megszakíthatja a programot nem?
Mondjuk én ezért feltettem a keepscreent és beállítottam,hogy sms,facebook,opera esetén ne zárjon le a képernyő.
IGO-s kérdésemre is válaszolnál? :)

darkside
2011-09-08, 10:47
Csak nem szabadultok tőlem.:)
Tegnap egész nap szuperül működött az IGO,de ma megint nem talált jelet.
Darkside által leírt technikát többször is meg kell csinálni,nem csak először?
Azért az elég gáz lenne,ha éppen külföldön vagyok,mert a kinti 3g árak elég húzósak.:(

A 3g csak a sebességét növeli a pozicionálásnak, de nem árt letölteni a műholdlistát a gps status segítségével, akár wi-fin keresztül is.
Teccett volna rendes gps rádióval szerelt telefont venni! :) A legtöbb samsungon kell még a gps booster is, és társai, hogy nagyjából jól menjen a dolog!

DS

darkside
2011-09-08, 10:48
Azt értem,de mivel megy a háttérben a Task Cleaner így képernyőbezárásnál megszakíthatja a programot nem?
Mondjuk én ezért feltettem a keepscreent és beállítottam,hogy sms,facebook,opera esetén ne zárjon le a képernyő.
IGO-s kérdésemre is válaszolnál? :)

Nem zárja be.
Csak szépen sorjában! :)

DS

zlatan
2011-09-08, 10:53
A 3g csak a sebességét növeli a pozicionálásnak, de nem árt letölteni a műholdlistát a gps status segítségével, akár wi-fin keresztül is.
Teccett volna rendes gps rádióval szerelt telefont venni! :) A legtöbb samsungon kell még a gps booster is, és társai, hogy nagyjából jól menjen a dolog!

DS

Műhold lista letöltését hol tudom megtenni a statusba?

Ez a GPS booster rohadt jó.Fél perc alatt meg is találta a jelet.:)

zlatan
2011-09-08, 15:17
Sajnos korai volt az öröm.Ma kimentem vele Szlovákiába.Tökéletesen működött kint is.Miután hazaértem csináltam egy próbát és megint nem talált jelet.
Megint a GPS status letöltés+mobilnet kellett neki,hogy találjon jelet.
Most megint talál viszonylag hamar.De meddig?
Kb mennyi adatforgalmat generál az előbb említett feladatsor?
Külföldön gondolom ez nem túl jó megoldás.
Hát lehet,hogy fel kell adjam a dolgot.:(

darkside
2011-09-08, 20:24
Műhold lista letöltését hol tudom megtenni a statusba?

Ez a GPS booster rohadt jó.Fél perc alatt meg is találta a jelet.:)

Ahogyan tegnap írtam, így (http://forum.androidhungary.com/threads/1043-DarkSide-dühöngője?p=39745&viewfull=1#post39745).

DS

darkside
2011-09-08, 20:25
Sajnos korai volt az öröm.Ma kimentem vele Szlovákiába.Tökéletesen működött kint is.Miután hazaértem csináltam egy próbát és megint nem talált jelet.
Megint a GPS status letöltés+mobilnet kellett neki,hogy találjon jelet.
Most megint talál viszonylag hamar.De meddig?
Kb mennyi adatforgalmat generál az előbb említett feladatsor?
Külföldön gondolom ez nem túl jó megoldás.
Hát lehet,hogy fel kell adjam a dolgot.:(

Én szóltam!
Nagyjából 15-30 KB.

DS

zlatan
2011-09-08, 21:17
Gps status-al együtt?
Mert,akkor az simán kibírható.

darkside
2011-09-09, 08:50
Gps status-al együtt?
Mert,akkor az simán kibírható.

Ennyit eszik az igo induláskor.
A GPS Status-t nem tudom megmondani pontosan, de 200KB-on belül van, csak ugye mások is jönnek-mennek közben nálam.

DS

zlatan
2011-09-09, 15:24
Köszönöm.Az nem,olyan vészes.Mondjuk külföldön meggondolandó.:)
Egyébként ma megint tökéletesen működik.Max.1 perc és már talál is.Tegnap csináltam egy rom frissítést.

janika24
2011-09-09, 17:00
Kedves Darkside

Kérhetnék 1 linket Galaxy S2-re?
racsos19kukac freemail.hu
Előre is köszönöm.

darkside
2011-09-09, 23:11
Kedves Darkside

Kérhetnék 1 linket Galaxy S2-re?
racsos19kukac freemail.hu
Előre is köszönöm.

És, ha adok hozzá egy linket, mit kezdesz vele? Kinyomtatod, összehajtogatod és úgy csinálsz, mintha működő készülék lenne? :)
Erre való igo-hoz tudok küldeni elérhetőséget, már amennyiben erre gondoltál! :)
Levél ment!

DS

darkside
2011-09-09, 23:12
Na még egyet!

DS
...................

darkside
2011-09-09, 23:12
http://www.youtube.com/watch?v=zBOB-mCpgjo

2000! :)

DS

Livair
2011-09-10, 15:40
Sziasztok!
Nekem volt egy Omnia 2 telefonom, most Galaxy S2. Az Omniához van IGO8am...jól sejtem, hogy ne akarjam, hogy fusson Androidon is, mivel az Omnia még Windows-os volt?!